>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.01.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na piątek - 3. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Valladolid : Leganes
Typ : Leganes strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.95
Bukmacher : ETOTO

Gdy zobaczyłem kurs na bramki postanowiłem zaryzykować , Valladolid co prawda wyżej w tabeli bo chłopaki są na 14 miejsce i 20 pkt natomiast Leganes na miejscu spadkowym 19 z dorobkiem 13 pkt czyli mecz z punktu widzenia dosyć ważny szczególnie dla Leganes , z 5 ostatnich kolejek to jednak lepiej wyglądają goście którzy 2 mecze wygrali dwa przegrali i raz podzielili się punktami bramki natomiast 7:6 Valladolid natomiast bez wygranej z 3 remisami i 2 porażki z bramkami natomiast cieńko bo zaledwie 1 strzelona i 4 stracone , ja jednak pomimo wszystko zaglądam do H2H a z tej statystyki wynika że dla Valladolid Leganes nie jest za wygodnym rywalem , w 9 meczach które obie drużyny ze sobą rozegrali to 6 razy wygrał Leganes 1 remis i 2 razy górą Valladolid bramki 7:14 , Dwa ostatnie sezony kiedy to Valladolid gościł u siebie rywala to dwie porażki 2:4 i 1:2 tak więc liczę że goście zapunktują tutaj a że kurs na dwa gole z ich strony niezwykle wysoki to próbuję tą opcję !

  295
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik


Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 2:00
Spotkanie : Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors
Typ : Golden State under 107,5pkt
Kurs : 2,25
Bukmacher : STS

Witam, na jutro wybrałem ciekawy tym z koszykówki. Zmierzą się ze sobą Minnesota oraz Golden State czyli aktualnie jedne z najgorszych drużyn w NBA. Minnesota zajmuje 12 miejsce w konferencji zachodniej z dorobkiem 12 zwycięstw oraz 21 porażek a Golden State w tej samej konferencji zajmuje ostatnie czyli 15 miejsce z bilansem 9 zwycięstw i 26 porażek.
W obu drużynach sporo absencji mniej lub bardziej ważnych: Minnesota: Layman, Towns plus wątpliwe występy Grahama, Teaqua, Vonleha i Wigginsa. Z kolei w ekipie gości nie zagrają: Cauley-Stein, Curry, Looney, Russell oraz Thompson.
Wydaje mi się, że to będzie wyrównany mecz z dużą ilością walki. Nie przewiduje wiele punktów w tym meczu dlatego na początku skłaniałem się ku underowi 215,5pkt w tym meczu po kursie ale postanowiłem bezpieczniej zagrać na under 107,5 pkt Golden State.
Ekipa gości bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach i jest bardzo poważnie osłabiona. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych zdobyli ponad 107pkt tylko 2 razy i to nie znacznie przekraczając tą linie.

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina : 21:00
Spotkanie : Sewilla - Atl. Bilbao
Typ : Obie strzelą bramkę / tak
Kurs : 2,20
Bukmacher : Lv bet

W piątkowy wieczór dojdzie do pojedynku pomiędzy Sewillą i Ath. Bilbao w ramach 19 kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują wysokie 3 miejsce z dorobkiem 34 punktów mając na koncie 10 zwycięstw,4 remisy i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 23-17. Podopieczni trenera Julena Lopeteguiego ostatnio wygrali 2 kolejne mecze pokonując Bergantinos 1-0 ( w pucharze Króla) oraz Mallorcę 0-2 i tym samym przerwali serię 3 kolejnych meczy bez zwycięstwa. W tym pojedynku jedynie nie zagra zawieszony za kartki Sergio Reguilon a reszta kadry jest do dyspozycji trenera. Przyjezdni drużyna Atletic Bilbao w tabeli zajmują 7 miejsce z dorobkiem 28 punktów mając na koncie 7 zwycięstw, 7 remisów i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 19-12. Baskowie są ostatnio w dość dobrej dyspozycji mając jedynie 1 porażkę na 10 ostatnich meczy ulegając Betisowi 3-2. W tym piątkowym meczu goście zagrają dość znacząco osłabieni brakiem takich zawodników jak Iker Muniain,Oscar de Marcos,Aritz Aduriz,Cristian Ganea, którzy są kontuzjowani. Obie drużyny są w dość dobrej dyspozycji więc najlepszym rozwiązaniem będzie tu że obie strzelą bramkę po dość dobrym kursie.

  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina : Skoki narciarskie - Innsbruck kwalifikacje
Godzina : 14:00
Spotkanie : Lindvik - Aschenwald
Typ : 2
Kurs : 1,94
Bukmacher : Fortuna

Analiza:

Trochę kurs mnie zawiódł. Liczyłem, że po wygranej Lindvika w Ga-Pa, będzie on murowanym faworytem tej pary. Typ zarówno mocno przeciwko Lindvikowi jak i na Aschenwalda. Lindvik na TCS w 1 dzień prezentuje się wyraźnie gorzej niż na drugi. W Ga-Pa w 1 dzień kręcił się w okolicy 30 miejsca, by na drugi dzień wygrać z rekordem skoczni. W Oberstdorfie też w 2 dzień poleciał bardzo daleko i był w 10tce konkursu, a po pierwszym dniu nikt go do tego nie typował. Tutaj może być podobnie. Dodatkowo widzę pewne zagrożenia dla Lindvika na tej skoczni. Raz, że profil może mu mniej pasować niż Ga-Pa, które jest bez wątpienia Norweską skocznią (w sensie że Norwegowie tam zawsze wypadają super). Po drugie zeskok jest tu zawsze nie przyjemny gdy mamy sztuczny śnieg i plusowe temperatury. Przekonał się o tym choćby Freitag 2 lata temu przegrywając upadkiem z Kamilem Stochem. Lindvik do mistrzów lądowania także nie należy. W ostatnich 2 sezonach leżał 4-krotnie. A czasem jak unika upadków to ma spore problemy dostając niskie noty. Za rywala genialny w tym sezonie Aschenwald. Austriak nie dość, że jest na swojej skoczni to ma życiową formę. Już w Ga-Pa był w czołówce kwalifikacji i wygrał serię próbną. Na konkurs nieco się spalił, ale już sztab mocno zadba o to, żeby tutaj się to nie powtórzyło. Zresztą to tylko kwalifikacje, gdzie presja mniejsza i Austriak pokaże 100% swoich możliwości. Nawet wygrana w kwalach mnie nie zdziwi. Norwegowie z kolei nie od dziś są znani od oszczędzania lepszych (białych) kombinezonów i o nie stosowanie różnych "naciągań się" w kwalifikacjach. Wszystko co najlepsze sprzętowo zostawiają na konkurs przez co regularnie w kwalach wypadają nieco słabiej. Sądzę, że podobnie będzie i tym razem. I mimo rozczarowaniem nieco niskim kursem i tak wybieram ten typ na typ dnia.

  100

 
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:30
Spotkanie: Melbourne City - Western United
Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Przenosimy się za ocean, by tam poszukać czegoś ciekawego na piątek. Pojedynek Melbourne City z Western Union. Sytuacja w tabeli nie jest klarowna, gdyż między niektórymi zespołami jest różnica 2 rozegranych meczy. 
Melbourne po rozegraniu 11 spotkań ma 19 pkt. i zajmuje 2 miejsce w tabeli. Western jest na pozycji 4 z dorobkiem 17 punktów, przy czym ma rozegranych już 12 meczy.

W lidze australijskiej często pada dużo bramek, a mecze rzadko kończą się remisem. Melbourne w 11 spotkaniach 6-1-4, Western w 12 spotkaniach 5-2-5.

Gospodarze przegrali ostatnie 2 mecze i żeby nie stracić drugiego miejsca w lidze, spotkanie z Western powinni wygrać. Mój typ to 2:1.

  205
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : NHL
Godzina 1:05
Spotkanie : Boston - Columbus
Typ : Boston/+4,5
Kurs : 2,26
Bukmacher : Fortuna
Tej nocy w moim odczuciu wygrany może być tylko jeden i zgadzam się z bukmacherem stawiając gospodarzy w tej roli.
Zaczynając od gości fala absencji zawodników bardzo wartościowych w tym podstawowego goaltendera Joonasa a więc między słupki wchodzi Elvis Merzlikins który rozegrał tylko 10 spotkań z 3.14GAA. Generalnie Jackets grają póki co poniżej oczekiwać przynajmniej moich i są mega nie regularni i czeka ich wyjazdowe spotkanie w TD Garden w Bostonie. Bruins bez większych braków kadrowych grają na swojej tafli o czym już pisałem między słupkami potwierdzony Tuukka Rask z 2.31GAA i 92.27 Sv% z czego się cieszę i ogólnie Bruins to chyba czołówka pod względem takiej solidności i regularności w NHL. Wszystko wskazuję na gospodarzy liczę na odrobinę skuteczności w strzelaniu można też grać czystą 1. Powodzenia.

  100
 
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina : Biegi Narciarskie/Tour De Ski
Godzina : 15:15
Spotkanie : Calle Halfvarsson-Andrey Larkov
Typ : Andrey Larkov
Kurs : 1.95
Bukmacher: forBet

Analiza:
Po dniu przerwy czas na 5 konkurencje tegorocznego Tour De Ski. Zawodnicy pobiegną znów 15 kilometrów stylem klasycznym. Tym razem będzie to jednak start masowy. Gdy zobaczymy wyniki ostatniego biegu to Szwed został sklasyfikowany na 4 miejscu,a Rosjanin dopiero na 20. Jednak był to bieg pościgowy,w którym Calle ruszał z 4 pozycji,a Andrey dopiero z 33. Larkov w karierze znajdował się 2 razy na podium PŚ i oba te biegi były rozgrywane klasykiem. Jego najlepszym wynikiem jest 2 miejsce i było to własnie na tym samym dystansie co jutrzejszy bieg oraz w tym samym miejscu. Rok temu był tutaj na 4 miejscu. Widać,że Val Di Fiemme czuje się świetnie. Warto dodać,że również w stylu klasycznym(50 km) zdobywał brązowy medal olimpijski.Przed miesiącem na początku sezonu Larkov wygrał z Halfvarssonem o ponad 20 sekund. Wcześniej w biegu na 15 kilometrów klasykiem spotykali się na MŚ gdzie Larkov był 4 i wygrał z Calle o prawie 1,5 minuty. Rok temu na tej trasie panów dzieliło 17 pozycji oraz 50 sekund na korzyść Rosjanina. Liczę jutro na kolejny świetny występ Larkova we Włoszech.

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
H 253

harasta

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLigaGodzina : 19:00Spotkanie : Valladolid : LeganesTyp : powyżej 1.5 golaKurs : 1.67Bukmacher : Totalbet Analiza :

​​​​Typ na rzuty różne Sheffield wszedł, możemy zatem skupić się na dniu jutrzejszym. 
Pod lupę biorę spotkanie w hiszpańskiej LaLiga, w którym ekipa Valladolid podejmie drużynę Leganes. 

Kolega Stanley typuje dość odważnie minimum dublet ze strony gości, ja natomiast gram dużo bezpieczniej wykorzystując fajny kurs na minimum 2 gole w meczu. 

Po krótkiej przerwie wraca hiszpańska piłka i uważam że obie drużyny będą chciały pokazać ofensywny futbol. Mają zresztą o co grać, szczególnie goście którzy mimo dobrej końcówki roku znajdują się w strefie spadkowej. 

Linia niska, kurs wysoki dlatego warto grać. A dla bardziej odważnych polecam typ obie strzelą po kursie 2.32 lub over 2.5 gola po kosmicznym kursie 3.10!!! 

Pozdrawiam 

  67
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 2,9K

peter83

Użytkownik


Dyscyplina :hokej Niemcy del2
Godzina :20 :00
Spotkanie : ravensburg-kassel 
Typ X (regulaminowy czas gry) 
Kurs 4,40
Bukmacher :forbet 
Analiza 

Jest to 34 kolejka rozgrywek. 
Jak na razie zespół Kassel huskies ma na swoim koncie 2 dogrywki w tym sezonie co jak na liczbę 33 meczy to bardzo mało. Co więcej są oni po serii meczów bez dogrywki pomiędzy 25 sierpnia a 26 listopada tego roku wynoszącej 23 mecze co zazwyczaj skutkuje większą liczbą remisów po takiej to serii. Na dzień dzisiejszy mają znowu serię 8 meczów bez dogrywki co zwiększa szansę na dogrywki w najbliższym czasie. Myślę że to będzie dzisiaj. 


  100
 
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 2:00
Spotkanie : Chicago Bulls-Utah Jazz
Typ : Chicago -1,5
Kurs : 2,45
Bukmacher : STS
Witam dzisiaj wybralem starcie Chciago Bulls z Utah Jazz.W tym miesiacu na chwile obecna w typach 2/2.Dzisiaj probuje zagrac na zwyciestwo Byczków minimum 2 koszami po kursie 2.45 w stsie.Licze ze tutaj powalcza w meczu a kto wie moze i wygrają.Utah ostatni spisuje sie dobrze ale Chicago Bulls rowniez przezentuja sie bardzo dobrze.Na wlasnym parkiecie powinni powalczyc.Na 5 ostatnich bezposrednich starc ekipa Utah Jazz wygrala 3 a przegrała 2.Spotkanie zapowiada sie raczej underowe.Utah w tym sezonie na wyjazdach maja bilans 8/9 co pokazuje ze na parkiecie przeciwnika nie graja już tak dobrze.Jest to zdecydowani ekipa ktora na wlasnym parkiecie czuje sie znakomicie.Obie ekipy przystepuja do meczu bez znaczacych absencji.Podsumowujac widze duze value tutaj w strone gospodarzy i i czuje ze dzisiaj to spotkanie wygrają.Bardzo polecam to zagrać!Powodzenia :).

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs
Typ: obie drużyny strzelą przynajmniej po cztery bramki w meczu
Kurs: 5,80
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Sporo tych bramek potrzeba, żeby typ wszedł, bo musi być wynik 4:4 lub wyższy, ale w przypadku tych drużyn jest to możliwe. Obie ekipy robią ostatnio dość często takie wyniki. Zwłaszcza Toronto Maple Leafs jest mocno overowe. Na pięć ostatnich spotkań Toronto w trzech z nich był taki wysoki wynik. W meczach z New York Rangers i New Jersey Devils zanotowali remisy 4:4 w regulaminowym czasie gry. Ich spotkanie z Carolina Hurricanes to już była istna strzelnica, gdyż w tamtym meczu Toronto wygrało 8:6. Winnipeg Jets na pięć ostatnich spotkań w dwóch z nich miało tak wysoki wynik, a było to ostatnio z Colorado Avalanche, z którymi to wygrali 7:4 oraz trochę wcześniej z St. Louis Blues, gdzie w przepisowym czasie gry był remis 4:4. Sądzę, że ważny będzie początek spotkania. Jeśli w miarę szybko padną pierwsze bramki, to możemy być świadkami naprawdę overowego meczu.

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - Koszykówka, NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Indiana vs Denver 
Typ: Denver wygra 6-10 pkt ( z dogrywka) 
Kurs: 5,4
Bukmacher: eWinner 
Analiza:

Mecz między 5 zespołem Wschodniej i 2 Zachodniej. 
Indiana wygrała ostatnio ciężki mecz z Philadeplhia. Zagrali dobre  spotkanie. 
Denver wysoko uległ Houston. Był to ich bardzo słabo mecz. Dogonili trochę rywali, by oddać bez walki 4 kwarte. 
Jednak dla mnie Denver jest lepsza drużyna. Mogą z łatwością pokonać Indiane,  która jest silna u siebie. Jednak nie powinni chyba  wygrać więcej niż 10 pkt. Powyżej 5 pkt stać ich na to,bo tak jak mówiłem Denver to klasowa drużyna 
Dodatkowo Oladipo i Summer dziś nie gra w Indianie. 

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
R 1,3K

ralf63

Użytkownik
DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 11:00
MECZ: Hyundai Skywalkers vs Rush &amp; Cash 
TYP: Hyundai Skywalkers 
KURS: 1,58
BUKMACHER: fortuna 
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej ligi koreańskiej. Obstawiam, że Hyundai Skywalkers pokona Rush &amp; Cash po kursie 1,58 z fortuny

Witam w Nowym Roku i już zaczynamy analizę. Czołowe ligi mają przerwę ze względu na kwalifikacje olimpijskie dlatego pozostaje obstawiać dosyć egzotyczną ligę Korei Południowej. A tam Hyundai Skywalkers podejmują Rush &amp; Cash. Dla buków jak i dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze. Hyundai Skywalkers to aktualny mistrz Korei Południowej, w tej chwili zajmuje trzecie miejsce ale to efekt słabszego początku sezonu. Teraz już odzyskali formę z zeszłego roku i są w serii 5 zwycięstw. Bilans setowy ostatnich pięciu meczów to 15:0! Co pokazuje że są w swietnej formie a grając na swojej hali nie wydaje mi aby mieli problem z przeciętną drużyną Rush &amp; Cash. Powodzenia 

  100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 2:00
Spotkanie : Chicago Bulls-Utah Jazz
Typ : Utah -3,5
Kurs : 1.95
Bukmacher : Betclick
Analiza:

Akurat siadałem do pisania na temat tego meczu jak zauważyłem, że Kolega powyżej również na tapetę wziął to spotkanie i już myślałem, że mnie ubiegł. Zaskoczyło mnie, gdy zobaczyłem zgoła odmienny typ. Ja idę zdecydowanie w drugą stronę, ba, uważam, że i tak gram mocno zachowawczo, ponieważ moim zdaniem Jazzmani są ekipą dużo lepszą. B2b w przypadku ww. drużyn nie ma najmniejszego znaczenia, bo jeszcze nie grali ze sobą w tym sezonie. Rok w NBA to dużo (przykład in plus LAL lub LAC, in minus GSW), a 3 lata (czyli 5 ostatnich pojedynków pomiędzy tymi zespołami) to jak wieczność. Miałem ostatnimi czasy przyjemność oglądać w akcji Utah i to co robią panowie Gobert, Ingles, Mitchell i spółka.. coś pięknego. Skupię się tylko na wyjazdowych meczach, czyli od najstarszego: wygrane z Sotą (+11), z Atlantą (+5), z Chornets (+7), minimalna porażka w Miami (-3), a ostatnio wygrana przeciwko LAC z Kawhim Leonardem i Paulem Gorgem w składzie, aż 13 punktami. Po przeciwnej stronie Bulle, okej, zgadzam się, że mają formę zwyżkową, ale czy jest ona bardzo dobra? Przeszło 3 tygodnie temu wygrali z Atlantą, dostali oklep od Hornets rzucając 73!! punkty, następnie wygrali z Clippersami (grającymi bez Leonarda i Lou Williamsa - mimo wszystko szacun), klepnęli WRAK Atlanty po wyciągnięciu z nich Younga i Parkera, a w Sylwestra dostali konkretne bęcki od Bucksów -21 punktami. Co do konkretnych przewag - uważam, że Gobert zdecydowanie zdominuje deskę, bo Wendell Carter Jr. ani zasięgiem, ani siła, ani też umiejętnościami nie ma co szukać. Dystansowo też lepiej wyglądają strzelcy Jazzmanów. Uważam, że tak poukładana drużyna jak Utah powinna takie młode, niedoświadczone ekipy jak Bulls ogrywać bez większej spiny... Słowo klucz "powinna", no ale to NBA... Pożyjemy, zobaczymy, oczywiście no offence do Kolegi powyżej. Powodzenia

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Korea Południowa
Godzina 11:00
Spotkanie : Hyundai Skywalkers vs Rush &amp; Cash 
Typ : Hyundai Skywalkers handi -1,5 seta
Kurs : 2,15
Bukmacher  STS
Analiza:
Trochę zaspałem z analizą na to spotkanie dlatego muszę ryzykować mocniej ;) Kolega wyżej ładnie przedstawił aktualną formę Skywalkers - bilans setowy 15:0 w 5 spotkaniach i naprawdę fajne gra sprawiają, że drużyna naprawdę może się jeszcze liczyć w walce o mistrzostwo.
Skywalkers mają mecz zaległy i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa za 3 pkt wyrównają dorobek punktowy z liderem KAL i wiceliderem Woori tak więc jest o co grać.
O ile lubię grać a R&amp;C to uważam, że dziś raczej ulegną rozpędzonym gospodarzom bo niestety ostatnimi czasy nie prezentują niczego szczególnego.
H2H to 5 zwycięstw na ostatnie 5 spotkań dla Skywalkers - wszystkie za 3 punkty.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Australia
Godzina: 09:30
Spotkanie: Melbourne City - Western Utd.
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie, które co do zasady powinno obfitować w bramki. Melbourne City podejmuje na swoim stadionie Western United, z którym w tym roku przyszło im zmierzyć się raz, przed dwoma miesiącami, na stadionie piłkarzy Western. Wówczas gospodarze przegrali stosunkiem bramek 1:2. Ciekawie natomiast wygląda bilans ostatnich meczów Melbourne. Godny uwagi jest fakt, że 11 ostatnich spotkań z ich udziałem kończyło się minimum trzema bramkami na tablicy wyników! A spośród tych jedenastu, aż w sześciu spotkaniach kibice obejrzeli minimum cztery gole.

Dzisiejsi goście aż tak spektakularnego bilansu nie posiadają, niemniej na dziesięć ich ostatnich spotkań, w pięciu był over 2.5 gola, w
trzech - over 3.5 gola. Zagrałbym w ciemno że będzie dziś więcej niż 2,5 bramki, ale kurs 2,66 na wyższą linię wydaje mi się atrakcyjny w stosunku do prawdopodobieństwa, stąd typ na over 3.5 gola.


  166
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Valladolid : Leganes
Typ : powyżej 2.5 gola
Kurs : 3.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Przerwa świąteczno-noworoczna może być dobrą okazją do tego aby obie ekipy w końcu zaczęły strzelać gole. Kurs wygląda mega imponująco, ale to z tego względu, że obie drużyny są jednymi z najsłabszych jeśli chodzi o skuteczność i zdobywanie goli. Przed nami połowa sezonu, a więc czas najwyższy wziąć się w garść i uciekać ze strefy spadkowej, te słowa kierowane są do ekipy gości, którzy obecnie okupują przedostatnie miejsce. Ekipa Leganes miała udaną końcówkę ubiegłego roku, gdzie w trzech spotkaniach udało im się zgarnąć aż siedem punktów. Czyżby nastąpił czas na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie? W bardziej komfortowej sytuacji są gospodarze, którzy zajmują 14. miejsce, lecz sześć punktów przewagi nad strefą spadkową nie wcale taką dużą przewagą. Na dodatek Valladolid nie wygrali od ponad sześciu spotkań. Liczę, że po tym resecie dwutygodniowym obie ekipy pokażą swój potencjał i po prostu zaryzykują. Gospodarze do piątkowego spotkania przystąpią osłabieni brakiem Stivena Plazy. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Nacho i Javiego Sancheza. W zespole Leganes nie zobaczymy natomiast kontuzjowanych Bustinzy, Recio, Siovasa i Szymanowskiego.

Real Valladolid: Masip – Moyano, Kiko Olvias, Salisu, Nacho – Hervias, Joaquin, San Emeterio, Toni Villa – Sandro, Sergi Guardiola
Leganes: Cuellar – Rosales, Omeruo, Awaziem, Jonathan Silva, Kevin – Oscar Rodriguez, Roque Mesa, Ruben Perez, Braithwaite – En Nesyri

  210
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina : Tenis,ATP Cup
Godzina : 10;20
Spotkanie: Zverev-De Minaur
Typ: De Minaur
Kurs: 2 
Bukmacher: fortuna
Analiza: De Minaur miał swietna koncowce sezonu, rewelacyjny Next Gen i Davis Cup. W przeszłości mierzył sie kilka razy z Zverevem jednak ani razu nie zdołał z nim wygrać. Zverev nie mial zbyt udanej kampanii pod koniec sezonu ale zwrocmy na uwage z kim przegrywał, byli to rywale z czołówki. Mimo wszystko m ysle ze ta forma De Minaura utrzyma sie przynajmniej na styczen-luty i sprawi spore problemy Niemcowi. Licze że serwis De Minaura nie zawiedzie i wygra ten mecz. Wiadomo nowy sezon, wszyscy zaczynaja z otwartymi kartami natomiast De Minaur to zawodnik ktory moze w tym sezonie napsuc wiele krwi rywalom z top5.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valladolid - Leganes
Typ: Leganes strzeli 
Kurs: 1.60
Bukmacher: etoto
Analiza:

Mecz drużyn z dołu tabeli. 



W ostatnich 5 spotkaniach przed rozpoczęciem przerwy świątecznej, to ekipa Leganes wyglądała lepiej - zdobyli 7 oczek na 15 możliwych i strzelili 7 goli. 
Valladolid udało się zdobyć tylko 3 punkty na 15 i strzelić jedną bramkę w pięciu ostatnich meczach. 
Moją uwagę przykuło H2H. Otóż Valladolid zawsze miało pod górkę z Leganes. 
Valladolid na własnym stadionie straciło, tylko 4 bramki, zaś Leganes w meczach wyjazdowych strzeliło tylko 4 gole. 
Liczę, że przerwa świąteczna wpłynie pozytywnie na Leganes i pokażą pazur oraz udowodnią, że nie ma mowy o jakimkolwiek spadku, że walka będzie do końca. 


  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom