>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Wizards - Magic

Gra Beal w ekipie Czarodziejów, a w Orlando nie gra Gordon. 
 
  • Aaron Gordon (sore left Achilles) has been ruled out of Wednesday's game vs. the Wizards.

    This will be Gordon's second straight game on the shelf, and it's not surprising, considering he was unable to practice on Tuesday and told reporters over the weekend, "I’ve got to get [the injury] taken care of before I continue to play." Wes Iwundu will draw another start in place of Gordon but isn't an appealing fantasy option. He started on Monday and tallied just four points (1-of-3 FGs), two rebounds, one assist, one steal, and one block in 25 minutes.
    RELATED: 
    SOURCE: Magic PR on Twitter
    Jan 1, 2020, 4:36 PM ET
  • Wesley Iwundu
over 36.5 pkt + rb + ast
Vucevic
1.80

mocny bet


Gordon 3 siła Magików, a Czarodzieje mają duże problemy pod koszem, bo nie grają podstawowi gracze

Pozostałe typy
Portland ML 1.55
Suns +14.5 1.50
Bucks - 8.5 w I połowie 1.60 

 ​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
3.00 w przerwie spoko kocha na wash. Myśle ze to promocja ale wiemy jakimi prawami rządzi się NBA, orlando połapało głupie faule zwłaszcza vucevic który nie trafia. 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
No i klapa z tymi Czarodziejami. Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo ona mnie głównie interesowała. Bodaj w drugiej, czy trzeciej minucie wyleciał Isaac, gracz pierwszej piątki Magików, tak naprawdę autostrada do wygranej gospodarzy, ale oni wyglądali, jakby nie chcieli tego wygrać. W obronie to jakaś tragedia, Orlando ze 3-4 akcje przeprowadziło takie, że czy to Iwundu, czy Fournier ze swojej połowy po prostu wbiegali pod tablicę i zdobywali łatwe punkty, a gospodarze się na siebie oglądali. Vucecic w pierwszej kwarcie ich tak zamiatał, że nie było czego zbierać. Ciągnął Beal, ogólnie dobry jego mecz biorąc pod uwagę fakt, że dopiero wrócił, no ale sam miał ciężko. Przegrywali do przerwy wcale nie tak wysoko, jak wyglądała ich gra, to fakt co napisał @zabix00 , goście sporo fauli do przerwy, również miałem myśli, czy nie zagrać live na Wizards, ale na szczęście się powstrzymałem, bo oni nie mieli prawa tego wygrać. Widzę jednak po wyniku, że druga połowa była chyba w ich wykonaniu gorsza od pierwszej. Marnie widzę Washington w dalszej części sezonu.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
cytat z dnia 2 stycznia 2020 09:11 przez neutralnyNo i klapa z tymi Czarodziejami. Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo ona mnie głównie interesowała. Bodaj w drugiej, czy trzeciej minucie wyleciał Isaac, gracz pierwszej piątki Magików, tak naprawdę autostrada do wygranej gospodarzy, ale oni wyglądali, jakby nie chcieli tego wygrać. W obronie to jakaś tragedia, Orlando ze 3-4 akcje przeprowadziło takie, że czy to Iwundu, czy Fournier ze swojej połowy po prostu wbiegali pod tablicę i zdobywali łatwe punkty, a gospodarze się na siebie oglądali. Vucecic w pierwszej kwarcie ich tak zamiatał, że nie było czego zbierać. Ciągnął Beal, ogólnie dobry jego mecz biorąc pod uwagę fakt, że dopiero wrócił, no ale sam miał ciężko. Przegrywali do przerwy wcale nie tak wysoko, jak wyglądała ich gra, to fakt co napisał @zabix00 , goście sporo fauli do przerwy, również miałem myśli, czy nie zagrać live na Wizards, ale na szczęście się powstrzymałem, bo oni nie mieli prawa tego wygrać. Widzę jednak po wyniku, że druga połowa była chyba w ich wykonaniu gorsza od pierwszej. Marnie widzę Washington w dalszej części sezonu.
Odpiszczam granie, to nie na moje nerwy. Brakuje mi slow
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 2 stycznia 2020 09:11 przez neutralnyNo i klapa z tymi Czarodziejami. Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo ona mnie głównie interesowała. 
Ja również leżąc w łóżeczku oglądałam na tablecie pierwszą połowę bo zagrałam typ do przerwy. Był moment, że miałam nadzieję, no ale cóż... Tak podsumowując jednym zdaniem to NBA ciężko grać, często faworyci zawodzą. Kto wczoraj grał Milwaukee to pewnie zawał był bliski. 
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
@neutralny Aa rozumiem, nie ma sprawy, widzę wytrawny zawodnik, nie spojrzałem na statystyki, zwracam honor w takim razie i szacuneczek w ogl za 7 k reputek :D przy 1000 wpisów klasa 
 
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


#2.4
Cleveland Cavaliers-Charlotte Hornets
typ : 1 @1.88 unibet  
stawka : 100j

#2.5
Cleveland Cavaliers-Charlotte Hornets
typ : over 210.5 łączna liczba punktów @1.72 unibet  
stawka : 100j

#2.6
Indiana Pacers-Denver Nuggets
typ : Indiana Pacers i over 209.5 @3.65 unibet  
​​​​​​​stawka : 100j

#2.7 AKO
Los Angeles Clippers-Detroit Pistons
typ : Clippers -8.5 @1.52 unibet  
+
Dallas Mavericks-Brooklyn Nets
typ : Nets +10.5 @1.57 unibet  
@2.38 unibet
​​​​​​​stawka : 100j

#2.8 
Miami Heat-Toronto Raptors
typ : Toronto Raptors i over 214.5 @5.8 unibet  
​​​​​​​stawka : 100j

#2.9
Minnesota Timberwolves-Golden State Warriors
typ : Golden State Warriors +4.5 @1.76 unibet  
​​​​​​​stawka : 100j

#2.10
Sacramento Kings-Memphis Grizzlies
typ : Memphis Grizzlies+6.5 @1.68 unibet  
stawka : 100j
 
qkens1986 15K

qkens1986

Użytkownik
Clippers- Pistons   handik -9.5 na LA 1.53      
Detroit słabiutko ostatnio, nie kleji się gra, sporo kontuzji. Clippers bez Beverleya ale to nie powinno stanowić problemu w rozjechaniu Pistons. 

Chicago- Utah   widzę tu Win Jazz, 1.61      
Chicago coś tam zaczęło grać ale z co lepszymi przeciwnikami przegrywają a do takich zaliczyłbym Jazz którzy ostatnio się rozpedzili wliczając w to piękna wygraną z Clippers
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
I 88

ingram

Użytkownik
Dallas Mavericks - BKN NETS/ BKN Nets ML 3.60   BET365
Hardway jr, I Porzingis dzisiaj out, mysle ze mozna sie pokusic o gre w strone Nets, tym bardziej ze obaj gracze Dallas ostatnio duzo dawali jesli chodzi o zdobycze punktowe, i krotka lawka Mavs moze dzis nie wyciagnac tego meczu.
 
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Houston-Phila Houston win @1,50 Fortuna       
Houston u siebie bardzo mocne.Wrócił Gordon,Harden i Westbrook dzisiaj do dyspozycji trenera.Phila na wyjazdach gra bardzo miernie dlatego po takim kursie warto grac gospodarzy.
Boston-Atlanta under 229,5 @1.55 STS       
Boston u siebie bardzo mocny.Moim zdaniem linia troszeczke za wysoko wystawiona bo Atlanta gra bardzo słabo.Mogą w tym meczu nie rzucic nawet 100 koszy w meczu przy dobrze grającej na wlasnym parkiecie ekipie z Bostonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Houston Rockets -3,5 HC @ 1,83 Bwin (118:108)
Houston Rockets - Philadelphia 76ers  02:00 I 04.01



Unikam stwiania na Sixers gdy graja na wyjezdzie, poniewaz są teraz 1-7 w tym sezonie przeciwko drużynom, które mają obecnie zwycięski bilans na plus. Rakiety są najzdrowsze od miesięcy, a James Harden palec  u nogi i Clint Capela mial problem z pięta. Oni wydają się być całkowicie zdrowi, którzy jeszcze niedawno wylądowali w raporcie o kontuzjach przed wtorkowym meczem. Houston ma pełne 4 dni wolnego do następnego meczu, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby trener D’Antoni wydłużył minuty swojim startera w tym meczu.

Sixers ma znaczące rozbieżności między gra usiebie a na wyjezdzie w tym sezonie:

 
  • Philla ogólnie:       +4,5 Ocena netto | 13 Ofensywa | 5 obrony
  • Philla w domu:       +11.6 Ocena netto |  7 Ofensywa | 1 w obronie
  • Philla na wyjezdzie:  -2,5 ocena netto | 16 Ofensywa | 12  obrona

To bardzo gorący i zimny zespół jezeli mowimy o rozbieznosci dom/wyjazd, nie trzeba byc niewiadomo jakim analitykiem, wystarczy spojrzeć na ich swieze mecze. Mieli odcinki ofensywnej eksplozji, zwłaszcza na odcinku trzech meczy, gdzie kulminacja była gra z Milwaukee. Ale mieli także duże przerwy, szczególnie w swoich ostatnich trzech meczach. Teraz częścią tego jest tylko wariancja ofensywna. W ciągu ostatnich trzech meczy Philla zajęła szóste miejsce w rzutach jako „otwarte”, ale opublikowali smieszne 41,7% eFG% na tych otwarciach to  piąte najgorsze miejsce w lidze. Szczerze mówiąc, czasem tak jest z zespołami o słabym profilu rzutowym. Oni zajmują odpowiednio 23 i 25. miejsce w rzutach z pod samego kosza i za łuku w tym sezonie. Gdy te drużyny stają się "zimne", może to być tragiczne w skutkach a matematyka po prostu nie działa na ich korzyść. 

Sixers są teoretycznie drużyną zbudowaną do pokonania Houston. Mają niesamowitych obrońców obwodowych w Ben Simmons i Josh Richardson którzy "zepchna"  Harden-a, i nie zezwola na wiele rzutow za trzy  oraz Embiid patrolujacy farbę. Ale problemem jest to ze graja na wyjezdzie, gdzie mecza sie strasznie i nie udowodnili że są konsekwentni w obronie pomimo ich ogromnego talentu.

Myślę, że obecnie Houston mają pewną wartość, ale ich mecze są niezwykle niestabilne, biorąc pod uwagę rzuty z wiekszej odległości. Dlatego wez spread do -3,5 HC za niewielka stawke lub za tyle ile mozesz przegrac.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qkens1986 15K

qkens1986

Użytkownik
S. Gilgeous-Alexander (OKC) over 27.5 punktów zbiórek i asyst    1.83 BETFAN

Pasuje mi ta linia jak najbardziej. Shai ostatnio imponuje formą, widać dużą łatwość w zdobywaniu punktów i samymi punktami jest w stanie zrobić tą linię. Ostatnio przeciwko San Anttonio zrobił linie 37 (25/7/5). POLECAM
 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 0:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Typ: Serge Ibaka zdobędzie najwięcej punktów w meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:Spróbuję sobie taki dość ryzykowny kurs na dzisiejszą noc, bo Serge dobrze ostatnio wygląda i wydaje mi się, że specyfika dzisiejszego meczu może mu odpowiadać. Hiszpan urodzony w Kongo gra na pozycji silnego skrzydłowego, średnio w tym sezonie spędza na parkiecie 26 minut, jednak ta statystyka jest trochę złudna, bo w "normalnych" meczach Ibaka zalicza grubo ponad 30 minut. Dziś raczej overowo nie będzie, zdecydowanym faworytem do tytułu najlepiej punktującego gracza jest zawodnik gospodarzy Spencer Dindwiddie. Odnoszę jednak wrażenie, że rozgrywający Nets lepiej się czuję, gdy Brooklyn idzie na wymianę ciosów, tu nie będzie miał wiele okazji do wjazdów podkoszowych, dystansowcem też nie jest jakimś wybitnym. Myślę, że przy niedużej liczbie punktów czołówka punktujących będzie dość ciasna i Serge ma spore szanse na przynajmniej 20-punktową zdobycz, bo zapewne będzie dużo walki pod koszowej, potrzebna będzie siła, dobre ustawienie i czytanie gry. W tym Hiszpan jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym zawodnikiem, którzy dziś pojawią się na parkiecie.

  21 punktów (VanVleet 29 punktów)
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Mecze za chwile wiec juz bez analizy.
Orlando - Utach 2 kurs 1.7 Fortuna

Atlanda-Indiana 2 kurs 1.37 Fortuna
Wachington - Denver 2 kurs 1.17 Fortuna
Cleveland - Oklahoma 2 lurs 1.4 Fortuna
Ako 2.25

Sacramento- Nop 1 kurs 1.73Fortuna
Dubel jeszcze ryzykowny to:
Charlotte over 100 pkt kurs 1.63 Fortuna
Jokic over 18.5 kurs 1.8 Fortuna
Ako 2.93
Milwaukke-Sa 2 +17.5 kurs 1.37 Fortuna
Waschington - Denver 2 - 7.5 kurs 1.42 Fortuna
Ako 1.94
 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia - Oklahoma
Typ: Oklahoma (handicap: Philadelphia -5.5)  120:113
Kurs: 2.35
Bukmacher: STS
Analiza: 

Nie znajduję powodu aż takiego faworyzowania gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Należy zgodzić się co do jednego - pojedynki pomiędzy obydwoma dzisiejszymi rywalami obfitują w dużo emocji i zwyczajowo są bardzo wyrównane. Prawdziwe rozstrzygnięcie następuje przeważnie pod sam koniec. Świadczy o tym pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków, gdzie najwyższa różnica punktowa wyniosła 10.

Oklahoma notuje obecnie obłędną serię - na ostatnich dziesięć meczów przegrali tylko jedno spotkanie. Koszykarze Philadelphii 76ers taką formą pochwalić się nie mogą. Ci ostatni,. choć są na piątym miejscu Wschodniej Konferencji, to cztery ostatnie mecze przegrali. Faktem jest, że wszystkie grali na wyjeździe. Ale to właśnie Oklahoma, która zabrała punkty Dallas, Toronto czy Los Angeles Clippers, dla mnie powinna śmiało podejść bezpardonowo do tego meczu. Moim zdaniem, na przekór kursom, są w stanie wygrać. Osobiście do typu dodaję handicap.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
CHARLOTTE - INDIANA Aaron Holiday przynajmniej 15 punktów @1.88​
Aaron chyba jeszcze nie dorósł do wielkich meczów, bo słabo się w nich odnajduje, zarówno z 76ers, Nuggets, wcześniej także z Clippers jego występy były bezbarwne, choć pokazał już w tym sezonie, że grać naprawdę potrafi. Myślę, że wiele u niego siedzi w głowie, a dobre wyniki są kwestią jego pewności siebie. Trochę ryzykownie stawiam dziś na niego, bo niby jego statystyka punktowa to tylko 10.8 PPG. Wydaje mi się jednak, że dziś tej pewności mu nie braknie, bo z Szerszeniami zaliczył w tym sezonie jeden z najlepszych meczów. Na jego ilość minut taka linia nie jest bardzo wygórowana.
ORLANDO - BROOKLYN Markelle Fultz przynajmniej 5 asyst @1.88​
Dobry sezon notuje 21-letni Amerykanin, widać że szkoleniowiec Magików mu ufa, a on z tego korzysta i odwdzięcza się dobrą grą. W tym typie kieruję się po prostu formą Fultz'a. Ostatnie 6 meczów to 5-krotnie pokryta powyższa linia, widać że dobrze układa się jego współpraca szczególnie z Vukceviciem i Fournierem. 
PHILADELPHIA - OKLAHOMA Shai Gilgeous - Alexander przynajmniej 19 punktów @1.88​
Super dyspozycja Thunder w ostatnim czasie, a Shai na parkiecie czuje się, jak ryba w wodzie. 19 oczek rzucał już w dziewięciu meczach z rzędu i absolutnie nie sądzę, aby dziś było inaczej. Co prawda Phila we własnej hali jest bardzo mocna, ale jeśli miałbym kogoś typować do pokonania ich w Wells Fargo Center to właśnie typowałbym Grzmoty. Stawiam na szybki, ofensywny basket, Alexander w ostatnich kolejkach pokrywał moją linię z takimi ekipami jak Mavs, Clippers, czy Raptors. Jeśli dziś goście mają coś ugrać to Shai musi obok statystyki punktowej mieć dwójkę z przodu.
WASHINGTON - BOSTON Gordon Hayward przynajmniej 19 punktów @1.88​
Nie wiem, jak to się stało że Wizards wygrali ostatnio z Denver, nie oglądałem tego meczu, nie widziałem nawet highlights. Patrząc jednak na ich grę wiem jedno. Dwa dobre mecze z rzędu nie mogą im się udać, dlatego stawiam, że Hayward dziś nieźle zapunktuje, bo Celtics mogą zdobyć niezłą ilość oczek. Pierwotnie myślałem, aby pograć Tatuma, jednak na niego linia sporo wyższa. Moim zdaniem Gordon spokojnie powinien dobić do dwudziestki.
ATLANTA - DENVER Jamal Murray przynajmniej 20 punktów @1.88​
NEW ORLEANS - UTAH Rudy Gobert przynajmniej 2 bloki @1.50​
DALLAS - CHICAGO Kris Dunn przynajmniej 4 asysty​
SAN ANTONIO - MILWAUKEE LeMarcus Aldridge przynajmniej 9 zbiórek @1.58​
SACRAMENTO - GOLDEN STATE Harrison Barnes przynajmniej 15 punktów @1.50​
Wszystko z betfan.

E: To byle moja ostatnia wycieczka w kierunku indywidualnych statystyk. Pod tym kątem NBA w tym sezonie jest kompletnie nieobliczalna. Nawet tego nie rozliczam, bo kupa wstydu. ☺
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom