>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.01.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Anglia Premier League 
Godzina 21:00
Spotkanie: Liverpool – Sheffield United
Typ: Kto więcej kartek w meczu- Sheffield
Kurs: 1.60
Bukmacher:Totalbet
Analiza: Dziś o 21:00 ostatni mecz 21 kolejki angielskiej Premier League i do lidera rozgrywek przyjeżdża 8 drużyna w tabeli Sheffield United która charakteryzuje się dobra obroną,jak dotąd jest to trzecia obrona w lidze pod względem straconych bramek.Jeżeli J.Klopp pośle do boju od pierwszych minut swoich 3 asów czyli Salaha-Firmino-Mane to ciężkie chwile bedą przeżywać obrońcy gości a co za tym idzie będą faule a za faulami kartki i  w tym upatruje swój typ na dzisiejszy wieczór.Powodzenia.

  100
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Chiny - CBA
Godzina 12:35
Spotkanie: Bayi Army - Shandong
Typ: powyżej 208.5 punktów
Kurs: 2,20
BukmacherSTS
Analiza:

Jedno z 6 czwartkowych spotkań ligi Chinskiej koszykówki. Zdecyowanym faworytem tego spotkania są goście którzy na ostatnie 12 rozegranych meczy wygrali 11. Gospodarze natomiast to czerwona latarnia ligi, wygrali tylko dwa spotkania i obie wygrane miały miejsce we własnej hali. Dla tego spotkania wybrałem over punktowy. Bayi Army zdecydowanie lepiej sobie radzi u siebie jak juz wspominałem wyżej i zdecydowanie więcej punktów ich zobywa bo prawie 99 punktów na mecz grając u siebie przy tylko 90 na wyjeździe. Goście natomiast podczas wygrywania z tymi najsłabszymi drużynami wpada duża liczba punktów, mecze często są szybko rozstrzygnięte i widzimy szybką grę bez obrony co sprzyja dużej liczbie punktów. Podsumowując zdecydowanie lepsza grę na parkiecie gospodarzy i bardzo dobrą formę strzelcką gości w ostatnich tygodniach spodziewam się sporej liczby punktów i przekroczenie granicy podanej w typie.

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata U20
Godzina 17:30
Spotkanie: USA - Finlandia
Typ: 1 tercja - obie strzelą
Kurs: 2,50
Bukmacher: STS

Witam, przed nami dzisiaj zostaną rozegrane ćwierćfinały a w nich wielkie hity jak np USA - Finlandia czy Szwecja - Czechy a nawet Rosja - Szwajcaria można do tego zaliczyć.
Ja postanowiłem przyjrzeć się 3 w kolejności meczowi a mianowicie USA - Finlandia.
Zacznę od USA, mieli bardzo mocną grupę z Kanada, Rosją, Czechami i Niemcami. Swój pierwszy mecz przegrali 4:6 z Kanadą ale już kolejne 3 mecze wygrali 6:3 z Niemcami, 3:1 z Rosją i po dogrywce 4:3 z Czechami. Łącznie strzelili 16 bramek w 4 spotkaniach co daje nam średnio 4 bramki na mecz. Tylko z Rosją nie strzelili bramki w 1 tercji a tak to z Kanadą strzelili 2 bramki, z Niemcami 2 bramki i z Czechami 1 bramkę.
Jeśli chodzi o zespół Finlandii to w grupie mieli Szwedów, Szwajcarów, Słowację i Kazachstan czyli grupa zdecydowanie słabsza.
Swój pierwszy mecz przegrali po dogrywce 2:3 ze Szwecją, następnie rozbili Słowację i Kazachstan 7:1 i 8:1 i w ostatnim meczu dość nieoczekiwanie ulegli Szwajcarom 2:5. Łącznie strzelili 19 bramek na 4 mecze co daje nam średnio prawie 4 bramki na mecz. Finlandia w każdym meczu strzelała bramkę w 1 tercji.
Reasumując uważam, że obie drużyny będą chciały napocząć rywala już w 1 tercji aby grało im się łatwiej, myślę, że zobaczymy minimum 2 bramki w 1 tercji, ryzykuję i stawiam, że obie drużyny strzelą po golu już w pierwszych 20 minutach meczu.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata U20Godzina 15:00Spotkanie: Kanada - SlowacjaTyp: Kanada poniżej 7.5 bramki (bez dogrywki) Kurs: 1.50Bukmacher: Etoto
Dzis o 15 na tafli w Ostrawie zmierza się ekipa Kanady i Słowacji. Kursy jakie na to spotkanie wystawili bukmacherzy sugerują że będzie to spotkanie bardzo jednostronne. Uwazam podobnie ale linia wystawiona na ten mecz jest w mojej opini zdecydowanie za wysoka. Kanada jest bardzo mocna ekipa ale powyżej 7.5 bramki praktycznie nie strzeleja nikomu. Słowacja mimo że do czołówki nie należy to jak dla mnie fakt że grają prawie u siebie może mieć znaczenie. Jestem pewien że doskonale zdają sobie sprawę z kim grają i będę się pilnować w defensywie żeby zbyt szybko nie okazało się że jest po meczu. Jak dla mnie bardzo fajny kurs do dubelka z dużymi szansami na powodzenie. 

  50
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna , Anglia Premier League 
Godzina 21:00
Spotkanie: Liverpool – Sheffield United
Typ: Poniżej 5 goli, poniżej 13 rzutów rożnych, poniżej 4 żółtych kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nie jestem fanem zakładów łączonych, ale ten wyjątkowo zwrócił moją uwagę. Zacznijmy od bramek - Liverpool jest skuteczny do bólu, ale bardzo mało spotkań kończy się u nich overem 3.5 gola czy więcej - najczęściej jest to 2-0 lub przy najgorszym scenariuszu 2-1. Rzuty rożne to zawsze niebezpieczny typ, ale i one nie są częstym zjawiskiem w meczach The Reds i czesto Liverpool zamyka swój mecz mając jednocyfrową ilość rożnych, podczas gdy ich przeciwnicy mają ich maksymalnie 5. Żółte kartki to akurat rzadkość w całej lidze angielskiej. Kurs na jedną kartkę Liverpoolu wynosi 1.58, co pokazuje jak niechętnie sędziowie po nie sięgają. Myślę że goście też nie dostaną więcej niż 2 kartki w tym meczu.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MarokoGodzina: 19.00Spotkanie: RSB Berkane - Olympique KhoribgaTyp: Obie drużyny strzelą golaKurs 2,20Bukmacher: EtotoAnaliza: Berkane to mistrz Maroka i bardzo dobrze grająca u siebie drużyna, więc o ich gola nie powinno być ciężko. Goście bardzo dobrze czują się w bezpośrednich meczach z tym rywalem i często kończą z nimi z przynajmniej jednym golem. Kurs 2.20 jest warty ryzyka, tym bardziej że gospodarze mają problemy z defensywą, a goście tych bramek zdobywają ostatnio dużo w swoich meczach. Sytuacja kadrowa w przypadku obu drużyn na bardzo dobrym poziomie.

  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Zjednoczone Emiraty Arabskie - UAE Pro League
Godz: 17:45
Spotkanie: Al Ain FC - Shabab Al-Ahli Dubai FC
Typ: Al Ain FC
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna

Zapraszam do Zjednoczonych Emiratów Arabskich gdzie w tamtejszej UAE Pro League na Hazza bin Zayed Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 12 serii gier miejscowe Al-Ain Football Club a w gości przyjedzie drużyna Shabab Al-Ahli Dubai Football Club.
Al Ain FC w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobyło 21 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Shabab Al-Ahli Dubai FC plasuje się na pozycji lidera UAE Pro League w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ze zdobytymi 26 oczkami w swoich 11 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 8-7 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, remis oraz porażka z bilansem bramkowym 6-1.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się ze sobą zespoły z czołówki całej ligi.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie Al Ain FC które ma u siebie najlepszego obecnie strzelca ligi Kodjo Labe do tego brazylijczyka Cenedo i ostatnio z gośćmi nieźle im się wiodło a Shabab Al-Ahli Dubai FC na wyjazdach gra słabiej niż na swoim terenie do tego jedzie na teren dla nich ostatnio niegościnny i moim zdaniem to gospodarze dopiszą sobie po tym meczu komplet 3 punktów do tabeli ligowej.

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - Algieria 
Godzina: 18:45
Spotkanie: USA Alger vs Paradou 
Typ: USM - 1,5 handi 
Kurs: 2,7
Bukmacher: STS
Analiza:

Mecz między 11 i 15 zespołem w tabeli. 
Gospodarze maja bilans bramkowy 15-14, a goście 11-12.
Gospodarze to 1 zespół ubiegłego sezonu, a goście trzeci. 
Gospodarze przegrali ostatnie dwa mecze. Goście wygrali 
Obie drużyny grały ostatnio w afrykańskich pucharach. 
Jednak USM to zespół dojrzalszy, który posiada lepszych zawodnikow, lepszego trenera. 
U gospodarzy są kłopoty kadrowe, bo nie zagra Hadouche i Eliafe, ale mają szeroką ławkę rezerwowych. Kłopoty finansowe też nie są duże. 

  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Premier League 
Godzina 21:00
Spotkanie: Liverpool – Sheffield United
Typ: Powyżej 2 goli, powyżej 8 rzutów rożnych, powyżej 3 żółtych kartek
Kurs: 5.30
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie kończące 21 kolejkę Premier League.Liderujący w tabeli Liverpool podejmuje na własnym stadionie beniaminka Sheffield Utd.The Reds na Anfield Road nie przegrali 50 ligowych spotkań.Natomiast Sheffield jak na beniaminka spisuje się całkiem dobrze w tabeli zajmują ósme miejsce z bilansem siedmiu zwycięstw,ośmiu remisów oraz pięciu porażek.W ostatnich sześciu spotkaniach Liverpool wygrał pięć spotkań oraz przegrał w Carabao Cup z Aston Villą jednak wystawili wtedy młodzieżową drużynę.Sheffield Utd natomiast po po serii trzech zwycięstw niespodziewanie zremisowały u siebie z Watfordem, a w niedzielę doznali pierwszej wyjazdowej porażki z Manchesterem City 0:2.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to od 1993 roku obie ekipy grały ze sobą zaledwie siedem razy trzy z tych spotkań wygrał Liverpool,dwa razy padł remis,również dwa razy wygrało Sheffield Utd.W pierwszym meczu obecnego sezonu Na stadionie Sheffield Utd Liverpool wygrał 1:0.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze zagrają bez sześciu kontuzjowanych zawodników – Alexa Oxlade-Chamberlaina, Nathaniela Clyne’a, Joela Matipa, Fabinho, Dejana Lovrena i Xherdana Shaqiriego.Natomiast w kadrze Sheffield Utd może zabraknąć jedynie Simona Moore’a i Johna Lundstrama.
Przewidywane składy obu ekip prezentują się następująco:
Liverpool: Alisson – Robertson, van Dijk, Gomez, Alexander-Arnold, Keita, Henderson, Milner, Origi, Firmino, Salah

Sheffield Utd: Henderson – O’Connell, Egan, Basham, Stevens, Fleck, Norwood, Freeman, Baldock, McBurnie, McGoldrick.
Spodziewam się zaciętego spotkania gdzie nie zabraknie goli,rogów oraz kartek i typuje wynik 2:1.

  100
 
H 253

harasta

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna , Anglia Premier League 
Godzina 21:00
Spotkanie: Liverpool – Sheffield United
Typ: Sheffield United over 3,5 rr
Kurs: 2.27
BukmacherFortuna
Analiza: Dzisiejszego dnia skupiam się na jedynym meczu w angielskiej Premier League, w którym Liverpool podejmuje beniaminka Sheffield United. Klopp stworzył monstrum, które kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

W tym meczu idę w stronę typowania rzutów rożnych, a konkretnie ich overu w wykonaniu drużyny gości. Linia 3,5 rożnego nie jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę ostatni mecz wyjazdowy Sheffield z City, w którym nabili oni 5 rożnych.
Mimo, że goście są beniaminkiem to śmiało poczynają sobie w najlepszej lidze świata, zajmując 8. lokatę z 29. punktami na koncie. To sprawia, że zagrają bez kompleksów i wielu zawodników będzie chciało pokazać swoją wartość na  Anfield.
Myślę, że to Liverpool będzie strzelał, ale goście także pokażą na co ich stać i uda im się nabić 4 kornery. Pozdrawiam

  127
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Hokej, Szwajcaria
Godzina 19:45
Spotkanie : Davos - Rapperswil
Typ : 1
Kurs : 1,60
Bukmacher : Betfan

 

Spotkanie w Szwajcarskiej National League. Davos po rozegranych 29 meczach z dorobkiem 53 punktów ze stratą 4 oczek do liderującego Zuricha, ale z 3 rozegranymi meczami mniej na 4 miejscu. Ich rywalem dzisiaj będzie ekipa Rapperswill, która zajmuje ostatnie miejsce ze zdobytymi 33 punktami. Goście w ostatnich meczach fatalnie remis i 4 porażki, a w meczach wyjazdowych to po prostu dramat w 10 meczach 8 porażek remis i zwycięstwo. Davos niby murowany faworyt, ale muszą martwić rozegrane tuz przed nowym rokiem trzy mecze w ramach Sprenglers Cup. Wszystkie 3 przegrane z bilansem total 3:11. Mam jednak nadzieję, że na warunki rodzimej ligi ich forma i możliwości wystarczą i bez problemu ograją ekipę Rapperswill. Ze względu na te trzy dodatkowe spotkania nie porywam się na żadne handi.

  60
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Sheffield United
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,15
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Przebieg tego meczu wydaje się być dość łatwy do przewidzenia, czyli Liverpool będzie dominować, odda wiele strzałów na bramkę. Piłkarze Liverpoolu często będą gościć w polu karnym Sheffield United. Sheffield United raczej nic specjalnego na to spotkanie nie wymyślą tylko skupią się na uważnej obronie i wyprowadzając od czasu do czasu jakiś kontratak licząc na furę szczęścia i jakiś remis. W każdym razie przewaga Liverpoolu powinna być bardzo duża i przez większość czasu będą atakować. Liverpool na chwilę obecną jest chyba najlepszą drużyną, są mocni w każdej formacji, w ataku również. Z przodu mają tak świetnych graczy jak Salah, Firmino czy Mane, którzy potrafią dryblować w polu karnym, więc szansa na karnego jest. Liczę na rzut karny w tym spotkaniu, oczywiście większa szansę na to mają piłkarze Liverpoolu.

  100
 
J 46

janek_jot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Anglia Premier League 
Godzina 21:00
Spotkanie: Liverpool – Sheffield United
Typ: Liverpool i obie strzelą
Kurs: 2,9
Bukmacher: Forbet
Analiza: Co tu dużo mówić. Liverpool jest zdecydowanym faworytem na 19 ostatnich meczy ligowych tylko jeden zremisował, reszta wygrana i na pewno dziś wygra. Sheffield zaś w 8 z 10 ostatnich wyjazdowych meczach strzelali bramkę, więc jestem wręcz przekonany, że dziś też strzelą.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina:21:00
Spotkanie: Baskonia Victoria - Barcelona 
Typ: Barcelona  handicap - 6,5 punktów (razem z dogrywką) 
Kurs: 1,89
Bukmacher: Forbet
Widzę, że dzisiaj większość typów w stronę Anfield i spotkanie pomiędzy podopiecznymi Kloppa a beniaminkiem z Sheffield. Ja idę jednak w stronę koszykówki i hiszpańskiego pojedynku w ramach rozgrywek Euroligi pomiędzy Baskonią a Barceloną. Stawiam na bezapelacyjnie zwycięstwo gości, chociaż z handicap em nie szaleję i biorę - 6,5 po kursie 1,89 w Forbecie (najwyższy jaki znalazłem w opcji razem z dogrywką). Moim zdaniem gracze z Katalonii są jednym z głównych faworytów do wygrania tegorocznej Euroligi obecnie plasują się na 3 pozycji z bilansem 13-3. Dzisiejsi gospodarze na 13 miejscu w stawce 18 drużyn i bilans 6-10. Barca w tych rozgrywkach przegrała po raz ostatni 29 listopada kiedy rozegrali najgorszy swój mecz i zostali zdemolowani przez CSKA we własnej hali 67:96. Wprost przeciwnie do gospodarzy, którzy z 6 ostatnich spotkań wygrali tylko raz w Belgradzie 72:64. Podopieczni Svetislava Pesica przyjadą do Baskoni naładowani pozytywną energią po ostatnim zwycięstwie ligowym z Realem Madryt 83:63 (gracze Realu żadko przegrywają tak wysoko). Forma Blaugarny jest naprawdę wysoka i myślę że spokojnie pokryją handicap zaproponowany przeze mnie. 

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League 
Godzina 21:00
Spotkanie: Liverpool – Sheffield United
Typ: Poniżej 3,5 gola
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś krótko, bo już chyba wszystko zostało napisane o tym meczu. W meczach Liverpoolu w lidze padł over 3,5 gola tylko w 6 przypadkach na 19. Jeśli chodzi o mecze Sheffield to jest to drużyna jeszcze bardziej under'owa, gdyż over 3,5 gola padł tylko 2 razy na 20 rozegranych spotkań. W Liverpoolu do tego zaczyna robić się mały szpital, bowiem w nie zagrają: Brewster, CLyne, Fabinho, Lovren, Matip, Oxlade-Chamberlain oraz Shaquiri. Wszyscy wykluczeni są przed kontuzje. Do tego na Anfield przyjeżdża bardzo solidny beniaminek, który obecnie zajmuje 8 lokatę w lidze, a do piątego Man United tracą tylko 2 pkt!! Goście mają drugą najlepszą defensywę w lidze (19 straconych goli). Lepszy jest tylko Liverpool (14 straconych goli). Sheffield na wyjazdach potrafiło już zatrzymać takie kluby jak: Chelsea (2:2), Tottenham (1:1), Wolves (1:1) czy Everton (0:2). Ostatnio odnieśli pierwszą ligową porażkę na wyjeździe z Man City (2:0). Nawet Klopp ostatnio wspominał w wywiadzie, że wie, że nie wygrają wszystkich meczy do końca sezonu ale jeszcze potrafią cały czas czerpać radość ze zwycięstw. Jak statystyki wskazują tak i ja czuję, że dziś nie zobaczymy więcej niż 3 goli na Anfield. Dla bardziej odważnych polecam niższego undera lub pójście w stronę Sheffield.

  51
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
B 694

blanek15

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Chamionschip
Godzina 20:45
Spotkanie : Derby : Barnsley
Typ : Powyżej 2 goli, powyżej 9 rzutów rożnych, powyżej 3 żółtych kartek
Kurs : 4,00 
Bukmacher : forbet

Koniec 2019 roku to zakonczenie przygody z MLS dla Rooneya. Wraz z poczatkiem nowego roku, Wayne powrocil na wyspy, a konkretnie do Derby County. Napewno jego obecnosc doda Barana pewnosci, bo ostatnio graja "tragedie"
Ostatnie 5 spotkan pomiedzy tymi druzynami to minimum 3 strzelone bramki, licze rowniez, ze Rooney popchnie swoich nowych kolegow w ofensywe. 
Ostatnie 5 spotkan w Derby to w sumie 24 kartki, w tym 2 czerwone. 
Ostatnie 5 wyjazdowe mecze Barnsley pokryly linie 10 rzutow roznych. 

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Anglia, premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool vs Sheffield Utd
Typ: powyżej 18,5 fauli
Kurs: 2,75
Bukmacher: etoto
Analiza:

Liverpool idzie przez ligę jak burza i tylko kataklizm może pozbawić ich tytułu mistrzowskiego. Z każdym wygranym spotkaniem będą coraz bliżej tego celu i im szybciej go osiągną tym bardziej będą mogli skupić się na Lidze Mistrzów aby obronić trofeum wywalczone w poprzednim sezonie.
Goście bardzo wysoko w tabeli jak na beniaminka bo na 8 miejscu, do tego mają jedną z lepszych defensyw w rozgrywkach, zaledwie 19 bramek straconych. Dzisiaj przed nimi jednak bardzo trudne zadanie bowiem naprzeciwko nich stanie bardzo groźne trio w ofensywie a więc Salah, Mane i Firmino. Liczę na sporo przewinień ze strony piłkarzy Sheffield i pomimo, że na wyspach ciężko z faulami to linia nie jest jakaś odstraszająca i szczególnie przy takim kursie według mnie warto spróbować.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom