>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pierwsza gra.

B 0

bukhaker

Użytkownik
Witam Szanowne grono. Nowy rok, nowe możliwości, można spróbować czegoś nowego. Od jakiegoś czasu przeglądałem sobie to forum, z myślą, że może kiedyś spróbuje i też się w to pobawię. Spróbować można, najwyżej trochę grosza się straci, jak nie spróbuję to się nie przekonam czy warto. Cel - mały dreszczyk emocji, zysku dużego nie przewiduję na początku o ile taki w ogóle będzie, a najlepiej żeby też wielkiej straty nie było po pierwszym miesiącu. W związku z tym mam kilka pytań, grać będę we Fortunie, wiadomo podatek jest, ale kombinować z zagranicznymi bukmacherami nie mam zamiaru, tym bardziej na samym początku. Jest sens zawierać kupony z kursem mniejszym niż 2.28, który pozwala na podwojenie włożonej gotówki w zawarty zakład? Widzę, że wiele osób tak gra, sam trochę spróbowałem "na brudno", grałem kupony z kursem w okolicach 1,90-2.00, po 2 zakłady na kupon. Na 28 kuponów, 17 miałem trafionych. Po przeliczeniu, zysk to parę groszy, niewarte zachodu, pewnie mi napiszecie - podatek. Gra takimi kursami może by się opłacała, gdy większość kuponów by była wygrana, w takim razie jakie jest wyjście? Kupony z kursem powyżej wspomnianego 2.28? Na początku grałbym płaską stawką, nie ma co szaleć, na każdy kupon 2% budżetu. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i wskazówki dla nowicjusza. Pozdrawiam.
 
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Witam! Czy warto grać poniżej podwojenia? Wszystko zależy jakimi stawkami masz w planie grać.  Każda gra ma swój sens tak więc to Ty musisz dojść do wniosków.  Skoro sprawdzałeś i stwierdziles ze zysk groszowy to sam sobie odpowiedziałeś aczkolwiek sam piszesz ze nie nastawiasz się na miliony.
Ogólnie życzę powodzenia i obyś nie utrzymywał bukmachera 
 
B 0

bukhaker

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Co do stawek, jaki budżet będzie wystarczający na start? 1000 złotych będzie wystarczającym wkładem? Pozwoli taka kwota coś pograć?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 1 stycznia 2020 14:55 przez bukhakerDzięki za odpowiedź. Co do stawek, jaki budżet będzie wystarczający na start? 1000 złotych będzie wystarczającym wkładem? Pozwoli taka kwota coś pograć?
To zależy ile chesz przeznaczać na zakład. Polecam  0.5% max 1% całego bankrollu.

 
 
Do góry Bottom