>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18. kolejka Premier League (21.12-22.12.2019)

Status
Zamknięty.
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Ktoś coś proponuje po minimum kursie 1,4 na mecz Man City - Leicester ?

Over 3,5 kartki @1,42
Over 2,5 gola @1,40
BTTS - TAK @1,58
Over 6,5 rr Man City @1,52

Która opcja najbardziej pewna ?
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 15:41 przez niewierny-janekKtoś coś proponuje po minimum kursie 1,4 na mecz Man City - Leicester ?

Over 3,5 kartki @1,42
Over 2,5 gola @1,40
BTTS - TAK @1,58
Over 6,5 rr Man City @1,52

Która opcja najbardziej pewna ?
Dla mnie rogi, w drugiej kolejności bramki.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Za chwile zaczynamy szlagier 18 kolejki Premier League. Wicelider Leicester jedzie na spotkanie do aktualnego mistrza - Manchesteru City. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo dobrze i spodziewam się prawdziwego arcydzieła. Uważam, że City wygra, ale zupełnie nie polecam grania City po takim kursie. Dostrzegłem jednak bardzo ciekawą linię na rzuty rożne drużyny Lisów. Leicester pod tym względem jest jedną z lepszych drużyn w całej lidze i w każdym spotkaniu bije ich naprawdę bardzo dużo dzięki ofensywnym bocznym obrońców, którzy bardzo często posyłają centry w stronę Vardyego. Nie będę tutaj przytaczał statystyk z jakiś randomowych spotkań ze słabszymi drużynami, bo tam Lisy zawsze robiły linię. Wezmę pod lupę dwa wyjazdowego spotkania do drużyn top6, czyli Liverpoolu oraz United. Tam odpowiednio nabili ich 6 oraz 9. Dziś chciałbym pograć minimum 3 do dubelka lub 4 do jakiegoś singla, bo kursy atrakcyjne.

Leicester powyżej 2.5 RR - 1.42/forbet
Leicester powyżej 3.5 RR - 2/forbet

 

Dodatkowy wariacik:
Leicester nie przegra, wykona więcej RR, a City otrzyma więcej kartek - 35/forbet
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Siema, ma ktoś jakąś dobrą kombinację na mecz Tottenham Chelsea? Bo mam freebeta na Unibecie za postawienie stówy na mecz City Leicester i się wielce zastanawiam. Dla mnie na pewno kartki - sędzia Anthony Taylor, a co jeszcze sensownego można by było dorzucić? Jakiś over, rogi, czy coś bo 1x2 nie chce grać, a muszę coś do tych kartek dołożyć bo freebet jest na betbuilder, a po za tym to tylko 50 zł więc wypadałoby zmontować jakiś kurs typu 5 przynajmniej. Pomoże ktoś?

Edit: No ludziowie sklećta mi jakiegoś wariata śmierdziela żebym z tego freebeta jakiegoś tysia wycisnął i będzie najs XD Kurs jakieś 20 poproszę, a jak nie wejdzie to przynajmniej będę miał na kogo zgonić XD Sklećta mi bo mnie się myśleć nie chcę bo żem się ożłopał jak głupi.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Chelsea - Tottenham
Obie strzela i każda drużyna powyżej 1 kartki 2.70 @betfan 


Bardzo fajny zakład na betfanie, jakby nie patrzeć to są derby Londynu, sędzia jeden z najbardziej overowych jeśli chodzi o Premier League bo Anthony Taylor, a jego ostatnie mecze na angielskich boiskach to odpowiednio kartek- 5, 6 w tym czerwona, 8, 7, 6, 6. Tottenham po zmianie trenera gra bardzo otwarty futbol, średnia goli w ich meczach to prawie 4 na mecz! Ja tutaj widze bardzo otwarte spotkanie, a po golu dla każdej z drużyn to jest minimum!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Tottenham - Chelsea typ: Tottenham over 1.5 gola @ 1.92 Fortuna   

Mourinho dostał odpowiednio dużo czasu po przejeciu druzyny na wprowadzenie swoich zmian i uksztaltowanie zespolu pod swoja filozofie. Oczywiscie nie byl to czas spokojnego przygotowania do sezonu jeszcze przed jego rozpoczeciem ale na pewno widac w grze Tottenhamu prace nowego trenera.
Graja bardzo ofensywnie i efektywnie. Strzelaja wiele bramek co dodaje im pewnosci siebie. O mental i podejscie do spotkania zawodnikow Mou w ogole sie nie boje. Odpowiednio nastrojeni jego metodani wyjda dzis na boisko zeby pokazac swoja wyzszosc.
Nie widze potrzeby aby skupiac sie mocno na personaliach. W bardzo dobrej formie jest Kane, odzywa Lucas, bardzo dobrze spisuje sie pupilek trenera Son a i swoje zadania wypelnia staranie Dele Alli. Cala ta ekipa odpowiedzialna zapewne bedzie za kreowanie sytuacji ofensywnych.
Wiele widzialem typow na underowy mecz z czym osobiscie sie nie zgodze. Chelsea na wyjazdach gra jakby bardziej odwaznie. Pokazuja to liczby strzelonych ale co bardziej mnie interesuje takze i straconych bramek. Tych wpuszczonych nazbieralo sie juz az 17. To nie jest wynik ktorym mozna chwalic sie na lewo i prawo. Wrecz przwciwnie, jesli i dzis w podobny sposob wyjda na to spotkanie, to mozemy zobaczyc naprawde bramkostrzelne widowisko.
Jesli dwa tygodnie temu, przechodzacy trudne chwile Everton, potrafil strzelic im 3 bramki, jesli Burnley czy Norwich strzela po dwa gole to czemu w tak waznym meczu mialby nie zrobic tego Kane i spolka ? Malo tego, Chelsea tracilo chociazby jedna bramke w kazdym ligowym wyjazdowym meczu w tym sezonie. Kazdy tez dobrze wie ze gra na styku nie przynosi dobrych rezultatow i warto zawsze przypieczetowac swoja przewage.
Derby derbami ale dzis uczen nie przerosnie mistrza. To chyba jeszcze nie ten czas Lamparda na odniesienie zwyciestwa z poukladana ekipa swojego bylego trenera z boiska. Wyniki Chelsea sa mocno w kratke co dodatkowo przekonuje do takiego typu na to spotkanie. Biorac ppd uwage wszystko co napisalem, zasadnym wydaje sie typowac minimum dwie bramki grajacych na wlasnym obiekcie Totkow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom