>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Alternatywa dla weeb.tv

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Od dawna kupowałem premium na weeb.tv, jednak kiedy ostatni raz kupowałem tam premium to było bardzo słabo z niektórymi kanałami, to znaczy często nie działały. Zwłaszcza Canal+ Sport. Czy coś się zmieniło na plus w ostatnim czasie? Czy jest jakaś alternatywa na której będzie liga angielska, hiszpańska, wloska, niemiecka i LM? Fajną opcja jest konto na Eleven, ale tam są tylko kanały Eleven więc nie ma najważniejszego, czyli LM i PL.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No wlasnie ma ktos stronke internetowa z polskimi kanalami sportowymi za free?
Eurosport 2 , canal + sport , n sport .
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
ktos kupil eleven? jak tam z jakoscia, opoznieniem i buforowaniem? kiedys na onecie bodajze byla oferta ze za kapsel od heinekena mogles sobie obejrzec mecz, ale opoznienie bylo kolo 10-15 minut i zacinalo wiec chcialbym tego uniknac, z gory dzieki
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Weeb.tv to obecnie tragedia, nic tam niema. Wizja.tv nie działa na telefonach, goldvod.tv raz działają niektóre kanały i innym razem inne, ogólnie słaba strona. Ktoś może coś innego polecić?
Co do Eleven, opóźnienia są i to spore 30-60 sekund jak dobrze widziałem, przynajmniej na meczu na którym sprawdzałem, jakoś bardzo słaba.
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Weeb.tv to obecnie tragedia, nic tam niema. Wizja.tv nie działa na telefonach, goldvod.tv raz działają niektóre kanały i innym razem inne, ogólnie słaba strona. Ktoś może coś innego polecić?
Co do Eleven, opóźnienia są i to spore 30-60 sekund jak dobrze widziałem, przynajmniej na meczu na którym sprawdzałem, jakoś bardzo słaba.
dzieki za odpowiedz, ja mam weeb i nie narzekam, wszystkie kanaly sa i nie zacina, jesli juz to bardzo ale to bardzo rzadko
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecze to tylko IPTV. Nie zacina , mecze w fullHD , wszystkie sportowe kanały w PL dostępne - jeżeli jesteś zainteresowany taką lista napisz na priw
 
Do góry Bottom