>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ilość zakładów.

Z 0

zikafoqa

Użytkownik
Mam do Was pytanie okrajacze buków. 
Macie ustawiony dzienny limit zakładów? 
Powiedzmy 3 na dzień

Ja mam np. taki problem, że jak przychodzi weekend i widzę tyle zdarzeń to chcę wszystkie grać co wiąże się z brakiem dobrej analizy i puszczam 6 kuponow po 10zł. 
a zamiast tego mógłbym puścić 1-2 za większą stawkę i bardziej pewny.

Ile kuponów puszczacie na dzień i czy macie jakieś limity?
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Trudne pytanie kolego!!!!!!!!!!!!!!tu nie szukaj odp na to pytanie tylko w swojej glowie..ilu userow tyle sposobow.Jedno ci powiem wszystkiego nie da sie zagrac graj to z czego jestes mocny jak siedzisz w jakiejs lidze po uszy to nie potrzebujesz duzo czasu na analizy przeczytasz sklady kto sedziuje i masz juz obraz w glowie...co do ilosc zalezy single ,ako. czasami jest tak ze z jednego meczu idzie wyciagnac min 4 kupony w pre.Wszystko zalezy od ciebie jak panujesz na emocjami itd moim skromnym zdaniem kazdy ci odpowie inaczej na te pytanie
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Matematyka jest w tej sytuacji bardzo prosta. Jeśli grasz value, czyli łopatologicznie - zdarzenia, których kurs jest wyższy niż wynika to z prawdopodobienstwa jego zajścia - im więcej zagrasz takich zakładów tym lepiej. Duża próba zmniejsza wariancje, więc ograniczanie się w jakikolwiek sposób jest głupotą.

A co do kwestii stawek, to Twój problem polega na zbyt wysokim stosunku stawki do bankrollu. Jeśli będziesz grał za niewielki procent swojego całego budżetu (polecam mniej niż 0.5% na zakład) to udźwignięcie 6 czy nawet i 26  zakładów dziennie nie będzie problemem.

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 3 stycznia 2020 12:15 przez mjaurvceinJeśli będziesz grał za niewielki procent swojego całego budżetu (polecam mniej niż 0.5% na zakład) to udźwignięcie 6 czy nawet i 26  zakładów dziennie nie będzie problemem.
 
Dokładnie. Znam kilka osób, które wplacają po tysiąc na weekend i grają po stówę na kupon. 10%? Czysty absurd moim zdaniem. Trafisz na jakiś pechowy dzień i pozamiatane. 
Ja potrafię zagrać 6-10 kuponów dziennie jak jest weekend ale każda gra to 1% budżetu. Tak mnie tutaj nauczyli koledzy i jestem wdzięczna ???? 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 3 stycznia 2020 13:59 przez kamilcia21

Dokładnie. Znam kilka osób, które wplacają po tysiąc na weekend i grają po stówę na kupon. 10%? Czysty absurd moim zdaniem. Trafisz na jakiś pechowy dzień i pozamiatane. 
Ja potrafię zagrać 6-10 kuponów dziennie jak jest weekend ale każda gra to 1% budżetu. Tak mnie tutaj nauczyli koledzy i jestem wdzięczna ???? 
A preferujesz single czy raczej jakies AKO? Bo zastanawiam sie nad tym, czy lepiej jest kazdy valuebet grac osobno,  czy w kuponie za te mniej więcej 1% budżetu?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 3 stycznia 2020 18:20 przez husarz22

A preferujesz single czy raczej jakies AKO? Bo zastanawiam sie nad tym, czy lepiej jest kazdy valuebet grac osobno,  czy w kuponie za te mniej więcej 1% budżetu?
Grając ako mnożysz marże więc zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest granie singli. 
 
mister_bambino 527

mister_bambino

Helloll
Ja staram się grać głównie typy LIVE. Najczęściej overy na gole w meczach piłki nożnej i na hendicapy setów w tenisie. Jak zauważyłem granie na żywo daje mi o wiele lepszą skuteczność niż typowanie przedmeczowe.Pozdrawiam
 
M 32

mateuszn91

Użytkownik
Ja się złapałem na dokładaniu zakładów, żeby nie wygrać np. 91 zł ale już była pełna 100 i często te kursiki 1,15 nie wchodzą.
Lepiej wygrac mniej ale wygrać
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 stycznia 2020 10:06 przez mateuszn91Ja się złapałem na dokładaniu zakładów, żeby nie wygrać np. 91 zł ale już była pełna 100 i często te kursiki 1,15 nie wchodzą.
Lepiej wygrac mniej ale wygrać
Najlepiej się uczyć na własnych błędach ????
 
Do góry Bottom