>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC World Darts Championship 2020 - Londyn (12.12.2019-01.01.2020)

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


W meczu Aspinalla chyba większe szanse ma Anglik, ale tak na prawdę tu może stać się wszystko. Więcej maksów Anglika chyba do gry i moze over setów albo legów, ale tak szczerze to nie mam pomysłu na ten mecz.

Luke Humphries - Peter Wright
MOST 180S AND TO WIN MATCH: PETER WRIGHT @ 4.00  Wright 5-3 i 12-7 w 180-kach
TOTAL 180S: OVER 16.5 @ 1.544  19
TOTAL LEGS: OVER 31.5 @ 1.97  

Wright z przygodami w tych mistrzostwach, wszystkie mecze overowe w setach, a dwa nawet na pełnym dystansie. Nawet wczoraj de Zwaanem z prowadzenia 3-0 w setach za chwilę się obudził w deciderze 3-3, ale tam pokazał klasę. Więc w żadnym razie to nie musi być dla niego łatwy mecz, bo Humphries ma czym postraszyć, zwłaszcza jak mu siądą duble. Ale jedno co jest stałe u Wrighta to 180tki i hurtowe ich wbijanie: w 1 rundzie - 8 sztuk, w drugiej - 9, a wczoraj aż 12 180tek Szkota. I tutaj wchodzi powyższy typ, otóż Wright jest mocnym faworytem buków do wygrania meczu i minimalnym że będzie miał więcej maksów, a tutaj taki wysoki kurs na kombo win + więcej maksów. Mi się wydaje sporo przesadzony. Jeśli ma to wygrać, to będzie potrzebował dużo maksów, bo Humphries też wbija często i to będzie po prostu konieczne żeby przełamywać legi rywala. A po takim kursie zawsze warto spróbować. Oczywiście w takiej parze zawodników over maksów też wydaje się oczywistym typem, zwłaszcza że mecz zapowiada się na wyrównany i 7-8 setów to wydaje się minimum, a to naprawdę wystarczająca ilość czasu na punktowanie i przekroczenie linii.

Michael van Gerwen - Darius Labanauskas
MOST 180S AND TO WIN MATCH: MICHAEL VAN GERWEN @ 1.575  MVG 5-2 &amp; 6-7 w maksach..

Dość bezpieczny typ, żeby nie powiedzieć pewniak, po całkiem dobrym kursie, czyli kombo "MVG win + więcej maksów". Na długim dystansie meczu nikt chyba nie będzie w stanie zagrozić Holendrowi, nawet Litwin który kończy na wysokiej skuteczności. Po prostu nie zawsze będzie miał okazję do pokazania swoich dubli, średnie 91-94 na nikim nie robią wrażenia, a na pewno nie na mistrzu świata, który regularnie średnie ma koło 100. W maksach podobnie, Labanauskas wbijał do tej pory po 3 maksy w każdym meczu czyli mało i chyba na tyle go stać. Więc tutaj też chyba nie będzie problemu z wiekszą ilością maksów, van Gerwen tylko w 1 rundzie z Klaasenem miał zastój tylko 1 maks, a tak w następnych wbijał 10 i 7 i to w obu w krótkich meczach do zera.   

Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Typy na dziś ode mnie:

Durrant under 7.5 180 @1.66  
Aspinall więcej 180 @1.6  

Aspinall over 8.5 180 @1.9  
over 17.5 180 Wright - Humphries @1.7  

Labanauskas uder 4.5 180  
Wright over 8.5 180 @1.9   

Nie będę się powtarzał (kto chce, proszę wrócić do mojej wczorajszej analizy), bo swoją analizę opieram na tym samym co poprzednio - idę głównie w maksy, bo każdy widzi, jakie są dysproporcje pomiędzy zawodnikami. Jedynie para Wright - Humphries wydaje się być wyrównana w rzucaniu 180', więc tutaj idę w overy ;)

Żałuję bardzo, że żaden z polskich buków nie oferuje zakładów typu: rzuci więcej 180 i wygra mecz ... :D

Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
sza 73,3K

sza

Użytkownik
cytat z dnia 29 grudnia 2019 23:52 przez elan96Swoją droga jaki jest sens podawać typy których przeciętny użytkownik tego forum nie ma możliwości zagrać??

Tych przeciętnych graczy na tym forum jest zdecydowana mniejszość :) Każdy poważniejszy zawodnik nie bawi się w grę u naziemnych bukach tylko siedzi w zagranicznych. 

 

Chodzi mi po głowie dzisiaj zwycięstwo Peter Wrighta.
Co o tym sądzicie ? 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 29 grudnia 2019 23:52 przez elan96Swoją droga jaki jest sens podawać typy których przeciętny użytkownik tego forum nie ma możliwości zagrać??
Chyba trochę przesadzasz, to prostu dobry typ był, po jeszcze lepszym kursie. Nie musisz go grać tam gdzie podany buk, ale przynajmniej widać w którym kierunku szukać typów, a gdzie sobie zagrasz to już twoja sprawa. Zresztą to naprawdę nie jest trudne, żeby znaleźć sposób żeby zagrać tam gdzie się chce, wystarczy choćby skorzystać z przeglądarki Opera (która ma wbudowany darmowy VPN) i znaleźć odpowiednią stronę. Wtedy od razu jesteś ponadprzeciętnym użytkownikiem. Ale też rozumiem twoje rozumowanie, zawsze lepiej zagrać w polskim buku, tylko problem taki że takich typów tam nie uświadczysz.
cytat z dnia 30 grudnia 2019 09:30 przez sza


Tych przeciętnych graczy na tym forum jest zdecydowana mniejszość :) Każdy poważniejszy zawodnik nie bawi się w grę u naziemnych bukach tylko siedzi w zagranicznych. 
 

Chodzi mi po głowie dzisiaj zwycięstwo Peter Wrighta.
Co o tym sądzicie ? 
Grał super, tylko martwią mnie te jego przestoje na 1-2 sety, kiedy punktuje jak punktował tylko że potem nie trafia dubli. Praktycznie w każdym meczu takie miał w tym turnieju, wczoraj z Hamphriesem też zamiast dokończyć sprawę przy 4-1, to zaraz dał się rozegrać rywalowi i zrobiło się 4-3 i nerwowo. Jak w ten sposób nakręci Price'a to może byc za późno to odwrócić. Co na pewno do gry to są 180tki, bo w tym się nie zatrzymuje, nawet jak ma ten dołek to maksy nie przestają wpadać. No i pewnie jakiś over jest dobrą opcją, raz że obaj to podobny poziom, to obaj mają zdolność to odwracania meczy w tę czy drugą stronę:)

Peter Wright vs Gerwyn Price
WYGRA NAJWIĘCEJ 180-tek: Peter Wright @ 1.64  16-9
HANDICAP MECZ: Peter Wright +1.5@ 1.79  6-3

W drugim półfinale też może być ciekawie. Wczoraj van Gerwen pokazał jednak że jest do ukłucia, Labanauskas miał lotki na 2-0 w setach, a to byłoby przełamanie i w następnym sam by pierwszy rzucał. Mogło być różnie, bo w tym fragmencie meczu Holender grał słabo, był dużo rzadziej na dublach od Litwina. No ale Litwin nie trafił tych setowych, MVG się ogarnął zgarnął seta, zrobiło się 1-1 i potem przerwa. Ale i tak później znowu miał zawieszenia systemu i z taką grą jest do ogrania. Aspinall ma czym postraszyć, dobrze punktuje, hurtowo wbija 180tki i nie ma problemu z dublami, przynajmniej na razie. Jednak nie wiem czy czysty win Anglika jest prawdopodobny, prędzej dodatni handicap, a na pewno większa ilość 180tek, bo MVG nie forsuje na siłę T20 tylko jak coś mu nie pasuje, zasłonięte jest czy coś, to od razu schodzi na 19tki. A tu całkiem dobry kurs dali na więcej maksów Aspinalla, a wbijać potrafi w T20, wczoraj z van der Berghiem 11x 180tek, przedwczoraj z Andersonem też 11x 180s, wcześniej też dużo.

Michael Van Gerwen vs Nathan Aspinall
WYGRA NAJWIĘCEJ 180-tek: Nathan Aspinall @ 2.40  3-9
HANDICAP MECZ: Nathan Aspinall +3.5 @ 1.78  6-3

Kursy z etoto
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dzisiaj krótko, bo i meczów mniej ;)

Wright - Price

Wright więcej 180 @1.65   
Wright over 10,5 180 @1.7   

** + 2 typy poboczne:
Wright win @2.25   
over 9.5 @2.1   

MVG - Aspinall

Aspinall więcej 180 @2.6   
Aspinall over 10,5 180 @2.01   
Aspinall +3.5 @1.75   

 

Nie będę po raz kolejny przepisywał poprzednich analiz - kto śledzi ten wątek i całe mistrzostwa, to wnioski są dość oczywiste :)
Gramy cały czas na maksy zawodników, póki co jest to profitowe i oby tak zostało ;) Ponadto uważam, że dzisiejsze półfinały będą wyrównanymi pojedynkami i, o ile Aspinall się nie obsra, możemy być świadkami arcyciekawych pojedynków. Z fartem!
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Niestety Aspinall zagrał poniżej możliwości. Słabsza średnia, słabsze dable - tak nie można konkurować z MVG. A do tego też słabiej rzucał maxy niż w poprzednich meczach. Powtórzył wynik sprzed roku i kończy mistrzostwa na półfinale, co dla niego jest na pewno dobrym wynikiem. A finał identyczny jak 6 lata temu. Czy tym razem Wright zrewanżuje się Gerwenowi, czy jednak Holender obroni tytuł? Przekonamy się w Nowy Rok! ;)
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Czekamy na kursy,ale wstępnie Wright więcej 180. Zależy jaka bd linia na 180 Wrighta bo też można bd w to wejść.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Ode mnie póki co dwa typy na jutro:

Wright więcej 180 @1.66   
Wright powyżej 14.5 180 @2.1   

Wyjątkowo miałem okazję puścić w całorocznym. Fajne uczucie znów zobaczyć tę szatę graficzną ;)

Jutro postaram się napisać więcej o meczu oraz może jeszcze dodam jakiś typ.
Wszystkiego dobrego w nowym roku, zieloności! :)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja jednak myślę, że Wright dzisiaj wygra. Kto siedzi turniej dokładnie, to powinien wiedzieć, że Van Gerwen na tutaj bardzo duże przestoje i finał zawdzięcza swoim przeciwnikom, którzy fatalnie pudłowali na doublach. Wright jest w o wiele lepszej dyspozycji w Londynie i dzisiaj widzę spore value w kursie na niego. To jego trzeci finał w dwóch najważniejszycg turniejach i do tej pory oba przegrał więc dzisiaj mobilizacja będzie i kurs warty pogrania. 
 
 
B 75

bartolini22

Użytkownik
Pitolenie że nie może wygrać, tak jakby laik tenisowy mówił że Djokovic zawsze wygra niezależnie z kim gra i w jakiej jest formie. Ja dałem łączony Wright win + więcej maxow @4.7
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Śmieszny jesteś. 1/3 meczu za nami, obaj rzucają maxy dość regularnie, obecnie 8-7 w maksach dla MVG, a Ty piszesz takie rzeczy ... Over 180 Wrighta jest na bardzo dobrej drodze, co do tego, kto rzuci ich więcej, to sprawa otwarta.
 
Do góry Bottom