>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2019/2020 (28.12.2019 - 06.01.2020)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Obersdorf - konkurs niedzielny klasyfikacja końcowa 
Kamil Stoch miejsca 1-6
1,50 fortuna   

W zeszłym roku Kobayashi wydawał się poza zasięgiem rywali i tak też się stało. Wygrał wszystkie konkursy i pewnie odebrał nagrodę za wygranie TCS
W tym roku wydaje mi się, że konkurencja jest mocniejsza. Co prawda Japończyk do turnieju przystępuje z żółtą koszulka ale nie zmienia to faktu, że w tym sezonie jest mniej stabilny niż rok temu. 
Ja celuje w dobre skoki Stocha. Akurat oglądałem zawody w Engelbergu, które Kamik wygrał. Oddał dwa dobre skoki. Czuł się pewnie. Ta pewność oraz wygrana tuż przed zawodami TCS powinna dodać Kamilowi wiary w siebie. Nie bez powodu jest on wymieniany za jednego z faworytów do końcowego tryumfu. 
Na pewno wygrana lub ścisła czołówka pomoże w następnych konkursach. Kamil nie może na starcie pozwolić uciec rywalom gdyż wtedy presja rośnie z każdym skokiem. Po cichu stawiam na wygraną Stocha w pierwszym konkursie, lecz dla spokojnosci stawiam że uplasuje się w pierwszej szostce. 
 
K 0

kuba99997

Użytkownik
K. Stoch - P. Prevc (kwali), Typ: 1, Kurs: 1.6, Bukmacher: Fortuna

Kamil Stoch od początku tego sezonu nie był równym zawodnikiem, zdarzały się mu zarówno świetne, jak i nieudane skoki. Jednak sporo tych słabszych prób można tłumaczyć niesprzyjającymi warunkami, z którymi często musiał sobie radzić lider polskiej kadry. Ostatni weekend w Engelbergu pokazał jednak, że Stoch zaczyna łapać swoją dobrą dyspozycję, zwłaszcza sobotni konkurs, który wygrał. W niedzielę było już nieco gorzej, ale pomimo złych warunków, zawodnik ukończył zawody w pierwszej dziesiątce. Na pewno niemały wpływ na te lokaty miał fakt, że Stoch lubi skocznię w Engelbergu i dobrze się na niej czuje, ba - sądzę, że jego zeszłotygodniowe dobre skoki mogą pozytywnie wpłynąć na zawodnika i zmobilizować go do walki na nadchodzącym Turnieju Czterech Skoczni.
Co do Petera Prevca - u niego także można zaobserwować zwyżkę formy, przede wszystkim niedzielne podium, jednak dobre skoki przeplata nadal słabszymi i według mnie jest mniej pewnym zawodnikiem niż Kamil Stoch, stąd mój typ na Polaka.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kwalifikacje:

Peier - Takeuchi 1 1,52    120,3 - 108,7
Sato - Ito 1 1,52    134,3 - 131,9

Geiger 1-6 1,60    6
Kraft 1-6 1,25   1

Kobayashi - Stoch 1 1,50    149,6 - 130,1

@6,93 milenium

Dwie pierwsze pary dobrane w taki sposób tylko w milenium. Konkurencja ma parę, ale Peiera z Sato. IMO najlepsze dwie pary z wszystkich ofert. Geiger i Kraft bezpiecznie do top6 myślę że spokojnie. Tu widzę w tej chwili tylko Japończyka wyżej od tej dwójki, czyli jeszcze mamy zapas kolejnych 3 miejsc. Ostatnia para najcięższy kaliber i w zawodach bym tego nie zagrał, ale w kwalach już tak, bo najszybciej co przychodzi do głowy jak o Stochu myślę to wyjebka na kwalifikacje i trzymanie się z boku, gdy reszta chce zawojować TCS od pierwszego skoku. Miejsce Stocha upatruje od minimum 5 miejsca.

LONG TERM:
Najlepszy Japończyk (bez Kobayashiego) - Sato 1,95 (nigdzie nie ma takiej możliwości pogrania bo wszędzie Koba z 1,10)
Najlepszy Czech - Koudelka 1,70 (czeska fortuna 1,45)
+
Oberstdorf konkurs:
Geiger 1-6 1,50
P.Prevc 1-10 1,40
@6,96 milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Maciek Kot - Stefan Hula typ:Hula, kurs 1.85, kwalifikacje Oberstdorf, Fortuna


To co pokazuje Maciek od kilku lat to wszystko na co go stać, mimo dobrego wieku nie osiągnął nic co by wskazywało że jest świetnym zawodnikiem. Stefan Hula mimo że najlepszy wiek do osiągania świetnych rezultatów już za nim, to nadal pokazuje że potrafi Dobrze polecieć, do tego ma większe doświadczenie jeśli chodzi o tego typu turnieje i w tym sezonie nieraz pokazywał że mimo złych warunków kwalifikacje uzyskuje a tu w oberstdorfie zwykle skacze lepiej od kota, a kwalifikacje są ważne bo potem dzieli się to na pary i system KO, i nie ma jakiegoś odpuszczania czy byle by wejsc, a na tą chwilę lepszą formą błyszczy Hula niż Kot.
 
walter_hofer 44

walter_hofer

Użytkownik
Witam panowie bardzo serdecznie. Zaprezentuję Wam swoje kąśliwe kuponiki na te zacne zawody, jakimi jest TCS.
Na pierwszy ogień kuponik na cały turniej. Tutaj twardą walutę powierzam zawodnikom, którzy nabierają tak zwanego gazu i zaczynają skakać coraz lepiej. Mowa tu szczególnie o zaciągu austriackim: Szlirim, Huberze i Hoerlu. Za całym szacunkiem dla Dawida Kubackiego ale Prevc mówiąc krótko wciągnie go nosem. Do tego mocny samuraj w kasku Red-Bulla, którego lubię czasem spożyć, bo jest dobry. Ponadto Kraft ostatnio zaliczył dzwona i go szarpie w lędźwiach. ESSA PANOWIE ????

KLASYFIKACJA GENERALNA TCS H2H:
J.Hoerl - A.Lanisek 1  1.75
G. Schlierenzauer - C.Schmid 1  1.60
P.Prevc - D.Kubacki 1  1.45
R.Kobayashi - S.Kraft 1  1.62
D.Huber - K.Peier 1  1.60
KURS: 10.52

Do tego kuponik na kwalifikacje:
P. Prevc - J.Johansson 1  1.75
R.Kobayashi - S.Kraft 1  1.75
D.Kubacki - S.Leyhe 2  2.19
K.Peier - T.Zajc 1  1.75
KURS: 11.74
 
 
N 56

nchdpzs11

Użytkownik
cytat z dnia 26 grudnia 2019 11:39 przez chamberlainTCS w Oberstdorfie Kwalifikacje
Ryoyu Kobayashi wygra @ 3.00 Fortuna

No to już za dwa dni rozpoczynamy kolejny TCS, pojawiły się już kursy na kwalifikacje, więc ode mnie mały typ, na zwycięstwo Ryoyu. Widać, że Kobayashi się przebudził, o ile można mówić o jakimś przebudzeniu, w końcu to lider PŚ, w tym sezonie nie spadł poniżej 6 miejsca w konkursach, a na początku sezonu mieliśmy dosyć loteryjne warunki. Patrząc na kwalifikacje było różnie:

- 4 w Wiśle (najgorsze warunki w czołówce i wszyscy przed nim skakali z belki wyżej)
- 8 w Ruce (wiało mocno pod narty, ale znowu jemu nie wiało wcale tak mocno, przed nim tylko Kraft miał lżejszy wiatr, ale skakał z 2 belek wyżej)
- 35 pierwsze kwalifikacje w Niżnym Tagile (słaby skok, ledwo zakwalifikował się)
- 4 drugie kwalifikacje w Niżnym Tagile (dosyć wyrównane kwalifikacje, Forfang znakomicie wykorzystał warunki i wygrał z dość dużą przewagą)
- 6 w Kligenthal (niby odległe miejsce, ale ze stratą tylko 4.6 pkt do pierwszego Krafta)
- 5 w Engelbergu (jedne z gorszych warunków, wygrał Kraft, który oddał świetny skok)

Ryoyu kwalifikacji do tej pory nie wygrał, ale podobnie jak w konkursach radził sobie bardzo dobrze, tylko raz nie wyszedł mu skok w Niżnym Tagile.

Jak dla mnie faworytów do wygranej całego TCS jest trzech, Kobayashi, Kraft i Stoch, a czarnym koniem może być Geiger, często przewija się taka kolejność i to oni powinni liczyć się od początku, już od samych kwalifikacji. Ryoyu nie bez powodu jest faworytem do wygrania kwalifikacji, Stoch nie skacze tak dobrze w kwalifikacjach, a do TCS skoki z kwalifikacji się nie zaliczają, Kraft odczuwa jeszcze upadek w Engelbergu, co prawda nie wyglądał on na jakiś groźny i sam mówi, że do kwalifikacji powinno być wszystko w porządku, ale według mnie to w jakimś stopniu na niego wpłynie, przed kwalifikacjami tylko jedna seria treningowa i według mnie w kwalifikacjach Kraft jeszcze może nie być sobą. Kobayashi jak wiadomo wygrał w tamtym roku konkurs w Obersdorfie, chociaż przewagi nie miał jakiejś dużej, w kwalifikacjach za to był drugi, ze stratą 0.2 pkt za Kraftem, Ryoyu miał problemy z lądowaniem, na samej nocie stracił 5 pkt do Krafta, a jeśli chodzi o odległość, uzyskali ją taką samą, tyle, że Kraft z 9 belki, a Kobayashi z 8.
Kolejne kocopoly w Twoim wykonaniu. Najpierw z piłki ręcznej nie masz pojęcia jak drabinka turniejowa przebiega A teraz piszesz że przed kwalifikacjami tylko 1 seria treningowa co jest bzdura. Kabaret z fachowcami. 
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Po dzisiejszych kwalifikacjach dwóch zawodników widzę w roli faworytów .Są  to R.Kobayashi i S.Kraft. Polacy zajęli dobre lokaty,lecz K.Stoch chyba nie da rady dołączyć do zawodników którzy zajmą czołowe miejsca w koncowej klasyfikacji.Liczę że z naszych zawodników powalczy Kubacki ewentualnie Żyła.Jutro typuję jako zwyciezce  Krafta, a w czołówce za pewnie R.Kobayashi oraz Eisenbichler, Markus i Geiger, Karl ,z Polaków Kubackiego widzę w `10` tce. Oby nie było loterii w postaci warunków atmosferycznych,bo w tedy może być całkiem inny układ czołówki.Typ mój na 1 dzien konkursu to S.Kraft zajmie poz 1-3.Kursów na forunie jeszcze nie ma więc analizę wystawiam bez kursu.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ja widzę jutro Stocha poza pierwsza dziesiątką ,jeśli kurs będzie min 3 to wchodzę w to grubiej .Widać ,że jest daleko poza formą i te jego wypowiedzi takie bez wyrazu.Myślę ,ze nie będzie najlepszym z polaków .
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
No to Daniel Huber szybko stracił szansę na dobre miejsce. Przed turniejem był gdzieś w okolicach 10 wg kursów,a tu pierwsze kwalifikacje i klops. Do tego Schlierenzauer 51 i też nie wchodzi. Z jednej strony Kraft wygrywa kwalifikacje,a z drugiej dwóch zawodników z drugiej 10 generalki PŚ traci szansę na dobry wynik w 1 skoku. Z naszych jutro gram na to,że Żyła lepszy od Stocha. Zobaczymy jakie kursy wystawią.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
cytat z dnia 28 grudnia 2019 20:20 przez michael1910No to Daniel Huber szybko stracił szansę na dobre miejsce. Przed turniejem był gdzieś w okolicach 10 wg kursów,a tu pierwsze kwalifikacje i klops. Do tego Schlierenzauer 51 i też nie wchodzi. Z jednej strony Kraft wygrywa kwalifikacje,a z drugiej dwóch zawodników z drugiej 10 generalki PŚ traci szansę na dobry wynik w 1 skoku. Z naszych jutro gram na to,że Żyła lepszy od Stocha. Zobaczymy jakie kursy wystawią.
Kolego Schlieri był 50 i skacze w ostatniej parze z Kraftem, czemu ludzi wprowadzasz w błąd?
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
cytat z dnia 28 grudnia 2019 20:28 przez megeczupal

Kolego Schlieri był 50 i skacze w ostatniej parze z Kraftem, czemu ludzi wprowadzasz w błąd?
No to przepraszam. Flashscore mnie wprowadził w błąd. Tam jest wciąż podany na 51 miejscu. Nie uwzględnili,że jeden ze skoczków został zdyskwalifikowany. Pozdrawiam
 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Widzę wszyscy zawiedzeni postawą Stocha nakręceni nagonką na walkę o zwycięstwa po dobrym Engelbergu. Tymczasem mam trochę inne podejście. Po Engelbergu wątpiłem w walke o podium Stocha w TCS, ale dzisiejsze skoki moim zdaniem napawają optymizmem. Oberstdorf to najmniej ulubiona skocznia Kamila z TCS i tutaj celem jest bycie w 10, a to jest jutro jak najbardziej realne. W dalszej części stabilnymi skokami na poziomie TOP6 można powalczyć nawet o pudło na TCS. Skoro Kamil był wstanie być 2 w 1 treningu to może jutro sprawić "niespodziankę" i wypaść dobrze po fajnych kursach. Dlatego nie szukałbym gry przeciwko Kamilowi z takimi zawodnikami jak Piotrek Żyła.

PS. Kraft dzisiaj pięknie siadł. Typ wrzucałem w swój temat na skoki (https://www.forum.bukmacherskie.com/threads/typy-na-skoki-narciarskie.154343/) żeby już nie mieszać, gdyż na jutro typ na Oberstdorf czyli podium w jutrzejszym konkursie indywidualnym. Fakt, że najgroźniejszy rywal Austriaka - R.Kobayashi w żadnym skoku nie był w top3, stawia Krafta jako głównego faworyta TCS. Oby tylko w Ga-Pa zmieścił się w 15-tce a będzie dobrze :) Przypominam że tam 2 lata pod rząd nie wchodził do 2 serii grzebiąc szanse na końcową dobrą lokatę w TCS. Jest to najbardziej znienawidzona skocznia przez Krafta. Trener Felder do którego nabieram coraz większego respektu wiedząc o tym zabrał Austriaków na obóz na tą skocznie, żeby ją bardziej wyczuli, więc można być dobrej myśli. Jutro i w Austriackiej części Kraft nie powinien mieć problemów.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 grudnia 2019 21:49 przez typerskokiWidzę wszyscy zawiedzeni postawą Stocha nakręceni nagonką na walkę o zwycięstwa po dobrym Engelbergu. Tymczasem mam trochę inne podejście. Po Engelbergu wątpiłem w walke o podium Stocha w TCS, ale dzisiejsze skoki moim zdaniem napawają optymizmem. Oberstdorf to najmniej ulubiona skocznia Kamila z TCS i tutaj celem jest bycie w 10, a to jest jutro jak najbardziej realne. W dalszej części stabilnymi skokami na poziomie TOP6 można powalczyć nawet o pudło na TCS. Skoro Kamil był wstanie być 2 w 1 treningu to może jutro sprawić "niespodziankę" i wypaść dobrze po fajnych kursach. Dlatego nie szukałbym gry przeciwko Kamilowi z takimi zawodnikami jak Piotrek Żyła.

PS. Kraft dzisiaj pięknie siadł. Typ wrzucałem w swój temat na skoki (https://www.forum.bukmacherskie.com/threads/typy-na-skoki-narciarskie.154343/) żeby już nie mieszać, gdyż na jutro typ na Oberstdorf czyli podium w jutrzejszym konkursie indywidualnym. Fakt, że najgroźniejszy rywal Austriaka - R.Kobayashi w żadnym skoku nie był w top3, stawia Krafta jako głównego faworyta TCS. Oby tylko w Ga-Pa zmieścił się w 15-tce a będzie dobrze :) Przypominam że tam 2 lata pod rząd nie wchodził do 2 serii grzebiąc szanse na końcową dobrą lokatę w TCS. Jest to najbardziej znienawidzona skocznia przez Krafta. Trener Felder do którego nabieram coraz większego respektu wiedząc o tym zabrał Austriaków na obóz na tą skocznie, żeby ją bardziej wyczuli, więc można być dobrej myśli. Jutro i w Austriackiej części Kraft nie powinien mieć problemów.
A pare z Mariusem Lindvikiem przeciwko Stochowi bys widzial po 2.40 na Norwega? ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dzisiaj wszystkie typy w Totolotku trafione ????
Typy na KO:

Sato Y. - Lanisek, typ 1, kurs 1,5 Milenium, stawka 7/10   
Dobry kurs na Sato, który w każdym skoku prezentował się dzisiaj zdecydowanie lepiej niż Lanisek.

1.Trening, 2.Trening, Kwale
Sato: 3, 34, 16
Lanisek:
27, 51, 35
------------------------------------

Eisenbichler - Tande, typ 1, kurs 1,6 Milenium, stawka 8/10   
Marcus z każdym kolejnym skokiem rozkręcał się. Tande jak już pisałem wcześniej pogubił formę po problemach z nogą. 

1.Trening, 2.Trening, Kwale
Eisenbichler: 26, 7, 5
Tande: 5,
59, 46
------------------------------------

Wolny - Hula, typ 2, kurs 2,56 Milenium, stawka 6/10   
Obok tego kursu nie można przejść obojętnie. Hula skakał lepiej niż Wolny w Engelbergu. Dzisiaj też prezentował się lepiej w obu treningach. W kwalach Wolny poleciał w najlepszych warunkach z wszystkich zawodników. Nie wierzę, że jutro przytrafi mu się to ponownie. 

1.Trening, 2.Trening, Kwale
Wolny: 70, 46, 21
Hula: 34, 21,
30

------------------------------------
Taśma nr 1: Sato + Eisenbichler, kurs 2,4, stawka 5/10   
Taśma nr 2: Sato + Eisenbichler + Hula, kurs 6,14, stawka 3/10   
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
cytat z dnia 28 grudnia 2019 22:08 przez ranczo0123

A pare z Mariusem Lindvikiem przeciwko Stochowi bys widzial po 2.40 na Norwega? ????
Na turniej czy na Oberstdorf? Na turniej nie. Lindvik to debiutant, Stoch stara wyga, nie sądzę by był przed Kamilem. Ale jutro całkiem realne. Dość dobry kurs. Kamil na tej skoczni nigdy specjalnie nie brylował (chyba że w olimpijskiej formie), a Norweg w skoku kwalifikacyjnym pokazał moc. Niepokoić może, że w treningowych już tak dobrze mu nie poszło&gt; Kurs ciekawy więc można co nieco zaryzykować, ale nie jest to jakiś super typ. Kamil może skoczyć jak w pierwszym treningu i będzie pozamiatane. Jadą też dość daleko od siebie więc rywalizacje mogą wypaczyć warunki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Oberstdorf KO-1 seria


Roth L. - Aalto A. @1.85

Jest to pojedynek KO, więc powinny być podobne warunki dla obu panów. Kursy są wyrównane, a zważając, że Aalto jest znacznie bardziej doswiadczony od swojego niemieckiego kolegi to dziwne są te kursy. Taki wysoki kurs na Aalto ponieważ, w każdym z piątkowych skoków Luca Roth był lepszy od Antti'ego. W pierwszym treningu 127.5 metra Niemca oraz 117.5 metra Fina. Drugi trening i 130.5 Rotha oraz 119.5 Aalto. Można powiedzieć, że obaj oddają równe skoki tylko, że Niemiec o około 10 metrów dłuższe, a to poważna różnica. W kwalifikacjach Roth 127 metrów, a Aalto 129.5 metra z tym, że w dużo bardziej korzystniejszych warunkach od Niemca, które jednak potrafił wykorzystać Freitag w podobnych warunkach skoczył tylko 112. Czyli dłuższy skok oddał w kwalach Fin, ale łącznie z wszystkimi przelicznikami był po raz trzeci dzisiaj za plecami Rotha. Para KO podobne warunki ja pisałem i liczę na dobry występ Niemca, bo skacze tutaj równo i daleko, a Fin dołuje. Myslę, że mentalnie Niemiec udzwignie jutrzejszy konkurs, bo tutaj w jego głowie chyba to sie rozegra, jesli skoczy swoje to powinien wygrać w tej parze, a już przy dzisiejszych kwalifikacjach był niezły tumult publicznosci, ale wiadomo konkurs to inna para kaloszy. Aalto chyba nie powinien nas niczym wielkim zaskoczyć, raz skoczył fajnie bo mu nieco podwiało, w ostatnich konkursach w Engelbergu dwa razy odpadał w konkursie już po pierwszej rundzie gdzie zajmował odległe miejsca bo dopiero 47 oraz dzień później 46. Leć Luca.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Eisenbichler - Tande typ Eisenbichler kurs 1.40 Fortuna

Nadal z forma nie jest najlepiej dla Norwega. W dzisiejszych kwalifikacjach skoczył 116.5m i zajął dopiero czterdziesta szósta lokate, ale wystarczyło to aby Norweg wystąpił w jutrzejszym konkursie. Mimo iż Eisenbichler nie prezentuje ostatnio takze wysokiej formy to akurat w Turnieju Czterech Skoczni powinien zaprezentować się o wiele lepiej. Widać, że u Eisenbichlera brakuje pewności a co za tym idzie może być cieżko wrócić do swojej optymalnej formy jaką pokazywał z przed kilku miesięcy, gdzie skoki były naprawdę na wysokim poziomie. Mimo nie najlepszej formy dostał szanse od szkoleniowca i myślę, że przy własnej publiczości powinien odnieś przyzwoity wynik który pozwoli mu wygrać z Norwegiem. Dzisiejsze kwalifikacjach Eisenbichler odniósł bardzo dobry wynik i myślę że taki kurs mimo iż nie jest za wysoki to myślę że jak najbardziej godny uwagi. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Mocno się pozmieniały kursy po kwalifikacjach, co można wykorzystać, jednak bardzo trzeba uważać, aby nie przeszarżować. Bardzo mnie zawiódł Huber, którego uważałem za czarnego konia tej edycji, a tu taka wtopa. Chyba największe rozczarowanie dzisiejszego dnia. Dobry skok Żyły, akurat u niego się tego spodziewałem, martwi jednak postawa Stocha, ewidentnie czegoś u Kamila brakuje, on nie do końca potrafi wytłumaczyć czego. Technicznie skoki są dobre, sam mistrz wypowiada się o nich pozytywnie, ale jednak odległości brakuje, a do faworytów to już mała przepaść. Ja jednak w Kamila wierzę i jak napisał ktoś wyżej jego doświadczenie na pewno odbije się na końcowym wyniku, a jak będzie to zobaczymy, na pewno nasz rodak nie robi wielkiej tragedii i cały czas spokojnie pracuje, a to mu wyjdzie tylko na korzyść.
Na dziś podoba mi się kilka typów na klasyfikację końcową T4S. Przede wszystkim w końcowym rozrachunku widzę Dawida Kubackiego przed Peterem Prevcem po kursie @2.15, wydaje mi się to super opcja, bo Dawid równa forma, tak naprawdę od kilku lat, wie jak się dobrze przygotować do ważnych zawodów i zna swoje ciało, więc wierzę, że jego dyspozycja będzie tylko wzrastać.
Poza tym cały czas stawiam na Ryoyu z Kraftem, kursy się wyrównały po kwali, a wczoraj jeszcze dość mocno faworyzowany był Japończyk, to był tylko jeden skok, według mnie faworytem cały czas pozostaje ubiegłoroczny triumfator. 
W pojedynku polsko - polskim, czyli Wolny vs Kot stawiam na tego pierwszego, bo po prostu mam przeczucie, że Maciek w którymś skoku się spali, a w tych zawodach równe skoki to klucz. Kuba jest równiejszym zawodnikiem. W powietrzu również wygląda stabilniej. Nawet jeśli jutro z Maćkiem przegra wydaje mi się, że Kot może mieć kłopot z występami we wszystkich konkursach.
Mały wynalazek, którego jeszcze chyba nie widziałem na forum Tande - Zajc. Słoweniec to po Huberze mój drugi zawodnik, który może zaskoczyć, a nawet namieszać na pozycjach 4-6. Co prawda dziś dopiero 25, jednak cały czas jest faworytem swojej pary, gdyż zmierzy się z Klimovem. Za to Tande może mieć już jutro kłopoty z wejściem do drugiej swerii i wierzę, że zaliczy dużą stratę do mojego faworyta, bo skacze w parze z Eisenbichlerem z którym nie ma większych szans, bo Markus świetnie zna ten obiekt i dobrze się tu czuje.

Peter Prevc - Dawid Kubacki @2.15
Ryoyu Kobayashi 
- Stefan Kraft @1.80
Jakub Wolny - Maciej Kot @1.68
Evgenij Klimov - Timi Zajc @1.87
betfan 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom