Tottenham - Brighton
0-1 do przerwy
typ: Tottenham wygra mecz
@3,86
chyba warto, a nawet trzeba. Mourinho wkurzony na maxa, widać po gestykulacji i zachowaniu na ławce. W przerwie polecą w szatni "fuck'i", obudzą się po przerwie bez dwóch zdań.

@3,17

Arsenal pod wodzą nowej miotły nie przegra. Ale może też nie wygrać. Remis jak nic.

edit:
Bournemouth - Arsenal 1-1 FT

Otrzymane punkty reputacji: +36
arquisek 7,4K

arquisek

cytat z dnia 26 grudnia 2019 13:08 przez arquisekWydymali mnie bez.mydła z tą wczorajszą ręczną. Potem poszło info, że gwiazdy nie zagrają i zakład na minus.

Na.dziś tylko kartki AV - Norwich
Kartki na plus. Na jutro analizę jakąś rzucę ;)

mlk 4,5K

mlk

cytat z dnia 26 grudnia 2019 10:26 przez mlk⚽ Tottenham - Brighton - Tottenham wygra
⚽ Aston Villa - Norwich - Aston Villa lub remis
ako @2.2

Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie Mou przegrywa 2 mecze z rzędu. Po blamażu z Chelsea nie ma miejsca na tracenie punktów, trzeba wejść w nowy rok z dobrą twarzą. Brighton jest do ogrania. W drugim meczu dziwi mnie kurs na Aston, dla mnie to faworyt, ale w razie potknięcia idzie 1X.