>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na szczęście, albo nieszczeście odpuściłem granie tego spotkania. Tak jak parę razy pisałem Nutki mnie nie przekonują więc w ich kierunku w ogóle nie gram, a na Toronto się nie odważyłem pograć (poza standardową taśmą na ML), choć tak sobie dziś myślałem, że mogą wygrać. Ale nie spodziewałem się, że będzie taka strzelanina.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja pograłem handi, w przypadku Jets nie gram underów bo ekipa w tym sezonie może lekko underowa, ale potencjał ofensywny bardzo duży więc zawsze mogą nastrzelać. Dawno nie było takiej nocki, żeby ugrać na plus wszystkie spotkania.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Gdyby nie ta nieszczęsna kara to pewnie bym się zmieścił w siedmiu bramkach. Widocznie mój limit szczęścia U/O się wyczerpał. Dzisiaj program sobie Caps I Rangers z handi.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Myślę, że na spokojnie bo Jets raczej to spotkanie kontrolowali ale na strzelaninę się nie zanosilo. Dla grających under najbardziej wkurzające mogło być to, że po pierwsze kara przede wszystkim głupia, chyba za dużo testosteronu u 19-latka, a po drugie w trakcie trwania kary teoretycznie tylko 2 bramki, ale potem Phila po tych 5 minutach jak dzieci we mgle, nie wiem czy tak ich wymęczyła fizycznie ta kara czy podłamaly te 2 bramki i mimo już 5 na lodzie wyglądali jakby ich tam nie było.

Na dzisiaj nawet sie nie za bardzo orientowałem, wiem że Caps z Jackets więc pewnie będą chcieli sie odgryźć za porażkę sprzed kilku dni. W tym tygodniu chyba będzie troche więcej czasu to coś tam do wątku wrzucę od siebie bo ostatnio tylko granie na szybko przed spotkaniami i widzę, że forum też przygasło.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
U mnie również z czasem słabo i też sobie wrzucam niektóre typy na szybko na forum, ale jak widać takie granie na szybko nie przynosi nic dobrego. Ostatnio więcej wpada na live, bo siedzę po nocach niż typując wieczorami.
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Ale CBJ siedli na Caps w 1t :/ te 0-1 to i tak dobry wynik :p oby po przerwie poszło w drugą stronę bo pod koniec 1 tercji już Caps zaczęli coś grać.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 22 grudnia 2019 23:17 przez neutralny@kamilcia21 chyba piszesz o NBA i meczu w Toronto, a to zdecydowanie nie ten temat. ????
No tak, o meczu w Toronto. A to tylko o hokeju tutaj? A to przepraszam, sądziłam, że dyskusje live dotyczą ogółu ???? To gdzie można wyrazić swoje opinie o meczu koszykówki na live
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jakiś żarcik od losu przed świętami. Postanowiłem wrócić do progresji i jak na razie wszystkie dotychczasowe zakończone już na pierwszym poziomie ???? W nawiasach serie spotkań underowych lub bez remisu. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko powiedzieć. Prawdę mówiąc ciężko jest przewidzieć Under lub Over. Ja najczęściej dokładam undery (w miarę możliwości jak najwyższe linie), żeby zwiększyć kurs, ale często staram się unikać. Jeśli trafi Ci się taki Reimer lub Anderson, albo obaj na raz jak dzisiaj w Toronto to masz over jak ta lala. Generalnie unikam overów w NHL, bo kursy są niskie, a często zdarza się, że nie wchodzą, bo padają wyniki rzędu 3:1, 4:1. Pewnie znajdą się tacy, którzy grają U/O i może ktoś Ci coś doradzi. Ja nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nie mam pojęcia jakich spodziewać się dzisiaj wyników.
 
Do góry Bottom