>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC World Darts Championship 2020 - Londyn (12.12.2019-01.01.2020)

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Tak jak obiecałem wrzucam pierwszy kupon na mistrzostwa świata w darcie. Nie będę ukrywał, że sprawa się troszeczkę skomplikowała, bo ja zagrałem swój kupon jakieś 2 tygodnie temu, gdzie z 3 zdarzeń miałem kurs 2.13, a teraz w najlepszym wypadku można złapać 1.84. Postanowiłem, więc dołożyć jeszcze jedno moim zdaniem najpewniejsze spotkanie z pierwszych dni i stworzyć kupon z 4 zdarzeniami na podwojenie. Dziś popołudniu wleci jeszcze mały kuponik na LE, a jutro jeżeli znajdę coś dobrego to pojawią się typy długoterminowe na darta. Jeżeli widzisz, grasz, jesteś zainteresowany to zostaw (y).

Huybrechts x Barney x Kyle Anderson x Hughes
AKO: 2.3/STS
  

Kupon, który sam mam zagrany jest bez Hughesa jednak kursy tak spadły, że stwierdziłem, że go dorzucę. Hughes to były reprezentant BDO, w którym udawało mu się osiągać bardzo dobre wyniki jak chociażby dwukrotny udział w półfinale MŚ BDO. W PDC od nie dawna jeszcze bez większych sukcesów, ale bardzo solidnie. Na Grand Slamie pokazał, że spokojnie potrafi zagrać na 90+ i na Zorana powinno to wystarczyć. Austriak grywał w tym sezonie głównie w PC i tam również nie zachwycał. Format powinien sprzyjać anglikowi, więc jego wygrana wydaję się formalnością. Dalej stary wygra czyli Barney grający przeciwko Amerykaninowi Youngowi. Dla mnie Barney zjada go doświadczeniem i nawet jeżeli będzie rzucał po 85+ to zrobi jakiś zamek, który zamknie usta przeciwnikowi. Osobiście uważam, że Holender może powalczyć w całym turnieju, ale o tym raczej jutro przy długo. Na podbitkę leci Kyle Anderson, który gra z Chińczykiem Zong Xiao Chengiem znanym tylko z pokazówek w Chinach i drużynowych mistrzostw świata. Dla mnie wygrana Andersona to tylko formalność i zapewne w niedziele spróbuję zagrać jeszcze coś w jego stronę. Australijczyk potrafi rzucać sporo maxów, a do tego jego średnia nie powinna spaść poniżej 90. Jego przeciwnik jeżeli wejdzie na 80 to będę w wielkim szoku. 3-0? Myślę, że na spokojnie. Na koniec budulec mojego kuponu, a mianowicie Kim Huybrechts. Belg, gdy zaczynałem oglądać darta był światową czołówką i grywał chociażby w Premier League. Uważam, że jego drabinka jest na tyle dobra, że jeżeli dobrze wejdzie w turniej to powinien troszeczkę odbudować formę. Rywal idealny, gdyż Nenjtes jest znany tylko z występów z PC, gdzie jego największym sukcesem jest 1/8. Kim potrafi grać na 90+, a taka średnia powinna na spokojnie wystarczyć, aby pokonać Holendra. Analiza mocno chaotyczna, ale gramy przeciwko słabym zawodnikom, którzy rzadko występują w turniejach telewizyjnych. Na pierwszy rzut oka ten kupon musi wejść i tym się kieruję. W piątek wieczorem bądźcie czujni, bo będę szukał gry w stronę MVG.

Pozdrawiam
Sportowy Dyktator
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Darius Labanauskas @1,57  

Grali rok temu w tej samej fazie i Litwin wygrał 3:1 w średnich 93:83, tutaj może być podobnie gdyż Edgar jakoś nigdy mnie nie przekonywał, ten sezon słabiutki a jego zakwalifikowanie się to MŚ to spory fart bo w kwalach wszystkie mecze grał poniżej średniej 90 mimo to się kwalifikując. Dla mnie Darius jest lepszym zawodnikiem i powinien to wygrać. 

Kyle Anderson 3:0 @1,9 (-1,5 @1,28 w ako jak najbardziej)  

Dla Chińczyka średnia powyżej 80 w tym meczu to powinien być sukces. Dart w Chinach jak to tej pory nie istnieje i o seta Zongowi będzie bardzo trudno

Brendan Dolan 3:0 @ 1,72 (-1,5 @1,2 ako)  

Podobna sytuacja co wyżej, Nitin debiutował rok temu i zagrał średnią 77, wątpię by jego gra uległa znacznej poprawie, a Brendan swoje 92-95 zagra to nie będzie co zbierać

do tego Barneveld -1,5 @1,4  
forma Barneya jakby zwyżkowała co widać było w ostatnich turniejach, zgadzam się z typem kolegi

kursy bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
    MVG over 3.5 maksa/ 1.66. Jak wiadomo mvg nie rzuca tak dużo maksow jak kiedys jednak nadal jest jednym z lepszych zawodnikow w tym elemencie. Mysle ze te 4 180-tki sa spokojnie do ogarnięcia przy takim formacie.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Barney od zawsze pokazywał, że potrafi zrobić wysoki zamek. Jego wielka ilość 140 często zostawia mu 121 lub 161, które potrafi zakończyć bullem. Moim zdaniem dzisiaj w tym spotkaniu zobaczymy 4 sety, więc Barney wygra zapewne około 9-11 legów. Linia bez większego problemu powinna zostać pokryta. Jeżeli chodzi o spotkanie Crossa z Huybrechtsem to obaj często pokazywali, że potrafią  robić wysokie zamki. Kim wczoraj w ciężkim 5-setowym pojedynku zrobił 3 zamki powyżej 100 z czego piękne 152 i 164. Cross wielokrotnie pokazywał, że potrafi robić wysokie zamki w bardzo dziwnych kombinacjach. Solidny podwójny powinien pozwolić zrobić tutaj wysoki zamek.


Barney najwyższy C/O powyżej 112.5 - 1.85/unibet   
Najwyższy C/O w meczu Barney-Young powyżej 118.5 - 1.8/fortuna   
Najwyższy C/O w meczu Cross-Huybrecht powyżej 124.5 - 1.85/fortuna   
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Steve Beaton @1,9
  
Anderson męki ze słabiutkim chińczykiem, powrót z 0:2 w setach, po meczu mowił że chciał jak najszybciej opuścić scenę i bukować lot do domu. Widać że nie czuje się komfortowo, prawdopodobnie jakieś problemy ze wzrokiem. Forma niestabilna także wydaje się że solidnie i równo grający Beaton nie powinien mieć tu kłopotów
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Jonny Clayton -1,5 sets @1,83
  
Dekker ma słabiutki sezon co wczoraj potwierdził grając 84 wątpię by nagle odpalił a Walijczyk nawet jak ma słabszy dzień to poniżej średniej 90 nie schodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Nico Kurz @2,6 
  

Lekko w stronę młodego Niemca, który zaimponował mi już w lipcu na World Masters gdzie ograł Garego Andersona 6:4 (95) i przegrał z Wrightem 6:8 (91). Tutaj pokonał Wilsona przy średniej prawie 96 dodatkowo rzucając 8 perfekcyjnych lotek, myląc się na d12. Nico grać potrafi i jak widać scena go nie paraliżuje, myślę że w przyszłym sezonie będziemy go widywać częściej w turze PDC. Cullen gdyby nie wygrana w European Tour mógłby powiedzieć o sezonie mocno przeciętnym jednak podczas tamtego weekendu super wystrzelił z formą pokonując m.in MVG. Joe ma fatalny bilans ma mistrzostwach świata na 9 pojedynków wygrał uwaga - tylko 1 mecz! Gdy przypomnę sobie jego występ sprzed roku gdzie totalnie przeszedł obok meczu, kusi mnie postawić pieniądze na dobrze prosperującego młodego Niemca.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Suljovic - Sherrock
21.12.2019

Jeśli ktoś oglądał spotkanie Sherrock - Evettsem to wie że było to bardzo emocjonujący pojedyneke. Cała sala kibicowała Pani Fallon, ja również jak i podejrzewam widzowie przed telewizorami, no chyba że koś grał w stronę Teda :). No i udało się.
Fallon Sherrock została pierwszą kobietą, która pokonała mężczyznę i awansowała do II rundy. Teraz będzie już ciężej poniewarz zmierzy się z Mensur Suljoviciem. Gracz rozstawiony w rankingu światowym z numerem 11. Jak poprzednio trzymam kciuki za płeć przeciwną. Próbuję również pograć coś w jej stronę. W pojedynku z Evettsem rzuciła maxa aż 6 razy co jest bardzo ładnym wynikiem.
Liczę również że Pani Fallon ugra chociaż jednego seta na co na pewno ją stać.

Liczba setów over 3,5 2,38   
2. zawodnik liczba 180 over 1,5 1,50   
Fortuna

P. Fallon duży szacunek :)


 
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Humphries, Lewis, Wright więcej 180 @2,5 bet365   niefart trochę, Webster rzucając 180 w ostatnim legu w meczu wyrównał na remis w maxach ;/

Luke maszynka do maxów, Kurza styl rzucania raczej nie prognozuje dużej ilości maxow, jego lotki wbijają się dość płasko, z Cullenem 2, Wilsonem 3, w World Masters nie rzucił ani jednej w dwóch meczach przeciwko Wrightowi i Andersonowi

Webster specjalistą od maxów też nie jest, za to jest to żywioł Adriana, spodziewam się lepszego meczu z jego strony niż z Reyesem gdzie rzucił ich 7 

Asada podobnie, z Brownem 3 , z Mansellem zaledwie 1, po Peterze również spodziewam się lepszej gry aniżeli w rundzie pierwszej

Woodhouse - Van der Bergh over 12,5 180 @2,1  

spodziewam się wyrównanego meczu a i obaj maxy lubią rzucać
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 23 grudnia 2019 11:28 przez benoit_paireHumphries, Lewis, Wright więcej 180 @2,5 bet365
 

Dokładnie taki tripel zagrałem już rano oraz 3 duble z tych zdarzeń ;)

Ze wszystkim się zgadzam, od siebie dodam może, że linia 5.5 180' na Wrighta wydaje mi się nieco zaniżona. Nawet w swoim pierwszym, bardzo słabym, meczu znacząco ją przekroczył. Do rozważenia również over 6.5 180' Humphries'a oraz under 4.5 180' Webstera. Obaj na zgoła odmiennych biegunach - pierwszy rzuca dużo maksów, a do tego wydaje się być w dobrej dyspozycji, za to Darren Webster nie pamiętam kiedy rzucił aż 5 maksów w meczu. Spodziewam się 5-6 setów w jego pojedynku z Lewisem (liczę, ze Lewis odpali), ale nie wydaje mi się, by nawet w 7 setach stać by go było na taki wynik...
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
W MŚ mamy chwilę przerwy jednak już 27 grudnia wracamy do Londynu na dalszą część emocji.

W ramach przypomnienia. w 1/16 i 1/8 finału gramy do 4 wygranych setów.


Sherrock F. - Dobey C


Na początek Sherrock vs Dobey. Nie będę się tu specjalnie rozpisywał. P. Fallon gra bardzo dobrze i wiem że stać ją na jeszcze więcej niz do tej pory. Trzymam za nią kciuki i życzę wygranej. Wiem że łatwo nie będzie ponieważ presja już większa no i sam przeciwnik również gra bardzo dobrze. W tym spotkaniu interesują mnie maxy Sherrock.
W poprzednim spotkaniu rzuciła cztery. Nie wierzę że i tym razem nie powtórzy tego wyniku. Dodatkowo za parę groszy stawiam na jej zwycięstwo.

1.zawodnik: liczba 180 over 3,5 2,08 Fortuna   
Zwycięzca: Sherrock F. 4,56   


Van Gerwen M. - S.Bunting


Zdecydowany faworyt do zwycięstwa, Michael van Gerwen, posiadacz wielu wielu, bardzo wielu zwycięstw
na swoim koncie w przeróżnych turniejach. Jednak mimo wszystko spróbuję pograć za drobne na zwycięstwo Buntinga.
Wiem że przegrana faworyta Gervena była by bardzo dużą sensacją jednak zaryzykuję. Oboje mają ładne średnie rzutów, wiedzą jak rzucać maxy. Liczę na ciekawy pojedynek. Poza tym jak do tej pory, o ile się nie mylę, jeszcze nikt nie skończył lega w 9 rzutkach. Może to już pora? :)

Leg w 9 rzutach- Tak 35 Fortuna   
Zwycięzca: Bunting 6,97   

Edit: No dobra, z Buntingiem to przesadziłem, za dużo makowca ;). Sherrock blisko, a Łysy niestety olał mój typ bo miał szanse na 9 rzutke tylko rzucił od niechcenia :p

 
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Od siebie dodam propozycje na dziś:

Durrant over 5.5 180 @1.67    ehh, zabrakło jednego maksa :(

Durrant zdaje się w dobrej formie, wcale bym go nie skreślał w dzisiejszym starciu z Gurneyem. Ba, dla mnie to on jest faworytem i widzę, że nie tylko ja tak uważam, bo kursy już poleciały w dół... Za mniejszą stawkę również zagrałem typ Durrant więcej 180'.   

Aspinall over 6.5 180 @1.9   

Analogiczna sytuacja jak wyżej. Dosłownie. Ponadto uważam, że kurs jest mocno przeszacowany, Gary o mały włos już byłby poza turniejem. Niby średną ma ok, dable również, ale to jednak nie jest TOP i przy dobrym meczu Aspinalla ten może pokusić się o niespodziankę. Prawdziwe value widze w typie Aspinall więcej 180 po kosmicznym kursie 2.88 (!).     Anderson nie rzuca wcale tak sporo maksów. Buki zasugerowały się pierwszym meczem, gdzie "wyszedł przed szereg". Moim zdaniem forma Garego to bardziej ta z poprzedniego meczu z Searle, gdzie rzucił 5 maksów na dystansie 7 setów. Już wtedy udało się ustrzelić znakomite kursy na over 5.5 maksów Searle (po drugim secie miał 5 :D) oraz Searle więcej 180'. Podobnym tropem idę teraz licząc na podtrzymanie formy Aspinalla ze spotkania z Ratajskim.

Dobey -2.5 @1.78   4:2, zabrakło skuteczności na podwójnych

Wydaje mi się, że Fallon nie powtórzy już tak dobrego występu, to po pierwsze. Po drugie, nawet gdyby jej się udało, to średnia na poziomie 90-92 punktów wcale nie musi wystarczyć do ugrania więcej niż jednego seta. Jedna rzecz, która może połozyć tego beta to dable Brytyjczyka, bo Sherrock trzyma je na dobrym poziomie. Uważam jednak, że dziś będzie nieco słabszy mecz Fallon i ugra ona max 1 seta.

over 4.5 seta MVG-Bunting

Jeśli tylko Anglik utrzyma poziom, to o typ jestem spokojny. Dużo maksów, dobra średnia i umiejętność kończenia wysokich zamków - na 1 seta powinno spokojnie wystarczyć, tym bardziej że Holender rzadko kiedy spina się na maxa już w pierwszych rundach. Zazwyczaj robi tyle, ile trzeba, niejednokrotnie tracąc pojedyncze legi/sety.

Dodatkowo bez analizy:

over 4.5 seta Price-Henderson   kosmiczna gra Price'a
over 5.5 seta Durrant - Gurney   
over 5.5 seta Anderson - Aspinall   

z fartem! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 grudnia 2019 12:03 przez sinus

Aspinall over 6.5 180 @1.9

Analogiczna sytuacja jak wyżej. Dosłownie. Ponadto uważam, że kurs jest mocno przeszacowany, Gary o mały włos już byłby poza turniejem. Niby średną ma ok, dable również, ale to jednak nie jest TOP i przy dobrym meczu Aspinalla ten może pokusić się o niespodziankę. Prawdziwe value widze w typie Aspinall więcej 190 po kosmicznym kursie 2.88 (!).  Anderson nie rzuca wcale tak sporo maksów. Buki zasugerowały się pierwszym meczem, gdzie "wyszedł przed szereg". Moim zdaniem forma Garego to bardziej ta z poprzedniego meczu z Searle, gdzie rzucił 5 maksów na dystansie 7 setów. Już wtedy udało się ustrzelić znakomite kursy na over 5.5 maksów Searle (po drugim secie miał 5 :D) oraz Searle więcej 180'. Podobnym tropem idę teraz licząc na podtrzymanie formy Aspinalla ze spotkania z Ratajskim.
Na więcej 190tek to żaden kurs nie jest za wysoki:p żart oczywiście, bo wiadomo że to literówka. Ale sam typ ciekawy, Gary jest cieniem samego siebie.

-------

Darts. PDC World Championship
Fallon Sherrock - Chris Dobey
Most 180s And To Win Match: Chris Dobey @ 2.140  Dobey 4-2 &amp; 11-8 w 180-kach
Kurs z 1xbet

Też mi się wydaje że to już za dużo dla Fallon. Grała świetnie do tej pory, chyba może nawet lepiej niż jakakolwiek kobieta ever, ale też przyznajmy że miała szczęście do rywali bez formy (Suljovic) albo rozchwianych żółtodziobów (Evetts). Sama punktowała podobnie jak rywale w granicach średnich 92-94, czyli przeciętnie jak na PDC, ale za to zabijała na dublach, z Evettsem 41%, a z Suljoviciem aż 68%! Moim zdaniem Dobey punktuje jeszcze lepiej, 96 i więcej nie jest dla niego problemem, w meczu z Muellenkampem obaj grali bardzo dobrze i świetnie się to oglądało i stąd było aż 5 setów, gdyby to był inny rywal to myślę, że mogło skończyć się nawet wygraną do zera, bo kończył też świetnie duble na 41% na tak długim dystansie i ciasnym meczu to jest super wynik. Myślę że o tą 60tkę w legu będzie szybszy od Fallon przy dublach, a kiedy Sherrock zo drugiego dubla będzie musiała robić finisz powyżej 100 to już nie będzie takiej skuteczności kończenia. Wcześniejsi rywale pozwalali jej często pierwszej rzucać duble, z Dobeyem będzie o to dużo trudniej. No chyba że Dobey się spali psychicznie przed teoretyczną przegraną z kobietą, ale nie sądzę.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


No to nas Fallon lekko zszokowała ;)

8 maksów, dable na poziomie 53% i zamek w wysokości 142 punktów? WOW ... chapeau bas dla tej Pani.
Mimo to niewiele brakowało, by Dobey pokrył handi, bo średnią miał wyższą o 10 punktów, co jest bardzo dużą różnicą na tym poziomie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dobey połowę meczu grał obsrany ze strachu że może z laską odpaść. Było to widać po jego wyrazie twarzy w pierwszych 4 setach.  To Ci położyło bet.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 27 grudnia 2019 22:31 przez psychol32Dobey połowę meczu grał obsrany ze strachu że może z laską odpaść. Było to widać po jego wyrazie twarzy w pierwszych 4 setach.  To Ci położyło bet.
Faktycznie, coś w tym jest.
Druga część meczu wyraźnie lepsza, jakby oswoił się nieco z publiką, która, delikatnie mówiąc, nie sprzyjała mu w dzisiejszym meczu (trudno się dziwić ;) ).
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze, to od siebie gram tak:

Humphries więcej 180 @1.6  
Beaton więcej 180 @1.9  

Humphries over 6.5 180 @1.9  
Van den Bergh win @1.9  

over 13.5 180 Wright - De Zwaan @1.71  
Price więcej 180 @1.81  eh, słaby mecz Icemana ...

3 duble, w których pokładam swoje nadzieje. Humphries to gracz, który rzuca bardzo dużo maksów. Do tego w wysokiej formie. Zmierzy się z Huybrechtsem, który jest dość nierówny, ale swoje powinien ugrać. Spodziewam się tutaj 6 setów, więc dystans odpowiedni do rzucenia przynajmniej 7 maksów przez Anglika. Belg myślę, że zakręci się w okolicy 4-5 180'.

Van den Bergh to w mojej opini spory faworyt starcia z Lewisem. Drugi z pojedynków belgijsko-angielskich, ale tym razem stawiam na Belga. Potrafi grać na bardzo wysokich średnich, zazwyczaj rzuca sporo maksów (choć tutaj jeszcze tego nie pokazał), a Anglik jest bardzo nierówny. Tak naprawdę powinien być już poza turniejem, tylko Webster nie wytrzymał w kilku ważnych momentach. Stawiam na młodego Belga!

Kolejne spotkanie to teoretycznie maszynka do nabijania maksów.Stawiam na zwycięstwo De Zwaana i sporą ilość maksów. Wright nieco obniżył loty, ale maksy dalej rzuca jak szalony ;) Myślę, że 15 sztuk spokojnie są w stanie rzucić.
Na dokładkę idę w Price'a, że rzuci więcej maksów od Whitlocka. Po tym, co wczoraj zobaczyłem u Gerwyna, jestem spokojny o jego formę. Był bardzo nakręcony na jak najlepszy wynik. Whitlock zupełnie odmiennie i gdyby nie koszmarny procent kończących u Kinga, to ten mecz mógłby potrwać ... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Moim zdaniem spore value jeżeli chodzi o kurs na Kima. W moim odczuciu jego dzisiejsze spotkanie z Lukiem Humphriesem to typowe 50:50. Obaj zawodnicy to na ten moment spore zaskoczenia z wielkimi szansami na wygranie swojej ćwiartki, w której zostali jeszcze tylko Wright i Jeffrey de Zwaan. Huybrechts w całym turnieju rzuca na trochę niższej średniej od swojego przeciwnika jednak dorzuca bardzo dużo wysokich zamków, które dają mu ważne legi w najważniejszych momentach jak chociażby 150 C/O na mecz przeciwko Noppertowi. Gram ten zakład, ponieważ w kursie widzę ogromne value. Dla mnie tutaj powinno być 1.9 do 1.8, a bukmacherzy dają nam ponad 2.5 na wygraną Belga. Polecam!

Kim Huybrechts - 2.59/fortuna
 
Do góry Bottom