>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Typy za Ga-Pa podliczone. Tabela dodana. Jak jakieś błędy lub uwagi, proszę pisać w tym temacie.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 2 stycznia 2020 12:58 przez sztabson_93Zostałem pominięty w tabeli, proszę o poprawę 
Zgodnie z regulaminem konkursu trzeba podać minimum 3 typy na skocznie aby być klasyfikowanym:

"8. Oprócz typów długoterminowych każdy uczestnik podaje typy na kwalifikacje bądź konkurs. Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek podania minimum 3, a maksimum 6 typów na każdą ze skoczni turnieju. W przypadku mniejszej lub"

Podałeś na Ga-Pa 2 typy. Tych 4 typów podanych po czasie nie mogę zaliczyć zgodnie z punktem regulaminu:

"18. Typy podane po rozpoczęciu treningów/kwalifikacji/konkursu zostają anulowane, czyli są traktowane, jakby użytkownik nie podał tego dnia typów."
 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
8. Oprócz typów długoterminowych każdy uczestnik podaje typy na kwalifikacje bądź konkurs. Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek podania minimum 3, a maksimum 6 typów na każdą ze skoczni turnieju. W przypadku mniejszej lub większej ilości typów gracz otrzymuje automatycznie -100 punktów za brak lub nadwyżkę każdego kolejnego typu, resztę ma rozliczaną zgodnie z oficjalnymi wynikami.

Skoro podałem 2 typy na kwalifikacje a pozostałe podałem na konkurs po czasie, powinienem mieć podliczone 2 typy i - 100 pkt za brak 3 typu więc nie rozumiem dlaczego zostałem usunięty z konkursu? W żadnym z punktów nie ma mowy o usuwaniu z konkursu jeśli nie poda się wymaganych 3 na danej skoczni.
10. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy na każdej z czterech skoczni i musi ich być co najmniej 18.

Skoro na pierwszej skoczni podałem 6 typów a na drugiej 2 to zostaje mi jescze podanie 10 wymaganych typów co jest jak najbardziej do zdobienia skoro zostały 2 skocznie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 2 stycznia 2020 19:47 przez sztabson_938. Oprócz typów długoterminowych każdy uczestnik podaje typy na kwalifikacje bądź konkurs. Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek podania minimum 3, a maksimum 6 typów na każdą ze skoczni turnieju. W przypadku mniejszej lub większej ilości typów gracz otrzymuje automatycznie -100 punktów za brak lub nadwyżkę każdego kolejnego typu, resztę ma rozliczaną zgodnie z oficjalnymi wynikami.

Skoro podałem 2 typy na kwalifikacje a pozostałe podałem na konkurs po czasie, powinienem mieć podliczone 2 typy i - 100 pkt za brak 3 typu więc nie rozumiem dlaczego zostałem usunięty z konkursu? W żadnym z punktów nie ma mowy o usuwaniu z konkursu jeśli nie poda się wymaganych 3 na danej skoczni.
10. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy na każdej z czterech skoczni i musi ich być co najmniej 18.

Skoro na pierwszej skoczni podałem 6 typów a na drugiej 2 to zostaje mi jescze podanie 10 wymaganych typów co jest jak najbardziej do zdobienia skoro zostały 2 skocznie. 
Racja, mój błąd. Coś kojarzyłem że warunkiem bycia sklasyfikowanym są min. 3 typy na skocznie. Za chwilę wrzucę poprawkę. Jeszcze raz przepraszam i dzięki za czujność.
 
Do góry Bottom