>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: Poniżej 233.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 1.47
Bukmacher: Forbet
Analiza: Wraca Doncic, więc kibice Mavs lekko odetchnęli. Choć moim zdaniem słowo "wraca" jest tu delikatnym nadużyciem, bo nie wiem na ile poważny był jego uraz, ale z doświadczenia wiem, że takie kontuzję leczy się dłużej, choć nie jest tajemnicą na jakim wysokim poziomie jest opieka medyczna w NBA. Jakby nie było w koszykówce zdrowy staw skokowy to klucz do optymalnej dyspozycji. Myślę, że po prostu poszło info,że Luka wraca, ale wróci na niewiele minut, a już na pewno nie będzie ciągnął gry Dallas. W tym przypadku próbuję under punktowy ze średnio radzącymi sobie Spurs, którzy niekoniecznie są w tym meczu skazywani na pożarcie. 
Mavericks we własnej hali trzy kolejne porażki ze średnią zdobyczą punktową 107 PPG w RT. Dziś dla nich idealny mecz na przełamanie, rywal spokojnie w zasięgu. Ale muszą być czujni, bo nie mają należytej pomocy z ławki, pierwsza piątka potrafi grać z każdym rywalem, natomiast kłopot pojawia się, gdy Carlisle zaczyna rotować i świetnie było to widać w Toronto, gdy każdy z pierwszego placu zaliczył ponad 30 minut, a żaden rezerwowy nie dobił nawet do dwóch dziesiątek. Nie da się grać w taki sposób na takim poziomie, co pokazała ostatnia kwarta z Raptors, gdy mimo że na parkiecie przebywali czołowi gracze Dallas to przewaga topniała z każdą minutą, bo po prostu brakło sił. U Dinozaurów poza Lowry'm minuty rozłożyły się na 12 graczy po 22-29 minut każdy i jest to dla trenera mega komfortowa sytuacja na końcówki meczów.
Co do nadchodzącego starcia. Biorąc pod uwagę problemy obu drużyn nie wydaje mi się, aby w Dallas miał dziś miejsce piękny mecz pełen widowiskowych akcji Raczej obie ekipy skupią się mocniej niż zawsze na szczelnej obronie i długich, skutecznych akcjach częściej penetracyjnych. Za trzy mogą parę razy trafić Hardaway, czy Forbes, poza tym raczej nikt  w tym elemencie nie poszaleje. Co do wyniku myślę, że zakręci się w okolicach remisu, ale ostatecznie to gospodarze okażą się minimalnie lepsi.

  102-98
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Nie wiem czy gdzies jeszcze oferuja ale w betcity znalazłem wydaje mi sie cos godnego uwagi.
W obliczu nieobecności Gianissa dzisiejszej nocy mozna sróbować
De'Andre Hunter Rebounds : Total Over(3.5) 1.77   

Hunter w tym sezonie ws Bucks jest 5 i 11 reb przy 35 i 29 minutach.Jeden mecz mu fajnie wyszedł w 29min nabił  11 reb i 27 pkt.Atlanta jest 43 i 49 reb na tablicach vs Bucks - raz nawet wygrali ta walke wiec 4 zbiórki wychodząc w s5 bez lidera w Bucks dodatkowo powinno byc rutyną
Powodzenia wszystkim
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 28 grudnia 2019 00:42 przez neutralny@yaz moim zdaniem świetny typ, zgadzam się w 100%. U nas widziałem taki typ chyba w betclicu, ale z niższym kursem.
do tego wyplyneło własnie ze Parker w Hawks jest out wiec chyba nie ma się co szczypać
Trae Young Тotal Over(29.5)1.94   

 Jabari Parker is also out tonightfl for the Hawks with a Shoulder injury. Trae Young is a hot player 35 point average in the last 5 with games of 47 and 42.
źródło:https://twitter.com/nbated
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 28 grudnia 2019 03:26 przez forrest_gumpJedna wielka klapa te typy z NBA. Zbiórek 0 !!! A punkty 12 do przerwy i już nie wyszedł na parkiet. 
Dziwne zeby miał wyjsc skoro podkrecił staw skokowy.Huntera to zal bylo patrzeć,najgorszy zawodnik meczu..z reszta Hawks to sie dzisiaj o wlasne nogi przewracali to cóż ja mogę rzec
Ja przed Nowym Rokiem juz raczej podziekuje
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Na ten moment szybciutko gram bo kursy pospadaja wiec trzeba korzystac. 
Dubel 
Sa -detroit 1 1.61 Fortuna  
Chicago-Atlanta 1 1.38 Fortuna  
Ako 2.22  
Dlaczego tak?i czemu tak wczesnie hmm, jie zagra dzis napewno Young do tego atlanta dzien po dniu,chicago mnie tez jakos wielce nie przekonuje i staram sie ich nie grac,no ale tu trzeba jesli hawks bez Younga to must win
SA jakby zwyzka formy delikatna...zawodnikow maja na takie mecze i pora zlapac jakas serie 2-3 zwyciestw...detroit bez morrisa w tym meczu plus Drummond jest propable...kurs jeszcze fajny wiec zaryzykuje...
Patrze w kierunku miami jeszcze i phoenix bo sacramento bez Bagleya dzis napewno ale jeszcze za wczesnie zeby stawiac poczekam troche do wieczora na komplet oslabien...
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 0:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder będzie prowadzić do przerwy, a Toronto Raptors wygra bez bez dogrywki.
Kurs: 6,80
Bukmacher:Betclic
Analiza: Fajny meczyk o północy w Toronto. Obejrzałem ostatnie trzy spotkania Raptors od dechy do dechy i wydaje mi się, że dziś w Scotiabank Arena może być gorąco biorąc pod uwagę zwyżkującą formę Thunder. U gości nie zagra Schroder, co jest sporą stratą, więc na więcej minut niż zawsze może liczyć Burton. 
Myślę, że ogólnie pojedynek będzie wyrównany i nie będzie jakichś długich serii punktowych, faworytem są gospodarze, ale Thunder ostatnio pokazują swój prawdziwy potencjał. Ostatni mecz co prawda przegrali, lecz wygrane z Clippers, czy Jazz na pewno sprawią, że panujący mistrz podejdzie do tego meczu maksymalnie skupiony. 
Nie wiem, jak to wygląda statystycznie, ale w meczach, które widziałem Raptorsi dużo lepiej wyglądają po przerwie pomijając już nawet powrót z Mavs. Wydaje mi się, że czasami w trudnych momentach wychodzi doświadczenie takich graczy, jak Lowry, Ibaka, czy VanVleet, bo to oni zazwyczaj dają impuls reszcie do lepszej gry lub odrabiania strat. 
Dziś liczę na podobny scenariusz, Grzmoty na pewno będą chcieli wejść w mecz z buta i myślę, że może im się to udać, Toronto raczej tak jak zawsze, mniej przebojowości, więcej regularności i pełne skupienie na defensywie. W sumie to w wielu dyscyplinach tak bywa, że "stary wyga" daje się wystrzelać młodemu, a później go punktuje. Zachowując wszelkie proporcje właśnie tak dziś widzę ten mecz, tyle że obstawiam, iż tutaj gorąco może być do końca.
Wiadomą sprawą jest, że to żaden "pewniaczek", po prostu takie moje odczucia na ten mecz, które spróbuję po mocnym kursie. 
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Oprócz Schrodera nie zagra Galinari również,toronto po dobrym meczu w Bostonie i przy swoich kontuzjach i krotkiej lawce przewiduje wolne tempo więc gram dubel grubo...
Toronto-Okc under 214.5 kurs 1.59 Fortuna    
Denver-Sacramento 1 1.22 Fortuna    
Ako 1.94 tak na logike????  
Do tego mam luźne przemyslenia co do innych meczy...najbardziej ciekawi mnie mecz Houston bez Capeli i Westbrooka a Harden byl propable....nie lekceważe Houston mimo brakow bo sam Harden jesli zagra to moze wygrac mecz,ale po takim kursie sprobóje w drugą strone niz myslalem od rana.
NOP-Houston 1 kurs 2.2 Fortuna    
No i w razie czego????bo ten typ przeciwko Houston z ciezkim sercem gram,sproboje zawodników po fajnych kursach...
Paul over 17.5pkt Fortuna kurs 1.75    
Jokic over 19.5pkt Fortuna kurs 1.82    

Na koniec dubel jeszcze 
Adams 13.5pkt over kurs 1.85 Fortuna  
Mempis-Charlotte 1 kurs 1.74 Fortuna  
Ako 3.22
Dubel taki bo Toronto bez Gasola ciezko im bedzie znalezc odpowiedz,obie druzyny oslabione i licze ze OKC bedzie pchalo sporo pilek pod kosz,Memphis bez Crowdera no ale...to jest tak nieodliczalna druzyna ze warto sprobowac ewentualnie jakis over bo bedzie strzelnica tak czuje,i linia fajna bo okolo 217 lub 218   sie kreci,mecz jak dla mnie 2 najbardziej nie poukladanych druzyn po ktorych mozna wszystkiego sie spodziewac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja bez analizy próbuję coś takiego: 

Denver over 110.5 @2.09  
Charlotte RT @2.32  
Pelicans -5.5 @1.91  
Lakers under 110.5 @2.19  

Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis bez kokosów w ofercie więc i gra i stawka czysto rekreacyjna...spróbuje tak:
1.Kupon taki bezpieczny???? bez szału kursy,ma grac Bledsoe oraz Antek, w chicago lekki szpital,SA ostatnio zwyzka formy podobnie Golden ale to za malo, licze ze SA łapie serie.
Chicago-Milwaukke 2 kurs 1.33 Fortuna    
Utach - Detroit 1 kurs 1.24 Fortuna    
Sa- Golden 1 kurs 1.33 Fortuna- ten mecz jutro
Ako 2.20

2.Kupon - Miami dobry sezon plus pelna dyscyplina u nich,portland i suns dwie overowe ekipy czuje ze poszaleja w ataku????
Waschington - Miami 2 kurs 1.29 Fortuna    
Portland - Phoenix over 228.5 kurs 1.71     Fortuna
Ako 2.20

3.Kupon ryzykowny bo nie wiadomo czy zagra Towns i Wiggins jesli 1 z nich nie zagra to ciezko beda mieli ukulac 109 pkt,do tego Portland które ma bardziej doswiadczona ekipe;
Minnesota under 109.5 kurs 1.65 Fortuna  
Portland - Phoenix 1 kurs 1.6 Fortuna  
Ako 2.64

4.Kupon tu liczę ze Anthony moze nie odnalezc sie w takim szybkim meczu plus z jakims malym urazem sie zmagal ostatnio, do tego z jutra Clipersi ktorzy sa półkę wyźej od Sacramento.
Anthony under 17.5 kurs 1.82 Fortuna      
Sacramento- Clippers 2 1.4 Fortuna ten mecz jutro
Ako 2.55
P.s kolejka cudów ale jesli dzisiejsze mecze wejda to minimalny plus bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Minnesotta Timberwolves - Brooklyn Nets
2 (-3.5) @ 1.84 
  122:115
Jarret Allen over 9.5 reb @ 1.75   5 

Wilki na 90% bez KAT-a i prawdopodobnie Wigginsa, który w dzisiejszych zajęciach treningowych nie brał udziału. Oni stanowią statystycznie 50% punktów drużyny ale w praktyce nawet więcej. Najlepszym tego przykładem jest rzucenie w ostatnim meczu 88 punktów Cleveland Cavaliers, 35% z gry i 21% za 3 punkty. Warto dodać, że Cavs mieli 28 strat, od kiedy oglądam NBA a jest to kupe lat to nie przypominam sobie takiego wyniku. W dodatku na nieobecności tych dwóch bardzo cierpią na deskach. Zwłaszcza doskonale wykorzystują to centrzy. Thompson 15, Holmes 18, Green 14, Chriss 11 (w 11 minut), Whiteside 22, Jokic 10, Favros 11 (w 21 minut). Dieng nie jest zbyt skocznym i atletycznym graczem więc przeciwnicy nie mają z nim większych problemów. Stąd też tym na over zbiórek Allena (kurs z unibet z Pinnacle over 10.5 jest za 2.04). Szczerze chętniej zagrałbym over Jordana jednak Allen wychodzi w podstawowym więc nie wiem czy, któryś bukmacher oferuje linie na DeAndre. 

@ DeAnde Jordan 13 zbiórek, Prince na którego była linia 6.5 14 zbiórek,

Utah Jazz - Detroit Pistons
1 (-7.5) @ 1.75 
  104:81

Utah Jazz w końcu wchodzą na odpowiednie tory. Ostatnie 10 meczy to aż 8 zwycięstw. Smutne jedynie jest to, że kontuzja Conleya spowodowała lepsza grę Nutek. Szkoda chłopa bo w końcu dostał dobrą drużynę w której miał pokazać swój cały potencjał a kompletnie nie może się odnaleźć i wielu ekspertów obarcza właśnie jego z kiepski start Utah. To jednak już za nami i mamy obecnie Jazz przypominających tych z zeszłego roku. W ostatnim czasie pozyskano Clarksona co póki co jest niezłym ruchem. Dobra opcja z ławki, potrafi rozciągać grę, nieźle trafia i też sam potrafi wykreować sobie opcje do rzutu. Po drugiej stronie Pistons, którzy są dla mnie parodią od kilku sezonów. Potencjał składu zawsze jest a oni na słabym wschodzie nie radzą sobie. Co jak co ale Drummond nie jest franchise playerem, jest zbyt surowy na dzisiejsze realia ligi. Griffin duże problemy z kolanem, które ciągną się od zeszłorocznych PO i w tym roku jest tylko statystą. Obrona nie istnieje. Do tego kontuzje, dziś bez Griffina, Morrisa i Kennarda, czyli trzech podstawowych punktujących. Zostali Andre, DRose i Galloway, którego ratuje tylko dobra trójka, reszta stawki to typowi zadaniowcy. Jazz od lat dobrze bronią, Ingels, O'Neal, Bogdanovic świetni obwodowi obrońcy plus Gobert w pomalowanym. Tłoki dzisiaj nie mają żadnych opcji w ataku praktycznie, nie ma shooterów i nie ma gości którzy mogli by grać 1na1 przeciwko tamtej trójce. Podejrzewam, że DRose będzie próbował szarpać sam. Pewny win Jazz.

Portland Trailblazers - Phoenix Suns
1 (-3.5) @ 1.81 
  116:122

Gdy już się wydawało, że Blazers zaczynają grać swoje, przyszły 3 porażki. O ile te z Lakers i Jazz można zrozumieć to z Pelicans u siebie nie bardzo. W Portland widzą jak ciężko w tym roku i jak ciężko będzie o PO więc takie mecze po prostu muszą wygrywać. Są drużyną lepszą i mają większe aspiracje niż Suns. Phoenix mieli dobry początek sezonu jednak teraz grają jak to przyzwyczaili w ostatnich latach. Mają fajny skład jednak brakuje głębi w składzie. Do tego będzie to ich 3 spotkanie w ciągu 4 dni. Wszystkie wyjazdy. Trochę wena mi się już skończyła, tu jakaś głębsza analiza jest zbędna, po prostu jest to mecz z typu, że wiesz, że ta drużyna musi wygrać. Typowy must win dla Portland. 

@ nie wiem jak Portland mogło to przegrać, pierwsza kwarta wygrana 19 punktami, później to co zrobili w ostatnich sekundach przed przerwą woła o pomstę do nieba jednak nadal schodzili z wysokim prowadzeniem, cały mecz prowadzili i ostatnie 3 minuty stanęli kompletnie. Niestety noc niespodzianek
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Sacramento Kings vs Los Angeles Clippers    kilkanaście pkt zapasy
WIN 2 - 5,5pkt
1,70 
iforbet


Przyznam przejechałem się ostatnio na  Clipperach. Win z Utah wydawał się dość oczywisty, sądziłem, że Clarkson będzie potrzebował więcej czasu, aby się zaaklimatyzować, że przecież LAC ma taką silną ławkę... 
Jak wyszło wszyscy wiemy. Jednak Clippers faktycznie mają silną ławkę ( wg mnie druga największa głębia składu ligi ), a zawiodła ostatnio skuteczność dwóch  All Starów - wywołało to drastyczny wzrost kursów w dzisiejszym spotkaniu ( wg mnie powinien być w okolicach 1,20 a nie 1,38 ) w związku z tym widzę value. 

Czysto ofensywnie Clippers dysponują większą siłą ognia, tak George i Kawhi ostatnio nie poszaleli, jednakże grali przeciwko Utah, którzy jak trafnie stwierdzono już nade mną obrońców mają wybitnych. Myślę, że ta dwójka swoje zrobi, a skille, doświadczenie i energia drugiego garnituru dopomogą utrzymać. 

Ostatnio z Denver, patrząc na wynik można odnieść wrażenie, że Kings grali BARDZO przyzwoicie, Denver stanowi jednak w mojej ocenie zespół niezwykle nieprzewidywalny i co tu dużo mówić rozleniwiony. A! I Murray, Grant i Hernangomez kolektywnie uzbierali 0/12 zza łuku. 

Match up wydaję się korzystny - Clippery stoją na 4 pozycji pod względem zbiórek, Sacto na 28 co może mieć zgubne dla Królów efekty w połączeniu z 6stym tempem ligi LAC i 30tym, ostatnim tempem jakie grają SAC. 
Co ważne OUT ( znowu ) jest także Marvin Bagley a stanowił on silne wsparcie na skrzydłach.
Z Foxxem - około 8-10 punktów przewagi powinno być bez większych przeszkód, bez Foxxa nawet więcej myślę.

San Antonio Spurs vs Golden State Warriors    trafne dzięki Overtime
over 113,5pkt SAS 
1,67
iforbet 


San Antonio średnio zdobywa 113,3pkt, ostatnio mają lekki progress ( typowy Pop - playoffy może jednak na horyzoncie ) 
Co tu mówić grają do przodu oba teamy, 12 i 15 tempo ligi, obrona 21 i 24. 
Liczę, że wystąpi Paschall i Ky Bowman w szeregach GSW, żeby nie było szeroko pojętych przestojów w ataku Wojowników. 
Aha no i Goldeny pozwalają sobie zdobywać ogrom punktów ze strefy podkoszowej ( są jakoś w końcówce ligi, dokładnie nie kojarzę ) a tam w znacznej mierze przekierowana jest ofensywa SASów, bo też mają ledwo 2,3 shooterów w składzie. 

Z tych dwóch grałem AKO ok. 2,56 jeśli dobrze pamiętam i oddzielnie z delikatnym zaznaczeniem na LAC, bo jednak szanse nie są równe tych dwóch wydarzeń, zagrożenie dla overu SAS - te przestoje Goldenów i wczesna pora grania. 

Dodałem te wydarzenia też do systemu 2 z 4 z tym :


CHARLOTTE VS BOSTON    11,5pkt zapasu
CHARLOTTE UNDER 103,5 PKT 
1,67 
IFORBET 

I KONTRA W MECZU Indiana vs Philly. 

Jeden na Indiana, ważne żeby zaznaczyć w dogrywce, drugi - Philly zwycięstwo również po dogrywce. 

Powodzenia i szczęśliwego nowego Panie i Panowie :))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Houston Rockets - Denver Nuggets
Willy Barton powyżej 7.5 zbiórek @2.05 Etoto  ​
Ciekawa opcja na dzisiaj według mnie. Choć linia powyżej sezonowej średniej Bartona to Willy pokazywał już w tym sezonie wielokrotnie, że świetnie czuje się na tablicach. Dziś wątpliwy występ Millsap'a, więc tym bardziej większy ciężar w zbieraniu piłek spadnie na 28-latka. Tych okazji może być dużo, bo Nuggetsi nie dają łatwo sobie wejść pod kosz, akcje mogą być długie, a Rakiety będą zmuszane do rzutów z dystansu, lub półdystansu, co przy średniej skuteczności takich akcji Hardena i spółki spowoduje wiele zbiórkowych pojedynków, a w tych 2-metrowy obrońca czuje się z każdym meczem co raz pewniej.

San Antonio Spurs - Golden State Warriors
LeMarcus Aldridge osiągnie double-double @2.75 Forbet
  ​
Tu kieruję się głównie formą Aldridge'a, bo ostatnie trzy mecze i we wszystkich LeMarcus zakręcił się w okolicach double-double, a miał z kim walczyć w tych starciach, bo pod koszem miał takich byczków, jak m.in. Drummond.
W tym sezonie 7.5 RPG, więc również poniżej, jednak wydaje mi się, że przy obecnym szpitalu Warriors są na to dziś duże szanse, bo poza Damionem Lee i Draymondem Greenem nie ma tu poważnych zbiórkowiczów.

Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Cleveland Cavaliers wygra czwartą kwartę @2.25 Betclic
  ​
Na ogół nie lubię takich typów na kwarty, ale w dwóch ostatnich przypadkach spróbuję. Pierwszy to pojedynek Raptors z Cavs i stawiam tu, że goście wygrają czwartą kwartę. Motyw prosty. Typuję, że Toronto ten mecz rozstrzygnie w trzech kwartach, a z tego co przeanalizowałem, wynika że większość ostatnich kwart w przegranych meczach Cleveland wygrywa. Po takim kursie w takim razie myślę, że taki bet się opłaca.
 ​
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks -1.5 w pierwszej kwarcie @2.05 Betclic
  ​
Stawiałem, że Thunder mocniej wejdzie w mecz z Dinozaurami, tak się jednak nie stało, co ostatecznie się Grzmotom opłaciło. Bardzo mądrze tempo dyktuje Chris Paul, czym studzi trochę młodzianków z Oklahomy. Wydaje mi się jednak, że jeśli wyjdą z takim nastawieniem przeciwko Mavs to 2-3 straty i mogą zaraz przegrywać 7-8 oczkami, bo Doncic, Porzignis, czy Hardaway na świeżości mają umiejętności ponadprzeciętne i jeśli już pojawiają się kłopoty Dallas to są one spowodowane raczej mizerną, jak na czołówkę ligi ławką. Niezły kurs, aby spróbować ich wygraną pierwszą część gry. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Washington Wizards - Orlando Magic
Data: 
02. sty 2020, 00:00
Lokalizacja: Washington, D.C.
typ 1: Washington Wiz.  @2.6 betclic   
uważam że warto zagrać na washington po tym kursie, możliwe że tego wieczoru dla washington wizards zagra beal, jeżeli tak się stanie kursy na wizardsów polecą mocno w dół jest to ich kluczowy zawodnik z najwyższą średnią punktów i asyst w dróżynie 27.8 i 6.7. nawet jeżeli beal nie wystąpi wizards(10W/22L) ciągle mają szanse, ostatnio zagrali świetną grę na swoim stadionie z miami heat(24W/9L) wygrywając młodym składem z ławki( bez Beala, Moritza Wagnera, Davisa Bertansa, Ruiego Hachimura i Thomasa Bryanta ) 123-105 będąc 10 punktowym underdogiem. także dzisiaj powinni też sobie poradzić tym bardziej że grają  z orlando magic(14W/19L) drużyną usytowaną na 8 miejscu (4 miejsca przed WW w eastern conference) drużyna ta ostatnio sobie nie radzi. ich obecną formę może odzwierciedlić mecz z atlanta hawks w którym przegrali 
93-101 pomimo bycia zdecydowanym faworytem.

typ 2: suma punktów powyżej 218.5 @1,71 betclic  

washington średnio 116,6 pkt na mecz, 3 najlepsza ofensywa w lidze w swoich 5 ostatnich meczach ich srednia to 119, washington niemal zawsze pokrywa swoje overy w ostatnich 5 grach pokryło 4. orlando natomiast gra dobrą defensywe w perspektywie sezonu. średnio dają przeciwnikowi strzelić 104.8 pkt na gre, natomiast na wyjazdach ich średnia jest dużo gorsza i wynosi 108,4.
 

New York Knicks - Portland Trail Blazers
Data: 
02. sty 2020, 01:30
Lokalizacja: New York
typ 1: New York Knicks +7,5 @1,61 unibet  
NYK w ostatnich swoich grach zaczyna pokazywać jakieś przebłyski dobrej gry drużyna obecnie zajmuje 14 miejsce w eastern conference z bilansem 9W/24L z czego więcej wygrali w ostatnich 9 spotkaniach niż od początku sezou.W ostatnich 2 grach dobrze sobie poradzili z brooklyn nets wygrywając 94:82 oraz z washington wizards 107:102. to są ostatnie 9 meczy NYK po przerwaniu serii 10 porażek z rzędu, widać znaczną poprawę.
29.12.19NBAWashington WizardsNew York Knicks100 : 107 
27.12.19NBABrooklyn NetsNew York Knicks82 : 94 
24.12.19NBANew York KnicksWashington Wizards115 : 121 
22.12.19NBANew York KnicksMilwaukee Bucks102 : 123 
21.12.19NBAMiami HeatNew York Knicks129 : 114 
18.12.19NBANew York KnicksAtlanta Hawks143 : 120 
16.12.19NBADenver NuggetsNew York Knicks111 : 105 
14.12.19NBASacramento KingsNew York Knicks101 : 103 
12.12.19NBAGolden State WarriorsNew York Knicks122 : 124
(112 : 112)
 


portland natomiast ostatnie 5 gier kiepsko
31.12.19NBAPortland Trail BlazersPhoenix Suns116 : 122 
29.12.19NBAPortland Trail BlazersLos Angeles Lakers120 : 128 
27.12.19NBAUtah JazzPortland Trail Blazers121 : 115 
24.12.19NBAPortland Trail BlazersNew Orleans Pelicans94 : 102 
22.12.19NBAPortland Trail BlazersMinnesota Timberwolves113 : 106 
 

 

 





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 0:00
Spotkanie: Washington Wizards - Orlando Magic
Typ: Washington Wizards handicap -2.5 w pierwszej połowie
Kurs: 2.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeden z najlepszych meczów w sezonie, jeśli nie najlepszy mają za sobą Czarodzieje. Wygrana z Heat na pewno dała im psychicznego kopa i spokojnie są dziś w stanie powalczyć o kolejną wygraną z Magic. W ostatnich sześciu meczach Wizards lepiej prezentowali się właśnie w pierwszej części gry i myślę, że jest to spowodowane kwestiami mentalnymi, gdyż ogólna słaba dyspozycja powoduje, że podopieczni trenera Brooks'a po prostu z mijającymi minutami gasną. Dziś jestem przekonany, że po tak efektownej wygranej z mocnym Miami będą chcieli mocno wejść w starcie z Orlando i moim zdaniem mają na to bardzo duże szanse. O żadnych konkretnych brakach nic mi nie wiadomo. Szansę na powrót na parkiet być może będzie miał Beal, absolutnie kluczowy zawodnik Washingtonu. Gram handicap do przerwy, bo po pierwsze podoba mi się taka linia i 3-punktowa przewaga jest absolutnie do zrobienia, a końcowego rezultatu aż tak pewien nie jestem, jednak myślę że to gospodarze okażą lepsi.

   
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Absenscje Washington : Davis Bertans OUT Thomas Bryant OUT Hachimura OUT Mo Wagner OUT źródło NBA rotowire
wygrana z Miami była bardziej spowodowana złą grą Miami niż dobrą grą Wizards
niebezpieczne zakłady dość w moim odczuciu, jeśli Wizards będzie siadać mogą ugrać jeśli nie, kapa 
co niezmienia faktu,że kursy kuszące faktycznie
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@kruszak absencje, które wymieniłeś są to wszystko dłuższe przerwy, bez tych graczy Wizards muszą sobie radzić regularnie. Jeśli chodzi o moje posty to zazwyczaj piszę tylko o tych świeżych, bo te dłuższe można sprawdzić praktycznie na każdym livescorze, nie trzeba się nawet zagłębiać w roto. 
Trochę się nie zgodzę, co do meczu z Miami, bo odnoszę wrażenie, że umniejszasz wygraną Wizards, choć wiem, co masz na myśli i faktycznie to trochę prawda, że to nie był najlepszy mecz Heat. Ale jakby nie było to po ostatnich wyczynach Czarodziejom takie zwycięstwo była mega potrzebne, tym bardziej że ostatecznie okazało się ona całkiem przekonujące. Dlatego liczę, że trochę dziś na tym entuzjazmie pojadą, bo Orlando to nie jest jakiś rywal z którym nie mogliby powalczyć. Ja tam może trochę ślepo, ale ustaje przy swoim typie. Powodzenia. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom