>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dallas jak na drużynę "nie istniejącą bez Doncica" to całkiem nieźle... :) chociaż dzisiaj tak dysponowanie Phila to ograla by nawet obecna Legia. ????????
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Utah Jazz
Typ: Powyżej 201.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 1.46
Bukmacher: Forbet
Analiza: Bardzo niska linia na ten mecz, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że zapowiada się wyrównane starcie. Patrząc na statystyki obu drużyn również nie zapowiada się na jakiś wyjątkowo underowy mecz. W meczach Charlotte w tym sezonie pada średnio ponad 220 pkt. na mecz, średnia Jazz to 213 PPG. Nie będę się zbytnio o tym meczu rozpisywał, szczególnie o wyniku, bo może tu się wydarzyć wszystko, skupiam się tylko i wyłącznie na ilości punktów. Trio Mitchell, Ingles, Gobert u gości na pewno będzie siać popłoch pod koszem rywali. Szerszenie jednak to również nie ułomki i mają w swoich szeregach takich zawodników jak Monk, Zeller, czy Graham. Wszyscy wyżej wymienieni gracze powinni nam zapewnić spokojnie te 202 punkty, które pokryją mój bet. Nic mi nie wiadomo, aby któryś miał w tym meczu nie wystąpić, choć pod małym znakiem zapytania stoi występ Malika, jednak wygląda na to, że powinien pojawić się na parkiecie. Nie będę tu wymyślał i pisał na siłę, po prostu statystyka i kadry obu drużyn kierują mnie ku temu typowi.

  107-114
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
goodvin 493

goodvin

Użytkownik
Godzina: 21.30
Spotkanie: Toronto Raptors - Washington Wizards 110:107
Zwycięzca i liczba punktów : Dallas Mavericks i poniżej 217.5  
Kurs: 3,95
Bukmacher: betclic
Analiza:
Toronto zajmujące 4 miejsce w eastern conference z bilansem 20W/8L (12W/3L u siebie ) przyjmą w gości dallas drużynę zajmującą 5 miejsce w western conference z bilansem 19W/9L (11/2 na wyjazdach). Obie drużyny grają obecnie w osłabieniu, dallas bez doncica, toronto natomiast bez swoich dwóch kluczowych graczy siakama i powella 
 Dallas pomimo kontuzji doncica radzą sobie imponująca dobrze, ich ostatnie trzy mecze to pokazują 
21.12.19NBAPhiladelphia 76ersDallas Mavericks98 : 117 
19.12.19NBADallas MavericksBoston Celtics103 : 109 
17.12.19NBAMilwaukee BucksDallas Mavericks116 : 120 
Wczorajsze wyjazdowe spotkanie z philadelphia to była czysta dominacja ze strony dallas, 19 punktowy przewaga underdoga którym w tym spotkaniu według buków byli, mecz z bostonem i milwaukee też bardzo dobrze rozegrane meczy ze strony dallas równierz w roli underdoga. Dzisiaj myślę że ta drużyna ponownie pokaże co umie na stadionie rywalii. u toronto natomiast można było zaobserwować w sobotnim spotkaniu brak pascala siakama i normana powella, mało brakowało a spotkanie z Washington Wizards by oddali rywalom
 
Score
Toronto Raptors12240282826 
Washington Wizards11823293333


under ponieważ niema doncica i przez to ich średni wynik rzuconych punktów na mecz spadł z 117,6 do 113,3(ostatnie 3 bez doncica). Toronto natomiast ma całkiem dobrą defensywę pozwala średnio rywalowi rzucać 105.9 punktów na mecz.

Dodatkowo Zagram 

-Poniżej 218.5 

@1,84    217 suma pkt

-Dallas Mavericks +2.5

@1,86  
-Tim Hardaway Jr. - Powyzej 16.5

@1,85  16pkt
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
To mój tysięczny post na forum, więc o 21.30 otworzę szampana, przeniosę się do Toronto i będę świętował mały jubileusz na forum. A tak serio. Świetne mecze zapewnia nam w tym roku organizator w niedzielne wieczory o bardzo przystępnej porze. Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć widowisko w którym się zmierzą obrońcy tytuły Toronto Raptors z rewelacją tego sezonu Dallas Mavericks. Poniżej przedstawiam swoje przemyślenia na ten mecz. Typy dość mocne, bo mecz trudny do typowania, a w takich czasem opłaca się poszukać nieprzewidywalnych zdarzeń.

Toronto Raptors - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks wygra i poniżej 218.5 pkt. @3.90 Betclic
Tim Hardaway zdobędzie powyżej 25 pkt. @4.60 Betclic
Kristaps Porzignis powyżej 35.5 pkt.+as.+zb. @1.86 Etoto

Co tu się wydarzyło??!! Dallas oddało przewagę 30 punktów! Same   ​
Obie ekipy bez swoich liderów. Dallas bez Doncicia, Toronto bez Siakama. Myślę, że bardziej odczują brak swojego lidera gospodarze, bo Dallas pokazało, że w trudnych meczach potrafią sobie radzić bez utalentowanego Słoweńca. Co do wyniku może zdubluję tu kolegę powyżej, ale mam identyczne odczucia. Widać, że Mavs nadal ma czym straszyć i spokojnie jest dziś w stanie wygrać, ale wynik powinien być underowy, gdyż braki kadrowe muszą się na nim odbić. 
Kristaps ciągnął wraz z Donciciem tę ekipę od początku sezonu, a teraz tylko to potwierdza praktycznie w każdym meczu. Świetnie odnajduje się w takich wyrównanych starciach i zalicza w nich dobre liczby. Skoro potrafi zebrać piłkę 17-18 razy to myślę, że linia na kombinację punktów, asyst i zbiórek jest dziś do grania.
No i jeden "Wariat", czyli stawiam dziś na pokaźną zdobycz punktową gracza, który zazwyczaj takich nie notuje. Hardaway to gracz pierwszego garnituru gości dostający zazwyczaj wiele minut, a ktoś te punkty będzie dziś zdobywał zdobywał. Wydaje mi się, że Brunson i Finney-Smith, czy Powell mogą mieć kłopot z punktowaniem w meczu z Raptors, które słynie z jednej z solidniejszych obron w lidze. Tu więc mogą być potrzebne rzuty dystansowe, stąd moje typy na Porzignisa, który poza dobrą grą pod koszem również ma całkiem dobrze ułożoną rękę poza linią punktowaną za trzy, a liderować w tym aspekcie powinien właśnie Tim, który z 76ers zaliczył aż siedem "trójek".


E: Chłopaki grają 5 minut, a wynik 0-7. Póki co ciekawszy był mecz Crveny Zvezdy z Olympiakosem w Eurolidze.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@goodvin nim się akurat nie przejmuj. Swoją drogą co zrobiło Dallas w tym meczu to woła o pomstę do nieba. Z tak słabym Toronto przegrać w taki sposób. Nie chcę krakac, ale wydaje mi się, że od teraz Mavs będą mieli tylko trudniej. 
 
goodvin 493

goodvin

Użytkownik
haha dobra ty juz lepiej wymyśl jak znowu babci ręte zwinąć bo coś bankruta wyczuwam coś niezadowolony byłeś z tego że dallas tak dostało
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Zagra dzisiaj Emiid w Philadelphi? Bo mam wiadomość że jego występ dziś przeciwko Detroit niepewny, może wiecie coś więcej? 
 
P 2

patrykus

Użytkownik
         
         Wiadomo, że Nba rządzi się swoimi prawami. Jak ktoś pierwszy raz widział coś takiego , to znaczy że nowicjusz. Trollowanie jest poza kontekstem.
    Jeden kolega miał wczoraj jaja podzielić się swoim typem i argumentacją, a sępy jak to sępy... wychodzą na żer po wszystkim. Gdybyście dali typy, moglibyście komentować, a tak... nie macie prawa głosu. 
Dlatego piszę sobie a muzom, czyli pokrótce.  

A tu cisza... tak to forum umrze, o ile jeszcze żyje. Powyżej widzę 6 luźnych postów,  które niestety nic nie wnoszą do dyskusji o dzisiejszych spotkaniach... i które powinny zostać usunięte, a nie zostały.  



Portland - New Orlean 1
Wiadomo. Gospodarze, New Orlean nie zachwyca. Portland idzie jak burza, i nie wydaje mi sie, by chcieli przerwać swietną passę przed własna publicznoscią.


Detroit - Phila 2
Phila po wczorajszym, wyrażnym zwyciestwie z Waszyngtonem. Detroit przegrało u siebie z Chicago. Grają padakę. Phila potrzebuje zwyciestw, po kilku wpadkach. Wymarzonym rywal, na polepszenie sobie statystyki, i morali.


Cleveland - Atalanta 1

Dla Cleveland wymarzony rywal. Trudny mecz, ale Cleveland już nie raz pokazywało, ze u siebie potrafią powalczyć z każdym. Atut własnego parkietu. Atalanta gra padakę. Wymarzony rywal, by zasiąć do wigilijnego stołu, z poczuciem dobrze wykonanego zadania.


Indiana - Toronto 1

Mała ta stawka..Indiana ,to typowa druzyna własnego parkietu. Wczoraj, juz 4 kwarte sobie odpuscili, przez 3 walczyli jak równy z równym, ale wiadomo... Milwaukee to Milwaukee. Toronto jednak musiał sporo kosztować ten wysilek gonienia Dallas, nie wierze, ze tamci polozyli sie i dali im te blisko 30 pkt. Indiana mysle bardziej wypoczeta no i głodna zwyciestwa. Toronto pokazalo tez wczoraj, ze jest do ugryzienia.


Memphis - San Antonio, trudny mecz. Delikatnie faworyzują San Antonio, ale Memphis sobie dobrze u siebie radzi. Jakbym miał stawiać, dałbym Memphis.Taki rzut moneta.  :)
Powodzenia.










 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Cleveland - Atlanta 
@ Atlanta  kurs 2,03

Kurs zleciał z 2,21 bo w Claveland nie zgra Larry Nance Jr ( prawdopodobnie ) który wystąpił w 27 na 29 meczach Claveland do tej pory. Srednia zdobycz 8.6 punktów na mecz i  7.2 zbiórek na mecz. 
Do składu Atlanty wraca power forward John Collins po 25 meczach zawieszeniu antydopingowym. W swoich pierwszych 5 meczach rozegranych dla Hawks miał stats 17 pkt, 8,8 zbiórek i 1,6 asyst. no wiec T. Young  powinien mieć niezłe wsparcie.
Idę za spadkiem kursów i za Atlantą.

Orlando - Chicago
@ Orlando  kurs  1,59
Orlando po 4 wyjazdowych meczach wracają do własnej hali. .
Po wyjazdowych  porażkach z Utah, Denver i Portland jeśli chcą playoffów - muszą wejść na wyżyny i wygrywać mecze u siebie z takimi drużynami jak Chicago. W składzie jest po powrocie z kontuzji Vucevic. Brak wzmianek o obsencjach. 
Być może w Chicago nie wystąpi Zach Lavine.

Portland - New Orleans
@Portland 1,43
Ostatnie 4 zwycięstwa Portland pozwoliły wspiąc im się z 12 na 8 miejsce w konferencji zachodniej ( premiowane playoff ) 
Słaby start sezonu to kontuzja Lillarda i brak Carmelo Anthonego. Od jakiegoś czasu Portland gra na własciwych obrotach a ich siła jest zdecydowanie większa niż New Orleans ( napewno defensywna ) Orleans w defensywie jedni z najsłabszych w lidze. 
Damian Lillard znów wygląda zdrowo, uzyskując średnią 30,7 punktów na 47% skutyczności ( ostatnie mecze ) Oprócz Lillarda i McCollum zaczyna eksplodować formą Hassan Whiteside - w ostatnim meczu 16pkt 22 zbiórki. Carmelo Anthonego - występ wątliwy.... jeśli jednak zagra.... smiało można iść w ujemy handicap Portland i over pkt co najmniej 115  . Jednak suchy Win Portland wg mnie pewny.
.....................................................................
Dodatkowo
Golden State - Minnesota 
@ Minnesota  kurs 1,7
Mój czarny koń notuje 10 wtop z rzędu. Nie było Townsa, może dzisiaj wystąpi, ale jeśli nawet nie.... to z kim jak z kim, ale z Golden State powinni sobie poradzić i się przełamać.

Phoenix - Denver
Phoenix Suns win kurs 2,57 albo bezpieczniej ( hand. plus 7.5 ) kurs 1,59
Na czuje kompletnie - Myślę, że dzisiaj eksploduje Booker Denver trochę zachłyśnięte wczorajszym zwycięstwem nad Lakersami i jednak trochę zmęczone. 

 
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
NYK VS Washington Wizards 
NYK handi -3,5 @1.84   
Wizards wyjdą dzisiaj bez 8 czołowych graczy  John Wall (19.0 ppg), CJ Miles (6.4 ppg), Rui Hachimura (13.9 ppg), Moritz Wagner (11.6 ppg), Thomas Bryant (13.9 ppg), Jordan McRae (8.9 ppg), Davis Bertans (15.4 ppg) Isaiah Thomas (13.6 ppg). Jest to dla mnie przekonywujący argument na pogranie New York Knicks 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Taki argument ze graja 2 slabe ekipy.... Wall w tym sezonie nie gral ani jednego meczu wiec...jest bardzo czolowym graczem w tym sezonie jesli Knicks tego nie ugraja grajac z tak okrojona ekipa to....wszystkie pilki do Bradleya a ten albo bedzie ceglil albo znowu machnie kolo 40 pkt 
 
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Godzina: 03.00
Spotkanie: Phoenix Suns - Denver Nuggets
#1 WYNIK MECZU : Denver Nuggets
Kurs: 1,84
#2

WYNIK HANDICAP - PHOENIX SUNS - DENVER NUGGETS : Denver Nuggets -3.5
Kurs: 2,05
#3

SUMA PUNKTÓW : poniżej 218.5
Kurs:1,82
Bukmacher: betclic
Analiza:
Phoenix Suns(11) z dotychczasowym bilansem 11W/18L(6W/11L u siebie ) przyjmuje u siebie Denver nuggets(2) z bilansem 20W/8L(7W/5L na wyjazdach). We wczorajszej grze Denver pomimo bycia znacznym underdogiem, pokazało klasę i zdominowało Lakersów  zwyciężając 24 punktami myśle że to może im dać jeszczę większą pewność siebie w dzisiejszym spotkaniu i z pewnością da, Denver jest teraz na serii 6 wygranych z rzędu, ich przeciwnicy natomiast grają zupełnie na odwrót w ostatnim spotkaniu zostali zdominowani przez Houston Rockets zaliczając tym samym 6 przegraną z rzędu. Ich ostatnie spotkanie grali 15 października jeszcze przed sezonem mniej więcej w tych samych składach co będą grać dzisiaj. skończyło się 107:102 dla denver.

Denver lubi bardzo wolną grę,  średnio na mecz w tym sezonie daje sobie strzelać 101.8 punktów na mecz będac liderem w lidze jeżeli chodzi o defensywę jeżeli chodzi o ofensywę to średnio ta drużyna strzela rywalą 107.6 punktów myśle że w tym meczu mogą zejść jeszcze poniżej średniej z powodu zmęczenia. Phoenix natomiast lubi szybką grę średnio na mecz strzela 114.8 pkt plusując się na 6 miejscu jeżeli chodzi o ofernsywę.
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
I to jest najbardziej wkurzające w graniu - jeden mecz ,jedna ekipa która zaprzepaści Ci kupon grany nawet w 2.3 kombinacjach - Portland - zawaliło na zwycięstwo i punkty Lillarda czyli typowe pewniaki :) 
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Zagralem juz dzis bo szkoda czasu plus mysle ze kursy spadną.
Toronto-Boston 2 kurs 1.85 Fortuna      
Mecze swiateczne niby rzadzą sie swoimi prawami ale taki kurs przy takim oslanieniu Toronto trzeba próbować, Toronto mega wyczerpujace 2 mecze w okrojinym skladzie,mega pogon za Dallas i zaraz na drugi dzien znowu pogon zakonczona dodatkowo dogrywką. Liderzy grali ponad 40 min, ide więc w dobrze zorganizowany Boston z dluźszą ławką.
Moim zdanien z tym składem osobowym Toronto nie powinno wygrywać takich meczy a kurs zacny...ale zobaczymy????.
Wesołych Świąt☺
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Toronto Raptors - Boston Celtics
K. Lowry powyżej 35.5 pkt. +as. +zb. @1.88 Betclic
  14+4+8
Betclic chyba jako jedyny ma już wystawioną szerszą ofertę na jutrzejsze mecze w tym na indywidualne statystyki. Spróbuję to wykorzystać i typuję over Lowry'ego, bohatera wielkiego powrotu, jakiego Tornoto dokonało przeciwko Dallas. Tym bardziej, że linia nie jest bardzo wygórowana, biorąc pod uwagę, że Kyle w ostatnich meczach z formą mocno wystrzelił. Kolega wyżej ma rację z minutami, jakie mają za sobą zarówno Lowry, jak i VanVleet, czy Annouby. Moim zdaniem jednak Lowry czuje na sobie ciężar gry Raptors i to, że na jego barkach w głównej mierze spoczywa gra ofensywna obrońców tytułu. Jestem też zdania, że jak idzie to idzie i choć uważam, że Boston może tu minimalnie wygrać tak moim zdaniem Lowry zrobi wszystko, aby uprzykrzyć życie Celtom.

Philadelphia 76 - Milwaukee Bucks
Milwaukee Bucks -2.5 włącznie z dogrywką @1.91 Etoto  121-109
Phila ostatnio z dużymi kłopotami, szczególnie w ataku, co skrzętnie wykorzystały ekipy Dallas i Miami stosując w dużej części meczów obronę strefową, która praktykowana jest częściej w Europie niż za oceanem. Przyniosło to efekt i nie jest powiedziane, że więcej drużyn tego nie zastosuje. Nie jestem pewien, czy akurat Milwaukee, ale uważam że jest to na tyle doświadczona kadra ze świetnym trenerem, jakim bez wątpienia jest Budenholzer znajdą sposób na zatrzymanie Embiida i spółki. Celowo wspominam tu o Kameruńczyku, bo jest on absolutnie kluczowym zawodnikiem w talii Brown'a. Na szczęście dla wszystkich wrócił już do składu 76ers i pojedynek z Bucks zapowiada się świetnie. Stawiam tu jednak na Giannisa i jego kolegów, nie przekonuje mnie ławka gospodarzy, gracze pokroju Scotta, czy Ennisa ciężko będą mieli dorównać półfinalistom ubiegłej kampanii. 


Golden State Warriors - Houston Rockets
Poniżej 219.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.60 Forbet
  220 pkt. ????
Tutaj trochę bardziej ryzykownie, bo nikt mądry raczej nie stawia underów, gdy na parkiet wychodzą zawodnicy z Houston. Ja jednak spróbuję. GS rzucają w tym sezonie średnio 104.9 PPG, więc przyjmuję, że około tylu punktów powinni zdobyć, bo grają z ofensywnie przysposobionymi Rakietami, jednak jakby nie było cały czas czołową drużyną ligi, która ma swoje bardzo duże problemy w obronie, ale często potrafi się również dostosować do rywala, tak aby na końcu odnieść zwycięstwo nawet kosztem zdobyczy punktowych, czy statystyk indywidualnych, co jasno pokazywały mecze z Kings, czy Spurs. Pogromu pewnie tu nie będzie, spodziewam się raczej spokojnej 12-13 punktowej wygranej przyjezdnych, a jeśli gracze Warriors nie wstrzelą się w ataku to myślę, że to starcie może wyglądać podobnie, jak wyżej wspomniane pojedynki Houston z Sacramento, czy San Antonio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom