>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.01.2020 (sobota)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Valencia - Eibar
Typ: Eibar powyżej 3.5 rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: etoto
Analiza:

Na dzisiejsze popołudnie wybrałem spotkanie pomiędzy Valencią a Eibarem. Nietoperze zajmują 8. miejsce i do tej pory uzbierali na swoim koncie 28 punktów. W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów w tym remisują z Realem Madryt, więc nie jest źle z ich formą. 
Eibar prezentuje się bardzo słabo. Dopiero 16. miejsce z dorobkiem 19 oczek. W ostatnich 5 meczach tylko 4 punkty. Mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. 
Spoglądając na mecze bezpośrednie można zauważyć, że spotkania tych drużyn należą raczej do wyrównanych. Valencia ostatni raz była lepsza od Eibaru w kwietniu 2016 roku. 
Dla mnie bardo pewne są "korki" dla przyjezdnych. Kurs może nie jest zachwycający, ale wrzucić do jakiegoś dubelka można... 
Rzuty rożne Eibaru, tylko w meczach wyjazdowych: 9,3,2,4,7; śr.: 5. 

Ogólna średnia rzutów rożnych Eibaru na mecz wynosi 5.45. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie i cztery "korki" nie będą dla przyjezdnych problemem. 


  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Espanyol-Barcelona ( handicap 1:0 )
Typ: 2
Kurs: 2,24
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dzisiaj typ, za którym nie przepadam, czyli stawianie popularnego wydarzenia na faworyta, ale kurs wydaje się zachęcający ( co może być podpuchą ). 
W derbowym meczu zmierzy się ostatnia drużyna tabeli z pierwszą; najlepsza ofensywa z najgorszą defensywą ligi. Wygląda to całkiem obiecująco, choć z ostatnich 10 wyjazdów Barcelony do lokalnego rywala tylko  pięciokrotnie handi został pokryty. Liczę jednak, że Barca grająca po Realu Madryt będzie musiałą gonić punkty w tabeli i wykorzysta słabość przeciwnika, który od dawna nie był tak zagraożony spadkiem. Espanyol w czterech z ostatnich pięciu meczów tracił przynajmniej dwiej bramki i sądzę, że dzisiaj powinni stracić jeszcze więcej. Trochę martwiąca jest absencja Ter Stegen w bramce Barcy, ale mam nadzieję, że Espanyol zbyt często pod bramką Barcelony nie będzie.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00

Spotkanie:Espanyol - Barcelona
Typ:Kto więcej kartek-Espanyol
Kurs:  1.70

Bukmacher:Totalbet
Analiza:

Witam,dzisiaj derby Barcelony więc nie będzie odstawiania nogi tylko walka na całego.Zapowiada się przednie widowisko i to bynajmniej z dwóch powodów ,wystarczy spojrzeć na tabele gospodarze ostatnie miejsce goście na drugiej stronie bieguna czyli na pierwszym a i do tego nowy trener gospodarzy A.Fernandez.Więc żeby zyskać w oczach nowego trenera jest najlepszy moment a więc derby z lokalnym rywalem.I jeśli goście zdobędą szybko gola to w szeregi gospodarzy może wkraść się nerwowość a co za tym idzie "głupie"zachowanie i przez to nie potrzebne kartki a dla mnie to woda na młyn...Pozdrawiam

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs:  1.47
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Dzisiejsze derby Barcelony mogą mieć tylko jednego faworyta i będzie nim obecny lider La Liga - Barcelona. Z kolei ich derbowi rywale "osiągnęli" dno ligowej tabeli a różnica dzieląca obydwie drużyny wynosi aż 29 pkt. Espanyol fatalnie wyglądał pod wodzą Pablo Machina. Tylko 2 zwycięstwa w 18 spotkaniach i strzelili tylko 12 bramek - najgorsza ofensywa w całej lidze - to mówi chyba wszystko o ekipie Espanyolu. Dlatego władze Espanyolu były zmuszone dokonać zmiany na ławce trenerskiej - nowy trenerem został były gracz Barcelony – Abelardo. Czy coś to zmieni? Raczej nie w meczu z rozpędzoną Barceloną, która za wszelką cenę będzie chciała wywieźć 3 pkt z RCDE Stadium. W ostatnich 12 wyjazdowych meczach z Espanyolem, Barcelona odniosła 7 wygranych i 5 remisów. Espanyol jest najsłabszą drużyną w lidze, grającą na własnym obiekcie. Zdobyli oni bowiem u siebie w 9 meczach tylko 2 pkt i strzelili zaledwie 7 goli. Dodatkowo Espanyol tracił przynajmniej dwie bramki w 7 z 8 poprzednich spotkań ligowych. 

  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Espanyol-Barcelona
Typ: Podwójna szansa(1 połowa/spotkanie)-Barcelona/Barcelona
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiejszą analizę wybrałem derby Barcelony.Espanyol na własnym stadionie podejmuje Barcelonę obie ekipy są na zupełnie innych biegunach dzieli je 29punktów Espanyol z zaledwie dwoma zwycięstwami,czterema remisami oraz dwunastoma porażkami zajmują ostatnie miejsce w lidze posiadają zarówno najgorszą ofensywę w lidze(12 strzelonych bramek) jak i najgorszą defensywę(34 stracone bramki).Na swoim stadionie Espanyol nie wygrał jeszcze spotkania,notując dwa remisy oraz siedem porażek.W zawiązku z bardzo słabymi wynikami posadę stracił Pablo Machina zastąpił go były gracz Barcelony Abelardo jednak w swoim debiucie nie ma łatwego zadania.Barcelona zajmuje pierwsze miejsce z dwoma punktami przewagi nad Realem.Bilans dumy Katalonii to dwanaście zwycięstw,trzy remisy oraz trzy porażki są najlepszą ofensywą w lidze zdobywając 47 bramek stracili natomiast 21 bramek.Barcelona lepiej spisuje się na własnym stadionie jej bilans w meczach wyjazdowych to cztery zwycięstwa,dwa remisy oraz trzy porażki.Jednak z tak słabo grającym rywalem powinna pewnie wygrać nawet mimo słabszej postawy w meczach wyjazdowych.Bilans bezpośrednich spotkań również przemawia na korzyść Barcelony ,która na rozegrane od 1994 roku wygrała 42 spotkania,14 razy padł remis,6 spotkań wygrał Espanyol.Warto też dodać że Barcelona jest niepokonana od jedenastu spotkań wygrywając osiem z nich natomiast Espanyol na ostatnie sześć spotkań wygrał zaledwie jedno(w Pucharze Króla z grającą w Segunda Division B Lleidą 0:2),zanotował także jeden remis oraz cztery porażki.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w Espanyolu nie zagrają kontuzjowani Corchii i Victora Sancheza oraz pauzujący za kartki Granero.W Barcelonie nie zabraknie kontuzjowanych Ter Stegena, Arthura i Dembele.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Espanyol: Diego Lopez – Javi Lopez, Bernardo, David Lopez, Didac – Iturraspe, Marc Roca – Wu Lei, Darder, Pedrosa – Calleri
Barcelona: Neto – Sergi Roberto, Pique, Lenglet, Jordi Alba – Rakitić, Busquets, De Jong – Messi, Suarez, Griezmann.
Jak już wspominałem stawiam na pewne zwycięstwo Barcelony,kytóra będzie prowadzić zarówno do przerwy jak i na koniec spotkania.

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzinna: 19:30
Spotkanie: Astoria Bydgoszcz - Start Lublin
Typ: Astoria Bydgoszcz win
Kurs: 2,81
Bukmacher: sts
Analiza:
Beniaminek z Bydgoszczy podejmuje u siebie Start Lublin. Faworytem według bukmacherów są goście i tak faktycznie jest, ale uważam, że Astoria ten mecz może spokojnie wygrać. Start w tym sezonie zaskakuje pozytywnie, zajmuje wysokie 4 miejsce. Potrafił pokonać nawet Anwil czy Stelmet. O sile zespołu stanowi trójka Amerykanów: Lemar,Taylor i Carter. Ostatnio jednak Start sensacyjnie przegrał u siebie z ostatnią w tabeli Legią Warszawa. Astoria natomiast z bilansem 5-9 zajmuje na ten moment 12 miejsce w tabeli. Podopieczni Artura Gronka mają za sobą 3 porażki z rzędu. U siebie Astoria gra słabo, bo wygrała tylko raz, ze Spójnią. Jednak teraz w kadrze są wszyscy zdrowi zawodnicy. Wrócił po kontuzji Chyliński i już pokazał się z dobrej strony. Poza tym tacy zawodnicy jak Clyburn, Zębski czy Kemp rzadko zawodzą. Kadrowo wg mnie oba zespoły są dość wyrównane. Astoria lubi grać, gdy nie jest faworytem spotkania. Wtedy nie musi radzić sobie z presją. Dzisiaj myślę, że może być podobnie. Start jest wysoko w tabeli, ale to nie drużyna o klasie Anwilu, Polskiego Cukru czy Stelmetu. 

  100
 
D 329

damian199713

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Getafe - Real Madryt
Typ: Rzuty rożne - handicap: Getafe (+1,5)
Kurs: 1,55
Bukmacher: iForBet

Witam! Widzę że idą wszyscy mocno w obstawianie derbów Barcelony, więc ja zaproponuję dla odmiany pojedynek zespołów ze stolicy. Typuję, że Getafe z handicapem +1,5 będzie miało więcej rogów od Realu.
Getafe to w tym sezonie piekielnie mocna drużyna, a zwłaszcza u siebie. Na własnym stadionie wygrali 7 spotkań, trzy zremisowali i tylko dwa przegrali ( z Barcą i Baselem w LE). Dzięki temu zajmują wysokie 7 miejsce w tabeli (chociaż w momencie pisania tego posta wyprzedza ich Valencia bo prowadzi z Eibarem). Real w tym sezonie na wyjeździe radzi sobie nieźle ale zdarzały im się też wpadki: 0:1 z Mallorcą czy remisy z Valencią i Villarealem. Ważnym aspektem będzie dzisiaj brak Ramosa który pauzuje za kartki.
Można na tej podstawie założyć że mecz będzie wyrównany i goście nie będą mieli łatwo.
Przyjrzyjmy się zatem rzutom rożnym, bo to one nas przecież interesują w tej sytuacji. Biorę tutaj pod uwagę tylko statystyki meczów domowych Getafe i wyjazdowych Realu, bo moim zdaniem w przypadku rożnych tylko takie mają znacznie. Getafe w tym sezonie na 12 meczów tylko raz nie spełniło proponowanego dzisiaj typu!. Była to druga kolejka i pierwszy mecz u siebie kiedy mierzyli się z Athletickiem. W rogach było 6:4 dla gości. Później praktycznie zawsze mieli więcej rogów od przeciwników, w tym np od Barcelony z którą mecz przegrali ( w rogach było 4:1 dla Getafe). W przeciągu tych 12 spotkań były też takie w których mieli jeden rożny mniej, ale z handicapem +1,5, typ by wszedł :)
Real rozegrał też 12 spotkań wyjazdowych i tylko w trzech miał przynajmniej dwa rogi więcej od przeciwników. Były to spotkania z Barceloną, Atletico i Villarealem. W pozostałych 9 meczach nasz dzisiejszy typ wchodził.
Podsumowując, statystki pokazują że nasz typ powinien dzisiaj wejść. Wiadomo że statystyki nie grają, ale to co utwierdziło mnie do końca w tym typie jest brak Ramosa po stronie Realu, bez którego cały Real zmienia się na gorsze, a więc szanse wzrastają na korzyść Getafe.
Pozdrawiam!

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Aris Saloniki vs PAOK Saloniki
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.86
Bukmacher: Etoto
Analiza: PAOK to mistrz Grecji i aktualny lider tabeli. Grają ostatnio fenomenalnie i ostatnia porażka miała miejsce jeszcze w sierpniu poprzedniego roku. Dzisiejszy rywal jest na pewno jednym z trudniejszych, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, bo Aris zdobywa u siebie sporo bramek i regularnie stawia się z takimi ekipami jak PAOK czy Olympiakos. Myślę, że obie ekipy mają wystarczająco dużo argumentów, by zdobyć po golu. Sytuacja kadrowa w przypadku obu ekip zadowalająca.

  86
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina:16:00
Spotkanie: Getafe - Real Madryt
Typ: Real
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna

Witam, na dziś postanowiłem zaproponować typ na Real Madryt. W Realu w dalszym ciągu jest kilka kontuzji, m.in. E.Hazard, Marcelo, M.Asensio czy J. Rodriquez nie mniej jednak w swoim składzie posiadają nadal bardzo dobrych zawodników. Real od dłuższego czasu z meczu na mecz gra coraz lepiej, oczywiście zdarza im się wpadka jak każdemu zespołowi ale remis na Camp Nou gdzie to Real był drużyną lepszą pokazuje, że idą do przodu. Getafe to już taki zespół solidny w LaLiga, prezentują się dobrze i zbierają punkty. Dziś jednak uważam, że Real po ostatniej wpadce gdzie tylko zremisowali 0:0 z bilbao i tracą już 2 punkty do Barcelony nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę i na 4 remis z rzędu.

  90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia
Godzina: 16:00
Spotkanie: KalPa - Ilves
Typ: Ilves
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclic
Na dziś wybieram ryzykowniejszą opcję i liczę, że Ilves w regulaminowym czasie wygra swoje spotkanie wyjazdowe.
Ilves to czwarta siła fińskiej ligi. Ma aktualnie serię 3 zwycięstw z rzędu, z czego 2 na wyjeździe po dogrywce. Liczę na to, że 3ciego takiego przypadku nie będzie, bo Ilves z pewnością jest tutaj faworytem a w ogólnym rozrachunku nie są zespołem grającym sporo dogrywek (4 na 35 spotkań).
Gospodarze KaIPa są typowym średniakiem ligi z lekkim wskazaniem na "-". Ostatnie 2 spotkania to porażki i liczę, że dziś będzie kolejna, bo nie są zespołem który mocno wykorzystuje swój teren - w domu zebrali o 2 pkt więcej niż na wyjazdach.
Dla mnie faworyt jest tutaj jeden i mam nadzieję, że wygra po 3 tercjach a kurs dodatkowo mnie zachęca.
Powodzenia i pozdrawiam.

  140
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Saint Pryve Saint Hilaire vs Toulouse
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.90
Bukmacher: Etoto
Analiza: Puchar Francji, a puchary rządzą się swoimi prawami. Saint Pryve Saint Hilaire to ekipa z 4 ligi francuskiej, a Toulouse z Ligue 1, ale poziom ich gry w tym sezonie wcale nie odbiega od tej prezentowanej w 4 lidze. Bukmacherzy widzą w roli faworyta Toulouse, ale bardziej sensownym rozwiązaniem jest wg. mnie BTS. Gospodarze strzelają bardzo regularnie w meczach domowych, a Toulouse traci w praktycznie każdym meczu wyjazdowym. Zostaje jeszcze kwestia gola gości, którzy przynajmniej w teorii nie powinni mieć problemu z minimum jedną bramką.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania 2 liga 
Spotkanie Lugo Almeria
Godzina 18.00
Typ Almeria DNB
Kurs 1.57
Bukmacher etoto 
Lugo na 18 miejscu, Almeria na 2 pozycji. Almeria po letnich zmianach jest jednym z glownych kandydatów do awansu. Tylko 1 punkt w ostanich 2 meczach ligowych i niespodziewane odpadniecie z Pucharu Króla powodują, ze druzyna Gutiego nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Lugo w slabej formie, tylko 2 punkty w ostatnich 5 meczach ligowych. Liczę na wygraną Almerii, jeśli będzie remis to mamy zwrot stawki. 

  57
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka ręczna, towarzyski 
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rosja vs Portugalia 
Typ: Portugalia lub remis (X2) 
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:

Mecz towarzyski w piłce recznej między Rosja i Portugalia
Obie drużyny grały wczoraj. 
Rosja pokonała Polskę pięcioma bramkami. Dopiero w końcówce wyszli na zdecydowane prowadzenie. 
Portugalia zagrała dobre spotkanie z Hiszpania. Do przerwy był remis, przegrali pięcioma 
Portugalia znacznie poprawiła swoją grę w ostatnich sezonach i mają w tym meczu okazję, by pokonać Rosję lub zremisowac

  88
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Barcelona
Typ: Barcelona wygra i wykona więcej rzutów rożnych, Espanyol otrzyma najwięcej żółtych kartek
Kurs: 4,5
Bukmacher: Forbet

Analiza:


La zabawa. Inaczej tej analizy nie można rozpocząć. Jaka jest sytuacja w tabeli każdy wie (ostatnia z pierwszą). Obu drużynom potrzebne są punkty, choć znajdują się na innych biegunach.

Prawdopodobieństwo, że Barca wygra derbowy pojedynek jest spore. Różnica klas jest w tym sezonie widoczna, co przekłada się na kursy. Sędzią spotkania będzie Pan Carlos Del Cerro Grande, który w dotychczasowych 9 prowadzonych meczach, w lidze hiszpańskiej pokazał już 45 kartek, co daje średnią 5 kartek na mecz. Jeśli Barcelona będzie przez większość czasu w posiadaniu piłki, co jest prawdopodobne, to można liczyć, że faulować będą gracze Espanyolu. Największym znakiem zapytania są rzuty rożne, które zawsze są dla mnie loterią, ale żeby cały zakład specjalny wszedł Barcelona musi ich nabić więcej.

Kurs wysoki, ryzyko wysokie, ale oglądanie meczu staje się ciekawsze.  

  100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - LigaPro
Godz: 18:15
Spotkanie: G.D. Estoril Praia - C.D. Feirense
Typ: G.D. Estoril Praia
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Zapraszam do Portugalii gdzie w tamtejszej LigaPro na Estádio António Coimbra da Mota zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 15 serii gier miejscowe Grupo Desportivo Estoril Praia a w gości przyjedzie zespół Clube Desportivo Feirense.
G.D. Estoril Praia w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyło 22 punkty co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast C.D. Feirense plasuje się na 13 pozycji w portugalskiej LigaPro ze zdobytymi 16 oczkami w swoich 14 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 14-8 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 6-7.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie G.D. Estoril Praia które u siebie potrafiło powalczyć w przegranym meczu z Nacional Madeira do tego urwali punkty niezłemu na wyjazdach Leixoes i mają u siebie jednego z najlepszych strzelców Roberto i będą za wszelką cenę chcieli wygrać z gośćmi pierwszy raz od 2005 roku bo przed tym rokiem z nimi problemów u siebie nie mieli a goście na wyjazdach w tym sezonie gorzej niż u siebie do tego gospodarze będą chcieli ich w końcu u siebie ograć i moim zdaniem to im się uda i to zespół Grupo Desportivo Estoril Praia wygra to spotkanie na Estádio António Coimbra da Mota.

  100
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Atletico-Levante
Typ: Atletico poniżej 2,5 bramki
Kurs:  1.62
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam serdecznie. Na dziś pod lupę wziąłem mecz pomiędzy Atletico i Levante. Przeglądając ofertę bardzo zdziwił mnie ten kurs, gdyż patrząc na grę drużyny z Madrytu, każdy chyba już zauważył, że wielu bramek w ich meczach nie ma się co spodziewać. Na 18 meczów w lidze strzelili tylko 20 bramek. Ich mecze zazwyczaj się kręcą wokół remisu lub minimalnej wygranej. W ostatnich 15 meczach piłkarze Simeone tylko w jednym meczu, z ostatnim Espanyolem strzelili 3 bramki, do tego 3 padła w 90 minucie. Zespół Levante jest na 9 miejscu w tabeli i to też nie są chłopcy do bicia. Nie twierdze, że piłkarze Atletico nie wygrają tego meczu, jednak wydaje mi się,że zrobią to nie dużym nakładem goli. Cały mecz wydaje się być underowy, a typ na mniej niż 3 bramki atletico uważam za value i pobieram. Powodzenia


  62
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Portugalia,
Godzina 21:30
Spotkanie : Guimaraes - Benfica
Typ : poniżej 3,5 gola
Kurs : 1,45
Bukmacher : STS

 

Mecz liderującej Benficy, która przyjeżdża do ekipy z piątego miejsca. Mimo takiej niedużej różnicy w tabeli, przepaść punktowa jest ogromna. Benfica w 14 meczach uzbierała 39 punktów dzięki 13 wygranym i jednej porażce. Gospodarze w tej samej liczbie meczów uzbierali tylko 21 oczek. Zdecydowanym faworytem wydaje się być Benfica, ale dobra passa musi się kiedyś skończyć, więc wybieram tym na liczbę bramek. Goście z bilansem 37:5 co daje 3 gole w meczu, Guimares z bilansem 24:17 ogółem i 15:5 w siedmiu meczach u siebie. Dziś nie wydaje mi się , żeby jakoś istotnie gospodarze zwiększyli swoje zdobycze bramkowe, a goście w meczach wyjazdowych średnio 2,5 bramki w meczu. Przy takich statystykach i biorąc H2H, gdzie ostatnie trzy mecze rozgrywane w 2019 zakończyły się łącznie tylko 2 zdobytymi bramkami, wybieram typ na under przy linii 3,5 gola.

  45
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol vs FC Barcelona
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Jak wygląda sytuacja w tabeli wszyscy doskonale wiedzą, ostatnia drużyna podejmuje pierwszą, chociaż sytuacja podczas trwania tej kolejki trochę się zmieniła bo Real wygrał swój mecz i przeskoczył Barcelonę w tabeli.
Gospodarze coraz wyraźniej odstają od reszty stawki i dla nich każdy mecz jest już o przysłowiowe życie. Co ciekawe Espanyol o wiele lepiej spisuje się na wyjazdach niż w spotkaniach domowych, gdzie są jedyną ekipą w La Liga, która jeszcze nie odniosła zwycięstwa przed własną publicznością i raczej dzisiaj się to nie zmieni ale jak to mówią dopóki piłka w grze..
Stawiam na przewinienia na które liczę w sporej ilości po stronie gospodarzy, którzy zrobią wszystko aby uprzykrzyć życie ofensywnemu trio czyli Messiemu, Suarezowi i Griezmannowi.
Statystyk nie ma co przytaczać bo w końcu to spotkanie derbowe i w nim wszystko może się zdarzyć, Barcelona jest zdecydowanym faworytem ale im dłużej będzie utrzymywał się remis tym lepiej dla powodzenia tego typu.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol-Barcelona
Typ: 2 drużyna zdobędzie goli +2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem derby Barcelony i pojedynek pomiędzy zamykającym tabelę La Ligi Espanyolem, a Dumą Katalonii. Gospodarze przystępują do dzisiejszej potyczki jako ostatni zespół w hiszpańskiej lidze z bilansem 2-4-12 w osiemnastu spotkaniach oraz bilansem bramkowym 12:34. 34 stracone bramki w 18 meczach daje nam obraz "mocy linii defensywnej" gospodarzy (najgorsza w lidze). Ostatni wygrany mecz gospodarze notują na 27 października, kiedy to pokonali Levante 1:0 na wyjeździe. FC Barcelona na ten moment straciła fotel lidera w La Liga (Real wygrał z Getafe 3:0 i wyprzedza Barce o 1 punkt) i na pewno będą chcieli jak najszybciej powrócić na szczyt. Trio Messi - Suarez i Griezman i spółka strzela, aż miło 47 bramek w 18 meczach (najlepszy wynik w lidze). W poprzednim sezonie oba derbowe spotkania zakończyły się wygraną jedenastki z Camp Nou. Na stadionie Espanyolu goście wygrali wysoko 4:0, natomiast u siebie zwyciężyli 2:0. Nowy trener Espanyolu Abelardo Fernandez w sobotnim meczu nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Corchii i Victora Sancheza. Nie wystąpi również pauzujący za kartki Granero. Z kolei w zespole Barcelony nie zobaczymy leczących urazu Ter Stegena, Arthura i Dembele. Moim zdaniem Blaugarna nie powinna mieć żadnych problemów ze zdobyciem trzech punktów. Mój typ to 0:3 lub 0:4.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom