>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 27 grudnia 2019 17:44 przez marasspecwitam
zagrałem mecz hokeja mś U-20 Słowacja-Kazachstan LIVE  w pierwszej tercji .czy nastąpi w meczu zmiana bramkarza ? TAK
W 19 min 3 tercji Kazachowie przy stanie 1-2 wycofali bramkarza na zawodnika z pola czyli bramkarz został zmieniony.Fortuna dała zakład jako przegrany.Da się coś z tym zrobić???
Myślę, że nic nie możesz z tym zrobić, bo wycofanie bramkarza w hokeju na lodzie w końcówce meczu to normalna rzecz. Praktycznie w każdym spotkaniu można zaobserwować takie zjawisko o ile drużyna nie przegrywa więcej niż dwiema bramkami. Wycofanie ma na celu zwiększyć "moc ofensywną" żeby doprowadzić do dogrywki. Zakład zostałby zaliczony, gdyby trener zmienił bramkarza na innego bramkarza z powodu słabej dyspozycji startera.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W protokole meczowym będziesz miał napisane, że to nie jest zmiana tylko wycofanie bramkarza. Przy zmianie bramkarza było by napisane zmiana bramkarza change goalkeeper. Taka subtelna różnica.
 
nadiam 270

nadiam

Użytkownik
Z legalnych bukmacherów najlepiej korzysta mi się właśnie z Fortuny.
Są wady - często strona chodzi jak chce, wstrzymują rozliczenia spotkań, wypłaty nie są od razu, tylko zdejmują saldo około 12, tylko w dni robocze.
Pomijając wady, strona jest dla mnie najbardziej przejrzysta, łatwo jest znaleźć wybrane zakłady.
Brakuje mi kilku rzeczy, jak na przykład:
-bieżącego wyniku, który by się pokazywał na kuponie (opcja taka jest tylko na kuponach live ale nawet tutaj, jeśli zdarzenia już nie ma w ofercie, a spotkanie trwa, to wynik i tak się nie pokazuje)
-przy tworzeniu kuponu widać tylko typ zakładu i drużyny, brakuje daty i godziny spotkania (widać dopiero po najechaniu na spotkanie).

Generalnie pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale dla mnie jedyne miejsce, gdzie dobrze mi się obstawia :)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Fortuna anuluje wygrane kupony !!!!!!!!!!!!
Witam
Zagrałem wczoraj o godz 9.30 Biegi Narciarskie -sprinty kobiet na zwycięstwo -Natalia Nieprayewa kurs 11 .Kwalifikacje do konkursy rozpoczęły się o godz 9.15 ,a oficjalne zawody o godz 11.50 .Fortuna w bezczelny sposób kilka godzin po oficjalnym turnieju ok godz 15 anulowała zakład twierdząc ,że oficjalne zawody rozpoczęły się o godz 9.15 .Dodam ,że ofertę na biegi narciarskie przed oficjalnym turniejem czyli godz 11.50 miały STS ,FORBET ,BETFAN
( Nieprayewa wygrała zawody ,a kurs przed godz 11.50 u konkurencji był w granicach 8 )
Czy mam prawo żądać wygranej ???
 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W sobotę to samo było ze skokami. Pierwsza serię nie wiem czy anulowali bo kupon przegrany ,ale druga seria kupon wygrany i każdy typ rozliczony jako zwrot. Jak nigdy nie miałem zastrzeżeń do fortuny tak tym razem z lekka przegieli.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
nie mogą nie uznać kuponów zawartych podczas kwalifikacji skoro oficjalne zawody są za kilka godzin.I tłumaczą się regulaminem ,że zdarzenie zawarte po czasie ,ale to nie w tym przypadku.Jeśli nie wypłacą wygranych to napisze się do Ministerstw Finansów

FORTUNA      
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Fortuna to jest cwany buk jak chociażby u nich z wypłatami bo np.jak im zlecę dzisiaj popołudniu to mi dopiero znika z mojego konta u nich jutro po 12.00 w przeciwieństwie do innych firm bukmacherskich,czyli to jest specjalny manewr Fortuny żeby jeszcze tym wkładem obracać i przegrać i dlatego się wyleczyłem u nich z grania na stałe!!
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Fortuna anuluje wygrane kupony !!!!!!!!!!!!
Witam
Zagrałem wczoraj o godz 9.30 Biegi Narciarskie -sprinty kobiet na zwycięstwo -Natalia Nieprayewa kurs 11 .Kwalifikacje do konkursy rozpoczęły się o godz 9.15 ,a oficjalne zawody o godz 11.50 .Fortuna w bezczelny sposób kilka godzin po oficjalnym turnieju ok godz 15 anulowała zakład twierdząc ,że oficjalne zawody rozpoczęły się o godz 9.15 .Dodam ,że ofertę na biegi narciarskie przed oficjalnym turniejem czyli godz 11.50 miały STS ,FORBET ,BETFAN
( Nieprayewa wygrała zawody ,a kurs przed godz 11.50 u konkurencji był w granicach 8 )
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dla mnie to najgorszy bukmacher pod względem oferty na rynku przed STS . Nie wiem czy wy się tak zachwycacie .
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 stycznia 2020 13:24 przez marasspecnie mogą nie uznać kuponów zawartych podczas kwalifikacji skoro oficjalne zawody są za kilka godzin.I tłumaczą się regulaminem ,że zdarzenie zawarte po czasie ,ale to nie w tym przypadku.Jeśli nie wypłacą wygranych to napisze się do Ministerstw Finansów

FORTUNA      
To już jest przegięcie. Kolejny raz czytam że Fortuna zachowała się bardzo nie fair...

Słyszę że coraz to kolejni użytkownicy odchodzą od nich. Teraz domyślam się dlaczego.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik


na minus

1 Słaba oferta ( np mecze puchary kobiet  w ręczną-,kosza (nie licząć ligi mistrzów)

2 bonusy to już istna komedia

3 Środki po wypłacie zdejmowane sa bardzo długo aby jeszcze sobie pograć i przegrać

4 strona chodzi jak chce,ciagle modernizacje ktore nic nie dają

5 często bardzo dlugie rozliczanie kuponow

Na plus

szata graficzna strony ,nic więcej

Ogolnie bardzo mierny bukmacher
 
K 297

krejos

Użytkownik
Jedynym plusem Fortuny, to strona internetowa. Każdy dzień rozpoczynam od sprawdzenia oferty dnia,bo jest bardzo czytelna, ale z reguły gram u innych buków.
 
psychol32 421K

psychol32

Użytkownik
Nie ma chyba takiego drugiego buka co by przy graniu live kursy w 100% zatwierdzał na swoją korzyść. Jak spadają to zatwierdza ci po spadkach jak rosną to zatwierdza te co stawiałeś. Krętacze.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Info ze strony Fortuny:
Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że w związku z pracami modernizacyjmi planowana jest przerwa w działaniu strony www.efortuna.pl. Przerwa potrwa od godz. 23:00 w dniu 26.04.2020 do godz. 10:00 w dniu 28.04.2020. W tym czasie zawieranie zakładów nie będzie możliwe. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Co sądzicie o tym Bonusie na 40 zł? Dla mnie to jakas pomyłka. Po wpłacie 40 zł otrzymuje równowartośc tej kwoty tyle że w punktach . Co to zmienia czy ja te 40 zł będę miał jako depozyt czy w punktach. Bedę chciał zagrać to zagram z depozytu a nie z punktów.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Co sądzicie o tym Bonusie na 40 zł? Dla mnie to jakas pomyłka. Po wpłacie 40 zł otrzymuje równowartośc tej kwoty tyle że w punktach . Co to zmienia czy ja te 40 zł będę miał jako depozyt czy w punktach. Bedę chciał zagrać to zagram z depozytu a nie z punktów.
Jeśli dobrze rozumiem to będziesz miał 40 zł na depozycie ORAZ 40 zł w punktach.
Czyli jeśli przegrasz swoje 40 zł, to dodatkowo będziesz miał jeszcze 40 zł na grę w postaci punktów.
 
Do góry Bottom