>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Droga do zawodowego typera.

G 90

go4

Użytkownik
Cześć! 

 Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie sposoby łatwego zarobku, po zapoznaniu się z ofertą na rynku, szybko przekonałem się, że w dłuższej perspektywie czasowej to szybka droga do bankructwa, ale w zakładach sportowych widziałem pewien potencjał mimo wielu niepowodzeń. Długo zastanawiało mnie to w jaki sposób zawodowi gracze są w stanie zarabiać na zakładach sportowych, gdzie większość graczy regularnie przegrywa. Zacząłem śledzić najlepszych typerów jakich znalazłem w sieci i analizować ich mecze. Zdałem sobie sprawę że musi być jakiś czynnik, który przekonywał danego typera do obstawiania właśnie danego zakładu. Dziś już wiem że jedną z możliwości na regularne zarabianie na zakładach jest wychwycenie błędów tzw. value i wykorzystaniu wrażliwych danych. Kolejnym krokiem jest umiejętna analiza, gdyż statystyki pomeczowe pokazują tylko jedną stronę medalu i często zakłamują rzeczywistość. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest pozyskanie wszystkich niezbędnych danych, i bardzo często są one niekompletne lub po prostu niedostępne. Ogólnie rzecz ujmując zarabianie na zakładach jest możliwe ale potrzebna jest do tego wiedza podparta logiką na poziomie analityka sportowego. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
G 90

go4

Użytkownik
cytat z dnia 20 lipca 2019 20:04 przez typer234Czy znasz kogoś kto regularnie zarabia?
Tak znam, są to osoby które raczej unikają publicznych for i często zamykają się w zaufanych grupach. Najlepsi często sprzedają swoje typy w serwisach monitorujących lub prowadzą własne strony z płatnymi typami. Wyróżnia ich to że w świecie sportu są jak rekiny w swoim środowisku, potrafią wychwycić błędy, wykorzystać okazję, posiadają niezbędną wiedzę która daje im przewagę nad bukmacherem. Ich plan gry dopracowali do perfekcji dzięki czemu są w stanie oszacować prawdopodobieństwo z 80%-tową skutecznością, wykorzystują wszelkiego rodzaju systemy i narzędzia, potrafią zarządzać budżetem i umiejętnie trzymają emocje na wodzy. 
 
I 26

ill3g4l

Użytkownik
Z tym zarabianiem też wiąże się ryzyko, raz zdarzają się lepsze a raz gorsze dni. 
Znam osobę która "jako tako" sie z tego utrzymuje, ale nie są to normalne typy jakie gra większość. 

To po prostu szukanie na live meczy na łamanie, czyli np. Zespół A wygrywa po 1 połowie (przeważnie 1-0) i w przerwie puszczasz na Zespół B, gdzie kurs już jest przeważnie w okolicach 5-6.

Oczywiście głównie jakieś ligi Azjatyckie, Afrykańskie, albo niższe Europejskie gdzie takie cuda zdarzają się częściej.  
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
znam osoby ktore kupuja typy gieldowe i zadna z nich nie jest na plusie, niektorzy szukali kolejnych mentorow i kolejnych, wierzyli w jakies zamkniete grupy ,,specjalistow'' i efekt byl zawsze ten sam

nie znam nikogo kto kupowalby typy bukmacherskie ale z czystej ciekawosci poczytalem to i owo bo internautow oferujacych magiczne typy jest jak sie okazuje calkiem sporo, i powtorka z rozrywki, 100% ,,specjalistow'' ktorzy publicznie pokazywali jakies swoje typy aby zweryfikowac swoj skill notowalo w dluzszej perspektywie wyniki slabe lub bardzo slabe, mozna oczywiscie wierzyc ze wsrod takich ktorzy pisza ,,zaplac to dopiero wtedy dostaniesz typy'' sa fachowcy przy ktorych rzeczywiscie mozna cos zarobic ale ja bylbym mocno sceptyczny

nawet jesli to wypali to trzeba przyjac do wiadomosci ze bukmacher bedzie robil wszystko aby eliminowac z puli grajacych tych ktorzy zarabiaja, z jego perspektywy calkiem slusznie bo na cholere mu tacy gracze, najprosciej byloby ich pobanowac ale limitowanie stawek tez sie dobrze sprawdza, jak to dziala? bardzo prosto

przyjmijmy ze kupujesz typ bukmacherski, sprzedawca nie wie jaka stawke postawisz i ile teoretycznie zarobisz wiec zakladam ze cena za taki typ jest stala, zalezna od kursu, ile? czort wie, dla zabawy powiedzmy ze zaplaciles 100 zeta za magiczny typ z kursem 2.0, jarasz sie i stawiasz np. 2.000 zeta, wygrywasz !! albo masz fuksa i zaufales specjaliscie albo obaj mieliscie fuksa ale ale..bukmacher przestaje cie lubic, dostajesz limit na stawki, nie postawisz juz wiecej niz np. 500 zeta, kupujesz kolejny typ 2.0 i znow wygrywasz !!, tyle ze tym razem juz tylko 500 zeta, za chwile czeka cie redukcja stawek do np. 100-200 zeta i w tym momencie kupowanie typow po 100 zlotych przestaje miec sens, zarobiles 2300 zlotych na tej wspolpracy (no chyba ze grasz w Polsce to mniej)

jakie sa szanse ze tak da sie wygrywac? bardzo znikome, nawet jesli znajdziesz sie w ulamku %-ta szczesliwcow to chcac kontynuowac kupowanie typow bedziesz zmuszony do zmiany bukmachera a ustawy hazardowe i licencje zmiejszaja pole manewru, i nikt cie nie bedzie niańczyl gratis, kupuj teraz know-how jak obchodzic rozne blokady, jak sie pomylisz to czeka cie kasacja konta i przepadek srodkow na nim zgromadzonych, testowalem to, kosztem jednej zlotowki depozytu dostalem blokade konta na jakims lokalnym szajsie, bez przebacz

konkluzja jest taka ze ja zdecydowanie odradzalbym jakiekolwiek kupowanie typow bukmacherskich od internetowych ,,specjalistow''
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 22:33 przez vecchio-cucs6b

Value to najważniejszy czynnik.

Tylko jak go oszacować ? Tu jest pies pogrzebany.I tu kłania się statystyka
Filozofii żadnej nie ma. Wbrew pozorom, nie jest to skomplikowane. Masz kurs Pinnacle na moment zagrania, dolicz marżę, otrzymasz kurs powyżej którego wszystko stanowi value,
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vecchio-cucs6b 49

vecchio-cucs6b

Użytkownik
Ja robię to trochę inaczej. Biorę sredni kurs z odds... i porównuje do moich quasi badan statystycznych dla poszczegolnych lig. Dla przykladu dla kursu powyzej 3.05 na HW w I lidze polskiej prawdopodobieństwo wygranej AW jest ok.52 % co daje value ok. 3 %. Dane kilkuletnie. U mnie dziala. 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam pytanie :) co jest łatwiejsze wystawianie kursów czy ocenianie wystawionych. Skoro sami chcecie wystawiać kursy i value oceniać to sprawa jest prosta kursy bukmachera nie są wam do niczego potrzebne oprócz porównania ze swoimi. Więc powinniście zrobić sobie eksperyment który odpowie wam na pytanie czy jesteście lepsi od drugiego człowieka który wystawia kursy i. Weźcie sobie ligę i mecze na której się znacie i wystawcie do nich kursy  porównajcie je z kursami bukmachera i oceńcie czy tam gdzie wasze kursy są wyższe jest value obstawiając, bo chyba o tym mówicie? Czy się mylę?
 
shidorii 32

shidorii

Użytkownik
W sumie przede wszystkim to jest też kwestia bardzo silnej psychiki. Też mi się zdarzało kiedyś nie schodzić poniżej 70% skuteczności w kosza. Problemy zaczynają się przy dużo większych stawkach. Niestety po pewnym czasie sam sobie zacząłem przeczyć. Droga do zawodowego grania jest długa i nie każdy może ją osiągnąć. Nie jest to łatwe, jak to wspomniałeś. Wiąże to się z tysiącami godzin spędzonymi, przy analizie. Choć teraz jak ma się doświadczenie mogę trochę podać skrót.
1. Wybierz konkretny sport do analizy.
2. Wybierz parę lig do typowania. 
3. Pograj typy po 1-2 zł z tych lig.
4. Skup się na 2-3 wybranych ligach które ci najlepiej wchodzą.
5. Oglądaj mecze tych lig, analizuj zespoły/zawodników/gdzie grają/sędziów i różne rzeczy które mogą wpływać na wynik.
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
cytat z dnia 4 stycznia 2020 12:26 przez shidoriiTeż mi się zdarzało kiedyś nie schodzić poniżej 70% skuteczności w kosza. Problemy zaczynają się przy dużo większych stawkach. 
Wystarczy mieć sposób i nie patrzeć na stawki jakimi grasz a zwracać uwagę na tą od  jakiej zaczynałeś☺ Ja podobną skuteczność mam przy o/u i jedynie założyłem że wypłacam dopiero po osiągnięciu 20 000 £. Dużo większych nie warto grać bo może się skończyć szybkim limitem a codzienne wygrane sprawiają mi o wiele więcej radości niż duża wygrana.

Pozdrawiam
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Oczywiscie ze sa takie osoby, malo tego jest wiele drog do zarabiania, wiec nie mozna powiedziec, ze czyjas metooda jest napewno bledna

Zaklady sportowe to nie loteria typu rzut moneta czy karty itp

Inna sprawa dlaczego takie osoby maja sie dzielic wiedza i wklejac ja na publicznych forach? Jaka maja z tego korzysc, sami sobie szkodza jak ktos rozpracuje ich sposob bo ustawia sie nastepcy po tej samej stronie rynku i bedzie ciezko o dobre kursy.

Wiec jak ktos to robbi, to:

- albo szuka klientow na platne typy,

- albo manipuluje rynkiem, zeby miec lepsze kursy dla swojej, przeciwnej opcji,

- ewentualnie jest osoba oplacona przez administracje forum, zeby spopularyzowac je, co nie jest niczym nadzwyczajnym i skandalicznym (. 

No jeszcze zostaje jakis niespelniony narcyz, lasy na poklask i slowa uznania.

Albo chce sobie podyskutowac na poziomie, jak mu sie nudzi w przerwach mieedzy kolejnymi wygranymi typami.

Ewentualnie ktos  umie typowac i was topi dla samej satysfakcji, tacy tez sa

Generalnie zadna z tych osob nie chce waszego dobra, albo jest idiota.

A value itp bzdury to z gory odrzuc, to wymowka uzywana przez przegrancow, ktorzy szukaja usprawiedliwin dla kolejnego nietrafioneg otypu (tylko gdzie te trafione)?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Już miałem przyklasnąć za cały post @rondani bo fajnie opisałeś poszczególne cechy graczy, ale ostatnie zdanie przekreśliło całą wypowiedź ;)  Otóż ci ludzie których opisałeś wyżej charakteryzują się właśnie tym że szukają i grają to bzdurne value aby mieć przewagę nad bukmacherem. 
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
 Płatne typy to typowe skubanie kasy od innych.Trzeba być naiwniakem żeby płacić za typy, ale to już wola tych co chcą.Tacy co chcą zarobić na innych to typowi naciągacze .Oni kasę przegrywają u ``buczków`` by potem sprzedawać typy.O zaraz sie zacznie że jak że tamto bo ktoś taki i owaki podał screny z kuponów że wygrał kasę, ale już screny z przegranymi  kuponami nie zapoda.Każdy kto sie interesuje sportem i bukmacherką wie że w tej dziedzinie też są ``przekręty``i może  stracić sporo kasy.No wygrane się zdarzają nieraz częste bo sam nieraz coś wygram ``kwoty nie obfite może! ale i też nie zawsze trafi się wygrana.Ja na forach nieraz zajrzę jakie typy są wstawiane przez forumowiczów i niektóre przeanalizuje, ale to grania biorę pod uwagę sporadycznie,oczywiście posty z typami na forum ,a nie na jakieś płatne serwery czy tam na pw maila ktoś pisze o kontakt że ma typy`` pewniaki`` bardzo śmieszne pewniaki.
Nieraz zdarzy sie komuś jakaś seria wygranych poda screny na forach z wygranymi i zachęca do płatnych ``typów``.Póżniej okazuje sie że jego typy są nie trafione i lament tych co zapłacili za takie rozwiązanie.
w Gry lotto lepiej zagrać za 5 zł od czasu niż płacić stówkami za płatne typy, za kilka dyszek czy stówek samemu mozna dobrać sobie coś do typowania i ugrać jakieś złotówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiele lat temu kupowałem płatne typki, ale to były fixy.. 8/10 weszło... Niestety ja zacząłem od 6 więc byłem trochę na plus dzięki kursom... Typer podawał 1 typ za chyba 500 euro, wszyscy z zamkniętej grupy się zrzucaliśmy na to 500 euro... Kursy były od 2,5 do 4... II liga włoska - jeden mecz oglądałem i tam nie weszło, ale mecz widać było ewidentnie był ustawiony, tylko nie cała drużyna chciała tak grać... :) No i po tym ostatnim co nie weszło typer napisał nam, że policja się zaczęła interesować i zakończył działanie, a potem ja też już na dobre stamtąd wybyłem bo najlepsza frajda w bukmacherce jak się coś samemu przewidzi, a od zarabiania jest praca... :) Tak więc raz w życiu znalazłem coś takiego... A dziesiątki innych to była lipa.
 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


jak mozna pisac takie glupstwa odnosnie platnych typow? nie znasz sie to sie nie wypowiadaj, po co pisac takie bzdury i robic z siebie amatora i mieszac innym w glowie?

Platne seriwsy sa od dawna, to decyzja indywidualna, ktos gra, niech gra, jego sprawa, ale pisac, ze to oszustwo to juz ladny kabaret

Masz odpowiednie serwisy monitorujace danych typerow, tacy typerzy jak np strong, maseria, ninibet, komso itp itd sa na rynku od dawien dawna i to sprawdzona marka - nikt z takich typerow nie pozwala sobie na oczustwa zwiazane z zaklamanym archwium i sie poprostu tego nie da zrobic - monitoruja to odpowiednie strony

 

Gro osob nadal tlucze platne typy i duzo osob na tym zarabia, problem w tym, ze wiekszosc do gry jest w Becie, aktualnie jest problem z kontami wiec plus taki, ze latwiej zlapac rynek

 

Nie mam w tym zadnym interesie i sam takowych typow nie gram, ale jest gro ludzi co wali pod korek Beta i zarabia grube pieniadze na platnych serwisach wiec pisanie takich bzdur mija sie z celem

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
cytat z dnia 8 stycznia 2020 09:50 przez hagi84

jak mozna pisac takie glupstwa odnosnie platnych typow? nie znasz sie to sie nie wypowiadaj, po co pisac takie bzdury i robic z siebie amatora i mieszac innym w glowie?

Platne seriwsy sa od dawna, to decyzja indywidualna, ktos gra, niech gra, jego sprawa, ale pisac, ze to oszustwo to juz ladny kabaret

Masz odpowiednie serwisy monitorujace danych typerow, tacy typerzy jak np strong, maseria, ninibet, komso itp itd sa na rynku od dawien dawna i to sprawdzona marka - nikt z takich typerow nie pozwala sobie na oczustwa zwiazane z zaklamanym archwium i sie poprostu tego nie da zrobic - monitoruja to odpowiednie strony

 

Gro osob nadal tlucze platne typy i duzo osob na tym zarabia, problem w tym, ze wiekszosc do gry jest w Becie, aktualnie jest problem z kontami wiec plus taki, ze latwiej zlapac rynek

 

Nie mam w tym zadnym interesie i sam takowych typow nie gram, ale jest gro ludzi co wali pod korek Beta i zarabia grube pieniadze na platnych serwisach wiec pisanie takich bzdur mija sie z celem

 
nie brednie , wiem że płatne typy są od dawna , ale wiec że to naciąganie kasy jak ktoś chce nie płaci .Matematycznie samemu można wygrać bez pomocy cwaniaków.
tyle w temacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 8 stycznia 2020 16:33 przez kokosek1960

nie brednie , wiem że płatne typy są od dawna , ale wiec że to naciąganie kasy jak ktoś chce nie płaci .Matematycznie samemu można wygrać bez pomocy cwaniaków.
tyle w temacie ????
I tu wlaśnie @hagi84  widzi brednie. Bo po prostu jest masa fejsbukowych i innych naciągaczy, którzy walą wałki, ale zweryfikowane serwisy i zweryfikowane profile dają możliwość kupna fajnych, wygrywających typów. Jak ci to pisze kilka osób to uwierz że to nie jest ściema.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
cytat z dnia 8 stycznia 2020 16:50 przez zksstal

I tu wlaśnie @hagi84  widzi brednie. Bo po prostu jest masa fejsbukowych i innych naciągaczy, którzy walą wałki, ale zweryfikowane serwisy i zweryfikowane profile dają możliwość kupna fajnych, wygrywających typów. Jak ci to pisze kilka osób to uwierz że to nie jest ściema.
Niech są nawet zweryfikowane... niech płaci sobie ten co  chce zarobić i dać zarobić innym jego sprawa.Dla mnie to strata kasy[nigdy nie płaciłem i nie kupowałem od nikogo i z żadnej strony czy serwisu]  nie jestem takim hojny żeby sponsorować jeszcze innych .Widać aż was korci wasza sprawa.Mój temat na ten temat kończę.
Grajcie i wygrywajcie a czy za kupione typki czy swoje to już wasz w tym interes ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nasladowanie platnych typerow jest kompletnie bez sensu poniewaz nie zlapiecie takich samych kursow. Zanim dotrze do was typ i zalogujecie sie, to kurs juz jest duzo nizszy.
Gdyby to bylo takie proste kazdy sobie znalazl kilku typerw ktorych nasladuje i zamiast do pracy od rana siedzialoby sie na bukach i tluklo kase.

Co mnie to obchodzi, ze ktos zagral Legie z Korona za 1,74 jak w momencie gdy widze typ pierwszy raz kurs jest 1,59?
I co teraz mam zrobic? 

a. zagrac po 1,59 
b. zagrac na odwrot
c. zrobic wlasny research i zagrac jak uwazam

Pierwszy krok to pewne samobojstwo bo gogus bedzie twierdzil ze 'przeciez on jest na plus' podczas gdy wasze zyski beda mniejsze albo zamaist zyskow beda straty
Drugi to juz predzej, bo masa oslow rzucila sie zbijajac kurs a bukmacherzy musieli zareagowac. Tylko ze tak nikt nie robi. Tez nie stwierdzono sukcesu na dluzsza mete
Trzeci krok jest najlepszy i tu lezy klucz. Nie trzeba sie bac wlasnych anaiz, a wszyscy popelniaja blad, ze jesli 'platny' cos zagral to on sie zna, jest guru i ma racje. G...o prawda

Do tego jak ktos pisal granie pod 'steam' (z pradem) to proszenie sie o klopoty poniewaz bukmacherzy nie lubia gdy jedna stroma jest oblozona.

Sa o wiele lepsze metody na wygrywanie u buka. Wlasnie trwa mecz Lietuvos Rytas 0 UNICS Kazan gdzie jest kompletna cisza, bukmacherzy sa jak slepe dzieci i wlasnie wchodzi kurs 2,40 na zywo i nikt nic nie wie - nawet grubo ponad 3 bylo. Czyli zagraliscie, weszloby (najprawdopodobniej) a bukmacher by wam jeszcze dodal premie, za to ze bilansujecie mu zaklady

Ale to juz wyzsza szkola jazdy, a dla niektorych tutaj to juz o kilka poziomow.

Ale mozna. 

Bogatemu i byk sie ocieli, biednego w kosciele pobija. Pamietajcie o tej zasadzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom