>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
W 20 minut się chłopy z bttsem uwinęli więc jazda po overy świeża kasa w nowym roku zawsze się przyda więc jedziemy dalej  live 25 min WSW over 4.5 korka @2.20  poszli chłopy w parę minut się uwinęli 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,  dobrze, że Roar wyrównało bo przy 1-0 podopiecznych Szkopa nie dało się oglądać!  I kara ich spotkała po rzucie rożnym... A mecz taki sobie :)  
edit
38 min. spotkania przykładem bezradności w obu zespołach...  ręce opadają...  
ht 1-1 skuteczność tragiczna, mamy 2 trenerów, byłych piłkarzy, którzy do tej roboty się nie nadają. Kadry nie są złe ale nic z tego nie wynika...
edit
i bardzo dobrze 1-2, a kysz Babbel, a kysz... :)
edot
87 min. a nóż :) over 3,5 po @ 3,0 za klepaki :) na sportowo...
Edit
... Nie wyklepali :( Babbel out!!!
​​​​​​
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Sędzia niezły dzbanek, ewidentnej ręki na karnego nie dał, dał kartę za nic a za 2 faule za kartkę nie dał:D

Jednak ten sędzia lubi dawać kartki w drugiej połowie.

Daje powyżej 4 żółte kartki (4 zwrot) kurs 2,02 w noblebet 

Myślę, że w najgorszym wypadku będzie zwrot.

5 sztuk  
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
E 37,5K

emce15

Użytkownik
To próbujemy jeszcze pograć +3,5  złapałem po kursie 1.76     tutaj to częsty zabieg i zdaza się bym dobrym typem????
Nie tym razem
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 1 stycznia 2020 11:11 przez emce15To próbujemy jeszcze pograć +3,5  złapałem po kursie 1.76  tutaj to częsty zabieg i zdaza się bym dobrym typem????
Podbiłem po   @ 3,0 :) "na aferę" :)
edit
klepaki out ale troszkę kusilem los przy takiej niemocy przede wszystkim Wędrowców. Z drugiej strony "pacze" na live i tam się ten over "prosił"  więc tego..  :)
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Kolego @qowalsky6 nie a kysz tylko porządny szpic w dupsko i wypad z antypodów niszcz dzban tą druzyne
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +56
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
City-United szybkie przemyślenia City 2 ostatnie mecze w papę czas gonić lidera ,swierzak musi walczyć do ostatniej kolejki o szansę do dalszych rozgrywek bo depcze reszta po piętach wniosek?mecz powinien obfitować w brameczki!!!! btts @1.66 drugi typ [email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
I jak idę w bramki - ov2,6 - @1,6   

Ostatnie mecze pokazują ligę z dobrej strony. Jeżeli utrzyma się trend to ov powinien się udać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Ja spróbuję dziś na przekór ostatnim meczom właśnie under 2,5. WU na wyjeździe to nieźle broniąca druzyna, o czym świadczy bilans bramkowy. Z takim przeciwnikiem zapewnie wiedzą, że na wymianę ciosów nie powinni iść. City strzela, az miło ale ogólnie liczę na dobrą obronne WU, a nawet na obrone "czestochowy"
 MC - WU under 2,5    a nawet wielki   
Fortuna 2,16
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Panowie czesc Wschodniej pieknej Australii plonie juz od tygodnii. A morrison papiekami sie zaslania i ustawami ehhhh. Zastanawia mie jedna rzecz gdzie jest Australijskie Wojsko...?
No ale... nie mnie o tym decydowac.
Sa tez jakies pozytywy. Dzis z meczu City v United z kazdego sprzedanego biletu zostana przekazane $2 dla pomocy ludzia ktorzy potracili wszystko w pozarach. Zawodnicy apeluja by kibice przybyli jak najliczniej. Pogoda jest wysmienita bo cieplutko piatkowa noc wiec moze i zawodnicy dopisza i zrobia widowisko. Mimo, ze smog wisi nad Melbourne CBD to mam nadzieje ze City i Uchodzcy rozegraja dobre szybkie spotkanie. Jak juz wspomnial Eric Mombaerts City musi byc bardziej agresywne by osiagnac jakis sukces. Tej agresywnosci zabraklo w Sydney. No to zobaczymy za chwile jak bedzie dzis.  
Dla dobrego ogladania i relaxu 

Melbourne City v Western United  – Over 3.5 goals – @3 Betfair – 0.2j   
First Half – Over 1.5 goals – @2.7 Betfair – 0.1j   
Over 10 Corners – @2.1 Bet365 – 0.1j   
Over 4.5 Cards –  @2.1 Bet365 – 0.1j   
Maclaren Score Anytime – @1.9 Bet365 – 0.2j   Toatal   0.77j

A-League   5.38j


A niech graja ;) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam w 2020 mój pierwszy typ w tym roku w A-league 
Btts i MC wygra @3.4   
Powodzonka 
Bardzo dobrze , to mi się podoba , chociaż na pobocznym  typie  jak rzuty rożne minus , ale kartki w drugiej połowie dały odegrać . Oby tak dalej .
Pozdro .
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
P 170

pio_pio

Użytkownik
Totalni jednostronny mecz na razie.Western widać że pograło rywala i to z handi,nawet nie udają że walczą,jedynie Berisha coś szarpie a reszta łapie opaleniznę wyłącznie.Kurto główny rozgrywjący, non stop musi nogami grać,bo piłkę mu oddają koledzy ????

Ktoś wyżej pisał że Western dobrze broni ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Kartki powyżej 3 żółtych ( przy 3 zwrot) kurs 1,65

Myślę, że w najgorszym wypadku zwrot. Dosyć ostry mecz, u gości pojawi się frustracja przy takim wyniku.Już były spokojnie zagrania na 2-3 kartki w pierwszej połowie, gdzie było aż 16 fauli. Sędzia w tym sezonie dawał po 6-7 kartek, więc jest ok. Też bardziej lubi dawać kartki w drugiej połowie.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Ja pisałem o tej dobrej obronie ???? przyznaje się. Cóż w statach nieźle to wyglądało, a wyszło jak zawsze hehe.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 2 stycznia 2020 14:00 przez zloty5oCity-United szybkie przemyślenia City 2 ostatnie mecze w papę czas gonić lidera ,swierzak musi walczyć do ostatniej kolejki o szansę do dalszych rozgrywek bo depcze reszta po piętach wniosek?mecz powinien obfitować w brameczki!!!! btts @1.66   drugi typ [email protected]  
Kto rano wstaje temu Australia daje????czasu nie było a szło z meczu więcej wyciągnąć Graty panowie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 31 grudnia 2019 17:42 przez qowalsky603.01. 09:30 Melbourne City - Western United - 3 porażka City u siebie? Nie sądzę... WU powinno za to powoli opadać w tabeli, fart i Filip na cały sezon chyba nie wystarczy. Martwi mnie tylko obrona (a właściwie jej brak :)) u City, no ale nie można mieć wszystkiego. 1 po @ 1,82    za miedziaka pobrane...
I dlatego City nie będzie mistrzem przez jeszcze długi czas. Czego się czepiam? Tradycyjnie prokurują sobie sami kłopoty przede wszystkim w obronie, której nie mają :) I piszę o tym od dawna. A tak się w Australii nie da wygrać, no chyba, że z zespołami bez formy i polotu - patrz WU, któremu zwiastowałem zjazd do boksu i to się właśnie dzieje. Po drugie cały czas ich coach nawołuje do pełnej koncentracji i gry do końca, a oni tego nie potrafią. Zamiast "zrobić" 5-0 i iść pod prysznic, łapią czerwo i tracą (fakt, że z karnych ale to pokazuje ich słaby punkt) 2 bramki. Przy 3-0! Dobrze, że nie skusiłem się na handi bo by mnie szlag trafił! Bardzo bym chciał żeby mieli mentalność zwycięzców (jak Blues Sky) ale to jeszcze nie ta półka. A to, że Francuz ich opiernicza jak widać niewiele daje. A Corica się cieszy, bo lider z Sydney nie ma konkurencji. Dzisiejsze punkty nic City nie dadzą jeśli będą robic sami sobie "kuku". Do psychologa z nimi :)
PS Można popatrzeć:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-western-united-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
WP-CCM w pre jeden moim zdaniem słuszny kierunek i taki zagrany WP win ov 2.5 @2.55   i nie ma się co rozpisywać nawet btts nie widzę a i kurs mizerny resztę zostawiamy na live
Live dołożony btts i nic poza tym nie byłem przekonany do tego meczu
 
Do góry Bottom