>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2019/2020 (28.12.2019 - 06.01.2020)

Status
Zamknięty.
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Kubacki vs Stoch 2   2.40
Za moją analizą stoją dwie główne przesłanki dlatego moją analizę podzielę na 2 części
1. Dawid Kubacki ewidentnie nie lubi skoczni w Inssbrucku. Rok temu na TCS w trzech pozostałych konkursach stawał na podium natomiast w Innsbrucku zajął 18 miejsce. 2 lata temu miejsca kubackiego na trzech pozostalych obiektach to 3, 9 , 12 natomiast w Innsbrucku zajął 20 miejsce. Nie od dziś za to  wiadomo ze Innsbruck to ulubiona skocznia Kamila w TCS i prawie w każdym roku to tutaj radził sobie najlepiej.
2. Wydaje mi się , że skoki Kamila z tych dwoch konkursow nie do konca odpowiadają jego aktualnej formie. Nie skleił dwóch dobrych prób. Nie mówie , że jest w stanie stawać na podium ale myślę, że stać go spokojnie na TOP 6, w szczególności w Innsbrucku (może nawet wyżej). Za to Kubacki oddawał najlepsze proby wlasnie w konkursach. Nie można oczywiscie mowic ze mial farta do warunkow bo tak nie było ale coś mi się wydaje, że te miejsca nie do końca oddają prawdziwe miejsce w szeregu Dawida.

Podsumowując wydaje mi się, że Kamil zajmie tu miejsce w granicach 3-6 natomiast Dawid niestety biorąc pod uwagę obiekt uplasuje się na przełomie pierwszej i drugiej dziesiątki. Myślę , że warto też coś probowac w innych parach przeciwko Dawidowi bo uważam , że jest tutaj mocno przeceniany.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 3 stycznia 2020 09:11 przez typerskoki Dobra. Mamy moim zdaniem bet turnieju, a w zasadzie bet sezonu!

Achenwald w top6 klasyfikacji TCS @ 7.00 @ stawka max! @ lvbet lub noblebet

Aschenwald jest w formie na zajmowanie miejsc w okolicy podium. Był już 2 w Kuusamo, 3 w Niżnym Tagile, 4 w Klingenthal i 6 w Engelbergu i Oberstdorfie. 5 na 9 konkursów w top6 konkursu. Teraz popatrzmy na treningi, które dają lepszy obraz niż skoki konkursowe Austriaka w TCS:

Oberstdorf:
1trening: 1
1trening: 4
kwalifikacje: 10
seria próbna: 12
konkurs: 6

Ga-Pa:
1trening: 11
1trening: 9
kwalifikacje: 2
seria próbna: 1
konkurs: 25

Zatem Aschenwalda stać w pojedynczych skokach nawet na wygrywanie i dosyć często jest w okolicy podium czy TOP6. I to wszystko na Niemieckich skoczniach. Przed nami skocznie gdzie progres powinien być znaczny. Zarówno kilka metrów w długości jak i w stabilności skoków (bez takich wpadek jak w konkursie w Ga-Pa). Presja też nie wchodzi w grę, gdyż po zawalonym Ga-Pa w klasyfikacji turnieju Aschenwald się nie liczy.

W klasyfikacji TCS obecnie jest 15 co może brzmieć strasznie i chyba stąd ten kurs. Tylko, że do 6 pozycji Austriak traci ledwie 13,6pkt. To jest jakieś 7,5m. Do rozłożenia na 4 skoki. Tak na prawdę Aschenwald to może odrobić jednym (max dwoma) dobrymi skokami. Ale skoro może rozłożyć na 4 to jest tylko po niecałe 2 metry na skok. Z wyprzedzających go do szóstego miejsca żaden z zawodników nie ma aspiracji do wygrywania lub kręcenia się w okolicy podium. Gdyby konieczne było pokonanie 2m w każdym skoku Krafta, Kubackiego to bym się zgodził, że mało realne. Ale tych rywali, których ma przed sobą nie powinno być problemu. Lista rywali:
Paschke - forma na max top15 konkursów Austriackich
Schmid - j.w.
Leyhe - może być 2 razy w dziesiątce i awansować w klasyfikacji, ale Aschenwald może być dwa razy na podium lub w jego okolicy i nie będzie to zaskoczeniem w dyspozycji jakiej jest obecnie. Powinno wystarczyc. Strata tylko 8pkt.
Forfang - jeden na 4 skoki pewnie sam zawali i w ogóle nie będzie dyskusji.
Ito- tak jak Schmid i Paschke
D.Prevc - tak jak Forfang
Johansson - tu groźnie bo lubi i Innsbruck i Bischo i może być w okolicy top6. Jednak i tak wydaje mi się, że Aschenwald o te 2 metry jest w stanie skakać lepiej od Norwega.
Żyła - podobnie jak Johansson choć coś czuje że może grubiej zawalić w Innsbrucku
Eisenbichler - w austriackiej części powinno być bliżej do dyspozycji z przed TCS (miejsca poza top10), niż tego co prezentował na swoich skoczniach.

Tak więc każdy zawodnik do ogrania, strata mała. Prawdopodobieństwo wejścia oceniam na 60-70%, więc kurs 1.85 i tak by był warty zagrania. Tymczasem mamy kurs 7.00. Dla porównania Millenium wycenia takie zdarzenie na 2.40. Dlatego uważam, że to okazja sezonu i wchodzę grubiej.

Powodzenia!

 
Przecież w tych bukach nie da się grać grubiej. Zalogowałem się by sprawdzić i dają zagrać za 3,02 złotego mimo że moja gra u nich sprowadza się do postawienia kilku betów.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 3 stycznia 2020 09:51 przez psychol32

Przecież w tych bukach nie da się grać grubiej. Zalogowałem się by sprawdzić i dają zagrać za 3,02 złotego mimo że moja gra u nich sprowadza się do postawienia kilku betów.
W bet365 mozna to tez zagrac. Tez po kursie 7.0 ????
 
O 232

oli2424

Użytkownik
ytat z dnia 3 stycznia 2020 09:31 przez sobolekkKubacki vs Stoch 2   2.40
Za moją analizą stoją dwie główne przesłanki dlatego moją analizę podzielę na 2 części
1. Dawid Kubacki ewidentnie nie lubi skoczni w Inssbrucku. Rok temu na TCS w trzech pozostałych konkursach stawał na podium natomiast w Innsbrucku zajął 18 miejsce. 2 lata temu miejsca kubackiego na trzech pozostalych obiektach to 3, 9 , 12 natomiast w Innsbrucku zajął 20 miejsce. Nie od dziś za to  wiadomo ze Innsbruck to ulubiona skocznia Kamila w TCS i prawie w każdym roku to tutaj radził sobie najlepiej.
2. Wydaje mi się , że skoki Kamila z tych dwoch konkursow nie do konca odpowiadają jego aktualnej formie. Nie skleił dwóch dobrych prób. Nie mówie , że jest w stanie stawać na podium ale myślę, że stać go spokojnie na TOP 6, w szczególności w Innsbrucku (może nawet wyżej). Za to Kubacki oddawał najlepsze proby wlasnie w konkursach. Nie można oczywiscie mowic ze mial farta do warunkow bo tak nie było ale coś mi się wydaje, że te miejsca nie do końca oddają prawdziwe miejsce w szeregu Dawida.

Podsumowując wydaje mi się, że Kamil zajmie tu miejsce w granicach 3-6 natomiast Dawid niestety biorąc pod uwagę obiekt uplasuje się na przełomie pierwszej i drugiej dziesiątki. Myślę , że warto też coś probowac w innych parach przeciwko Dawidowi bo uważam , że jest tutaj mocno przeceniany.

 
Nie neguję typu na Stocha ale co do Kubackiego i tego, że nie lubi tej skoczni to napisałeś lekkie bzdury i głupoty.

Rok temu wyglądało to następująco odnośnie Kubackiego:
1 trening - 10 miejsce
2 trening - 16 miejsce
Kwalifikacje - 7 miejsce
Seria próbna - 6 miejsce
Konkurs główny - 18 miejsce (zawalił 2 skok, w 1 miał 130 metrów)

MŚ w lutym - 12 miejsce.

No jak widać po powyższych wynikach to ciężko stwierdzić, że Kubacki tej skoczni nie lubi.

Pozdrawiam
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Innsbruck - Kwalifikacje

Hoerl - Tande  1  @ 1.80   Fortuna
Stoch - Koudelka  1  @ 1.60  Fortuna
Żyła - R. Johansson  2  @  2.03  Fortuna





Te  trzy  pary  uważam  za  ciekawe  i  godne  zagrania  mimo że  to  tylko  kwalifikacje. Generalnie  skocznia  w  Innsbrucku  nie  należy  do  łatwych , wręcz  powiedziałbym  że  jest  trudna  i  wymaga  bardzo  dobrych  skoków pod  względem  techniki. Lubią  ją Austriacy  i Niemcy , nieco więcej problemów  zawsze przysparzała  naszym  zawodnikom. Zaczynając  od  góry  myślę  że  młody Austriak pokona  skaczącego  gorzej  z konkursu  na konkurs  Norwega  i  mimo  że  w  G-Pa  dzieliło  ich  zaledwie  jedno  miejsce  29 -30  to  różnica pkt.  była  znacząca  w  kierunku  Hoerla  241.5 - 216.6  głownie za  sprawą  słabego  drugiego  skoku  Norwega 117.5 m. Tendencja  zniżkowa  u  Tande  powinna  przy  równych  skokach  Niemca  sprawić  że  w  tej  parze  to  on  będzie  lepszy.

W  drugiej  parze mimo  nie najlepszej  postawy  jak  do  tej  pory  naszego  mistrza  liczę  że  jego ogromne  doświadczenie  i  umiejętność  skakania  na  trudnych  obiektach  zaowocuje. Koudelka  ósmy  w G-pa  wyprzedził  Kamila o 11  pozycji ale  w jakich warunkach przyszło  oddać  skok  naszemu  zawodnikowi to  wszyscy  widzieli. Myślę  że  każdy  następny  skok w tym  turnieju  działa  na korzyść naszego  reprezentanta i  drobne  błędy  będą  stopniowo  niwelowane.Liczę  na  odbudowanie się  Kamila  już  w  dzisiejszych  kwal.  i  więcej  szczęścia  w  powietrzu.


W trzeciej  parze z  kolei  stawiam  na  Norwega  gdyż  uważam że  jest  równiej  skaczącym  w tej  chwili w  porównaniu  z  Żyłą. W  G- Pa obydwaj bardzo  blisko siebie  , Johansson zaledwie lepszy o 0,1  pkt  natomiast  profil  skoczni  i  wymogi  techniczne  w  Innsbrucku  według mnie  będą  preferowały  nieco  wikinga. Myślę  że więcej  problemów  na  tej  skoczni  będzie  miał Polak.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 3 stycznia 2020 10:36 przez oli2424

Nie neguję typu na Stocha ale co do Kubackiego i tego, że nie lubi tej skoczni to napisałeś lekkie bzdury i głupoty.

Rok temu wyglądało to następująco odnośnie Kubackiego:
1 trening - 10 miejsce
2 trening - 16 miejsce
Kwalifikacje - 7 miejsce
Seria próbna - 6 miejsce
Konkurs główny - 18 miejsce (zawalił 2 skok, w 1 miał 130 metrów)

MŚ w lutym - 12 miejsce.

No jak widać po powyższych wynikach to ciężko stwierdzić, że Kubacki tej skoczni nie lubi.

Pozdrawiam
No sam potwierdziles mowiac o tych miejscach 16 , 10 , 7  ze tej skoczni nie lubi skoro dla porownania 2 dni wcześniej w Ga-Pa wygral kwalifikacje i w konkursie zajal 3 miejsce, a dzien pozniej w Bischo w kwalifikacjach zajal 7 miejsce a w konkursie był 2.  Widać znaczący regres ktory jest spowodowany tylko i wylacznie skocznia, bo formy chyba nie zgubil w jeden dzien i nie odzyskal jej w Bischo. 
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Innsbruck - Kwalifikacje 3.01.2020  

1.Kraft S. - Kubacki D. - 1  (1.7k) fortuna  
2.Hoerl J. - Tande D.A - 1  (1.8k) fortuna   
3.Lindvik M. - Aschenwald P. - 2   (1.96k) fortuna   
4.Kot M. - Wolny J. - 1  (1.6k) fortuna   
5.Eisenbichler M. - Stoch K. - 2 (2.29k) fortuna   
6.Forfang J.A. - Johansson R  - 2 (2.03k) fortuna   
7.Żyła P. - Leyhe S. -  2 (1.7k) fortuna   
 8.Ito D. - Peier K. - 2 (1.85k) fortuna   
9. Koudelka R. - Paschke P.- 1 (1.7k) fortuna   
10. Polasek V. - Sakala F - 1 (1.6k) fortuna   

Oczywiscie nie gram całego ako bardziej idę w stronę dubelkow nie chce mi się robić dłuższej analizy bo zaraz fortuna ściągnie to z oferty. Jeśli chodzi o 1 parę to wydaje mi się że Kraft w końcu pokaże na co go stać, w końcu jest u siebie, co  do Kuby wydaje się że na tej skoczni będzie oscylował w granicach 1-12 ale się okaże

Hoerl powinien aczkolwiek nie musi ale nie przekonuje mnie Tande mimo lekkiego przebłysku w ostatnim konkursie,Hoerl wyglada solidniej i dużo bardziej powtarzalnie.  

Lindvik odpalił ostatnio czy to powtórzy ciężko powiedzieć czy ten przebłysk dalej utrzyma, na chwilę obecną i tak mimo wszystko bardziej przekonuje mnie aschenwald mimo słabszego występu w 2 konkursie.

Kot wygląda na bardziej regularnego jakoś Wolny się posypał nie wiem czym to jest spowodowane na pewno patrząc na obecne jego skoki nie daje mu większych szans aczkolwiek to kwali więc może być loteria no i warunki mogą być kiepskie.

Co do reszty Koudelka myślę że bez problemów widać że forma rośnie,jeśli chodzi o Polaska w każdym aspekcie wygląda lepiej ostatnio trochę zawiódł ale i tak mimo wszystko był lepszy od Sakali.

Stoch myślę że w końcu odpali czy to będzie w kwalifikacjach ciężko stwierdzić jak sam mówił lubi ta skocznie ten typ w zasadzie loteria jeśli chodzi o formę teoretycznie Markus ale dzisiaj ide stronę Kamila.

 Co do wąsacza i peira i Leyhe bardziej przeczucie i aspekt to że leży im ta skocznia,forfang nie obliczalny jak i ito ale zobaczymy w praniu.

 
 
 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
STS odświeżył kursy po seriach treningowych.

Geiger - Kraft , typ 2, kurs 1,75 STS, stawka 6/10   
Kraft dwukrotnie lepszy od Niemca. Skakali w identycznych warunkach, praktycznie takie same rekompensaty za wiatr. Myślę, że u siebie Kraft wygra albo skończy w top3.

1.trening, 2.trening. 
Geiger: 15, 6
Kraft: 6, 2
-----------------------------------------

Prevc P - Stoch, typ 1, kurs 1,7 STS, stawka 7/10   
Prevc prezentował się zdecydowanie lepiej, wygrał pierwszy trening a w drugim skończył w top10. Stoch wciąż nierówny. Peter lepiej też zaprezentował się w Ga-Pa!

1.trening, 2.trening.
Prevc P.: 1, 10
Stoch: 29, 9
-----------------------------------------

Ito D. - Sato Y, typ 1, kurs 1,47 STS, stawka 8/10   
Ito skakał tylko w 1.treningu ale zajął bardzo dobre 3.miejsce. Sato wyraźnie pogubił formę. Również w Ga-Pa Ito zdeklasował Yukiye (5.miejsce vs 27.miejsce). Wg mnie Ito może być czarnym koniem kwali/zawodów i czekam na kursy na jego top6 :)

1.trening, 2.trening.
Ito D.: 3, ns
Sato Y: 23, 25
-----------------------------------------
AKO: Kraft+Prevc+Ito, kurs 4,37, stawka 2,5/10       

Kursy dostępne jeszcze blisko 1h.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
cytat z dnia 3 stycznia 2020 09:51 przez psychol32

Przecież w tych bukach nie da się grać grubiej. Zalogowałem się by sprawdzić i dają zagrać za 3,02 złotego mimo że moja gra u nich sprowadza się do postawienia kilku betów.
Jest to gdzieś na legalnym jeszcze?
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Innsbruck - III konkurs TCS
1 seria KO: Junshiro Kobayashi - Sato Yukiya
typ: Sato Yukiya
kurs: 2.45  STS

W osiemnastej parze pierwszego konkursu w austriackiej części TCS na Bergisel zmierzy się dwóch Japończyków. Pierwszy skakał będzie o 4 lata młodszy Yukija Sato, ponieważ w kwalifikacjach zajął dopiero 43 miejsce. Po nim na belce zamelduje się jeden z braci Kobayashi, a będzie nim Junshiro, który zajął 8 lokatę w kwalifikacjach. W treningach przed kwalifikacjami Junshiro spisywał się troszkę lepiej od Sato. W pierwszym treningu Junshiro zajął 19 miejsce, natomiast Yukiya Sato był 23. Z kolei w drugim treningu Junshiro sklasyfikowany był o 8 pozycji wyżej niż Yukiya Sato, lecz wygrał tylko o 4,5 pkt. Yukiya Sato jest znacznie wyżej w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, zajmuje bowiem 17 lokatę. Z kolei Junshiro zajmuje odległą 34 pozycję. Junshiro został zdyskwalifikowany w Ga-Pie za nieprzepisowy kombinezon, z kolei Yukiya Sato zajął tam jak na niego odległą 27 pozycję. W Oberstdorfie Yukiya Sato był siódmy, natomiast znacznie niżej Junshiro bo dopiero 23. Sato w obecnym sezonie prezentuje się zdecydowanie lepiej od Junshiro. Wygrał on nawet pierwszy konkurs z Niżnym Tagiłe. Ogólnie przez cały sezon prezentuje znacznie stabilniejszą formę o czym świadczą jego lokaty w pierwszej lub na początku drugiej dziesiątki - poza dwoma konkursami gdy plasował się w trzeciej dziesiątce. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajmuje wysokie 11 miejsce z 218 pkt, z kolei Junshiro plasuje się na 30 miejscu z 55 pkt na koncie. 
Trochę dziwią mnie kursy wystawione przez bukmachera na tą parę, lecz postanawiam to wykorzystać. Junshiro w treningach i w kwalifikacjach nie raz potrafił zameldować się w pierwszej dziesiątce, lecz gdy przychodzi do konkursu wygląda już to znacznie gorzej. Jego 10 lokata w Wiśle, była jego najwyższym miejscem w obecnym sezonie Pucharu Świata. Potem było już tylko gorzej i lokaty w trzeciej dziesiątce. Yukiya Sato wręcz przeciwnie - w treningach nie raz potrafi zawalić skok, lecz gdy przychodzi do konkursu potrafi się zmobilizować i stanąć na wysokości zadania.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Konkurs Innsbruck : 

Daniel Huber 1-15
kurs:2.00 fortuna

Kwalfikacje w wykonaniu Hubera, były zdecydowanie poniżej oczekiwań zajmując dopiero  45 miejsce. Trzeba przyznać, że reprezentanta Austrii zupełnie wycięło z warunkami, gdzie trafił praktycznie najgorzej z dodanymi aż +10.2 pkt, większą rekompensatę punktową dostał tylko Forfang +10.7. W treningach przy o wiele lepszych warunkach zajął 7 miejsce ze skokiem na 125m i rekomensatą -1.6 oraz 19 miejsce w II treningu ze skokiem na 115.5m z +6.5 rekompensatą. W sezonie poprzednim w konkursie był w top15 po udanych próbach. Huber od zawodów w Engelbergu ( 7 i 5 miejsce ) jest w naprawdę niezłej formie. W konkursie w GA-PA był 6 i gdyby nie zawalił próby w Obersdorfie, prawdopodobnie miejsce w Top10 wydawały by się całkiem realne. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Bukmacher betsson znowu daje promocje obok ktorych nie idzie przejść obojętnie.
aschenwald-stoch 1
lindvik-eisenbichler-1
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
C 46

carbo

Użytkownik
Fortuna:
Sato vs Takeuchi 1.65

Co do wyników na przestrzeni sezonu nie ma nad czym dyskutować, bukmacher ustalił kurs patrząc przez pryzmat kwalifikacji, w których Sato trafił na niekorzystne warunki i nie udało mu się odlecieć ze stosunkowo niskiej belki.
Takeuchi miewa dobre skoki o ile warunki na skoczni ku temu sprzyjają, przy niekorzystnym wietrze nie udaje mu się oddawać prób choćby na top 30 co u Sato jest wynikiem minimum. 
Yukija faktycznie zaliczył gorszy występ w Ga-Pa, ale pamiętajmy że nadal zaprezentował się lepiej od starszego z kolegów, a jego skok z drugiej serii w Oberstdorfie to typowa czołówka, która jest poza zasięgiem Takeuchiego.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Kraft miejsce 1-3
@1,65
Fortuna

Czas na Innsbruck. 
Wyniki w GaPa spowodowały, że mamy bardzo zacięte zawody. Na półmetku prowadzi R. Kabayashi, który ma 6,3 pkt przewagi nad Geigerem i ciut wiecej nad Kubackim. Grupa pościgowa jest mocna. Czwarty Lindvik trqci do lidera około 20 punktów, a piąty Kraft trochę więcej, bo jakies ~34 punkty. 
Stawiam właśnie dziś na austriaka, który przed własną publicznością na pewno będzie wspierany głośnym dopingiem. Już w kwalidikacjach pokazał, ze stać go na wygraną. 
Jeśli Kraft myśli wciąż o końcowym tryumfie, to musi oddac dwa fantastyczne skoki, by maksymalnie zmniejszyć stratę do prowadzących Kabayashiego i Geigera. Jeśli w tych zawodach da sie im wyprzedzić, to o podium będzie ciężko w końcowym rozrachunku. 
Kraft przed zawodami byl stawiany w roki faworytow. Dla mnie jest faworytem na podium. 
Nie takie rzeczy działy się w skokach. 
Do końca TCS pozostały 4 skoki dające punkty. 
W prostun rachunku Kraft wie, że wystarczy skoczyć w każdym z tych prób lepiej od kabayashi, Geigera i Kubackiego, a wtedy wszystko możliwe. 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Konkurs Innsbruck Kto Lepszy (sobota) Żyła - Forfang typ Żyła kurs 1.70 Fortuna Dzisiaj w kwalifikacjach Żyła odniósł znakomity wynik. Jego dzisiejsza odległość wyniosła 131 m mimo to zajął dopiero dziewiąte miejsce z powodu w dużej mierze nie najlepszego lądowania. Dzisiaj Żyła miał bardzo dobre warunki, które także przyczyniły się do osiągnięcia tak dalekiej odległości. Rozpoczęcie turnieju przez Piotrka w Oberstdorfie było naprawdę przyzwoite w kwalifikacjach zajął dziewiąte miejsce, natomiast w konkursie piąte miejsce. Na skoczni w Garmisch - Partenkirchen Piotrek zajął dopiero szesnaste miejsce natomiast w konkursie minimalnie poprawił swoją lokate zajmując pietnaste miejsce. Dzisiaj w Innsbruck tak jak już pisałem Piotrek wydaje mi się, że jutro poprawi jeszcze swój wynik. Dzisiaj mógł spokojnie uzyskać lepszą odległość. Żyła mimo mniejszej odległości myslę, że chciał skupić się na telemarku, który myślę że nie wyszedł Piotrkowi tak dobrze jakby sobie tego życzył. W dzisiejszych kwalifikacjach Forfang uzyskał zaledwie 115.5 m w porównaniu do Piotrka, który osiągnął odległość 131 m to trzeba powiedzieć, że jest to spora różnica. Forfang patrząc od początku zawodów to wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej prezentuje się Żyła. Wydaję mi się również, że Forfang może w konkursie uzyskać lepsza odległość od swojego dzisiejszego wyniku, ale według mnie nie wystarczy ona na odległość osiągnietą na jutrzejszy konkurs przez Piotrka, który według mnie jeżeli zaprezentuje podobna odległość do dzisiejszej i poprawi lądowanie powinien zająć o wiele lepsze miejsce. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Maciej Kot - Stefan Hula 1 @1.55 
Nie zawiodłem się dzisiaj na tej parze i liczę jutro na taki sam efekt. Maciek w obu seriach treningowych oddawał lepsze skoki będąc odpowiednio na: 29 i 33 miejscu natomiast Stefan: 35 i 38 miejsce. W kwalach Maciek wyprzedził Stefana o 8 miejsc niby nie wiele jednak każdy skok oddawał te 2/3 metry dalej. W dwóch poprzednich konkursach Kot był wyżej od Huli, a w całym sezonie gdy obaj dostali się do konkursu Maciek był wyżej 5 razy a Stefan 2. Stefan nie ma praktycznie żadnych szans w parze z Aschenwaldem, Maciek jednak jakieś tam szansę z Eisenbichlerem ponieważ nie skaczą w Niemczech a w Austrii skaczę on dużo słabiej i jakieś tam szansę ma żeby awansować bezposrednio a nie jako LL. Jednak nawet jeśli tak się nie stanie nie wierzę w nagły wzrost formy Stefana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom