>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2019/20

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/10/2019 19:00 CET
Hydrotruck Radom - Spojnia Stargard over 156.5
1.85 (STS)    75:77=152
5/10

Spójnia już w tym meczu zagra z Kostrzewskim, który ostatnio nie zagrał. Miała nastąpić również roszada i zagrać miał Jokubas Gintvainis zamiast Petera Olisemeki, co oznaczałoby smallball i minuty na centrze Bishopa/Kostrzewskiego w momentach, kiedy siedziałby Jackson. Jokubas doznał jednak kontuzji. I tak wygląda, że nawet bez Jokubasa będą grać smallball. W momentach, kiedy nie będzie w Radomiu Boguckiego. Spójnia pod De Leonem gra o wiele szybciej, ale on też słabo broni. Powinno być duże tempo i smallballl, co powinno dać 160 punktów. 

Można też próbować wg mnie overy punktowe na Spójnię, bo są niskie, a oni będą grać szybko i mogą wygrać ten mecz.
 
M 18

misterpolska2000

Użytkownik
Ktoś dzisiaj myślał o overze w meczu Anwilu z Gdynią? W sumie świąteczne rozprężenie może spowoduje, że tych punktów będzie nieco więcej wpadać do kosza i defensywa będzie nieco bardziej luźna. Spojrzałem na dwa poprzednie mecze które odbyły się w święta i zawsze ta linia 170 pękała, więc dzisiaj chyba też spróbuje.

Powyżej 170,5 - over - 1.70

 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 26 grudnia 2019 12:45 przez misterpolska2000Ktoś dzisiaj myślał o overze w meczu Anwilu z Gdynią? W sumie świąteczne rozprężenie może spowoduje, że tych punktów będzie nieco więcej wpadać do kosza i defensywa będzie nieco bardziej luźna. Spojrzałem na dwa poprzednie mecze które odbyły się w święta i zawsze ta linia 170 pękała, więc dzisiaj chyba też spróbuje.

Powyżej 170,5 - over - 1.70
 
W 3 kwarcie chyba poszli na serniczka, 24 pkt w 10 minut ????
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Mega szacunek dzisiaj dla Betfanu, bo stworzyli świetną ofertą na "player props". Od razu dam wam kilka propozycji do zagrania z nich:
D. Artis (Spójnia - Dąbrowa) over 4.5 asysty 1.75   
Artis w tym meczu na wszystkich zasłonach ma być podwajany i ogólnie ograniczany punktowo. Powinno to powodować odegrania Artisa, co powinno owocować asystami i punktami innych.

M. Zębski (Śląsk - Astoria) under 16.5 punktów 1.77   
Zębski ma mniejszą średnią punktową, a ostatnio miał 3 mocne mecze punktowo, ale z drugiej strony musiał rzucać na bardzo wysokich procentach, a ledwo przerzucał tę linię. Dodatkowo Michał Chyliński z każdym meczem powinien czuć się lepiej i zabierać rzuty oraz minuty Zębskiego. Mega wysoka linia jak na Zębskiego.

I. Wilkins (Polpharma - King) under 25.5 punkty+asysty+zbiórki 1.80   
Wilkins (9.5 pts, 5.8 rebs) zrobił taką linię tylko raz w sezonie. Dodatkowo zawodnik odniósł uraz w ostatnim meczu w Dąbrowie i może mu on lekko przeszkadzać lub odnowić się w trakcie meczu. Wilkins będzie musiał zagrać najlepszy mecz w sezonie, aby zrobić linię i statystyki zdecydowanie przemawiają za underem. 

J. Williams (Polpharma - King) over 14.5 1.65   
Minuty i rzuty Stokesa powinien w większości przejąć Williams. Od niego teraz będzie dużo zależeć powinien mieć po 13-18 rzutów z gry i 30-35 minut na parkiecie.

Michał Nowakowski (Śląsk - Astoria) over 1.5 celnej trójki 1.83   
Nowakowski w ostatnich 2 meczach ma 0/10 za 3. Jest to jednak dobry strzelec za 3 i zawsze trzeba go pilnować przed tym. Procenty z kariery pokazują, że powinien się obudzić i dzisiaj myślę, że przy 5-6 próbach, a może uda się więcej te 2 trójki przy mega wysokiej linii punktowej na mecz ją rzuci.

B. Douvier (Spójnia - MKS) under 15.5 punktów 1.83   
Douvier nabił sobie staty na początku rozgrywek oraz, kiedy Johnson i Artis byli kontuzjowani. Teraz są Watts oraz Artis, a przeciwnicy wiedzą, że z pozycji PF/C Douvier jest najgroźniejszy w ataku. Myślę, że średnia Douviera i jego akcje zostaną dzisiaj ograniczone.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/12/2019 17:30 CET
Stal Ostrow - Polski Cukier Torun over 170.5
1.84 (Fortuna)   
5/10

Ostatnio mieliśmy podobny mecz, bo Anwil gra podobnym tempem do Torunia i zakończyło się 96:98. Ostrów ostatnio pod Majewskim oraz zawodnikami Dylewiczem oraz Wiśniewskim poszedł w wysokie wyniki. 80:100 ze Śląskiem to kolejny inny niedawny wynik. W Toruniu powinien wrócić Hornsby, co bardzo wzmocni siłę rażenia i spodziewam się ofensywnej batalii podobnej do meczu z Anwilem i wysokiego wyniku.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Start-Legia 2 +14.5 Fortuna  kurs 1.76    
Mozna mniejsze sprobowac tez handi....dlaczego tak?ja to gram...musze????to tylko polska liga to tylko plk....Nie wierze ze Start bedzie katowac wynik a legia kazdy mecz gra o zycie,start jak dla mnie ponad norme a Legia kazda serie musi w koncu przerwac, takze sadze ze powalcza...Legia nie ma ławki ale fajna pierwsza piątka powoduje ze to handi ma szanse powodzenia i powinni sie zmieścić....za drobne dla zabawy puszcze również win Legii po kursie 6.5    
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/01/2020 17:30 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard over 162.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)    
5/10

Spodziewam się tutaj szybkiego tempa i wysokiego wyniku. King po trzech meczach wyjazdowych wraca do domu. W tym meczach mieli odpowiednio - 110:82 (192) we Włocławku, 83:82 (165) w Gdynii i 89:71 w Starogardzie Gdańskim (160). 2-1 bilans na tej linii i fatalny mecz ofensywny z Polpharmą, co nie dało pobicia linii. 

Spójnia dziś cała zdrowa, a najważniejsze, że grają De Leon i Młynarski, którzy dają szybsze granie i rzuty za trzy. To daje Spójni od pozycji 1-4 ludzi rzucających za trzy, co wcześniej było problemem, bo Młynarz był kontuzjowany, a De Leona nie było i ofensywa Spójni była ograniczona. 

Dzisiaj spodziewam się otwartego meczu, szybkiego tempa i linia na standardy PLK jest niska i myślę, że zostanie rzucona.

Ben McCauley over 15.5 pts
1.83 (Betfan)   

Mnie przyjęto za 300 złotych, a potem odrzucano, bo chciałem za więcej (chociaż polecam coś dorzucić do AKO, aby zabić podatek). McCauley to najbardziej utalentowany zawodnik Kinga w ofensywie. W Spójni będą go bronić Darnell Jackson, Olisemeka i Bishop. Jackson jest strasznie wolny, niski i nie bardzo radzi już sobie w defensywie. McCauley będzie miał spokojnie pozycje dystansowe przy nim. Olisemeka dobrze broni pod koszem, ale dalej też się gubi, a Bishop jest słaby w obronie i ostatnio Douvier rzucił 21 punktów - wiele właśnie na Bishopie. Dlatego spodziewam się dzisiaj mocnego meczu Bena.

*Jeśli ktoś chce grać propsy na PLK to warto patrzeć Betfan, bo oni mają zdecydowanie największą ofertę na to i biją resztę buków, którzy idą na łatwiznę.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
15 Kolejka PLK, godzina 15:00

Legia Warszawa- BM Stal Ostrów Wielkopolski, typ: Michał Michalak +21.5pkt kurs: 1.80 fortuna

Śledzę poczynania Michała w Legii i przyznam, że średnia rzucanych punktów 21 na mecz, stając się z marszu liderem drużyny robią wrażenie. Na 9 występów rozegranych w Legii tylko 3 razy nie przekroczył bariery 20 punktów (  11 Asseco Arka Gdynia,  7 Trefl Sopot i 19 GTK Gliwice ). Michalak częściej oddaje rzuty za 3 punkty trafiając do tej pory 32 na 74 próby, gdzie za 2 trafił 28 z 62 prób, spędzając na parkiecie średnio 32 minuty. Uważam, że schemat Legii się nie zmieni a Michał będzie oddawać często rzuty i będzie znów ciągnąć grę gospodarzy . Zdobycz punktowa bardzo prawdopodobna. 
 
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/01/2020 15:00 CET 
Keanu Pinder (Legia - Stal) over 5.5 zbiórek 
1.70 (Betfan)/1.85 (LVBet)   

Z drużyny odszedł Belemene, który grywał na pozycji PF'a. W ostatnim meczu kontuzji doznał Jakub Nizioł i jego występ stoi dzisiaj pod znakiem zapytania. Na pozycji 4 w Legii pozostają tylko dzisiaj Pinder oraz Linowski. Z Lublinem było 20 minut Pindera, ale tylko z powodu 5 fauli, które spowodowały, że nie mógł grać więcej. Pinder może grać też na centrze przy smallballu Ostrowa, gdzie jest jeden prawdziwy center, a dwóch obok to PF'owie - Dylewicz oraz Mokros. Dlatego dzisiaj przy braku problemów z faulami i przy braku występu Nizioła Pinder może spędzić na parkiecie 25-35 minut, a wtedy jest ogromna szansa, że zrobi tych zbiórek bardzo dużo.

04/01/2020 19:30
Astoria Bydgoszcz - Start Lublin
2.53 (STS)/2.42 (Betfan)   
5/10

Mecz z cyklu, ale ta liga jest dziwna. Mocna ekipa przegrywa ze słabą, a mnie to w ogóle nie zdziwi. Lublin jest w picku swojego przecenienia. To drużyny o podobnym budżecie, ale jedna miała dużo szczęścia i swoje mecze wygrywała oraz natrafiała na przeciwników z problemami/kontuzjami (niedawno chociażby Toruń bez Kuliga i Hornsby'ego przeciwko nim), a druga miała długo kontuzjowanego najlepszego Polaka - Chylińskiego oraz pechowo przegrywała mecze końcówkami jak z Anwilem czy ostatnio ze Śląskiem. GTK też kontrolowali cały mecz i nie wiem, jakim prawem tak przegrali w IV kwarcie (11:27 dla GTK).

Można też bezpieczniej grać handicap, bo mecz może być na styku i decydować może ostatnia akcja.

Jak ktoś chce grać Pindera to warto złączyć jego zbiórki + Astoria wygrana/handicap.

 
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/01/2020 17:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot over 167.5
1.85 (Fortuna)   
5/10

Dąbrowa wraca w końcu do normalnego grania, bo mają znowu dwóch mocnych USA zawodników na obwodzie - Artis oraz Watts, a dodatkowo są Put, Piechowicz, Douvier, Harris, Fraser. MKS znowu może walczyć i grać jak na początku sezonu, kiedy były wygrane, niespodzianki i wysokie wygrane. Artis, Watts oraz Douvier powinni grać w okolicach 32-38 minut, a to nie pozwala na agresywne krycie przez cały mecz. Trefl obudowany także obudowany na obwodzie wokół Medlocka i Ayersa. To powinno spowodować dzisiaj dużo szybkiego, luźnego grania.

Dąbrowa ostatnio 84:70 w Stargardzie, ale 2/21 za 3 zrobiło swoje. U siebie powinni lepiej rzucać za trzy, a Watts powinien grać lepiej w każdym meczu.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/01/2020 17:30 CET
Ricky Ledo (Cukier - Anwil) over 16.5/17.5 punktów
1.70-1.80 (iForbet/Betfan/Fortuna)   

Nie gra Chase Simon, a więc Ledo powinien dzisiaj grać dużo minut i oddać dużo rzutów, to na nim głównie dzisiaj będzie spoczywać ofensywa Anwilu.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/01/2020 17:00 CET
Krzysztof Szubarga (Arka - Polpharma) poniżej 7.5 asyst
1.75 (Betfan)   

Ja myślałbym nad linią 4,5-5,5, a więc ta linia jest wg mnie maksymalnie nabita. W 14 dotychczasowych meczach Szubarga robił ją 3 razy w tym 2 razy ostatnio i zapewne dlatego jest tak wystawiona. Jednak w składzie już jest Greene, który zabierze mu minuty gry i piłkę, bo obaj są rozgrywającymi. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/01/2020 17:45 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard over 157.5
2.05 (STS)/2.02 (Betfan)   
5/10

Wyszła informacja, że w meczu nie zagrają gracze podkoszowi Spójni - Tony Bishop (34%FG) oraz Darnell Jackson (40%FG). Obaj grali na fatalnych procentach jako podkoszowi gracze. Obaj też nie grozili rzutem za trzy, a Jackson biegał powoli i chciał grać post-up. Jutro jest tylko jeden prawdziwy center Olisemeka oraz gracze, którzy wiele swojej kariery grali na SF - Kostrzewski oraz Młynarski. Jutro Młynarki będzie grał na centrze, kiedy odpoczywać będzie Olisemeka. Dodatkowo Olisemeka ma problemy z faulami.

W Arce wrócił od paru meczów Greene i on daje niskie line-upy Arce i szybsze granie oraz rzut dystansowy. Na standardy PLK linia bardzo niska, a jutro fragmentami będzie duży smallball i Spójnia może grać składem: De Leon - Gintvainis - Cowels - Brenk - Młynarski. Warto próbować nawet wyższe linie, bo to może pójść na 170 punktów.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/01/2020 15:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - GTK Gliwice
2.35 (Fortuna/2.33 (STS)   
5/10

Dąbrowa dzisiaj zagra z Justinem Wattsem, a wg mnie tego nie uwzględnia kurs, bo nigdzie nie ma tej informacji oficjalnie. To daje z automatu drugiego najlepszego zawodnika na obwodzie obok Artisa i sensowny skład. Artis - Watts/Śmigielski - Piechowicz/Put - Douvier - Fraser/Harris. 50-50% mecz i warto próbować MKS, bo jest wartość na nich. 
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/01/2020 19:00 CET
Slask Wroclaw - MKS Dabrowa Gornicza (+12.5)
1.90 (STS)   
5/10

Dziwią mnie takie niskie kursy na Śląsk. Dąbrowa już zaleczona i ostatnio pechowo przegrali z GTK, bo równie dobrze mogli to wygrać. Z każdym dniem Watts oraz Śmigielski są lepiej zgrani z drużyną. Doszedł nowy PG - Holden, który da lepsze minuty na PG od Kobla, a dodatkowo Artis będzie mógł grać na SG i spokojnej odpoczywać na ławce, a skład Holden - Artis - Watts - Douvier - Fraser będzie na pewno w stanie walczyć ze Śląskiem. Dla mnie handicap powinien być o wiele niższy.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
cytat z dnia 17 stycznia 2020 10:10 przez movieplk17/01/2020 19:00 CET
Slask Wroclaw - MKS Dabrowa Gornicza (+12.5)
1.90 (STS)
5/10

Dziwią mnie takie niskie kursy na Śląsk. Dąbrowa już zaleczona i ostatnio pechowo przegrali z GTK, bo równie dobrze mogli to wygrać. Z każdym dniem Watts oraz Śmigielski są lepiej zgrani z drużyną. Doszedł nowy PG - Holden, który da lepsze minuty na PG od Kobla, a dodatkowo Artis będzie mógł grać na SG i spokojnej odpoczywać na ławce, a skład Holden - Artis - Watts - Douvier - Fraser będzie na pewno w stanie walczyć ze Śląskiem. Dla mnie handicap powinien być o wiele niższy.
Kurs atrakcyjny, lecz trzeba pamiętać, że Dąbrowa przegrała 9 spotkań z rzędu, Watts rozegrał 2 spotkania,Śmigielski jedno a Holden to zagadka, gdyż może się okazać, że w dzisiejszym meczu nie zagra a nawet jeśli się pojawi na parkiecie nie jestem przekonany do spektakularnego występu. W ostatnich 9 spotkaniach MKS rozegrał 5 wyjazdowych spotkań i zdobywał kolejno 76 z Radomiem, 88 z Anwilem, 44 ze Szczecinem - tutaj mecz był kompletnie bez składu, więc wynik można usprawiedliwić, 68 z Asseco, 70 ze Spójnią, więc bez rewelacji i nie licząc meczu z Kingiem to średnio daje 75,5 pkt zdobyte na mecze wyjazdowe, więc patrząc na ostatnią formę Śląska Wrocław kursy mnie zbytnio nie dziwią. Trener Vidin fajnie rotuje składem i widać, że ma coraz lepsze pomysły taktyczne, gdzie ważną cegiełkę dodaję również Kamil Łączyński co też jest ważne dla drużyny i wiele wnosi. Drużyna gospodarzy pokazała już w wyjazdowym spotkaniu ze Stelmetem, jak niewygodnym jest zespołem a w domu ma wiele do udowodnienia, gdyż Śląsk podobnie, jak Astoria lepiej grał na wyjazdach a w domu przegrywał. Dąbrowa jest idealną drużyną do poprawienia bilansu na"własnym podwórku" i dodając chęć rewanżu za przegrane spotkanie w Dąbrowie, jeszcze za kandencji byłego trenera Adamka handicup może być podpuchą. Nie neguję typu, lecz Śląsk ostatnio pokazuje charakter i widać, że jest w gazie. Zespół gości mnie nie przekonywał, jak grał Robert Johnson a przy obecnych zmianach kadrowych nie widzę ich w równej walce lub nawet wywiezieniu kompletu punktów z Wrocławia.

edit: 106 do 84. Dąbrowa potrzebuje jeszcze zgrania i poprawienia gry w obronie + wykorzystania warunków środkowych do częstszych zbiórek a co do meczu to sam Dominic Artis nie wystarcza i jeśli MKS dalej będzie skupiał całą grę na liderze nie wróżę nic dobrego. Już wiadomo dlaczego bukmacherzy wystawili tak korzystne kursy na gości,wynik i różnica +22 pkt mówi wszystko. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
19/01/2020 19:30 CET
Spojnia Stargard - Polpharma Starogard over 165.5
1.85 (STS)   
5/10

Spójnia dzisiaj bez Tomka Śniega (9.7 PTS, 3.8 AST), co powinno dać wiele minut dzisiaj De Leona, który gra od niego szybciej i posiada rzut za trzy (Śnieg ma 0/3 w sezonie za 3). Powinno to rozbujać atak Spójni i powinno być o wiele bardziej szalenie grane i tempo. Dodatkowo dalej nie ma rezerwowego centra i przy zejściu Olisemeki grać na centrze będą Młynarski/Kostrzewski, czyli nominalni PF/SF. I skład typu De Leon - Gintvainis - Cowels - Młynarz - Kostrzewski. Smallball na całego. 

Adris De Leon (Spójnia - Polpharma)
powyżej 4.5 asyst
1.70 (Betfan)   

Nie ma Śniega, a więc De Leon gra dzisiaj duże minuty i ma wiele piłki do zrobienia sobie tych 5 asyst.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/01/2020 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz (-2.5) - Legia Warszawa
1.90 (STS)   
5/10

Jestem zdziwiony, że kurs na Astorię tak urósł. Bydgoszcz zagra w pełnym składzie i nie ma żadnych kontuzji. Myślę, że Astoria teraz powinna załapać rytm i wysoka wygrana z Ostrowem ich napędzi. Doszedł nowy zawodnik do rotacji, Chyliński już dłuższy czas zdrowy i powinien wejść na swoje najwyższe obroty. Jeśli Michalak nie zagra jakiegoś świetnego meczu, to Astoria powinna to kontrolować i odnieść wygraną. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/01/2020 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard over 176.5
1.85 (STS)   
5/10

W zasadzie mogę skopiować ostatni wpis sprzed tygodnia: "Spójnia dzisiaj bez Tomka Śniega (9.7 PTS, 3.8 AST), co powinno dać wiele minut dzisiaj De Leona, który gra od niego szybciej i posiada rzut za trzy (Śnieg ma 0/3 w sezonie za 3). Powinno to rozbujać atak Spójni i powinno być o wiele bardziej szalenie grane i tempo. Dodatkowo dalej nie ma rezerwowego centra i przy zejściu Olisemeki grać na centrze będą Młynarski/Kostrzewski, czyli nominalni PF/SF. I skład typu De Leon - Gintvainis - Cowels - Młynarz - Kostrzewski. Smallball na całego."

Spójnia dalej bez Śniega czego chyba nie ma nigdzie oficjalnie, a Anwil jest o wiele mocniejszy w ofensywie i gra o wiele szybciej od Polpharmy. Powinno być grubo.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom