>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2019/2020.

Status
Zamknięty.
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Zenit Sankt Petersburg - Crvena Zvezda Belgrad
Over 147,5 @1,54 Unibet
      
58:65

 ​
Mecz w którym nie zdziwi mnie wygrana ani jednych ani drugich. Dlatego też idę w ogólną ilość zdobytych pkt przez obie ekipy. Rzadko grywam under, więc i tym razem pójdę w ofensywę i zagram over. Linia jest dość niska więc tym bardziej sprzyja. Gospodarze będą chcieli narzucić swój styl a to oni są bardziej ofensywni w tej parze i notują wyższe średnie zdobywanych pkt jak i pkt które padają w ich meczach. Crvena Zvezda gra bardziej defensywnie, gdyż jeśli chcą wygrywać w Eurolidze to głównie obroną. Dzisiaj rywal nie należy od najmocniejszych więc można trochę odejść od tej taktyki i spróbować zagrać ofensywnie na co ja liczę. Wyrównany poziom obu ekip oraz akt że ta teoretycznie słabsza gra u siebie powinno spowodować, że to spotkanie będzie wyrównane z dość dużą ilością pkt. Liczę że obie ekipy zagrają podobnie jak w poprzedniej kolejce a wtedy over powinien spokojnie zostać pokryty.

Fenerbahce Stambuł - Valencia BC
Fenerbahce -4,5 @1,55 Unibet
      
98:100

 ​
Jak kolega wyżej widzę tutaj kilku punktowe zwycięstwo gospodarzy. Obie ekipy nie zachwycają w tym sezonie. Valencia niby o 1 zwycięstwo lepsza ale w delegacjach wygrali tylko raz. Fenerbahce  natomiast po 3 porażkach z rzędu i o ile te z Anadolu i Panatą można im wybaczyć, to już z Zenitem powinni wygrać, myślę więc że za to porażkę przed własną publicznością będą chcieli się zrehabilitować. Po za tym Valencia gra już pojutrze w lidze ACB z Teneryfą ważne spotkanie w kontekście walki o PO. Turcy grają dopiero w poniedziałek z mniej wymagającym rywalem. Mecz mają pod Stambułem, to blisko w porównaniu z męczącym powrotem do Hiszpanii.


 
Fc Barcelona - Olympiakos Pireus
Olympiakos +16,5 @1,58 Unibet
      
90:80

 ​
Różnica w kursach jest miażdżąca. Owszem Barca gra w tym sezonie bardzo borze a Olympiakos w kratkę, jednak nie jestem przekonany, że Barca wygra to tak wysoko. Wygrać, pewnie wygrają. Ale żeby uzyskać ciekawy kurs to trzeba brać dwu cyfrowe HA w kierunku Barcy. A Grecy są w stanie dotrzymywać przez większość meczu kroku drużynie z Katalonii. Uważam że jeśli Hiszpanie trochę odjadą to dopiero pod koniec w czwartej kwarcie i to do max 12-14 pkt. Liczę, że drużyna z Pireusu postawi twarde warunki i zobaczymy dobre ofensywne spotkanie, bo w końcu oba zespoły potrafią grać ofensywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie przekonuje mnie granie dzisiaj rezultatów w Eurolidze, mecze i kursy mogą dziś być bardzo podchwytliwe, więc czepiłem się czegoś innego. Spróbuję pograć ilość punktów jednej z drużyn, myślę że może to być na dzisiejszy wieczór ciekawa opcja.
 
Zenit - Crvena 
Zenit poniżej 75.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.28 Fortuna   58-65
Muszę spróbować taki typ, gdy kurs tak wysoki. Zarówno Zenit, jak i Crvena grają bardzo wolno. Serbów widziałem ostatnio w meczu z Olympiakosem i pozytywnie mnie zaskoczyli. Dziś jednak mecz innego typu. Jadą do dalekiej Rosji na spotkanie z dość niewygodnym, defensywnym rywalem. Myślę, że od początku żadna z drużyn nie będzie podkręcać tempa, uważam też, że Rosjanom może nie odpowiadać taka gra i końcowy rezultat może być zaskakujący. Gospodarze w których występuje nasz świetnie rokujący reprezentant Mateusz Ponitka we własnej hali rzucają średnio 71.71 PPG. Malutko, jak na mecze domowe. Przyjezdni w Eurolidze tracą średnio 75.4 pkt. na mecz. Dziś jednak grają z przedostatnią drużyną, która gra bardzo długie akcje, więc patrząc na specyfikę Crveny rywal pod nich. Spodziewam się underowego meczu, a jak mam typować drużynę, która zdobędzie mniej oczek to po tym, co widziałem w pojedynku Zvezdy z Olympiakosem stawiam na Zenit, tym bardziej, że linia na nich jest wyższa. 

Fenerbahce - Valencia
Valencia powyżej 78.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.28 Betclic 
  98-100
Nie stawiałbym Valencii w tym meczu na przegranej pozycji, jednak jak pisałem wyżej rezultatów nie tykam, dlatego spróbuję pograć ich over punktowy. Hiszpanie rzucają w tym sezonie euroligowym średnio 80.8 PPG i ogólnie ich mecze są dość szybkie, a gracze pokroju Coloma, czy Labeyrie zapewniają szybkie przejście z ataku do obrony, szczególnie ten drugi nie lubi długi trzymać piłki i zazwyczaj nie czeka, co zrobi rywal i przyspiesza wiele akcji, co skutkuje często wysokimi wynikami. Turcy ponownie pod formą, przegrywają wszystkie poważne mecze, ostatnie cztery potyczki w Europie to straty kolejno 84, 84,81 oraz 88 punktów, a rywale to niekoniecznie wielkie ekipy, bo tyle oczek potrafiły rzucić im m.in. Bayern, Zenit, czy Alba i to wszystko w Stambule. Valencia przewyższa chyba wszystkich wymienionych, a linia nawet poniżej 80, więc spróbuję. 

Bayern - Żalgiris
Żalgiris poniżej 70.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.31 Betclic
   73-98
Monachijczycy trochę przeczą temu, co gra reszta przedstawicieli niemieckiej ligi w Europie i swoją grę zaczyna od obrony i to tym aspektem stara się wygrywać mecze. Zazwyczaj na słabszych rywali to w zupełności wystarcza i patrząc na mecz właśnie ze słabszymi rywalami statystyka straconych punktów wygląda naprawdę dobrze. Tylko 69 punktów rzucił Bayernowi Zenit, 63 Lyon, a 64 Milano, więc wygląda to nieźle i biorąc pod uwagę, że Żalgiris ma u siebie najmniej punktów trafionych z całej stawki to myślę, że przy takim kursie warto spróbować.

Barcelona - Olympiakos
Barcelona poniżej 88.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.29 Betclic
  90-80
No i ostatni typ trochę przeciwko faworytowi. Z tego co widziałem w meczach Barcy w tym sezonie to nie mają oni w zwyczaju gromić rywali 30 punktami, takie mecze można wymienić na palcach jednej ręki. Raczej łapią przewagę, później Pesic rotuje składem tak, aby minuty rozłożyły się na całą drużynę, a że kadra Hiszpanów jest bardzo silna i wyrównana to zazwyczaj nie ma znaczenia, która piątka jest na parkiecie, a przynajmniej nie z drużynami ze środka, czy dołu tabeli. Kolejna sprawa, która zwraca uwagę u Katalończyków. Tam nie ma, czy jest 5 minuta, 20, czy 38. Czy przegrywają, czy wysoko prowadzą. Defensywa cały czas pracuje, nie ma rozluźnienia ani na minutę, szczerze to nie pamiętam ich meczu, aby ktoś odrobił 10, czy 15-punktową stratę, bo Barcelona po prostu na to nie pozwala. Spodziewam się dziś wysokiej wygranej gospodarzy i szczerze powiedziawszy to nie odważyłbym się grać hadicapu w stronę gości, bo Grecy obecnie zawodzą, a jeśli zderzą się z graczami pokroju Miroticia, czy Tomicia to może się dla nich źle skończyć. Stawiam jednak, że gdy faworyci złapią przewagę to tempa nie będą forsować, a skupią się na utrudnianiu przeciwnikowi dostanie się pod kosz, a dystansowców zdecydowanie brakuje w szeregach greckiego zespołu. 

 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
cytat z dnia 27 grudnia 2019 17:30 przez neutralnyNie przekonuje mnie granie dzisiaj rezultatów w Eurolidze, mecze i kursy mogą dziś być bardzo podchwytliwe, więc czepiłem się czegoś innego. Spróbuję pograć ilość punktów jednej z drużyn, myślę że może to być na dzisiejszy wieczór ciekawa opcja.
Zenit - Crvena 
Zenit poniżej 75.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.28 Fortuna
Muszę spróbować taki typ, gdy kurs tak wysoki. Zarówno Zenit, jak i Crvena grają bardzo wolno. Serbów widziałem ostatnio w meczu z Olympiakosem i pozytywnie mnie zaskoczyli. Dziś jednak mecz innego typu. Jadą do dalekiej Rosji na spotkanie z dość niewygodnym, defensywnym rywalem. Myślę, że od początku żadna z drużyn nie będzie podkręcać tempa, uważam też, że Rosjanom może nie odpowiadać taka gra i końcowy rezultat może być zaskakujący. Gospodarze w których występuje nasz świetnie rokujący reprezentant Mateusz Ponitka we własnej hali rzucają średnio 71.71 PPG. Malutko, jak na mecze domowe. Przyjezdni w Eurolidze tracą średnio 75.4 pkt. na mecz. Dziś jednak grają z przedostatnią drużyną, która gra bardzo długie akcje, więc patrząc na specyfikę Crveny rywal pod nich. Spodziewam się underowego meczu, a jak mam typować drużynę, która zdobędzie mniej oczek to po tym, co widziałem w pojedynku Zvezdy z Olympiakosem stawiam na Zenit, tym bardziej, że linia na nich jest wyższa. 

Fenerbahce - Valencia
Valencia powyżej 78.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.28 Betclic
Nie stawiałbym Valencii w tym meczu na przegranej pozycji, jednak jak pisałem wyżej rezultatów nie tykam, dlatego spróbuję pograć ich over punktowy. Hiszpanie rzucają w tym sezonie euroligowym średnio 80.8 PPG i ogólnie ich mecze są dość szybkie, a gracze pokroju Coloma, czy Labeyrie zapewniają szybkie przejście z ataku do obrony, szczególnie ten drugi nie lubi długi trzymać piłki i zazwyczaj nie czeka, co zrobi rywal i przyspiesza wiele akcji, co skutkuje często wysokimi wynikami. Turcy ponownie pod formą, przegrywają wszystkie poważne mecze, ostatnie cztery potyczki w Europie to straty kolejno 84, 84,81 oraz 88 punktów, a rywale to niekoniecznie wielkie ekipy, bo tyle oczek potrafiły rzucić im m.in. Bayern, Zenit, czy Alba i to wszystko w w Stambule. Valencia przewyższa chyba wszystkich wymienionych, a linia nawet poniżej 80, więc spróbuję. 

Bayern - Żalgiris
Żalgiris poniżej 70.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.31 Betclic
Monachijczycy trochę przeczą temu, co gra reszta przedstawicieli niemieckiej ligi w Europie i swoją grę zaczyna od obrony i to tym aspektem stara się wygrywać mecze. Zazwyczaj na słabszych rywali to w zupełności wystarcza i patrząc na mecz właśnie ze słabszymi rywalami statystyka straconych punktów wygląda naprawdę dobrze. Tylko 69 punktów rzucił Bayernowi Zenit, 63 Lyon, a 64 Milano, więc wygląda to nieźle i biorąc pod uwagę, że Żalgiris ma u siebie najmniej punktów trafionych z całej stawki to myślę, że przy takim kursie warto spróbować.

Barcelona - Olympiakos
Barcelona poniżej 88.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.29 Betclic
No i ostatni typ trochę przeciwko faworytowi. Z tego co widziałem w meczach Barcy w tym sezonie to nie mają oni w zwyczaju gromić rywali 30 punktami, takie mecze można wymienić na palcach jednej ręki. Raczej łapią przewagę, później Pesic rotuje składem tak, aby minuty rozłożyły się na całą drużynę, a że kadra Hiszpanów jest bardzo silna i wyrównana to zazwyczaj nie ma znaczenia, która piątka jest na parkiecie, a przynajmniej nie z drużynami ze środka, czy dołu tabeli. Kolejna sprawa, która zwraca uwagę u Katalończyków. Tam nie ma, czy jest 5 minuta, 20, czy 38. Czy przegrywają, czy wysoko prowadzą. Defensywa cały czas pracuje, nie ma rozluźnienia ani na minutę, szczerze to nie pamiętam ich meczu, aby ktoś odrobił 10, czy 15-punktową przewagę, bo Barcelona po prostu na to nie pozwala. Spodziewam się dziś wysokiej wygranej gospodarzy i szczerze powiedziawszy to nie odważyłbym się grać hadicapu w stronę gości, bo Grecy obecnie też zawodzą, a jeśli zderzą się z graczami pokroju Miroticia, czy Tomicia to może się dla nich źle skończyć. Stawiam jednak, że gdy faworyci złapią przewagę to tempa nie będą forsować, a skupią się na utrudnianiu przeciwnikowi dostanie się pod kosz, a dystansowców zdecydowanie brakuje w szeregach tureckiego zespołu. 
 ​
Pireus jest w Grecji 
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Świetnie ale wiesz, że jak komentujesz post bezpośrednio wyżej to nie trzeba używać "cytuj" ewentualnie wystarczy fragment, do którego się to odnosi a nie cały post. To znacznie ułatwia czytanie etc. 
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dzięki @milanista_12, pomyłka, bo pod tym samym meczem pisałem o Grekach. Dzięki za czujność. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Barcelona-Olympiakos
Printezis G.Rebounds : Total Over(5) 1.85

Mirotic N. - Printezis G.Rebounds : Total Over(11.5) 1.8

Oly dzisiaj bez swojego centra Milutinova grającego srednio 26 min (ostatnio nawet ciut wiecej) który łapał 9.3 rpg, a w ostatnich meczach notował nawet po 14-16 reb.Generalnie w klasyfikacji jest najleszy w całej EL pod względem zbiórek.Z pozostałych do zbiórek widze tu Kuzminskaza i własnie Printzezisa - 3.9 w tym sezonie przy swoich minutach i 6.08 grajac do 40 minut.Kuzminskaz to jednak zmiennik a i przy Miroticu z Tomicem licze oboje troche powspółpracują.Jesli bedzie odjazd Barcy i gonienie wyniku, a troche na to licze, to mysle sciągania w 4q nie powinno byc z reszta Barca może troche poceglić.Ktos te reb za Milutinowa musi kasować i najbliżej mi tu własnie do Georgiosa-który na moje dzisiaj powinien grać oszukanego centra z wieksza liczba minut

edit:
Dorzucam jeszcze punkty
Printezis G.Тotal Over(12.5)1.85
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Dzis fene napisalo historie..na 23 sekundy do konca wygrywali 98;93 a ostatecznie przegrali 98:100..naprawde trzeba było sie postarac, zeby to przegrac ????
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 27 grudnia 2019 20:21 przez yazBarcelona-Olympiakos
Printezis G.Rebounds : Total Over(5) 1.85  

Mirotic N. - Printezis G.Rebounds : Total Over(11.5) 1.8  


Dorzucam jeszcze punkty
Printezis G.Тotal Over(12.5)1.85  


 
Printezis dzisiaj jednak malo minut ale czemu się dziwić skoro ławka Oly wyglądała dzisiaj lepiej od 1wszej piątki
Było sie nie cackać i brać over reb Mirotica
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@loveparade można na to spojrzeć też z tej strony, że mieli w meczu słabe tylko 23 sekundy. Za to Bayern w swoim meczu miał słabe 40 minut ????
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Fajny zestaw meczów dziś w Eurolidze. Spróbuję coś takiego w różnych kombinacjach.


Chimki - Zenit
Poniżej 178.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.58 Fortuna  81-83
Pierwsza z linii, która trochę mnie zaskoczyła w dzisiejszym dniu, gdyż wydaje mi się zawyżona. Zenit jest jedną z najwolniej grających drużyn w Eurolidze, tym bardziej, że zagrają w hali, gdzie Chimki spisuje się świetnie. Goście swojej szansy mogą szukać jedynie w spowalnianiu gry, o ile skuteczność nie będzie szwankować, bo w tym sezonie różnie z tym bywało. Jakby nie było gospodarze są zdecydowanym faworytem tego starcia, ale początek meczu może być dla nich trudny, jednak nie wydaje mi się, aby drużyna Mateusza Ponitki była w stanie im zagrozić, na pewno nie będzie tu dziś wiele szybkich akcji od kosza do kosza, a jednak linia na to wskazuje.

Bayern - CSKA
Bayern +10.5 włącznie z dogrywką @1.37 Forbet  77-84
Tutaj trochę bezpiecznie po stosunkowo niskim kursie. Wydaje mi się, że faworyci z Moskwy mogą dziś mieć problem, bo Bayern to niewygodny rywal, jednak grający dość nierówno. Patrząc jednak na wyniki gospodarzy widać, że potrafią się oni zmotywować na silnego rywala, co pokazują domowe wygrane z Realem, Asvelem, czy Mediolanem. Goście muszą mądrze gospodarować siłami, bo w ciągu siedmiu dnia zagrają w Eurolidze trzykrotnie, a najważniejszy mecz czeka ich za cztery dni, gdzie w bardzo prestiżowym pojedynku zagrają z Realem Madryt i wydaje mi się, że dzisiejszy wyjazd mocno nie jest im na rękę. Myślę, że Bayern dziś mocno powalczy, taki handicap oceniam, jako stosunkowo pewny.  

Lyon - Crvena
Powyżej 158.5 pkt. włącznie z dogrywką @3.55 Milenium
  80-83
Nie jest to mój ulubiony bukmacher, jednak szukałem po prostu najwyższej dostępnej linii, bo 160 punktów na takim poziomie to absolutnie norma. Tu oczywiście mamy mocno defensywną Crvenę grającą na wyjeździe, więc teoretycznie może być ciężko. Z drugiej jednak strony Asvel, który gra bardziej otwarty basket niż na początku, a Serbowie również się ostatnio rozstrzalali, bo całkiem dobre wyniki punktowe w meczach z Bayernem, czy Olympiakosem. Bet trochę ryzykowny, ale po takim kursie muszę coś takiego spróbować.


Barcelona - Efes
1 połowa powyżej 81.5 pkt. @1.80 Milenium  42-45
Niska linia patrząc na poziom obu ekip. Myślę, że w Barcelonie może dziś być overowo od początku, jednak czepiam się tu tylko pierwszej połowy, bo jeśli żadna z drużyn nie odskoczy to w drugiej części meczu może być trochę więcej bronienia i twardszej gry. Praktycznie każdy polski buk oferuje linię 83.5-84, a Milenium sporo niżej. Postaram się to wykorzystać, bo wydaje mi się bardzo przyjemna opcja. 


Valencia - Olympiakos
Valencia -7 włącznie z dogrywką @2.05 Etoto  91-93
Hiszpanie ostatnio w dobrej formie, widziałem wiele ich meczów w tym sezonie, jednak wydaje mi się, że właśnie osiągnęli top formę i z taką kadrą są zagrożeniem dla każdej drużyny w Europie. Dziś starcie z Grekami z Pireusu, rywal nieobliczalny, ciężki do rozgryzienia, który potrafi wystrzelić w konkretnym meczu. Wydaje mi się jednak, że dziś nie ma takiej opcji i gospodarze powinni sobie poradzić, handicap obrałem dość wysoki, jednak wydaje mi się spokojnie do grania. Valencia mocno stawia na sukces w Eurolidze, a ósemka co raz bliżej. Dziś jest im potrzebna wygrana, a patrząc na dyspozycję całej kadry można z optymizmem spoglądać na ten mecz. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Home (points) -
Away (points) Lowest scoring quarter Total : Тotal Over(27.5) 1.9

W formie propozycji.Ciekawy zakład znalazłem w betcity.Przy tym poziomie gry i nawec ciezkiej defensywnej grze Zvezdy powinno sie udać.No chyba tylko nieudacznicy nie pokryja lini.Zakładając ze nie bedzie dzisiaj zadnego OT można spróbować
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 10 stycznia 2020 17:19 przez yazHome (points) -
Away (points) Lowest scoring quarter Total : Тotal Over(27.5) 1.9   

W formie propozycji.Ciekawy zakład znalazłem w betcity.Przy tym poziomie gry i nawec ciezkiej defensywnej grze Zvezdy powinno sie udać.No chyba tylko nieudacznicy nie pokryja lini.Zakładając ze nie bedzie dzisiaj zadnego OT można spróbować
Szacun dla Oly  Efesu i..Zvezdy również..3 OTy wisiały w powietrzu a jednak wszyscy dali rade.Zawau grati$
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kilka typów na moje ulubione koszykarskie rozgrywki. Dzisiaj próbuję dość mocno.
 
Crvena Zvezda - Żalgiris Kaunas
Crvena Zvezda -8.5 włącznie z dogrywką @3.15 Betclic  
Powyżej 145.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.53 Forbet  ​
Crvena z najmniej lubianej przeze mnie drużyny w Eurolidze stała się jedną z ulubionych. Zrozumiałem po prostu, że ten team wszystko podporządkował końcowemu wynikowi. Zarówno statystyki indywidualne, jak i finezyjna gra u Serbów schodzi na drugi plan, gdyż ta drużyna niczym kameleon dopasowuje się do stylu gry przeciwnika. Oczywiście kadrowo nie mają szans nawiązania walki z Realem, czy Barceloną, ale taki Asvel, Bayern, czy Zenit ogrywają pewnie i solidnie. Mało tego. Z końcówki tabeli wywindowali się już do ósemki, która daje play-off. Niedawno fajnie dali zarobić dając over w meczu z Lyonem w którym linia była mega zaniżona. Dziś już trochę wyżej, ale według mnie nadal nisko i próbuję na ten mecz właśnie over punktowy oraz pewną wygraną gospodarzy. O punkty obawiam się mniej, bo Litwini na wyjazdach grają ofensywny basket, nie patrzą na rywala, idą trochę na wymianę ciosów, co moim zdaniem nie jest dobrym wyborem biorąc pod uwagę ich potencjał personalny. Zvezda pod tym względem góruje, do tego własna hala zawsze ich niesie. Myślę, że sen podopiecznych Sakoty będzie trwał nadal.

Panathinaikos - Bayern
Bayern poniżej 76.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.83 Betclic  
Poniżej 16.5 trafionych rzutów za 3 pkt. @1.88 Betclic  
J. Fredette zdobędzie powyżej 14.5 pkt. @1.86 Etoto  ​
Tutaj aż trzy bety. Pierwszy to under punktowy gości, bo linia na nich to moim zdaniem przesada patrząc na ich ostatnią formę. Niemcy rzucają na wyjazdach (UWAGA!) 66 PPG! No przecież to jest jakiś dramat, nawet z taką sobie defensywą Panaty nie chce mi się wierzyć, że przekroczą swoją średnią o ponad 10 oczek. Zapewne będą grać 20-sekundowe akcje od samego początku, aby jak najbardziej spowolnić grę. Nie wydaje mi się, aby to przyniosło im jakiekolwiek punkty. Wstrzymałbym się również od grania wysokich handi na gospodarzy, bo Bayern nawet gdy będzie przegrywał raczej tempa forsować nie będzie, co nie będzie służyć wysokiemu wynikowi. Trójkowiczów w Bayernie brak, u Ateńczyków trochę lepiej, bo zarówno Thomas, jak i Fredette potrafią zaskoczyć z dystansu, jednak to również nie są wielcy dystansowcy, linia na rzuty za trzy według mnie również przesadzona. 
Jeszcze poszukałem sobie gracze na punkty u faworytów i wpadł mi w oko Fredette, linia w etoto bardzo przyjemna, bo u reszty buków jest 15.5. Biorąc pod uwagę, że Jimmer potrafi w Eurolidze przekraczać 20-punktowe linia myślę, że ta dzisiejsza jest super opcją do zagrania.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Żalgiris Wilno - Alba Berlin
L. Lekavicius zdobędzie powyżej 11.5 pkt @1.85 Betclic  
M. Ericsson zdobędzie powyżej 11.5 pkt @1.85 Betclic  ​
Takie dwa typki na dzisiaj z fajnymi kursami. Droga do tych zdarzeń nie była zbyt kręta. Obrałem sobie mecz w którym według mnie linia punktowa jest najbardziej zaniżona.
Ani Litwini, ani Niemcy nie mają już szans na awans do play-off, obie ekipy potrafią mocno wystrzelić w ofensywie, wydaje mi się, że ich bezpośredni pojedynek może się okazać efektownym i efektywnym starciem. 
Marcus Ericsson to rozgrywający przyjezdnych reprezentujący Szwecję. Jego średnia punktowa w tym sezonie w Eurolidze nie jest zbyt efektowna, bo wynosi zaledwie 10.9 PPG. Co mnie skusiło, aby zagrać w jego kierunku? Jeśli mecz będzie szybki to akcje będą krótkie, więc będzie wiele okazji do rzutów dystansowych, a w tych Szwed jest całkiem niezły. Trafia za trzy ze skutecznością prawie 50%, więc to bardzo przyzwoity wynik, jeśli będzie miał tych sytuacji w meczu 7-8 to prosta matematyka daje mu już około 12 oczek, uważam że linia na dziś absolutnie to grania.
Drugi gracz, który dziś powinien zaliczyć udany występ to Litwin Lukas Lekavicius, rozgrywający gospodarzy, jednak jest to gracz zupełnie inny niż wyżej wymieniony Szwed. Lekavicius nie przepada za rzutami dystansowymi, jest raczej dobrym asystentem i świetnie czuje się w akcjach penetracyjnych, jest bardzo dynamiczny i skoczny, to może być również mecz "pod niego". Ten bet wydaje mi się nawet ciekawszy, gdyż Lukas ostatnio w świetnej formie. Ostatnie cztery mecze w Eurolidze to kolejno 23,21,17 i 16 zdobytych punktów, więc dzisiejsza linia wydaje się banalna. 

 ​
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Barcelona vs Zenit St Petersburg. Points (Thomas, William): Over 10.5 1.85   

Spróbujemy w ten sposób.W Zenicie prym wiedzie Ayon w postaci centra ale ptaszki ćwierkają że ma cos z paluchem i dzisiaj moze miec ograniczone minuty,jesli w ogóle zagra.Warto też dodać że ze składu wypadł na jakies 6 tygodni Ponitka, a kazdy kto choc troche interesuje sie basketem zna jego atuty.William poki co gra srednio 29 minut na mecz-najwięcej w druzynie, bardzo dobra skutecznosc za 2 - 62.6%FG, do tego choc duzo nie rzuca 35% za 3 i 75% z lini rzutów wolnych.Mysle że dzisiaj jesli Zenit chce być chociaż w grze to on razem z Hoolinsem beda ciągnąć ten wózek.Barca ma swoje problemy bo wypadł im Higgins ale przy ich składzie mysle ze nie bedzie to problem.Linie siedza na o 160 czyli nawet buki spodziewaja sie dosyć szybkiego meczu
W ostatnich 7 meczach linia pokryta 6krotnie wiec jestem skłonny zaryzykować


 
  
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv vs Real Madrid. 
Total Points: Over 153.5 1.41  
 

Maccabi Tel Aviv vs Real Madrid.
Total Points In Lowest Scoring Quarter: Over 33.5 1.90  

Spróbujemy jeszcze tak, bo jakos nie wyobrażam sobie tutaj wolnego tempa.Obie ekipy graja dosc ofensywnie, w październiku w tej parze mieliśmy 171 punktów wiec te 154 punkty powinny byc izi.Real ostatnio złapał spora zadyszkę,mimo wszystko na ostatnie 5 spotkan linia pokryta 4krotnie.Maccabi żenujaco przegrało w Monachium wczesniej wykrecili niski wynik z Milanem ale czuje ze Real tu narzuci swoje tempo i ekipa z Tel Avivu bedzie musiała sie dostosować.Linia na kwarty też do zniesienia,strzelby są po obu stronach i jesli nie bedzie jakiegos pogromu i odpuszczania spokojnie do wykręcenia

Powodzenia
 
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 18:28 przez yaz
Maccabi Tel Aviv vs Real Madrid. 
Total Points: Over 153.5 1.41

Maccabi Tel Aviv vs Real Madrid.
Total Points In Lowest Scoring Quarter: Over 33.5 1.90

Spróbujemy jeszcze tak, bo jakos nie wyobrażam sobie tutaj wolnego tempa.Obie ekipy graja dosc ofensywnie, w październiku w tej parze mieliśmy 171 punktów wiec te 154 punkty powinny byc izi.Real ostatnio złapał spora zadyszkę,mimo wszystko na ostatnie 5 spotkan linia pokryta 4krotnie.Maccabi żenujaco przegrało w Monachium wczesniej wykrecili niski wynik z Milanem ale czuje ze Real tu narzuci swoje tempo i ekipa z Tel Avivu bedzie musiała sie dostosować.Linia na kwarty też do zniesienia,strzelby są po obu stronach i jesli nie bedzie jakiegos pogromu i odpuszczania spokojnie do wykręcenia

Powodzenia
 
Ciekawy typ, ale po jego przeanalizowaniu lepiej wygląda under 166,5 z kursem 1.68, jednak muszą rzucić te 13 pkt więcej a kurs sporo lepszy.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 21:35 przez harlonOstatnia kwarta, musieliby rzuci 59, raczej będzie       
Oby bez OT.Mi i tak juz Maccabi uwaliło over kwart swoja wspaniała gra w 3q /11pkt?/WTF?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom