>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
gdyby Abraham podał do Williana to Czelsi prowadziłaby 2:0 takt to Brighton musi troche wiecej pokazać żeby coś wpakować do bramki tak czy inaczej jedna bramka w tym spotkaniu jeszcze powinna paść pierwsza połowa ogółem taka sobie spodziewałem się więcej więc w drugiej powinno być lepiej
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
    cytat z dnia 1 stycznia 2020 12:34 przez tomek80Jeśli ktoś ma możliwość podglądu i okaże się, że w Liaoning brakuje, Guo Aliuna i Han Dejun, to warto lekko pograć Jiangsu Dragons.
kurs 2.7
mecz za chwile, chiny, kosz.
p.s w pierwszej piątce nie wyszli, więc prawdopodobnie out, gram Jiangsu, lekko.
  niestety
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Czelsi za ten minimalizm prawie przegrało mecz hehe ale dobra końcówka meczu bo reszta słabiutka Brighton czekało na te ostatnie 15minut

oby w Watford coś lepiej pograli bo dw atakie słabe mecze z rzędu na początek roku to ciężka sprawa
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Wszystkiego najlepszego w 2020 roku


VIENNA CAPITALS - FEHERVAR AV19 1  1.34
VIENNA CAPITALS - FEHERVAR AV19 -1 1 1.41
VIENNA CAPITALS - FEHERVAR AV19 -1,5 1 1.57
VIENNA CAPITALS - FEHERVAR AV19 over 4,5 1.37
VIENNA CAPITALS - FEHERVAR AV19 over 5,5 1.75
DORNBIRNER EC - TWK INNSBRUCK 1 2.15


Tak widze Austryjacki
Można ię pokusić o Salzburg wins ale wyjazd to lepiej zw meczu 
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Vienna pocisk 10 min 3-0 pięknie chyba wszystkie opcje wejdą oby bo mój kumpel grubo zagrał  na vienne ,jak wejdzie to będe szcześliwy ,że mu pomogłem wygrać dzisiaj ,będzie miał na weekend sianko 
A jak Myślicie Dallas w NHL pociśnie ,ja będe śledził Whl coś musze wybrać jakiś mczyk na 21 ,albo odpuszcze nie ma co kusić losu ,nie łatwo wygrać ,łatwiej wtopić
Pozdrawiam Wszystkich 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom