>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers +1.5      
@1.90
forBET

26 grudnia będziemy świadkami bezpośredniego starcia dwóch poważnych graczy w lidze NBA, w tym Los Angeles Lakers, którzy są obecnie wiceliderami klasyfikacji, z wcale niemałymi szansami nawet na poprawienie tego wyniku. Lakersi u siebie są szalenie mocni. Dziesięć wygranych na trzynaście starć nie bez powodu stawia ich w pierwszym szeregu do tytułu. Zresztą, obok bostończyków są najbardziej utytułowanym zespołem w historii rozgrywek. Dziś podejmują u siebie Clippers w derbach Los Angeles. Ci ostatni mają jeszcze lepszy bilans meczów na własnym parkiecie, ale skuteczność delegacji to fifty-fifty. Dlatego aby ocenić ich szanse w dzisiejszym meczu muszę spojrzeć na H2H bezpośrednich spotkań oraz obecną formę. Ta jest po stronie dzisiejszych gości. Dwa ostatnie mecze wygrali z Lakersami, niezależnie od miejsca rozgrywania spotkania. W dodatku dzisiejsi gospodarze trzy ostatnie spotkania z rzędu przegrali, co ewidentnie świadczy o obniżce formy. Bukmacherzy delikatnie faworyzują gospodarzy, ale sądzę, że w tym meczu parkiet będzie należał do gości.Udało im się wygrać aż sześć meczów na wyjeździe spośród siedmiu ostatnich. Mój typ to pójście za ciosem i zwycięstwo gości z bardzo delikatnym handicapem, który nie spowoduje zepsucia typu w przypadku remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Lebron i Anthony Davis mają grać,ale są po kontuzjach albo z kontuzjami więc może być ciekawie, też bym grał w kierunku Clippers chyba ze trochę udawali liderzy Lakers ;) 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 224 pkt @ 1,80 BetOnline  (106:111) 217 pkt
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers  G 02:00 I 26.12




Przegrana Lakersa na otwarcie z Clippers była irytująca z różnych stron: fandom Lakersów, pogoń za najlepszą wersją drużyny i co najważniejsze stawiajacy na Lakersów w tamtym czasie. Obydwie gwiazdy L.James i D.Davis prawdopodobnie zagraja, szanse na wystep szacuje sie w 75% czy sa wykurowali sie do konca? to oni sami najlepiej wiedza. Co do Davis-a  W sezonie rzuca mniej niż 50% " in the post". Nadal jest daleki w punktach za posiadanie, ponieważ ms mnóstwo fauli. Ale Clippers mają dużych, silnych obrońców i wyjątkową pomoc w obronie. W takim przypadku ogranicza to również szeroko otwarte pozycje rzutowe z pick and roll zmuszając drużyny do racjonalnych rzutow lub lobów.

Ogólnie rzecz biorąc, Davis najlepiej współpracuje z tym zespołem jako "ostatni rzucajacy" nie prowadząc ofensywy, nie jest idealnym podajacym ale jest wspaniałym strzelcem… ale w tym zespole nie jest tak naprawdę stworzony, by być motorem napedowym a jest nim nie kto inny jak LeBron, gdzie gra musi przejść przez LeBron lub innego rozgrywającego, aby skonfigurować Davisa, aby odniósł sukces. Ten pojedynek powinien być bardziej korzystny dla Lakersów, niż się wydaje. Clippers mają dobrą obronę wewnętrzną, ale w tym sezonie zezwalaja na punkty cięcia(Podania nie przecietym) na mecz zajmujac 20 pozycje pod tym wzgledem. To tutaj moze byc handicap Lakers. W ten sposób powinni być w stanie zdobywać punkty w tej grze, jeśli wyrzucą plan gry z pierwszego spotkania.

Clippers mają również wiele zalet. Ich rozstaw między nimi na parkiecie jest najważniejszy. Lakers nadal walczą z zespołami, które mogą wygenerować tzy punktową próbę(spora ilosc) w szybkim rozstawieniu. Kawhi Leonard, Paul George i Lou Williams mogą generować trójki z dryblowania, po części dlatego ze sa tak dobrzy w pick and roll. Należy jednak zauważyć, że Clippers zajmują w tym sezonie 20 miejsce w stawce 3-punktowej. Będą musieli bardziej dostosować swój atak do tych mocnych stron. Jeśli mam miejsce, mogą to zrobić; Clippers mają czwarte najlepsze miejsce w wskaźnikach posiadania w zakresie możliwości łapania i oddania strzalu w całej lidze muszą ukarać tylko wolne miejsce Lakers.

To musi być wieli mecz punktowy LeBrona pod warunkiem ze dostarczy swoj wielki potencjal  aby Lakers mogli wygrać. Clippers zajmują dopiero 26 miejsce w posiadaniu w obronie przeciwko pick and roll a także 23 w i w zezwoleniu w zdobytych punktach na gre w Pick and Roll. Grają z kryciem z dużym wycofywaniem się od kosza, oznacza to że Jamesa ze średniego zasięgu rzutow czy wejsc pod koszem  moze miec latwa droge jezeli jego kontuzja nie przeszkodzi w tym, jezeli tak jest.

Chcę postawić tutaj na Lakers, umiejętność Lakers wewnatcz powinna przeciwdziałać i pokonac Clippers, a Clippers muszą stawić czoła twardym obrońcom. Ale między kontuzją James a tym, co widziałem u Davisa (co wcale nie pasuje do narracji MVP), a zdolnością Clippers do łatwiejszego roztawienia sie rzutow 3 punktowych , Jestem zmuszony oprzeć sie tutaj bardziej na Clippers. Jednal ze nie musze stawiac na zwyciestwo zadnej z druzyn wole postawic ponizej lini tego meczu.


Widac ze linia tego meczu wznosi i spada to ludzie sa 50 na 50 chodz wydaje mi sie ze wieksac gotowki jest ponizej lini, poprostu LAL może być w stanie ucztować na cięciach pod koszem, ale Clippers utrzymają swoje 3-punktowe rzuty w slabszym wykonaniu jak podkreslaja statystyki, a największa słabość Patricka Beverley-a czyli obrona poza piłką i świadomość nie stanowi tak dużego ryzyka w porównaniu do LAL, którzy tego nie robia nie mając drugorzędnych rozgrywających. Jeśli LeBron nie zagra, to ofensywa Lakersów przeradza się w "post-up" festiwal Anthony Davis-a, co brzmi jak świetny pomysł, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że w tym sezonie strzela poniżej 50%  w "post-up".

Lakers mają obronę obwodową, aby konkurować ze strzelcami Clippers, i lepsze zabezpieczenia pod koszem niż Clippers. Obie drużyny będą zawierać grajacych "roll man" i żadna z nich nie powinna miec z nich skutecznych opcji, lawtych pozycji do rzutow. Wiec nie dziwie sie ze ta linia spada, jeszcze w czoraj mozna bylo grac 224,5 przy dobrym kursie, wydaje się, że może to być mecz z bitwa obronna.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Lakers - Clippers
Typ poniżej 228.5 pkt   
Kurs 1,50
STS

Takie mecze rządzą się własnymi prawami, bo wygranie z lokalnym rywalem to zawsze splendor i "panowanie" w mieście. W takich spotkaniach większa rolę przykłada się do obrony. Patrząc na ostatnie spotkania obu ekip to niski wynik wpisuje się w te tendencje ostatnich spotkań. Lakers w ostatnich meczach 104, 104, 102, 101, 113 pkt, z czego 3 mecze przegrane . Clippersi 112, 134, 117, 120, 106 i tak samo 3 porażki i 2 zwycięstwa. 
Warto też spojrzeć na H2H, gdzie w 2019 zanotowano dwa wyniki powyżej proponowanej linii.
Do tego liczę że powrót Jamesa spowoduje granie pod niego, co wpłynie na łączny wynik drużyny. Może poswiateczna atmosfera i "obzarstwo" też wpłynie na niski wynik. Mam taką nadzieję. Kurs idealny do dołożenia do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lakers - Clippers

Clippers +5,5 @1,55 forbet

Derby Los Angeles. Mecz na szczycie Konferencji Zachodniej. Lakers z bilansem 24-6 prowadzą i zmierzają po wygranie konferencji. Clippers mają bilans 22-10 i są na czwartym miejscu. W tym meczu mają wystąpić wszystkie gwiazdy obu zespołów, na czele z LeBronem i Davisem po stronie Lakers i Leonardem i Georgem w Clippers. Lakers w tym sezonie zaliczyło 6 porażek, a wszystkie były z ekipami z czołówki ligi, tak naprawdę jakby nie patrzeć to LeBron i spółka z nikim poważnym w tym sezonie jeszcze nie wygrali. Clippers natomiast zaliczyli 10 porażek, ale w większości tych spotkań grał tylko jeden z dwójki: Leonard - George. Dzisiaj grają obydwaj, a nie trzeba nikogo przekonywać jaki wpływ ten duet ma na drużynę. W pierwszym meczu tego sezonu Clippers wygrali. Dzisiaj myślę będzie podobnie, ale do AKO polecam dodatnie handi w stronę Clippers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Lakers - Clippers
Typ: poniżej 222.5 pkt
Kurs: 1,50
FORTUNA

Dziś w nocy o godzinie drugiej czasu polskiego wielkie derby w LA. W Staples Center zmierzą się Lakersi z Clippersami. Wg informacji z ESPN zarówno Lebron jak i Anthony Davis wystąpią w Lakersach. Pytanie tylko na ile procent będą oni gotowi do meczu aby wspomóc swoją drużynę. Jak wszyscy dobrze wiedzą są to jedni z czołowych graczy, którzy rzucają średnio ponad 25pkt na mecz. Jeśli chodzi o obydwie ekipy, to średni wynik spotkania Lakersów to 219 pkt/mecz a w przypadków Clippersów 226pkt/mecz. Moim zdaniem wytypowanie zwycięzcy w tym spotkaniu jest jak rzut monetą, dlatego postanowiłem postawić na undera. Chociaż jeśli miałbym typować to grałbym bardziej w stronę Lakersów, ponieważ przegrali 3 mecze z rzędu i w tak prestiżowym meczu zrobią wszystko aby wygrać i przełamać złą passę. Ale biorąc pod uwagę jak bardzo ważne jest to spotkanie dla obydwu ekip oraz wątpliwość, czy czołowi strzelcy Lakersów będą w 100% zdolni do gry, stawiam na poniżej 223pkt w meczu. Dziwią mnie aż tak bardzo wysoko ustawiona linia pkt przez bukmacherów na ten mecz dlatego postaram się to wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Boston Celtics @ Toronto Raports
Typ: Toronto Raptors 1. kwarta handicap +1.0 @ 1.89 - Unibet   dziś oczywiście na odwrót

Świąteczne primetime'owe granie w NBA. Dziś na rozkładzie kilka ciekawych spotkań, a na początek starcie mistrzów z Toronto z Boston Celtics. Stawiam tutaj 1-punktowy handicap na 1. kwartę po stronie gospodarzy. Dobrze wygląda to statystycznie, a skoro kursy równe, to czemu nie spróbować. Raptors dobrze wchodzą w mecze, szczególnie grając u siebie. Średnia to aż 30.8 zdobywanych punktów na otwarcie we własnej hali i jest to 2. najlepszy wynik w lidze. Widać, że taktyka coacha Nurse'a jest prosta i trzeba szybko ukąsić rywala. Ostatnie 5 meczów u siebie to wygranie za każdym razem 1. kwarty - 20:17 z Mavericks, 40:23 z Wizards, 37:29 z Cavs, 38:21 z Nets, 32:27 z Clippers (średnia z 5 meczów 33.4 pkt). Boston dla kontrastu dość ospale wszedł w ostatni mecz z Charlotte. Całe spotkanie wygrali 20-punktami, ale 1. kwartę przegrali 30:37. Z kolei podczas ostatniego meczu wyjazdowego, w Dallas, pierwsze 12 minut zremisowali, co w tym przypadku dałoby wygrany zakład. Mamy świąteczny mecz, super kibiców, co może być dodatkowym bodźcem motywacyjnym do szybkiego i mocnego wejścia w mecz, tak jak robili to do tej pory. Liczę, na świąteczny prezent od reprezentantów Północy.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Lakers - Clippers

LeBron James - Powyzej 44.5(Asysty+punkty+zbiórki) @1.85-Betclic
 Zapowiada sie bardzo ciekawe widowisko.Licze na rewanz Lakersów za pierwsza derbową porażke.Ostatnio złapali zadyszkę ale dzisiaj na wlasnym parkiecie beda chcieli sie odkuc.Gram tutaj over LeBrona z dwoch powodów.Po pierwsze w ostatnim meczu nie grał i miał kilka dni przerwy aby na dzisiejsze spotkanie być w 100% gotowym a po drugie na takie spotkania jest jeszcze bardziej zmobilizowany.Licze ze dzisiaj popisze sie overem bo w takich spotkaniach potrafi rzucac sporo.Jego średnia asyst,punktow i zbiórek na chwile obecna to 43,9 wiec musi przebic swoja srednia z obecnych spotkan.Lakersi zlapali ostatnio zadyszke bo przegrali 3 spotkania z rzędu wiec tym bardziej beda jeszcze bardziej zmotywowani aby to spotkanie wygrać.Każdy wie jak LeBron podchodzi to takich spotkań.Powodzenia!
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers +6.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.43
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nie będę tu przytaczał statystyk, bo wszystko na ten temat zostało napisane. Obie ekipy w praktycznie optymalnych składach poza dłuższymi absencjami. 
Muszę przyznać, że nie przekonują mnie Lakersi. Owszem, grają fajnie, pewnie ogrywają większość rywali, ale jestem praktycznie pewien, że nie mają szans na mistrzostwo. 35-letni LeBron czerpie przyjemność z tego co robi, to fakt, ale odnoszę wrażenie, że James dobrze czuje się w meczach w których LAL mają przewagę nad rywalem i gdy wszystko im wychodzi, wtedy idą w ruch popisy. Osobiście mi to nie przeszkadza, bo uwielbiam tego gracza, jego charakter i sposób w jaki podchodzi do swojej pracy. Obawiam się jednak, że jego czas już minął, choć tytułu życzę mu z całego serca. LAC dla mnie mają równiejszy skład z Kawhim na czele, który będzie wypoczęty po pauzie z Oklahomą. Lou, George, Shamet, czy Harrell to według mojej opinii gracze na finał przynajmniej Konferencji. 
Jestem za Clippers, ale staję również w obronie AD o którym również przeczytałem wiele gorzkich słów w ostatnim czasie. Tymczasem on robi w LA świetną robotę, również w pojedynkę, bo warto zwrócić uwagę, że często nie ma czystych pozycji, a zazwyczaj musi walczyć z rosłymi obrońcami z którymi sobie radzi całkiem dobrze, wiele razy jest faulowany, zdobywa przy tym punkty. 
Lakers nie mają tak silnej kadry, aby walczyć w tym sezonie z najlepszymi, co pokazywały mecze z Nuggets, Mavs, czy Bucks. Jedyną ich szansą jest dobre wejście w mecz, bo faktycznie, jak LBJ i spółka złapią przewagę i się rozluźnią to mecz może być gorący. W każdym innym przypadku stawiam na pewną wygraną podopiecznych Rivers'a.

  106-111
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers typ Los Angeles Lakers kurs 1.83 forBET

Większość widzi mimo iż kursy na to nie wskazuja wygrana gości. Ja jednak uważam nieco inaczej. Gospodarze maja ostatnio trzy spotkania bez wygranej. Już za kilka godzin rozpocznie się spotkanie w którym zespół Lakers powinien poszukać punktów. W bardzo dobrej formie ostatnio w drużynie gospodarzy jest Davis oraz James. Do zespołu nie tak dawno dołączyli Green oraz Howard którzy także znakomicie reprezentują się w zespole gospodarzy. Lakers gra aktualnie bardzo dobrze w defensywie. Bardzo dobry bilans dwadziescia cztery zwyciestwa i zaledwie szesc przegranych spotkań. Clippers z tego co pamietam przegrywali spotkania z znacznie niżej zespołami z rankingu. Atut własnej hali także w tym meczu powinien odegrać ważna rolę w tym spotkaniu. Forma gości nie jest zła także pozytywnie się prezentuja na ta chwile, ale mimo wszystko wiecej pozytywów widzę po stronie gospodarzy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 17.5 Pkt @ 1,83 Skybet / Unibet / etoto
Montrezl Harrell (Clippers)   G 02:00 I 26.12


Harrell zaskoczyl pozytywniew tym sezonie, zdobywając 19,0 punktów na mecz w 29,2 minuty srednio, siegajac najwyzszych liczb w swojej karierze. Harrell może wciąż wchodzic z ławki i sporo rzucac ale wiadome jest ze rowniez Clippersow czeka ciezki mecz, jak dotad mielismy juz dzisiaj trzy owery meczowe, a ten mecz zapowiada sie na mecz obronny.

Harrell miał 17 punktów i siedem zbiórek w meczu otwarcia sezonu z Lakersami, grając 38 minut. To był zespół Lakersów, który nie był jeszcze przygotowany, by postawić Anthony Davisa w pozycji dominującej, ale Davis poczuł się bardziej komfortowo i Harrell prawdopodobnie bedzie mial wieksze problemy. Harrell znajduje sie w dobrej formie i ostatnio przekroczyl ta linie trzy razy podrzad ale nie mozna sie dac zwiesc do konca liczba, poniewaz Leonard nie zawsze gra a to oznacza ze czesc punktow przypada wlasnie jemu.

Gdy caly team Clippersow zagra, może to oznaczać skrócenie minut, jeśli Harrell wpakuje się w kłopoty gdy stanie przeciwko lepszemu obrońcy jak naprzyklad Davis, Dwight Howard i JaVale McGee,  a czy to moze oznaczac gorsze liczby przeciwko jednemu z wiodących pretendentów do defensywnego gracza roku?, napewno tak, wezmy jeszcze pod uwage ze nawyjezdzie publikuje gorsze liczby, dyferencjal z ostatnich 15 meczy - 2pkt.

Projekcje modelowe DFS daja mu mniej wiecej 15 punktow dając przy tym margines błędu ponad dwa punkty. Co ciekawe obstawianie tego zdarzenia ponizej 17,5 ma rozny rozrzut kursow ponizej - naprzyklad w bet365 mozna zagrac to za 1,66 co jest dla mnie wyznacznikiem ale jeszcze wiekszym wyznacznikiem jest dla mnie amerykanski BetOnline ktory wystawil linie 16,5 za 1,77. Wydaje sie ze wieksza wartosc ma tutaj gra na under a w Etoto czy Unibet oraz skybet mozna zagrac ponizej 17,5 punkta za minimum 1,80. - Nie oznacza ze trzeba sie tym sugerowac i stawiac ale wartosc zakladu jest wieksza ponizej tej lini.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 25 grudnia 2019 22:37 przez gliwiczaninLos Angeles Lakers - Los Angeles Clippers typ Los Angeles Lakers kurs 1.83 forBET Większość widzi mimo iż kursy na to nie wskazuja wygrana gości. Ja jednak uważam nieco inaczej. Gospodarze maja ostatnio trzy spotkania bez wygranej. Już za kilka godzin rozpocznie się spotkanie w którym zespół Lakers powinien poszukać punktów. W bardzo dobrej formie ostatnio w drużynie gospodarzy jest Davis oraz James. Do zespołu nie tak dawno dołączyli Green oraz Howard którzy także znakomicie reprezentują się w zespole gospodarzy. Lakers gra aktualnie bardzo dobrze w defensywie. Bardzo dobry bilans dwadziescia cztery zwyciestwa i zaledwie szesc przegranych spotkań. Clippers z tego co pamietam przegrywali spotkania z znacznie niżej zespołami z rankingu. Atut własnej hali także w tym meczu powinien odegrać ważna rolę w tym spotkaniu. Forma gości nie jest zła także pozytywnie się prezentuja na ta chwile, ale mimo wszystko wiecej pozytywów widzę po stronie gospodarzy. Pozdrawiam trzymajcie się.
Nie wiem co typujesz na codzień, ale na pewno nie NBA. Chyba że to jakieś trollowanie? Howard i Green nie dawno dołączyli? W swojej hali z jedynym poważnym przeciwnikiem którym wygrali to Miami. Jeśli nie postawiłeś, to nie stawiaj jeśli tak analizujesz grę i mecze NBA. Jeśli postawiłeś to powodzenia. 


a zupełnie poważnie, jeśli nie wyjdzie jakiś magiczny mecz James’owi lub Davis’ovi, to raczej Lakers nie maja czego szukać. Ławka z Shametem, Williamsem, Harrellem wyglada lepiej. Ja idę w stronę LAC!
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Odbiegając od tematu pojedynku w LA. To co po raz kolejny zrobiło Houston to jest jakiś kryminał. Grają praktycznie w optymalnym składzie z rozbitym GSW po niedawnej świetnej wygranej z Clippers i co? I dostają ponad 10-punktowy łomot. Fakt, zle wystartowali, ale szybko odrobili strate, złapali przewagę i wtedy się zaczęło luzicho. Kombinacje, nie wiadomo co. Obudzili się, jak Warriors zaczęli im niebezpiecznie odskakiwac. A wtedy gospodarze ich dobilo i jak to się mówi było "po ptokach". Nie wiem, czy w Ameryce memy są popularne tak, jak w Polsce, ale jeśli tak to Brodacz i spółka są zapewne ich głównymi bohaterami.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 26 grudnia 2019 01:56 przez neutralnyOdbiegając od tematu pojedynku w LA. To co po raz kolejny zrobiło Houston to jest jakiś kryminał. Grają praktycznie w optymalnym składzie z rozbitym GSW po niedawnej świetnej wygranej z Clippers i co? I dostają ponad 10-punktowy łomot. Fakt, zle wystartowali, ale szybko odrobili strate, złapali przewagę i wtedy się zaczęło luzicho. Kombinacje, nie wiadomo co. Obudzili się, jak Warriors zaczęli im niebezpiecznie odskakiwac. A wtedy gospodarze ich dobilo i jak to się mówi było "po ptokach". Nie wiem, czy w Ameryce memy są popularne tak, jak w Polsce, ale jeśli tak to Brodacz i spółka są zapewne ich głównymi bohaterami.
W drugiej połowie Westbrook wyglądał tragicznie, Brodaczowi chyba jakoś się nie chciało, a Capela na tablicach zgaszony jak pet. Młodzi chopcy z GSW, z finezją i fantazją, nutka szaleństwa pokazali na co ich stać. Do tego Green rzucił w 4 kwarcie chyba 3 trójki.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dobrze to ujales, jakby im się nie chciało. Złapali 10 punktów przewagi i mysleli że doczlapia do końca meczu, a byla druga kwarta. Najgorsze, że GSW nic wielkiego noe zagrali, po prostu grali na tyle na ile ich stać. Z takim podejsciem powtórzenie wyniku z przed roku będzie dla nich sukcesem.
 
I 88

ingram

Użytkownik
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs/ San Antonio Spurs ML 3.8 bet365

Czuje w kościach, ze Spurs dzisiaj to biorą, Mavs pokazali,że nawet bez Luki istnieje życie, jednak nie jestem przekonany co do rownej formy Porzingisa od ktorego w tych meczach bez slowenca uzalezniona byla/jest ekipa Dallas. Spurs ostatnio rzucili 145 pkt na 67 procentach  z gry, z  czego na 62 procentach za trzy. Spurs bardzo slabo wystartowali, wiadomo tez, ze na wyjazdach nie grają za dobrze, jednak tutaj jednak bym na nich upatrywal zwyciezcy meczu.
 
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jesli dobrze wyczytalem to Doncic ma dzis zagrac co nie zmienia faktu ze chcialem grac cos w kierunku SA.
Dallas -SA 2 HANDI 13.5 kurs 1.33 Fortuna    
Brooklyn-NY 2 Handi 13.5 kurs 1.33 Fortuna    
Dubel 1.77 Ako  
Niby kursy niskie, wysokie handi dodatnie na gosci wiec próbuje, SA ostatnio swietny mecz w memphis plus wydaje mi sie ze Dallas moze miec spore wahania formy....NY gra lepiej po zmianie trenera,do tego derby wiec licze ze zagraja dobry mecz i zalapia sie w handi, 

Wypada dzis Gallinari wiec wazna postac Oklahomy warto cos pograc jakies punkty np Schrodera...jako ze na fortunie go nie mam gram troche z przymusu.
Oklahoma under 116.5 fortuna kurs 1.66    
Ostatni typ 
Detroit-Waschington 1 kurs 1.45 Fortuna    
Boston-Cleveland 1 kurs 1.11 Fortuna    
Ako 1.60  ,taki dubel bo waschington oslabione kurs niski wiec z jutra dobralem juz Boston,
Szału nie ma ofercie wiec takie cos na noc...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: koszykówka - NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs (ML)
Kurs: 3,75   
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Biorąc pod uwagę cały sezon, to lepsze jest Dallas, jednak ja liczę w tym meczu na niespodziankę i zwycięstwo gości. San Antonio mieli udany start sezonu, bo wygrali cztery z pierwszych pięciu spotkań. Potem było już znacznie gorzej i w pewnym momencie Spurs zanotowali serię aż ośmiu porażek. Głównie za sprawą tej serii San Antonio jest obecnie poza miejscem dającym playoffy. Ich aktualna forma jest dość dobra. Dwa dni temu rozegrali chyba swój najlepszy mecz w tym sezonie. Było to spotkanie wyjazdowe z Memphis Grizzlies i Spurs wygrali 145:115. Obydwie połowy meczu były świetne w ich wykonaniu. W tym sezonie trzeba się napracować, żeby zrobić playoffy na zachodzie i do tego potrzebne są wyjazdowe zwycięstwa, w tym od czasu do czasu trzeba też wygrać coś z czołowymi ekipami. Spurs są wypoczęci, w zespole nie ma kontuzji, więc mają szanse na pokonanie Dallas nawet na wyjeździe.
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Detroit Pistons - Washington Wizards

Duże braki kadrowe w ekipie Czarodziejów, więc bardzo dużo zależy od postawy Beala. Ostatnie 5 spotkań to 4 razy zdobył 30+, dlatego i dzisiaj mu zaufam.

Beal 30+
1.51


Dallas Mavericks - SA Spurs


Gra Doncic ale pewnie będzie limitowany, mimo wszystko jeśli on gra, to dużo mniej widoczny powinien być Porzingis, który w ostatnich 5 spotkaniach przy absencji Luki zdobywał dużo punktów (pkt+rb+ast).
Biorąc pod uwagę 19 spotkań !! z listopada i grudnia (bez ostatnich 5 gdzie nie grał Doncic), tylko 2 razy przekroczył linię !!

under 32.5 pkt + rb + ast
1.80


Utah Jazz - Portland Trail Blazers

Gobert po powrocie notuje bardzo dobre wyniki, ostatnio nawet w 1q zaliczył 10 pktów i 10 zbiórek.
7/8 spotkań na tej linii było pokrytych i mimo, że dzisiaj ma z kim rywalizować pod koszem, to myślę, że pokryje.

Gobert 15+
1.50 


Bez analizy
Sacramento ML
1.48

gram kupony po 3/4 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom