>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

cs i piłka

K 172

kante97

Użytkownik
EG vs Forze
Zaraz start także będę się streszczał. Forze gra u siebie, a EG posiada w swojej drużynie stand-ina, Crusha, który delikatnie mówiąc odstaje od reszty zawodników ze swojego zespołu, jednak pozostała czwórka to zawodnicy, którzy mają na swoim koncie już sporo udanych turniejów i obecnie to jedna z najlepszych drużyn świata, kursy przez zastąpienie Brehzego Crushem mocno skoczyły, ale uważam, że warto zaryzykować w stronę Evil Geniuses, a więc:
EG wygra 1.90 sts   
EG 1 mapa 1.85 sts   

Mouz vs Virtus.Pro
Nowe VP już teraz reprezentowane przez zawodników z Kazachstanu. Jame będzie grał u siebie więc myślę, że to jest jakiś plus dla dawnego Avangar, na cs_summit gra w ich wykonaniu nie wyglądała najlepiej, ale ten turniej może być inny. Mouse wraca do gry z Woxicem i chciałem coś pograć na fragi tego zawodnika, ale wysoka linia i jakoś nie jestem przekonany. Mouse to drużyna, która ostatnio zgarnia wszystko jak leci i tutaj też pewnie polują na zwycięstwo w turnieju, ale liczę, że może po tak intensywnym czasie nieco zwolnią tempo i VP uda się powalczyć o wyrównane mapy, do tego na pewno będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej pod nowym szyldem.
1 mapa over 25.5 1.70 sts   
2 mapa over 25.5 170 sts   

Mouse vs EG
Ostatni mecz dzisiaj na Epicenter. Zwycięzcy poprzednich meczów spotykają się ze sobą i trzeba przyznać, że mecz myszek na nowe VP był świetnym spotkaniem. Obawiam się jedynie o to, że Mouse może być lekko zmęczone poprzednim spotkaniem, ale poza tym wszystko przemawia za nimi na pierwszej mapie jaką będzie Train. 
Mouse 1 mapa 1.57 sts  

Monterrey vs Liverpool
Za pół godziny pierwszy mecz Liverpoolu na KMŚ. W tym meczu nie chce przewidywać wyniku, bo za niski kurs na wicemistrzów Anglii. Ewentualnie jeśli już to za drobne z handicapem, ale inny typ rzucił mi się w oczy, a mianowicie rożne. Myślę, że będzie wysoki napór drużyny Kloppa co przełoży się na kornery, a Monterrey także co jakiś czas będzie się odgryzało kontratakami i parę rożnych również nabiją.
Over 10.5 rożnych 1.95 sts  
Liverpool -1 1.85 sts  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 172

kante97

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs Charlotte Hornets
Graham over 19.5 punktów 1.84 sts 
  
Hornets win 2.15 sts   

Phila vs Miami 
Embiid over 22.5 punktów 1.84 sts 
  

Oklahoma vs Memphis 
Valanciunas over 12.5 1.84 sts 
  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Navi vs Heroic
Zaraz start kolejnego meczu epicenter w cs:go. Zdecydowanym faworytem jest zespół złożony w większości z zawodników z Rosji. Pierwszą mapą o ile dobrze się orientuje będzie nuke, w poprzednim spotkaniu na tej mapie wyraźnie wygrało Natus Vincere i teraz również nie wykluczam takiej opcji, ale wydaje mi się, że będzie to bardziej wyrównana mapa niż poprzednie i Heroic postawi się faworyzowanemu rywali. Bardzo lubię grać na zabójstwa graczy i tutaj jest taka możliwość dlatego postawie na dwóch zawodników, którzy dość dobrze czują się na tej mapie czyli estaga i electronica i przy wyrównanym spotkaniu myślę, że pokryją linię oferowaną przez sts. Druga mapa jeszcze nieznana, ale spróbuje pograć również na zabójstwa tym razem Simple czyli do niedawna najlepszego zawodnika na świecie, teraz myślę, że również mieści się w trójce o ile wciąż nie jest najlepszy, jednak słabe występy Navi nie pozwalają mu pokazać tego co najlepsze. Wydaje mi się, że po słabszych pierwszych dwóch meczach, na których Simple ani razu nie pokrył linii, dzisiaj pokaże się z lepszej strony i poprowadzi Navi do wygranej.
1 mapa es3tag +17.5 killi 1.88 sts   
1 mapa electronic +20.5 killi 1.78 sts  
1 mapa Heroic +5.5 handi 1.70 sts  
2 mapa Simple +21.5 killi 1.88 sts  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Benfica vs Tours
Benfica -5.5 punktów 1.84 sts
  
Benfca -1.5 seta 2.0 sts  

Trentino vs Ceske
Ceske +18.5 punktów 1.8 sts
  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Big vs Spirit
Siatkówka nieudana, więc czas wrócić do tego co ostatnio siedzi bardzo dobrze czyli do csa. Mecz w ramach Champions Cup. Powszechnie mówi się o tym, że niemiecka formacja w styczniu zostanie wymieniona i przynajmniej trzech zawodników odejdzie z zespołu, z tego względu też wydawało się, że do tego ostatniego turnieju ekipy Big podejdzie nieprzygotowana poprzez brak motywacji, jednak w spotkaniu z G2, które w mojej opinii jest największym faworytem do wygrania tego turnieju zaprezentowało się dość dobrze przegrywając 16:12 co dobrze rokuje na dzisiejsze spotkanie. Przeciwnikiem Spirit, ekipa ta zagrała fajnie spotkanie na HardLegion, w którym minimalnie przegrała 16-14. Jednak wydaje mi się, że HL jest półkę niżej od Niemców i kursy 1.57 na nich jest warty gry. Big nie jest aż tak wyraźnym faworytem i ogólnie rzecz biorąc muszę się z tym godzić, bo spotkanie na pewno nie będzie należało do najłatwiejszych chociaż potencjał drużyny jest dużo większy niż zawodników Spirit. Boję się tylko o brak motywacji ze strony Niemców, ale po pierwszym spotkaniu nieco mnie to uspokoiło i mam nadzieję, że nie spuszczą z tonu po pierwszej przegranej. Kusi mnie też zagrać lżej na wygraną 2:0 Big bo kurs 2.60 zachęca, i za drobne na pewno spróbuje, ale przede wszystkim liczę na czyste zwycięstwo Big.
Big 1.57 sts  
Big 2:0 2.75 forbet  

Lakers vs Bucks
Było czekanie na info odnośnie gry Anthonego Davisa. Wyszła informacja, że dzisiaj zagra więc moim zdaniem szykuje się świetny, bardzo bliski mecz z dużą ilością punktów, a co za tym wszystkim idzie, jeżeli wynik będzie wyrównany to zbyt dużo odpoczywać nie powinien Giannis, liczę na to, że cały mecz będzie na styku i Grek będzie mógł rzucić mnóstwo punktów. Linia wysoka, ale dla takiego zawodnika w takim meczu bezproblemowo do pokrycia, warunkiem jest również dobra gra Lakersów i wyrównany mecz, a wtedy jestem spokojny o punkty gwiazdy Bucks.
Giannis over 33.5 1.80 forbet  

Gobert over 15.5 1.83 forbet  

Harris over 14.5 1.83 forbet  

Utah 1.41 forbet  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Nie wiem czy tak można, obowiązuje zakaz typów live, ten niejako takim jest bo mecz się już odbywa, natomiast jest on już na drugą mapę, a co za tym idzie jeszcze przed tym wydarzeniem, nie wiem czy można tego nie zaliczać do typów live, w razie czego usunę.

Tyloo vs Ence (po pierwszej mapie)
Tyloo 2 mapa 2.80 forbet  
Tyloo 5.60 forbet  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Vitality vs Mouse
Za chwilę rozpocznie się finał Epicenter więc na szybko zagram dwa typy przed tym meczem. Pierwsza mapa to inferno, na której obie ekipy czują się bardzo dobrze, moim faworytem w pierwszym starciu jest Vitality, ale byłby to ryzykowny typ, ponieważ spodziewam się wyrównanego spotkania więc spróbujemy pograć na over rund, a co za tym idzie jeżeli mapa będzie bliska to wysoki wynik powinien wykręcić w tej chwili chyba najlepszy grać na świecie czyli Zywoo. Francuz zawsze dobrze prezentuje się na inferno i chociaż pierwszy raz widzę tak wysoką linię na jakiegokolwiek zawodnika na sts to i tak próbuję, bo przy dużej ilości rund Zywoo może wykręcić nawet koło 30.
1 mapa Zywoo +22.5 killi 1.78 sts   
1 mapa over 25.5 1.68 sts   ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
G2 vs Spirit
Finał Champions Cup z drużyną, którą przewidywałem do wygrania całego turnieju czyli G2. Mapy już znane i za chwilę ruszamy, dlatego nie ma co czekać. Mecz powinien być wyrównany bo Spirit po falstrcie wróciło na właściwe tory. Jednak pierwszą mapę przewiduje na konto G2, które na trainie jest bardzo mocne, a Spirit przegrało na niej z HL. 
1 mapa G2 -2.5hc 1.75 sts   
2 mapa Spirit 2.26 sts  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Za chwilę początek dwóch spotkań dnia w lidze hiszpańskiej oraz włoskiej. W oby spotkaniach przewiduje sporo walki, gorącej atmosfery, dużo fauli i co za tym idzie żółtych kartek. Do tego liczę również na bramkę rodaka, który jest ostatnio w wybornej formie, strzela jak na zawołanie i myślę, że dzisiaj potwierdzi klasę. Napoli potrzebuje punktów jak tlenu, a Milik strzelając kolejne bramki może na stałe wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie, bo przed kontuzją różnie to wyglądało z wychodzeniem w pierwszym składzie. Real także potrzebuje wygranej, rywal trudny, zawsze sprawia problemy i zawsze jest ostra walka.

Sassuolo vs Napoli
Milik gol 2.10 sts 
  
over 4.5 kartki 1.65 sts   

Real vs Atheltic
Real under 2.5 1.57 sts
  
over 4.5 kartki 1.65 sts   
over 5.5 kartki 2.40 sts   
over 6.5 kartki 3.90 sts   
Sędzia kartek zapomniał, ten jego gest uspokajania jeszcze przez tydzień będę przed oczami miał.​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Boston vs Hornets
Walker over 23.5 punktów 1.84 sts 
  

Bucks vs Indiana
Antetokounmpo over 31.5 punktów 1.84 sts 
  
Middleton over 18.5 punktów 1.84 sts   

Oklahoma vs LAC
Harrell over 19.5 punktów 1.84 sts 
  ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Gurney vs Durrant 
over 5.5 1.57 sts 
  
over 6.5 180 Durrant 2.22 sts   
under 6.5 180 Gurney 1.90 sts  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 172

kante97

Użytkownik
Wolves vs City
under 3.5 1.60 sts 
  
over 3.5 kartki 1.70 sts   
over 7.5 rożnych City 2.57 sts   

Price vs Henderson 
over 5.5 2.22 sts 
  
over 6.5 180 Price 2.15 sts   ​
 
Do góry Bottom