>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 23.12.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 23. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina : Koszykówka Korea WKBL kobiety
Godzina 11:00
Spotkanie:KB Stars (K) - Woori Wibee (K) razem z dogrywkąTyp:KB Stars
Kurs:3,90
Bukmacher : STS
Analiza. To powinien być pasjonujący pojedynek w lidze WKBL koszykówki Korei kobiet ponieważ oba zespoły w tym sezonie grają bardzo dobrze i są głównymi kandydatkami do wywalczenia tytułu mistrzowskiego.Gospodynie tego pojedynku koszykarki KB Stars teraz zajmują 2 miejsce w tabeli.w dotychczas rozegranych pojedynkach wygrały 10 meczy i 3 spotkania przegrały.W ostatniej kolejce niespodziewanie przegrały na swoim parkiecie 56-61 z Busan Sum.Ich rywalki zespół Woori Wibee gra jeszcze lepiej i obecnie plasuje się na 1 miejscu w tabeli z bilansem 11 odniesionych zwycięstw i 2 mecze przegrały.W swoim ostatnim pojedynku pokonały na swoim terenie 75-69 Samsung Blue Minx.Stawiam że KB Stars odniesie minimalne zwycięstwo w tym meczu. być może nawet po rozegranej dogrywce.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina 20:45
Spotkanie : Blackburn : Wigan
Typ : rzut karny 
Kurs : 3.80
Bukmacher : ETOTO

Bardzo uboga dziś oferta choćby stajenka w Betlejem ale gra Chamionship i na tym spotkaniu pomiędzy Blackburn a Wigan zatrzymał się mój wzrok , Blackburn pomimo iż na miejscu 10 to przy ewentualnej wygranej dziś bardzo mocno zbliży się do miejsc 3-6 czyli play-off , dziś podejmują czerwoną latarnię Wigan ale wiadomo takie mecze z czerwona latarnia nie są lekkie łatwe i przyjemne , jak to u mnie szukam czerwieni albo karnego , w tym meczu decyduję się na karnego , sędzia jest GAVIN WARD , ten pan sędziował 13 meczy w tej edycji Championship a jego dorobek to 41 żółtek 1 czerwona i aż 6 karnych , sędziował też mecz z udziałem Blackburn kiedy to grali na wyjeżdzie z Leeds , Blackburn przegrał to spotkanie 2:1 a pierwszą bramkę Leeds zdobyło w 30 minucie po rzucie karnym , statystyka pomiędzy Blackburn a Wigan również pokazuje że karny był nie jeden a że pan Gavin lubi ten punkt na boisku to może i dziś wskaże na wapno !

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina : Hokej - NHL
Godzina : 01:05
Spotkanie : Dallas - Calgary
Typ : Dallas i under 4.5 gola w meczu
Kurs : 5.40
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

Dallas jest obecnie drugim najlepszym zespołem w Zachodniej Konferencji NHL jeśli chodzi o bilans domowych spotkań. Nie bez powodu więc uznawany jest za faworyta w dzisiejszym meczu. Calgary jest typowym średniakiem - tyle samo wygrywa, co przegrywa, więc myślę, że tak solidnej ekipie dzisiaj nie dorównają.

Przejrzałem statystyki H2H obydwu ekip i zauważyłem, że bardzo często padają underowe wyniki. Dlatego też podobnego scenariusza będę upatrywał w dzisiejszym zdarzeniu.

Warto dodać, że na osiem ostatnich bezpośrednich spotkań aż siedmiokrotnie górą byli dzisiejsi gospodarze. 
 

  100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Godzina : 01:00
Spotkanie : Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
Typ : Giannis Antetokounmpo minimum 30pkt i 12 zbiórek
Kurs : 2,10
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Grecki Świr nie ma ograniczeń, nie ma też na siebie stopera w tej lidze co potwierdził ostatnio w meczu przeciwko LAL. Indiana jest dobrze broniącą drużyną, zwłaszcza na desce więc Giannis będzie tam potrzebny do pomocy co powinno pomóc wypełnić zbiórki. Grek ma średnio 31,5 pkt zdobytych na mecz. Jeśli tylko mecz nie skończy się blow-outem i Giannis zagra swoją liczbę minut, czyli około 30 to powinien wypełnić linijkę. W ostatnim meczu mógł się oszczędzić, bo NYK nie okazali się równorzędnym rywalem więc dziś w pełni wypoczęty powinien wziąć wiele na siebie. Im bardziej wyrównany mecz, tym większa szansa na powodzenie dla typu, a Indiana ostatnio pokazuje, że nie należy jej lekceważyć (5/5 wygranych ostatnich meczów).
Powodzenia

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles


Dyscyplina: Piłka Nożna - Jamajka
Godzina: 2:00
Spotkanie: Arnett vs Dunbeholden 
Typ: remis 
Kurs: 3,18
Bukmacher: STS
Analiza:

Mecz między 3 i 8 zespołem. 
Gospodarze bilans 29-23.
Goscie 16-18.
Arnett dobrze gra, nie przegrywa. 
Goście są zespólem średnim 
Jednak dziś 4 graczy kontuzjowanych u gospodarzy. 
Do tego duża mobilizacja w szeregach gości na ten mecz. 


  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - Rosja, KHL
Godzina : 10:00
Spotkanie : Władywostok - Niżny Nowogród
Typ : Władywostok (łącznie z ew. dogrywką/karnymi)
Kurs : 2,18
Bukmacher Fortuna
Analiza:
Moim zdaniem całkiem fajny kurs na to zdarzenie. Bukmacherzy o dziwo jako faworyta stawiają gości, jednak Władywostok to w tym sezonie naprawdę solidna ekipa - dobry gra sprawiła, że mają już 44 oczka i każdej ekipie gra się z nimi bardzo ciężko, zwłaszcza, gdy grają u siebie. Póki co zauważyłem 2 nieobceności przedmeczowe, jednak kurs prawie 3 na czysty win Władywostoku to moim zdaniem wciąż o wiele za dużo.
Niżny nie jest w jakiejś super formie - 1 zwycięstwo w 5 ostatnich meczach, za to bardzo wysokie bo aż 2-7 pokonali na wyjeździe Kunlun. Ciężko powiedzieć, czego można się dziś spodziewać po obu drużynach, jednak ja wchodzę w zwycięstwo gospodarzy łącznie z ewentualną dogrywką lub karnymi.
Powodzenia i pozdrawiam

  100
 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Dart
Godzina: 20:10
Spotkanie: Dave Chisnall vs Jeffrey de Zwaan
Typ:  Dave Chisnall wygra
Kurs: 1.51
Bukmacher: ETOTO
Analiza: potkanie 1/16 finału PDC Mistrzostw Świata. Dave Chisnall (10 miejsce ranking światowy) zagra z Jeffreyem de Zwaanem (23 miejsce). Sam mecz jest rozgrywany w systemie MAX 7 setów, czyli wygrywa ten, który jako pierwszy wygra 4 sety. Chisnall to zawodnik, który poczynił niesamowity progres względem ostatnich lat - rzuca bardzo dobrze podwójne, dodatkowo zdobywa bardzo dużą ilość 180's w swoich meczach. Jego rywal jest młodszy i mniej doświadczony, poza tym ma niski procent lotek kończących biorąc pod uwagę choćby ostatni mecz. Myślę, że Dave wygra to spotkanie i patrząc na jego drabinkę - ma realne szanse na finał, bo zarówno Wright, jak i Price na których może trafić, rozgrywają póki co przeciętny turniej.

  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna-Anglia Championship
Godzina 20:45
Spotkanie : Blackburn : Wigan
Typ : Blackburn wygra i powyżej 1.5 bramki
Kurs : 2.07
Bukmacher : Fortuna

Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie 23 kolejki Championship.Spotykają się drużyny będące na różnych biegunach Blackburn z bilansem dziesięciu zwycięstw,czterech remisów oraz ośmiu porażek.W ostatnich sześciu spotkaniach Blackburn prezentuje wysoką formę wygrywając pięć z nich oraz jedno remisując.W przypadku dzisiejszej wygranej Blackburn zrówna się punktami z będącym na szóstym dającym grę w barażach Brentford.Wigan z kolei z bilansem czterech zwycięstw,sześciu remisów oraz dwunasty porażek zajmują obecnie ostatnie 24 miejsce i pozostają od 10 spotkań bez wygranej notując w tym czasie aż sześć porażek.Jeżeli chodzi o absencje w Blackburn po zawieszeniu powraca najlepszy strzelec zespołu zdobywca dziewięciu bramek Bradley Dack kontuzjowani są natomiast Cunningham i Grayson,niepewny jest występ Harta i Williamsa.W Wigan również po zawieszeniu powraca najlepszy strzelec zespołu Chey Dunkley,który zdobył pięć bramek niepewny natomiast jest występ Foxa i Marshalla.Blackburn w ostatnim czasie bardzo szybko zdobywał bramkę na pięć spotkań aż czterokrotnie otwierali wynik strzelając bramkę do 15 minuty spotkania natomiast Wigan ma tendencje to tracenia bramek w ostatnim kwadransie po 75 minucie stracili aż 12 bramek w obecnych rozgrywkach.Spodziewam się tutaj w miarę pewnego zwycięstwa Blackburn typuje wynik 2:0 lub 2:1.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, 1. Lig
Godzina: 17:00
Spotkanie: Giresunspor - Altinordu SK
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:

Pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Giresunspor w meczach domowych ma bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach jest jednym z najgorzej grających zespołów notując 2 remisy i 5 porażek. Dla mnie osobiście w tym meczu na papierze zespołem lepszym są gospodarze, którzy dodatkowo na własnym stadionie radzą sobie dobrze a Altinordu na wyjazdach gra słabo. Po takim kursie na gospodarzy aż żal mi nie spróbować pograć w ich stronę, bo raczej spodziewałem się tutaj kursów w granicach 1,80-1,90. Kilka słów o absencjach.

Absencje w Giresunspor:
napastnik Del Valle (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Oztorun (8 występów w tym sezonie) i pomocnika Jevtovicia (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)

Absencje w Altinordu:
bramkarz Dagli i obrońca Sigirci (bez występów w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoją występy napastników Ruzgara (6 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Aktaya (5 występów w tym sezonie), obaj nie brali udziału w treningach więc raczej ich występy są mocno wątpliwe

Mimo, iż oba zespoły sąsiadują w ligowej tabeli to dla mnie zespołem o mocniejszej sile rażenia są gospodarze, którzy u siebie grac potrafią natomiast ich rywal na wyjazdach do tej pory kompletnie sobie nie radził co pokazują bilansy obu drużyn. Owszem bilans to nie wszystko, bo wkońcu przełamanie może nadejść ale zagram tutaj po prostu na zespół, który uważam za lepszy i zobaczymy jak to zweryfikuje boisko.

  100



 
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Bahrain Premier League
Godzina 15.30
Spotkanie : Al Rifaa - Al Shabbab
Typ :  Al Rifaa Handicap 3 drogowy -2
Kurs : 3.95
Bukmacher :ETOTO




Witam serdecznie,

Ekipe gospodarzy opisywalem jakis czas temu jednak ich mecz przelozono.

Gospodarze to mistrz Bahrainu i graja bardzo dobrze jako gospodarz. Goscie na prawde nic specjalnego. Balansuja od paru lat na pograniczu 1 i 2 ligi. W zeszlym sezonie ledwo sie utrzymali. Przytaczac nazwisk nie ma co bo nam to nic nie da. Oficjalnych informacji w necie prozno szukac,celuje tu w solidnosc al Rifaa i stale slaba jakosc w grze Shabbab.Takie zespoly jak Shabbab to Rifaa rozbraja u siebie po 2-3 do zera. Jezeli nie padnie jakies czerwo dla gospodarzy to powinni wciagnac Shabbab w oczekiwanym stosunku na handi -2 . Typ ryzykowny pod konkurs i musze sie odgrzebac z czelusci listy punktowej pod koniec miecha ,normalny typ polecam hc-1 za 2.15 .

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bahrain, Premier League
Godzina: 18:00
Spotkanie: East Riffa vs Al Muharraq
Typ: Over 4.5
Kurs: 4.9
Bukmacher: etoto
Analiza:

Ekzotyczna liga Bahrainu. Generalnie spoko kurs na tego typi over, bo w tych ligach zdarza sie to czesto. Tym bardziej, ze druzyna gosci dwa ostatnie mecze wlasnie pokryla ten over. Co ciekawe ostatni mecz wygrany przez aktualnych gospodarzy, a wiec zespol East Riffa byl z takim overem, a bylo to ladnych pare lat temu. Potem wygrywali wszystko zespol przyjezdnych. Dzis tak ze nie sa faworytami, ale naa  gole licze jak najbardziej. Typuje tutaj wynik 3;2 dla gospodarzy. Liga dopiero nabiera obrotow, ale wszyscy maja swiadomosc, ze jej poziom jest bardziej amatorski i brakuje jej bardzo do Kataru czy ZEA. Tak czy siak atmosfera bedzie przyjazna dla zdobywania goli. pozdr

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Denizlispor - Alanyaspor
Typ: Denizlispor strzeli gola
Kurs: 1.52
Bukmacher: betfan
Analiza:
Pojedynek 11. ekipy tureckiej Super Lig z gośćmi, którzy zajmują 8. lokatę. Obydwie drużyny dzielą w tabeli już tylko 2 pkt, także gospodarze mogą po tej kolejce wyprzedzić Alanyaspor. Patrząc na formę z ostatnich 5-ciu meczy, to Denizlispor odniósł 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę notując bilans bramkowy 7:4. Piłkarze Denizlispor przespali początek sezonu ale w końcu zaczęli punktować i piąć się coraz wyżej w tabeli. Z kolei piłkarze Alanyaspor złapali ostatnio małą zadyszkę i odnieśli 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Dziś nie obstawię zwycięscy, lecz jakbym miał się w to bawić to 1X. Jednak typ ze gospodarze strzelą bramkę wydaje mi się bardziej prawdopodobny niż 1X. Goście w 6-ciu ostatnich meczach na wyjeździe tracili bramkę i liczę, że dziś podtrzymają tą serię do 7 spotkań :) 

  52
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: HokejRosja, KHL

Godzinna: 19:30

Spotkanie:  Ufa – Kazan

Typ: over 5 azjan bramki

Kurs: 2.70

Bukmacher: lvbet

Analiza:

W ubogiej ofercie przedświątecznej takie coś można zagrać. Dziś zostanie rozegrane mecz który ma za zadanie promować w Europie rosyjską KHL. Spotkanie odbędzie się w Davos, pora na rozgrywanie meczu przy pełnych trybunach też dobra. A wiadomo jak promocja to trzeba tutaj głównie skupić się na pokazaniu tego co w sporcie drużynowym najlepsze czyli ofensywny, moim zdaniem mogą z takim nastawieniem wyjść obie ekipy a kursy na bramki świetne. Kazan jest liderem Konferencji i należy do najskuteczniejszych ekipa w lidze, na pewno nie jest to zespół który ma problem z kreowaniem i strzelaniem w różnych wariantach i formacjach. Mają ogromna solidność w defensywie ale liczę po prostu że dziś o tym trochę zapomną. Ufa zaciekle walczy o play-off, jest tam duży ścisk na ten moment. Ufa należy do ekip które potrafią swoje zrobić w ofensywie, ale też rywalom nie utrudniają zadania w tym aspekcie zresztą ten zbliżony bilans tez to pokazuje 95:91. Trudno określić jak oni do tego podejdą tym bardziej ze przegrali ostatnie trzy mecze, ale myślę że z racji tej „promocji” wynik trochę będzie miał dla nich mniejsze znaczenie.

  170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, Pro A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Bourg
Typ: Monaco -8.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.43
Bukmacher: Forbet
Analiza: Najwyższa koszykarska liga we Francji i pojedynek wicemistrzów Francji Monaco z dziewiątą drużyną ubiegłego sezonu JL Bourg. Kadrowo gospodarze są absolutnie dwa kroki przed rywalem, ekipa z Księstwa jest obecnie wiceliderem tabeli oraz nieźle radzi sobie również w Eurocupie. Goście to solidna ligowa drużyna, jednak ich obecnie szósta pozycja w tabeli jest moim zdaniem trochę na wyrost, a spowodowana jest również dobrym terminarzem od początku sezonu. Oddać jednak im trzeba, żedobrze radzili sobie z drużynami z dolnej części tabeli, co skutkuje tym, że co raz poważniej w Bourg myślą o play-offach. Dziś jednak zadanie mega trudne. 
Monaco jak wspomniałem to wicemistrz Francji, gdzie w finale lepszy okazał się Lyon wygrywając 3-2. W tym roku ma być inaczej i jak zapowiadają wszyscy w klubie Villeurbanne ma zostać zrzucone z tronu i to dzisiejsi gospodarze sięgną po tytuł, który jednocześnie byłby przepustką do Euroligi. Póki co na czele są jednak obrońcy, a mój dzisiejszy faworyt zaliczył dwie wpadki na wyjazdach. Patrząc jednak na mecze domowe. Monaco w nich nie bierze jeńców i pokonuje wysoko każdego, kto stanie im na drodze. Warto dodać, że za rywali mieli już solidne ligowe drużyny, jak Strasbourg, czy Nanterrere. Wygląda jednak na to, że dzisiejsi gospodarze fazę zasadniczą mogą przegrać w meczach wyjazdowych. Można się tylko domyślać, że całe ich siły skupione będą na play-offach. Kurs na wygraną dziś śmieszny, bo w granicach 1.10, jednak faktycznie tak wyglądają szanse obu drużyn w tym pojedynku. Kwestia indywidualnej decyzji, jaki handicap zaryzykować w tym spotkaniu. 

  100
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna-Anglia Championship
Godzina 20:45
Spotkanie : Blackburn : Wigan
Typ : Wigan lub remis (Wigan nie przegra)
Kurs : 2.05
Bukmacher : sts

Nie ma sie co za duzo rozpisywac. To sa derby polnocno zachodniej Anglii wiec mozna zalozyc, ze Wigan mimo tragicznego bilansu na wyjazdach zmobilizuje sie wyjatkowo. Chyba oprocz Prestonu, ktory juz jest dosc daleko, zaden ich najblizszy rywal nie gra w Championship
Obie druzyny ida reka w reke, to byli wyjadacze z Premiership, ktorzy zaliczyli spadek rok po roku, az do trzeciej ligi i potem razem awansowaly. Mozna powiedziec znaja sie jak lyse konie i trzymaja sie razem.
Do tego poniedzialek, odosobniony mecz, polecany przez bukmacherow oczywiscie Blackburn i ze oboje strzela, nalezy wobec tego podejsc z uzasadniona ostroznoscia do typu na gospodarzy. Wygrali 5 na 6 ostatnich meczow, roztrzaskaja najgorszego na wyjazdach rywala? Ja tego nie kupuje.
Wigan moze jest az na ostatnim miejscu, ale sa w lidze slabsze druzyny od nich, majace gorszego trenera, przez passe meczowbez wygranej polecieli tak nisko, ale takie Luton czy Barnsley sa zdecydowanie od nich slabsze. Predzej czy pozniej Wigan sie obudzi. A nie ma lepszego momentu niz mecz z sasiadem, no i bukmacherom pasowaloby, zeby gospodarze nie wygrali. Mi tez

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom