>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 23 grudnia 2019 22:19 przez krzysztoflosinA ogólnie grasz dzisiaj coś z NHL bo widze ze forma dobra, Mark chyba z NHL tez dobra forma ;)?
Marka jeszcze w tym sezonie nie widziałem w NHL, ale pewnie śledzi ligę. Nie gram dzisiaj nic. Ostatni dzień przed świętami popatrzę sobie tylko i też sobie zrobię przerwę. Caps zagrają chyba trzeci mecz w ciągu czterech dni, więc może warto spróbować Bruins. Reszta spotkań się nie interesowałem. Aa, słyszałem plotki, że między zespołem Avs a trenerem coś nie gra co może tłumaczyć ostatnie głupie porażki i może warto też temu się bliżej przyjrzeć i spróbować coś przeciwko Colorado. Chociaż możliwe, że to tylko zwykłe plotki. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nic w wątek nie wrzucam dzis bo brak czasu, ale tak myślę o Preds  , Kojoty w B2B, nadal nie ma Darcy'ego więc Predsi u siebie powinni to ogarnąć. Sensowny kurs też na Habs  , a w bramce Jets drugi goalie i tak jak kolega powyżej myslę, że Vegas  , bo właśnie coś tam w Avs podobno nie do końca gra jak należy, Vegas całkiem nieźle ostatnio, dziś w bramce Marc, jednak na minus fakt, że jednak dzis B2B i pewnie Hawks   bo w przypadku NJD również brak światełka w tunelu na zmianę sytuacji.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z okazji nadchodzących dni wszystkim hokejowym maniakom życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pomyślnego wejścia w Nowy Rok, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych!
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czechy - Rosja    U20

Świetny szybki mecz póki co.

e: cóż 1 dzień mistrzostw będzie na minus choć Rosja powinna na spokojnie ogarnąć ten mecz. Niestety słaba gra w przewadze no i obrona dziurawe jak wiadomo co więc tak to się musiało skonczyc
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 26 grudnia 2019 15:35 przez jozzy22Czechy - Rosja    U20

Świetny szybki mecz póki co.

e: cóż 1 dzień mistrzostw będzie na minus choć Rosja powinna na spokojnie ogarnąć ten mecz. Niestety słaba gra w przewadze no i obrona dziurawe jak wiadomo co więc tak to się musiało skonczyc
Czesi przeczekali nawałnice w 1 tercji, mądrze ruskich trafili a pozniej sami ruszyli do ataku, Finowie tez nie stoją na straconej pozycji mimo faworyzowania szwedów
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Kurcze oglądając te mecze juniorskie widać ze ekipy nie przebierają w środkach.  Shutz dziś przechodzi sam siebie. Zabijaka idealny do robienia "show' w NHL
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
ładujcie w handi na dynamo przecież ta magnitka jest żałosna a sędziowie próbują dać jej wygrać, ta kara dla Jaskina to  śmiech na sali +2 +3 dobre kursy
 
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
cytat z dnia 29 grudnia 2019 14:02 przez antypolakładujcie w handi na dynamo przecież ta magnitka jest żałosna a sędziowie próbują dać jej wygrać, ta kara dla Jaskina to  śmiech na sali +2 +3 dobre kursy
Szkoda, 7 sekund przed końcem dali sobie wpakować bramkę. A wygrana była na wyciągnięcie ręki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam
Opłaca się grubo zagrać singla Canada 1 tercja over 1,5 jako drużyna czy lepiej dać Rosje i Canada 1 tercja 1,5 małe kursy ale chcę dać za sporo ,jeszcze troszke kaski zostało z pracy i towaru też mma sporo worków do handlu
Dziękuje
Bo sie zastanawiam nad singlem Sama Canada 1,5 
Ostatnio mi Finlandia weszła 1,5 z Kazastanem 2-1 było a kurs tez był fajny na 1,5 jako drużyna
Pozdrawiam Goraco wszystkich
Wszystkiego dobrego w nowym 2020 roku życzę 
 
E 37,5K

emce15

Użytkownik
cześć, mam pytanie, ktoś wie, gdzie mam sprawdzić na kiedy i z jakiego powodu przełożono mecz Frydek - Sokolov to niższa czeska ale pewnie to wiecie :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 8 stycznia 2020 19:14 przez emce15cześć, mam pytanie, ktoś wie, gdzie mam sprawdzić na kiedy i z jakiego powodu przełożono mecz Frydek - Sokolov to niższa czeska ale pewnie to wiecie :)
Witam

Mecz nie odbył się z przyczyn technicznych. Za porozumieniem obu klubów zostanie rozegrany 9 stycznia w Trzyncu w Werk Arenie o godz. 15.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Ale chamsko I brutalnie gra SKA, sędziowie chyba trochę sobie nie radzą... Ten atak na Peterssona to jest kryminał za takie coś wykluczenie i długie zawieszenie. Atak zza plecow na bande, że chłop nie skręcił kręgosłupa to cud... 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
No niestety tego mozna było sie spodziewać , sedziowie nie tyle sobie nie rada co nie chca sobie radzić. Inna rzecz ze wojskowi niestety poziom wyzej od Dynama, piewrsza formacja stolecznych unicestwiona i ciezko sie gra
 
Do góry Bottom