>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 28 grudnia 2019 09:22 przez majekxMecze Roar powinienem omijać szerokim łukiem... tylko do oglądania.. ale żyłka hazardzisty bierze górę i pobieram win Jets - @2,05.

Skusił mnie kurs.

Spotkanie czerwonych latarni ligi. Z tym, że moim zdaniem Jets nie zasługują na to miejsce. Może nie zrobili żadnych transferów przed ligą, ale mają momenty, że potrafią coś tam pokopać. Liczę na dodatkowy atut własnego boiska... I może ta 1 wejdzie :).
 
GL! To jest klasyczny mecz jak dla mnie gdzie wytypowania czegokolwiek to mega ciężkie zadanie. Mecz na "szczycie" dna tabeli. Wynik 5-2, 1-3 lub 0-0 :) jest równie "prawdopodobny". Tylko live jak dla mnie, za 1-ka majekxa "przemawia" własny "fit" :) stadion i Merrick jako coach. Tak, czy siak powodzenia! Ja oglądam :)
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Wrzuć któryś linka do meczu bo nie mam kompa swojego a na żony tylko linki do tureckich seriali więc zostaje nokia z góry dzięki
 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 28 grudnia 2019 09:49 przez zloty5oWrzuć któryś linka do meczu bo nie mam kompa swojego a na żony tylko linki do tureckich seriali więc zostaje nokia z góry dzięki
Tu coś wybierzesz, na YT ze zmienionym dns też obejrzysz
http://livetv.sx/pl/eventinfo/885048_newcastle_jets_brisbane_roar/
Ja oglądam u swojego operatora na komórce, dodatkowo wiem że na forbecie wystarczy się zalogować i też jest transmisja.. Mam nadzieję, że pomogłem, choć sam mecz na razie jest do.... bani :)
Na kompie odpala mi się jeszcze to:
cdn.livetv246.me/webplayer.php?t=ifr&amp;c=1323517&amp;lang=pl&amp;eid=885048&amp;lid=1323517&amp;ci=150&amp;si=1
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
77 min dalej na tablicy w Newcastle 1-0, może się i nie zapowiada ale over 1,5 po @ 2,0   za drobne rzucę. Roar nie mają nic do stracenia, a może jakaś kontra da podwyższenie prowadzenia Jets? Zobaczymy...
edit live
Inman (87 min.) ale bramaaa, Roar na 1-1 :) Nie mieli nic do stracenia... Na koniec Young bohaterem Roar :) A bohaterem Jets w 93 Moss :)
edit ft 1-1, taki to był mecz, niby kicha, a koniec z emocjami :)
Można popatrzeć:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-brisbane-roar-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 27 grudnia 2019 21:29 przez qowalsky6

ps
Dawno nie podawałem nic z Irlandii Pn (taka tradycja tu była - wrzutka typów z innych boisk), po ostatnich wpadkach "moi" Krzyżowcy spadli na 5 pozycję - shame!!! Nie mają wyjścia - jutro ich zwycięstwo i over 2,5   w meczu po @ 1,55 za miedziaka pobieram. Tradycyjnym zawołaniem prosto z Belfastu wypada się wydrzeć :): Crusaders! Crusaders! KTF!
Krzyżowcy rozjechali dziś (w końcu) przeciwników. FT 5-0    Belfast szczęśliwy, ja też :) Nice day... 4 na 4... Na jutro w Sydney nic nie wymyśliłem, może Wy chłopaki coś naskrobiecie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney - MC 2:1 (1:1)
podwójna szansa 1-1, @1,65 Fortuna
  
remis, @3,40 Fortuna  

Trochę ostatnio odpuściłem granie w Australii, bo delikatnie mówiąc nie szło. Jutro czysto teoretycznie gospodarze powinni zainkasować komplet punktów, ale łatwo raczej mnie będzie, kurs ponad 2 na Sydney też to sugeruje, dlatego postanowiłem zagrać trochę bezpieczniej, że będą prowadzić do przerwy lub wygrają, kurs nie zachwyca, ale do jakiegoś dubelka jak znalazł. W 5 dotychczasowych meczach u siebie 4 razy wychodzili na prowadzenie już w pierwszej połowie i za każdym razem dowozili zwycięstwo do końca, raz tylko przegrywali do przerwy z MV, ale zrobili łamaka i ostatecznie wygrali.
Drugi typ to taki trochę statystyczny, zauważyłem pewną zależność pomiędzy obiema drużynami. Gdy mecze odbywają się w Sydney to po wygranej MC pada remis, gospodarze u siebie komplet zwycięstw, goście na wyjazdach najlepsi w lidze wraz z jutrzejszymi rywalami oraz WU. Remis myślę, że nikogo by tu nie skrzywdził i w zaistniałej sytuacji jest całkiem możliwy.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sydney poniżej 5.5 rożnych @1.71    
etoto
Mega ciekawe spotkanie pomiędzy liderem a vice liderem australijskiej A - League. 
Drużyna Sydney FC na własnym stadionie prezentuje się bardzo dobrze. Pięć rozegranych spotkań i wszystkie wygrane z bilansem 14:4. 

Odnośnie rzutów rożnych na własnym stadionie: 4,5,5,0,3. 
Łatwo można zauważyć, że nie udało się przeskoczyć over 5.5. 
Średnia w meczach domowych wynosi 3.4. 
W meczach wyjazdowych jest to 4.38. 
Jeśli powyższa tendencja zostanie zachowana to można być spokojnym o powodzenie powyższego typu. 

Obie drużyny w tym roku grały ze sobą dwukrotnie. W żadnym z tych dwóch meczów Sydney FC nie przekroczyło linii 5.5 rożnych. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutro mecz kolejki... dużo zostało już powiedziane o tym meczy, dużo statystyk, dużo pomysłów.
Mnie się wydaje, że to SFC będzie prowadzić grę, ale czy wygrają? boję się, że będą szachy. Gospodarze mają aż 6 pkt przewagi i tak po prawdzie, to wystarcza im remis, żeby cały czas utrzymać bezpieczną przewagę. Granie czystej 1 - jakoś tego nie czuję, mimo, że kurs zachęca. Dlatego zagram na przekór (kiedyś ta seria zwycięstw SFC musi się skończyć:

X2 - @1,75   

). Do tego ponownie idę w rzuty rożne:

un10 rzutów rożnych - @1,83.  

Gospodarze powinni prowadzić grę, a oni są minimalistami jeżeli chodzi o cornery. Ciekawy jest też typ od Pana @karciarz ten under rzutów rożnych gospodarzy   także pobieram.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam dzisiaj szlagier Sydney - Melbourne, mecz na szczycie. ja znów spróbuje Sydney over 1.5. Wiem ze Melbourne City na wyjeździe to nie ogórki ale przytrafiają im się gorsze mecze, choć tu nie ma reguły czy dom czy wyjazd. Sydney bramki strzela "prawie" zawsze ale tu w takim meczu to nie powinni się ograniczać. Liczę dziś na Koste B. nie mam w fortunie go na strzelca wiec typu nie wpisuje.
powodzeniaSydney ov 1,5   fortuna 1,76
Edit i nawet bym Koste ustrzeli tak jak on bramke????
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, niezły początek City nie pęka, za drobne x ht po @ 2,0   ...
Edit
nawet przesadzili bo już 0-1 :) ale dla meczu to dobrze.  
Edit
No i czerwo dla Granta, Sydney w 10, co do zasady nie obstawiam meczy gdzie gwizdek ma K.Ams, no ale za drobne się skusiłem... Chyba niepotrzebnie...No ale szybkie 1-1 mamy...
Edit
45 min karny dla Sydney, Glover cudem broni, co za mecz :) już drobne spisywałem na straty... Ht 0-0 ale na mega farcie... Kierunek do przodu i to mimo Amsa :) U którego karne i czerwa co jakiś czas to "norma" w meczu... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
I tylko strach mi nie pozwolił btts w pierwszej postawić z czerwem na koncie dalej w nich wierzę btts na   czekamy dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 29 grudnia 2019 10:39 przez zloty5o

Pomimo czerwa wierzyłem i pięknie się skończyło kolejka na antypodach jeden wielki plus tym razem kangurza piłka kopana dała zarobić
No jakby Blackwood w 99 min w Adelaidzie wykorzystał karnego to "miałbym" :) 6/6, a tak tylko 5/6 :) - chyba moja najlepsza kolejka w tym sezonie, a nie jest lekko na Antypodach. Po dzisiejszym meczu The Sky Blues odjeżdża stawce, a "nie chciałem" tego, bo losy mistrzostwa (Premiers) sezonu wydają się przesądzone. To kolejny dowód degrengolady ligi. No może się potkną pare razy przy okazji AFC, ale przy braku konkurencji (co pokazał dzisiejszy mecz) Corica może spać spokojnie. Obym się mylił, bo nudy nie cierpię :)
Poniżej skrót spotkania, Ams "nie zawiódł", karny i czerwo jak w masło :) Przyznaję, że mi się z x ht fartło tym razem :) Popatrzcie sami ...
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-melbourne-city-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
W sylwestrowy poranek kolejny mecz na antypodach CCM-GLORY dla obserwatorów nie trudno zgadnąć kto jest faworytem tego pojedynku.Ja jednak nie skazywał bym tak łatwo marinersow będą walczyć o 3 punkty i bramkę strzelą (powinni)więc pobieram btts @1.60 btts 1polowa lekko @3.75 nie zapominam kto w meczu faworytem jest [email protected] i taki sylwestrowy dubelek Diego i Bruno strzelą @4.80......GL wszystkim szampańskiej zabawy zaje...kaca itd itd 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Ostatni mecz w tym roku CCM - Perth, a może postrzelają w końcu trzeba świętować. Djurić i reszta ferajny z jednej strony, a z drugiej Fornaroli, Castro i Ikonomidis niby ma kto trafiać, choć CCM u siebie zbyt gościnna nie jest, tylko 5 straconych. Mam nadzieje, że poszaleją trochę jak ostatnio w Australii bywa. Wiem krótko, niezbyt przekonywująco ale oby celnie
Pozdrawiam

CCM - Perth ov 2,5   
fortuna 1,65

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Hej Aborygeni. Od godziny siedzę i rozkminiam poranne spotkanie. Pacze i pacze i zdecydowałem się na under. Marynarze najmniejsza siła ofensywna jak na razie i najmniej strzelonych goli w lidze. Defensywnie również nie najgorzej, czyli mało wpuszczonych goli a mianowicie 14 no i 3 miejsce w lidze w tej kwestii, Perth na drugim miejscu ze straconymi 12 golami. No i ten kurs 1.62 trochę za niski jak na wspomniane okoliczności. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko no ale jakoś coś mi nie pasuje ...

Poniżej 2.5 bramki
2.17


Jak by nie było wszystkiego dobrego w nowym roku, mnóstwa trafionych typów Panowie ! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Do góry Bottom