>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Szybkie pytanie do znawców ligi Czeskiej co to za spotkanie rozgrywane będzie w Dreznie pomiędzy Litwinowem a Spartą? Coś w stylu Winter Classic \ Global Series w NHL?? Chciałem zagrać over 5,5 w tym spotkaniu. W ostatnim czasie u  obu ekip  w meczach wpada dużo bramek a kurs 2,01 w fortunie wygląda ciekawie.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka ;-)

Dokładnie nie wiem  jak to tam wyglada organizacyjnie,ale fakt mecz rozgrywany open air na stadionie w Dreznie. Myslę,ze mozemy spodziewac sie sporej publiki, która jednak będzie po stronie ekipy z Pragi. Stołeczna ekipa ma renome europejską, ich trener Uwe Kruup to wybitny niemiecki reprezentant. Skład bardzo solidny. Ostatnio dobre overove występy .Są liderem tabeli, mają dobre tempo...No a Litvinov słabiutko, choć też potrafi postrzelać. Tylko z nimi często tak jest,że idą na przestrzelke, Doświadczeni gracze ataku, ale jednak już nie to tempo,żeby pewnie wygrywać. Ostatni mecz kilka dni temu zakończył się wynikiem 8-4 dla Sparty. Można więc śmiało spodziewać się overa ze wskazaniem na Spartę, bo okoliczności, ku temu sprzyjające. No chyba,że pogoda spłata figla :) 
Skoro spodziewamy się bramek to ja jeszcze może zagram na kb+ Tomaska    i Smejkala, bo kursy przyzwoite. Repik   w takim meczu tez powinien się pokazać. Wszyscy bardzo aktywni w ofensywie i na PP, Litvinov w ostatnim meczu zaliczył 14 min kar , a Sparta 12 co jeszcze bardziej potwierdza nasz overovy trop ;-)

Litvinov - Sparta / +4,5 @ 2.27 fortuna   

Pozdrawiam
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz. A czy cos takiego w tej lidze bylo rozgrywane czy to jest debiut? Kurs spadł na 1.95 ale i tak uważam za wart gry. 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Ocelari zrobili bardzo dobry ruch ściągając Wojtka Wolskiego. Dzisiaj super pierwszy występ.  Wygrał mecz dla stalowników. Rozegrał 19.37 min, pierwszy atak, miał 8 strzałów, zaliczył asyste i decydujący gol !!! Widać różnicę w poziomie jego gry, tempa, umiejętności...oczywiście na tle ELH.
Wolski odegrał 451 meczy za oceanem -  jest doświadczenie, co zaprocentuje. Poprostu taki ofensywny gracz był potrzebny .Dzisiaj nawet nie miał koszulki ze swoim nazwiskiem, grał z czystą 38 ;-) , widać jednak,że pasuje mu gra w tej lidze i wkomponował się w drużynę. To cieszy!
Zwróćcie też uwagę na powracającego do strzeleckiej formy Bulira z Liberca...ja ciągle zarabiam na Muellere, bo strzela wyśmienicie. Pisałem wam kiedyś w tym dziale,że jak wróci to stawiać w ciemno na jego gole. Mam nadzieje,że ktoś skorzystał ;-)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 5 stycznia 2020 20:06 przez rybarzHejka

Ocelari zrobili bardzo dobry ruch ściągając Wojtka Wolskiego. Dzisiaj super pierwszy występ.  Wygrał mecz dla stalowników. Rozegrał 19.37 min, pierwszy atak, miał 8 strzałów, zaliczył asyste i decydujący gol !!! Widać różnicę w poziomie jego gry, tempa, umiejętności...oczywiście na tle ELH.
Wolski odegrał 451 meczy za oceanem -  jest doświadczenie, co zaprocentuje. Poprostu taki ofensywny gracz był potrzebny .Dzisiaj nawet nie miał koszulki ze swoim nazwiskiem, grał z czystą 38 ;-) , widać jednak,że pasuje mu gra w tej lidze i wkomponował się w drużynę. To cieszy!
Zwróćcie też uwagę na powracającego do strzeleckiej formy Bulira z Liberca...ja ciągle zarabiam na Muellere, bo strzela wyśmienicie. Pisałem wam kiedyś w tym dziale,że jak wróci to stawiać w ciemno na jego gole. Mam nadzieje,że ktoś skorzystał ;-)

Pozdrawiam
To prawda wjechał w obrone jak w masło.Szczerze mówiąc to się zdziwiłem jak go zobaczyłem
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 5 stycznia 2020 20:06 przez rybarzHejka

Ocelari zrobili bardzo dobry ruch ściągając Wojtka Wolskiego. Dzisiaj super pierwszy występ.  Wygrał mecz dla stalowników. Rozegrał 19.37 min, pierwszy atak, miał 8 strzałów, zaliczył asyste i decydujący gol !!! Widać różnicę w poziomie jego gry, tempa, umiejętności...oczywiście na tle ELH.
Wolski odegrał 451 meczy za oceanem -  jest doświadczenie, co zaprocentuje. Poprostu taki ofensywny gracz był potrzebny .Dzisiaj nawet nie miał koszulki ze swoim nazwiskiem, grał z czystą 38 ;-) , widać jednak,że pasuje mu gra w tej lidze i wkomponował się w drużynę. To cieszy!
Zwróćcie też uwagę na powracającego do strzeleckiej formy Bulira z Liberca...ja ciągle zarabiam na Muellere, bo strzela wyśmienicie. Pisałem wam kiedyś w tym dziale,że jak wróci to stawiać w ciemno na jego gole. Mam nadzieje,że ktoś skorzystał ;-)

Pozdrawiam
Po jego zakontraktowaniu w Trzyńcu pojawiły się opinie, że "za stary", że "nie miał jakichś oszałamiających liczb w NHL", że "w KHL też nie najlepiej". Ale widocznie na tę ligę wystarczy. I coś w tym jest. To widać po wynikach Ligi Mistrzów, która ostatnimi laty jest zdominowana przez Skandynawskie zespoły (dla przypomnienia nie startują w LM zespoły rosyjskie). Dla Czechów półfinał to jest max (poza finałem Sparty już jakiś czas temu). Ćwierćfinał MŚ U-20 też Czechów nie zadowolił. Już nie tylko Świat, ale i Europa im odjeżdża (od jakiegoś czasu mają problem z pokonaniem np. Szwajcarów i Niemców).
 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Tak patrze na jutrzejszy mecz i od razu pomyślałem ,że szykuje się under. Sparta w ostatnich kilku meczach (poza ostatnim szalonym z Litvinovem) raczej mało bramek i ostra walka. Mlada na wyjazdach ostatnio porażki i remisy i też wszystko underowo. W ostatnich 6 meczach między tymi ekipami under... Mlada jest dosyć zdyscyplinowana na wyjazdach i nie łapie wielu kar. Grają bardziej defensywnie a nie na przestrzelkę. Wiadomo,że Sparta jest ostatnio nakręcona, ale te zwycięstwa nie przychodzą aż tak gładko. Ja więc idę tym tropem   3-2 pp

Sparta - Mlada / (-6,5) @ 1.47    

Do tego chyba spróbuję LM Djurgarden- HK  / (-6.5) @ 2.38 / edit: Ostatecznie no bet. I dobrze. Brawo HK!!! Teraz może być w ELH ćwiczenie obrony z Mladą w piątek i w niedzielę z KV, hmmm... Awans do finału LM w zasięgu! Wow! Nie spodziewałem się !
Co myślicie? 

Pozdrawiam



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka 

Zapowiada się ciekawa kolejka ???? 

Olomouc - Kometa win  @ 1.85   

Koguty słabiutko w tym sezonie, są prawie na dnie tabeli i ich gra nie porywa. Jasne, potrafią powalczyć, szczególnie u siebie. Jednak Kometa nie należy do tych ekip, z którymi mają dobry bilans. Ostatnie mecze zdecydowanie po stronie drużyny z Brna.
Kometa ma kadrowo wiele większy potencjał. Na ławkę trenera wrócił Zabransky, który już prowadził ich do mistrzostwa, Niestety kontuzjowany jest Holik, ale są Mueller, Zatovic, Plekanec, Erat, Vincour, Orsava...Solidna obrona,do tego wrócił do bramki Ciliak, który ewidentnie złapał formę. Dla mnie Kometa jest tutaj faworytem.

Co do strzelców / punktujących Wolski      / 3 gole, Mueller kb  , Repik   / gol, Bulir     / 2 gole

Jest sporo opcji do wyboru i tak rozmyślam... HK / under   , KV - Litvinov obie 2+  , Liberec   , Sparta / over  , Pilzno / under  ...Jednak typ na Komete od razu mi się narzucił po dobrym kursie

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Jutro już dużo trudniejsza kolejka do typowania... Nasuwa się mi under w meczu HK i raczej niskie zwyciętwo gospodarzy. Mecz w Libercu, transmitowany w czeskiej telewizji będzie niewątpliwie hitem kolejki. I niby mamy mocne ofensywne formacje, co zapowiadało by over w tym meczu, ale ja był bym tutaj ostrożny. Może remis?  Na pewno coś zagram w stronę liderów formacji ofensywnych i wybornych strzelców czyli Muellera i Bulira. Spoglądam też w stronę Pilzna i sporego handi w ich stronę.  Ale to tak bardziej na czuja. Najlepiej dla mnie wygląda mecz moich Ocelari w Trincu. 

Ocelari Trinec (-1.5) - Olomouc @ 1.89   

Forma mistrzów rośnie, a ich gra zaczyna się układać. Są na fali. Ostatnio finał Spengler cup, wyjazdowe zwycięstwo w Zlinie i KV. Do tego solidne wzmocnienie w postaci Wolskiego, który niesamowicie wjechał do pierwszej formacji ofensywnej i pp, ostatnio 3 gole,  powroty Vrany i  Rotha...Po 3 tygodniach wracają na swól lód, bo w Werk Arenie mieliśmy rozgrywane MŚ .Ocelari u siebie są bardzo mocni, co potwierdza obecnie 2 miejsce w lidze. Z tego co pamiętam to między tymi ekipami jest tak,że już od dłuższego czasu zazwyczaj wygrywa gospodarz. Mecz w niedziele o 15 i publiczność jak zwykle powinna dopisać,bo już długo nie widzieli swoich walczaków

No a Olomouc leci w tabeli na łeb na szyje. Słaby atak, zaledwie 78 strzelonych goli (Ocelari 107), styl gry nie powala. W tabeli 15 pkt mniej od rywala i dwa mecze rozegrane więcej. Raczej defensywny cięzki dla mnie hokej na wynik. Nie bardzo ma tam kto błysnąć. Myślę,że ulegną atmosferze w Werk Arenie i ofensywnej sile Trinca.

Pozdrawiam
 
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dawno nic nie dodawałem tak że, co nie co wrzucę.

 1.Wojtek Wolski +1.5 pkt 2.54 k - HC Ocelarzi Trzyniec niestety tylko bramka 
  

Mistrzowie Czech podejmują średniaka z Olomouca zajmującą 11 pozycje nie widze innej opcji niż wygrana stalowników ale akurat wybrałem inną ciekawszą opcje z fajnym kursem czyli kanadyjka  1.5 pkt Wojtka Wolskiego, który świetnie zadebiutował ostatnio jak wyżej wspomniał kolega 3 brameczki i asysta a obecnie 4 bramki i 2 asysty, bardzo dobry ruch ze strony Ocelari teraz będą siali jeszcze wiekszy postrach, myśle ze tak doświadczony 33 letni zawodnik który w swoim CV ma 451 meczów w lidze NHL, w których zdobył 99 bramek i zaliczył 168 asyst nie będze miał problemów żeby wykręcić 2 pkt.


2. Milan Gulas  + 1.5 pkt 2.03 k- HC Pilzno   
 

Hokeiści ze stolicy pod wodzą młodego trenera Ladislava Cihaka podejmują ostatnią drużyne Pardubic i też nie widze innego rozwiązania jak pewne zwycięstwo gospodarzy, ale skłaniam sie tradycyjnie ku kanadyjce i lidera drużyny jak i najlepszego strzelca całej ligi doświadczonego 34 letniego Milana Gulasa mającego obecnie 29 bramek i 27 asyst,rywal teoretycznie nie wymagający więc myśle że zobaczymy sporo bramek ze strony pilzna może kurs nie zachwyca ale jako dubelek z Wojtkiem śmiało można próbować.

3.Miroslav Forman +0.5 pkt 1.90 k - Sparta praga   

Prażanie podejmują beniaminek Kladno pod skrzydłami legendy grającego właściciela 47 letniego Jaromira Jagra, którzy całkiem przyzwoicie sobie radzą mający duże szanse na gre w 1/8 play offów, nie jestem pewien ale chyba dzisiaj zobaczymy Jaromira  na tafli jak sam wspominał miał już grac kilka spotkań temu z Vitkovicami ale mniejsza o to  nie ide tutaj w kierunku kanadyjki z zespołu Kladna tylko zawodnika Sparty, którzy są liderami a konkretnie Miroslava Formana który regularnie punktuje ostatnio dwie asysty a obecnie 7 bramek i 15 asyst a kurs zachęca myśle że zobaczymy kilka bramek bardzo ofensywnie grającej Sparty a jak wiemy mają kim straszyć
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Z ligą czeską dopiero się zaznajamiam ale byłem na kilku meczach. Na biężąco staram się śledzić wyniki, a z racji poziomu sędziowania w Rosji jak i częstych "nie jasnych" sytuacji w tej lidze staram się szukać alternatyw. Dzisiaj spróbuje wytypować jedno spotkanko które rzuciło mi się w oczy.
Dół tabeli. Sąsiedzi z tabeli. Drużyny z miejsc 12 i 13 zmierzą się dzisiaj na tej pięknej arenie w Ostrawie. W zeszłym sezonie miałem okazję być na tym obiekcie a Vitkovice spisywały się naprawdę dobrze i potrafiły urwać punkty czołówce. W tym sezonie ostry zjazd w dół i walka o utrzymanie w lidze. Liga czeska jak to czeska mocno domowa a więc przewaga tafli i kibiców daje spory handicup. Vitki jednak w tym sezonie absolutnie tego niewykorzystują i zgromadziły tylko 20 oczek na własnym lodowisku. Spotykają się dzisiaj jednak z najgorszą drużyną na wyjazdach a więc Litvinowem który tych punktów uciułał tylko 12. Kiedy zbierać punkty jak nie dzisiaj? Kurs przyjemny więc próbujemy tym bardziej , że gospodarze wracają do swojej hali po 7 meczach wyjazdowych. Trzeba się przywitać z miejscowymi kibicami zwycięstwem!

Vitkovice 60"@2,06    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Musze postawić na Martina Ruzicke. To wyborny strzelec. Swojego czasu filar Ocelari, dobry technicznie, bardzo produktywny gracz. W formie potrafiący grać na najwyższym ofensywnym poziomie. W extralidze strzelił 164 bramki w 300 meczach! Wraca po kontuzji,rozegrał już kilka meczy i uważam,że jego gol wisi w powietrzu. Ostatnio Martin miał okazje. Trochę zabrakło...Jednak gra pierszy atak z Wolskim i Vrna i power play. Ma już kilka asyst. Czas na lodzie ok 18 min. Ja to widzę ;-)

Ruzicka gol @ 3.30 / kb+ 1.65 fortuna   
 
Co do obrońców na kb+ / Smid i Austin . Grają po 25+ min, jako glówni obrońcy, oczywiście też w power play. Na tle przeciwników ... liczę ,że przyłożą się do goli. Co za tym idzie spodziewam się goli Kladna i Liberca ;-) 

Taka szybka wrzutka

Pozdrawiam
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Z dzisiejszej kolejki rzucił mi się w oczy spory kursik na Kladno, które jako beniaminek zdecydowanie zaskakuje na plus. Przed sezonem chyba nikt się nie spodziewał A zwłaszcza bukmacherzy, że drużyna Jagra będzie ukrywać punkty takim tuzom jak Pilzno czy Liberec. Gros z 50 pkt które zdobyli do tej pory gracze z Kladna to wygrane u siebie za które zgromadzili 35 oczek. Dzisiaj rywal teoretycznie najsłabszy z jakim można się zmierzyć u siebie - Litwinów 12 pkt na wyjazdach i aż 76 straconych goli. Na ostatnie 10 meczów - 9 porażek. Gospodarze raczej się nie muszą martwić o utrzymanie ale awans do PO był by na pewno miłym akcentem w tym pierwszym sezonie w Ekstralidze. 

Kladno 60"@2.01    
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dzisiaj sporo meczyków trzeba coś wrzucić na ruszt oczywiście z punktacji kanadyjskiej  

W stolicy zapowiada się ciekawy meczyk można rzec że hit dnia, możliwe że, zobaczymy sporo bramek bądź jak na wyrównane zespoły przypadło under ale bardziej skłaniam sie ku pierwszej opcji.

1.Martin Gernat +0.5 pkt 2.2 k (Trzynec)

Słowacki obrońca filar obrony jak na razie bardzo dobre statystyki 4 br i 21 asyst typ bardziej ryzykowny bo nie grają z byle kim ale kurs zachęca i licze ze jego podania znajdą  się przy strzelonych bramkach  Stalowników.Drugą opcją można zagrać bramke Wojtka Wolskiego (2.2 k) który jest w gazie.

2.Oldrich Kotvan +0.5 pkt 2.15 k (Liberec)

Tutaj również bardziej ryzykownie bo ide znowu w strone obroncy doświadczonego czecha który występował dwa sezony w Mladzie czy pare sezonów w Zlinie,na pewno spodziewam sie kilku bramek ze strony Liberca grają na własnej tafli co jest dużym atutem prawdopodobnie nie zagra Bulir ale nie jestem pewny ale to nic nie zmienia, kurs również ciekawy ostatnio dwa mecze z rzędu asystował to mam nadzieje że i tym razem mnie nie zawiedzie.Drugą opcją jest Lukas Krenzelok 36 latek z kursem 2.36

3.Brady Austin +0.5 pkt 1.65 k (Kladno)

Również obrońca, lider jeśli chodzi o zdobycze punktowe beniaminka z Kladna, obecnie 11 bramek 17 asyst wszechstronnego obrońcy grają ze słabym litvinovem którzy tracą sporo bramek do monolitów nie należą,trzecia drużyna pod względem najwięcej straconym bramek.Druga opcją jest stary wyga właściciel i  legenda Jaromir Jagr po kursie  1.53 a dla odważniejszych 1.5 pkt po kursie 3.1  

4.Lukas Rousek +0.5 pkt 1.95k (sparta praga)

prażanie ostatnio po dogrywce wygrali z ostatnią w tabeli pardubicami, formą nie zachwycają poki co ale licze że dzisiaj odpalą swoją ofensywną siłe jako mają w szeregach rywal teoretycznie też z nie najwyżej półki, wierze że to była słabsza dyspozycja a padło tym razem na młodego Lukasa który wykręca fajne liczby na ten moment 13 bramek i 7 asyst kurs całkiem zachęcający.Drugą opcją jest jego imiennik Lukas pech ale z mniejszym kursem  1.82 ale też warty zagrania jesli chodzi o liczby punktowe to na podobnym poziomie ale z większym nakładem na asysty.


 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Fortuna to trochę dziwnie rozlicza, zawsze jest to decydujący karny więc jeśli np ekipa wygrywa w karnych 2:0 to liczą 1 strzelonego karnego bo ten drugi już nie miał wpływu na wynik. Jeśli będzie wynik 2:1 to będzie się liczył ten drugi karny, a jeśli np będzie 3:1 to też będzie to ten drugi karny, bo trzeci strzelony nie decydował o zwycięstwie ekipy, tylko do zwycięstwa wystarczyłby ten drugi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Mam chwile czasu, oglądam właśnie mecz Sparta - Liberec. Pierwsza tercja super tempo,ale widać,że Liberec mocny i pewny siebie,nawet w O2 Arenie...No a Sparta jednak w lekkim kryzysie.
Patrząc na piątkową kolejkę to ja to widzę tak:

Ocelari Trinec/ podwójna szansa 1 tercja lub mecz - Sparta Praha @ 1.64   

Tak jak pisałem Sparta w kryzysie. Owszem ,potencjał jest,ale coś się nie lepi ostatnio. Nie błyszczy żadna z formacji, brakuje Tomaska, Repik nic moc, obrona nie nadąża, jakoś tak haotycznie grają. Machovski też puszcza. Sporo nerwów na lodzie...
Za to Ocelari ostatnio pewni. Mimo przegranego meczu w Brnie, bez strzelonej bramki, to ja im wierzę. Dawno nie mieli takiej ofensywnej siły. Każda z formacji robi spore zamieszanie. Mocny Power Play? Wolski, Vrana, Stransky, Ruzicka. Ocelari grają wreszcie u siebie. Obrona na przyzwoitym poziomie. Gernat, Galvins... Roth głodny bramki od modrej w pp ;-)

Pilzno win - HK @ 1.54   

Mimo wyjazdowej porażki Pilzna, to uważam,że u siebie z HK powinni wygrać mecz. Jak popatrzymy na bilans meczy u siebie, to Pilzno jest zdecydowanym faworytem. Mają mocną formacje pp z gwiazdą ELH Gulasem, Mertlem, do tego Kantner i spółka. Obrona też solidna.
Za to HK wydaje się,że ma troszkę inne priorytety. Już we wtorek grają finał LM z Frolundą. Mam wrażenie,że w swoim stylu będą grać mocno defensywnie, walcząc o wynik, bez fajerwerków. 

Do tego coś mnie ciągnie w stronę Mladej, bo z tego co pamiętam to oni potrafia grać z Kometa .
X / Mlada @ 2.06 wygląda dobrze,  
Do tego obie strzelą 2+ @ 1.56 w meczu Pardubice - Litvinov?, może Zlin? ...hmmm. co myślicie?

Co do graczy to w ostatniej kolejce trafiłem trio Gulas, Mueller, Bukarts i co ciekawe byli to strzelcy jedynych goli swoich drużyn ;-) Tym bardziej cieszy, bo tak jeszcze nie miałem.

Jak fortuna wystawi kursy to może jeszcze coś podrzuce na kb+ ;-)

Pozdrawiam
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom