>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 31 grudnia 2019 09:46 przez zloty5oSędzia Ams a tu 35 min żadnego karnego czerwa itd 
Czasem robi "jaja" co 2-gi mecz :) więc tego... A co do meczu, który to już raz gdy nie idzie Castro przychodzi z pomocą :)
ht 0-1 dla meczu to dobrze choć Glory zacznie pewnie tiki-kake. ..  korzystając z okazji:
Życzę grającym w tym meczu jak i ogólnie wszystkim miłośnikom soccera na Antypodach wszystkiego najlepszego w Roku Pańskim 2020! Oby był lepszy, a przynajmniej nie gorszy :) GL&amp;KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Cieszy mnie ten wynik:) wbrew temu co pisaliście o dobrej obronie zwłaszcza u siebie gospodarzy, skusiły mnie kursy. Pograłem za mniejsze kwoty:
Perth win i over 2,5 - 2,33
Perrh over 2,5 - 2,96 
oraz bts i Perth win 1,83. 

to teraz tylko gospodarze do boju!!:)
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
cytat z dnia 31 grudnia 2019 10:33 przez pescarabajo

Cieszy mnie ten wynik:) wbrew temu co pisaliście o dobrej obronie zwłaszcza u siebie gospodarzy, skusiły mnie kursy. Pograłem za mniejsze kwoty:
Perth win i over 2,5 - 2,33
Perrh over 2,5 - 2,96 
oraz bts i Perth win 1,83. 

to teraz tylko gospodarze do boju!!:)
no wiesz mistrzu do pierwszej bramki dla Perth nie wyglądało to źle z ich strony
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 31 grudnia 2019 10:34 przez ziomeczek9393

no wiesz mistrzu do pierwszej bramki dla Perth nie wyglądało to źle z ich strony
Nie oglądam, tylko śledzę relacje/statystyki i widziałem ze wyrównane. Natomiast napisałem tylko ze cieszę się z wyniku wiec ten „mistrza”, jak mniemam ironiczny, był niepotrzebny. 
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
To po ostatnim meczu w tym roku... na szczęście jutro też jest spotkanie.

Pora na życzenia noworoczne. Chyba najlepsze będą te, żeby było zielono na kuponach, oraz żeby mecze w Australii wyglądały jak te w ostatnich 2 kolejkach, gdzie i były bramki i kartki, i nawet rzuty karne się pojawiły.

Oprócz tego udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Noweg Roku.

Pozdrawiam.
Majekx
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
cytat z dnia 31 grudnia 2019 10:52 przez pescarabajo

Nie oglądam, tylko śledzę relacje/statystyki i widziałem ze wyrównane. Natomiast napisałem tylko ze cieszę się z wyniku wiec ten „mistrza”, jak mniemam ironiczny, był niepotrzebny. 
pisząc mistrzu nie miałem na celu cię obraźić ale skoro taki wrażliwy jesteś to nic nie poradzę. no widzisz sam się przyznajesz że nie oglądasz spotkania a się wypowiadasz i to jeszcze w taki chamski sposób bo co to ma być za tekst że "cieszy mnie ten wynik wbrew temu co pisaliście" to chyba jednak brak szacunku do ludzi regularnie wypowiadających się w tym temacie
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 31 grudnia 2019 11:11 przez ziomeczek9393pisząc mistrzu nie miałem na celu cię obraźić ale skoro taki wrażliwy jesteś to nic nie poradzę. no widzisz sam się przyznajesz że nie oglądasz spotkania a się wypowiadasz i to jeszcze w taki chamski sposób bo co to ma być za tekst że "cieszy mnie ten wynik wbrew temu co pisaliście" to chyba jednak brak szacunku do ludzi regularnie wypowiadających się w tym temacie
Nie no:) nie mam zamiaru brnąc w gownoburze. Jesli nie miałeś zamiaru mnie obrazić to przepraszam, źle odebrałem. 

co do dalszej Twojej wypowiedzi, postawienie przeze mnie inaczej niż ktoś tutaj sugerował nie jest znakiem  chamstwa z mojej strony, tym bardziej ze tez tu bywam. 

 
 
E 37,5K

emce15

Użytkownik
O tej obronie dobrej u gospodarzy to też coś wspominałem ale na szczęście dla typu, dzisiaj okazala się mniej skuteczna????  fajerwerki były ale tylko z jednej strony, choć oczywiście patrzę tylko po wyniki, a nie po obrazie na boisku
Podrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 30 grudnia 2019 08:15 przez zloty5oW sylwestrowy poranek kolejny mecz na antypodach CCM-GLORY dla obserwatorów nie trudno zgadnąć kto jest faworytem tego pojedynku.Ja jednak nie skazywał bym tak łatwo marinersow będą walczyć o 3 punkty i bramkę strzelą (powinni)więc pobieram btts @1.60   btts 1polowa lekko @3.75   nie zapominam kto w meczu faworytem jest [email protected]   i taki sylwestrowy dubelek Diego i Bruno strzelą @4.80  ......GL wszystkim szampańskiej zabawy zaje...kaca itd itd 
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam wszystkich typujących kangurza ligę , na święta zapomniałem złożyć życzenia, to teraz chciałbym wszystkim życzyć wysokich wygranych w 2020 samych zielonych kuponów i dobrej zabawy sylwestrowej .
Pozdrawiam .
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowując dzisiejszy mecz, mimo wyniku, który sugerowałby degrengoladę Rozbitków28 wcale tak nie wyglądało. Po prostu gospodarzom ten mecz się nie ułożył, mieli słupek, ze dwie zmarnowane 100, strata 3 bramki to jak słusznie zauważył komentator horror show. A Glory miało Diego + skorzystało z prezentów i tyle...
PS Kochanym Panom dyskutantom życzę tyle werwy co na "live" także pre... Trzymajmy poziom kochani także w Roku Pańskim 2020 :) Antypody mają dawać przykład dobrych praktyk na tym forum (jesteśmy dzięki wsparciu i przychylności kolegów Moderatorów niezależni jako dział) więc proszę tego nie zmarnować. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia już jutro :)
PS2 Kto chce zobaczyć skrót zapraszam poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-perth-glory-match-highlights
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Nowy Rok zaczynamy Kolejkę nr 13 :)edit ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-13-0
01.01. 09:30 WS Wanderers - Brisbane Roar - hehehe akurat coś postawię :) Na pewno nie pre...
edit się działo ft 1-2 całe Roar, całe WSW :) Babbel musi odejść :)03.01. 09:30 Melbourne City - Western United - 3 porażka City u siebie? Nie sądzę... WU powinno za to powoli opadać w tabeli, fart i Filip na cały sezon chyba nie wystarczy. Martwi mnie tylko obrona (a właściwie jej brak :)) u City, no ale nie można mieć wszystkiego. 1 po @ 1,82    za miedziaka pobrane...
edit z 3-0, na 3-2 ft, lubią sobie City sami przeszkadzać, grunt, że plus...04.01. 07:00 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners - niby gospodarze spokojnie na jedynkę, ale to może być łatwe tylko na papierze. Zobaczę na live jak to wygląda, może na coś bardziej zdecydowanego się wtedy poważę. W taśmach nie ukrywam mam "januszową" 1-kę po    @ 1,65 :)
edit ft 2-1, ale to nie był spacerek, Marynarze przegrali, ale po walce do końca, kierunek na plus...04.01. 09:30 Sydney FC - Adelaide United - kolejny "łatwy" mecz, gospodarze odjeżdżają w tabeli, kto ich zatrzyma? Jeśli w składzie The Reds pojawiłby się McGree, a goście daliby 200% ze swojego potencjału brałbym remis po @ 3,59, a tak na razie no bet...Kolejna sprawa to motywacja The Sky Blues, już 9 pkt. przewagi nad City, wiecie jak jest...
edit Dobry mecz, dla Reds pechowy, ale to Sydney mogło jeszcze więcej wbić kolejne bramki, ft 2-1, nic już Blues Sky nie zatrzyma w tym sezonie...05.01. 08:30 Melbourne Victory - Newcastle Jets - rozczarowania sezonu, Big V chociaż derby wygrało z City, ale pewniak dla mnie to, to nie jest... Jetsi masakra, ale kiedyś "muszą" się przełamać. No bet na razie...
edit W Melbourne odpalili Big V, nokaut ft 4-0, Jetsi horror show i ostatni w tabeli...
PS Teraz Panowie możecie w temacie dawać czadu... :) No i przypominam o konkursie, mecz ciekawy, zapraszamy do zabawy :)
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6904842/
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Kolejkę w tył pisałem że Szkopowi zapalił się lad pod dupskiem po serii w papę więc się spina.W ostatnim meczu pokazali że jednak coś tam strzelaja więc mam więcej optymizmu jak kolega @qowalsky6 i zaryzykuję typem WSW win ov1.5 @2.20   btts overki jednak zostawimy na live .....optymizm w pre zawiódł
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam, szybko tylko wrzucę moj typ na jutro podwójna szansa 0-0, ciężko powiedzieć co mną kieruje może tak tradycyjnie u mnie. W sumie nowy rok, komu by się chcialo???? wyjazdy Brisbane slabiutkie, a i WSW u siebie nie szaleje, zarówno punktowo i bramkowo. Nie polecam ????

Podwójna szansa 0-0   
Fortuna 1.76
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Panowie Wszystkiego Najlepszego i Wielu Sukcesow w Nowym 2020!!! 

Dzis bez wiekszego opisu lekko na poczatek 2020 postanowilem zagrac over bramkowy. Ostatni mecz tych druzyn to 0-0 wiec dzis dla lepszego ogladania.  

WS Wanderers v Brisbane Roar – Over 2.5 goal – @1.74 Betfair – 1.59j   1.02j

A-League   4.61j
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Do góry Bottom