>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

K 0

kazik844

Użytkownik
Wklej screena badz skopuj ten tekst o straszeniu odpowiednimi instytucjami, bo nie brzmi to autentycznie, a z przynajmniej bedzie sie do czego odniesc.
Jakie sumy Ci zabrali?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 19 grudnia 2019 21:18 przez kamilcia21

To znaczy, że Betsafe jest obecnie legalnym bukmacherem w Polsce? 
Gra legalna jest tylko u bukmacherów z polską licencją udzieloną przez Ministerstwo Finansów. Betsafe czy Betsson nie mają. Jednak Polacy tam grają ;)
Co do ostatniej opinii. Mało ona jest wiarygodna. Zawsze traktowałem z przymrużeniem oka opinie nowych userów, którzy na dzień dobry piszą negatywne opinie. W branży jestem dość długo i nigdy nie zdarzyło się niesłusznie komuś zamknąć konto w Betsafe.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Szopki z wypłatą w Betsafe!
Krew mnie powoli zalewa z wymogami Betsafe odnośnie weryfikacji konta.Zlecilem wypłatę w zeszłym tygodniu i co się dzieje.Potrzebny skan dowodu(2str)Ok.Dostarczony.Nastepny wymóg!!!Rachunek.Energia ,czynsz gaz.Dostarczone.I 3 wymóg skan karty bankowej nr taki i taki (2 str na odwrocie podpisana)i dalej Ostatnio cofnęli mi zleconą wypłatę z działu wypłat z powrotem na konto(aby grać ).To ja im z powrotem środki do wypłaty i szopka trwa do teraz.Nr buta pewnie potrzebny.Nie polecam tego buka.Robia problemy 
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 23 grudnia 2019 16:17 przez lubuszaninSzopki z wypłatą w Betsafe!
Krew mnie powoli zalewa z wymogami Betsafe odnośnie weryfikacji konta.Zlecilem wypłatę w zeszłym tygodniu i co się dzieje.Potrzebny skan dowodu(2str)Ok.Dostarczony.Nastepny wymóg!!!Rachunek.Energia ,czynsz gaz.Dostarczone.I 3 wymóg skan karty bankowej nr taki i taki (2 str na odwrocie podpisana)i dalej Ostatnio cofnęli mi zleconą wypłatę z działu wypłat z powrotem na konto(aby grać ).To ja im z powrotem środki do wypłaty i szopka trwa do teraz.Nr buta pewnie potrzebny.Nie polecam tego buka.Robia problemy 
grałem wiele razy mnostwo wypłat na ponad 5 k i wszystko ok
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 23 grudnia 2019 17:55 przez makalele007

grałem wiele razy mnostwo wypłat na ponad 5 k i wszystko ok
A mi robią problem z wypłatą 
1500 zł.Wyslane maile,bo czat nie działa (Pewnie już świętują)i poczekam na dalszy rozwój wypadków
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Szopka z Betsafe właśnie trwa nadal.Cofneli mi wypłatę i skierowali środki z powrotem na konto(aby grać) Wysłałem im wszystkie skany kart jakie mam (niewystarcza)Czat Polski nie działa od 2 dni.Wyslalem im właśnie maila z konkretnym zapytaniem jaki dokument jeszcze potrzebują.Pozyjemy , zobaczymy co odpowiedzą.Mam Konto w ich bliźniaczej firmie Bettson (zawiesiłem)i tam nigdy nie było problemów z wypłatami.Czyzby coś im się odmienia ,a może ja popełniłem błąd że przy ogólnej wpłacie 300 i ich bonusach zleciłem od razu wypłatę 1500.Nie odpuszczę im i nie zniechęca mnie.Po takich krzakach jak ruski to mógłbym się tego spodziewać,ale nie po Betsafe
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 25 grudnia 2019 21:33 przez lubuszaninSzopka z Betsafe właśnie trwa nadal.Cofneli mi wypłatę i skierowali środki z powrotem na konto(aby grać) Wysłałem im wszystkie skany kart jakie mam (niewystarcza)Czat Polski nie działa od 2 dni.Wyslalem im właśnie maila z konkretnym zapytaniem jaki dokument jeszcze potrzebują.Pozyjemy , zobaczymy co odpowiedzą.Mam Konto w ich bliźniaczej firmie Bettson (zawiesiłem)i tam nigdy nie było problemów z wypłatami.Czyzby coś im się odmienia ,a może ja popełniłem błąd że przy ogólnej wpłacie 300 i ich bonusach zleciłem od razu wypłatę 1500.Nie odpuszczę im i nie zniechęca mnie.Po takich krzakach jak ruski to mógłbym się tego spodziewać,ale nie po Betsafe
Miałem to samo zarówno na betsson jak i betsafe i na następny dzień konto było uznane jako zweryfikowane. Jesteś pewny, że to nie od bonusu cofają wypłatę ? Betsafe to porządny bukmacher, założę się, że wyjaśnisz sprawę po Świętach ;) Ewentualnie spróbuj mailowo, chociaż mi też jeszcze nie odpisali, a nie ma chyba tak jak na Unibecie, że czat po angielsku w najgorszym wypadku.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Ludzkie pojęcie przechodzi!!!! Konto nadal nie zweryfikowane!!!Teraz się okazuje że karta jest nie ważna (Brak imienia i nazwiska)z mBanku.Okazuje się że wpłaty z w/w karty przyjmują,lecz do wypłaty środków z konta karta nieważna!!!!????????W mBanku posiadam karty Visa i nie ma problemu z innymi firmami a w BETSAFE utrudnienia cała gębą ???????????? ŻENADA
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
POMOCY potrzebuje!!!Jeśli ktoś może udostępnić adres firm które mają pieczę nad bukami zagranicznymi (Reklamację)to będę wdzięczny
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 28 grudnia 2019 20:46 przez lubuszaninPOMOCY potrzebuje!!!Jeśli ktoś może udostępnić adres firm które mają pieczę nad bukami zagranicznymi (Reklamację)to będę wdzięczny
Na stronie bukmachera znajdziesz kto udzielił im licencji. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lantz 183

lantz

Użytkownik
Ja po świętach wypłaciłem 2000 zł z 15 darmowych spinów które dawali na wigilię, obrót zrobiony, konto miałem już zweryfikowane kilka lat wstecz, kasę dostałem następnego dnia roboczego na konto bez żadnego problemu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 stycznia 2020 13:39 przez ricken1993Brak słów na tego buka, wplaciłem sobie 80zł w listopadzie, obracałem, aż wkońcu 4500 się zrobiło na koncie, zleciłem 2 wypłaty zarządali weryfikacji, zweryfikowali pomyślnie, i usunęli opcję wypłać: Once this routine review is done with rest assured that you will be notified immediately. I sobie czekam tak od 20 grudnia żałosne, nic kasy nie odzyskam
Wez nie pisz takich glupot bo jak to czytam to mi kartofle w piwnicy zaczynaja gnic.
 
M 4

mewka7777

Użytkownik
U mnie wszystko działa wpłaty wypłaty bez problemów a zdarzało się i po 10k wypłacać u znajomych którzy grają na betsafe też wszystko w porządku   
 
Do góry Bottom