>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

FFF 2

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zaraz kolejna gala FFF tematu brak więc ja krótko. 

Dwie walki mnie kuszą. 
Świerczewski vs Collins. 
Świr, no bez jaj za późno na tego gościa. Owszem na dobrego trenera no ale trener za niego tego nie wygra. 
Dla mnie 1.45 to godne próbowania. 
⛔⛔⛔    

Kryla - Osytek
Kryla pokazał coś nie coś na fff1 a Rest trenuje ciężko no ale uczciwie to dopiero jego początki w sportach walki. Wcześniej tylko dużo siłowni. 

Moim zdaniem 2.03 na Kryle to spore value, mimo, że osobiście trzymam kciuki za Resta! ✔✔✔✔✔✔✔✔✔          
 
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Nie sądzisz ze warto też na Trybsona postawic? kurs 1,45 ale jednak miał do czynienia ze sztukami walk przez dobrych kilka lat. Poradził sobie z Najmanem, co by nie mówić Najman był bokserem przez kilkanaście lat i miał więcej do czynienia z tymi sportami niż szczypiornista. Warunki fizyczne po stronie Kostrzewy, no ale gdyby wzrost i siła była najważniejsza to słoń, a nie lew byłby królem dżungli...Wg mnie Trybson powinien ogarnąć. Co myślicie?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tematu nikt nie zakładał, bo jak widać temat nie cieszy się jakimkolwiek zainteresowaniem. Było można napisać w tym temacie klik

Od siebie proponuję DJ Decks + Trybson @2.39      
iforBET
Decks zmierzy się z Radkiem Słodkiewiczem. 
Face to face

Jak widać warunki po stronie Decksa. Na pewno Dariusz Działek ma więcej wspólnego ze sztukami walki, niż Radek. Widać, że Tomek zjechał z wagi, ale czy to wystarczy? Czy wystarczy mu tlenu? 
Muzyk był swego czasu w kadrze Polski teakwondo, w którym uzyskał czarny pas. Darek od 7 lat startuje w triathlonie, więc jemu tlenu nie powinno zabraknąć. 

Drugi pojedynek, to walka Trybsona z byłym szczypiornistą. Na pewno doświadczenie po stronie Trybsona, który i tak jest słaby w tym co robi, to jego przeciwnik jest fatalny. 
Kostrzewa w debiucie wygrał bardzo szybko, ale jego przeciwnik był dużo słabszy niż Trybson, więc trudno cokolwiek o nim napisać. 

Nie ma co szaleć ze stawkami. Na takich galach możemy być świadkami różnych zakończeń. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Trybson - Kostrzewa 2 @3.00 1xbet  
Spore value, Mimo iż Kostrzewa ma praktycznie zerowe doświadczenie w mma to myślę ze na wypompowanego po minucie Trybałe powinno wystarczyć. W każdej walce Trybson wyglądał Slabo, taka karykatura mma
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Paweł Trybała - Damian Kostrzewa

Typy:

Damian Kostrzewa wygra walkę @3,55 Totalbet   
Damian Kostrzewa wygra walkę w trzeciej rundzie @28,00 LVBet   

Analiza:
Będzie to druga gala tej organizacji, a odbędzie się ona w Zielonej Górze. Paweł Trybała to jest dość dobrze znana postać w sportach walki. Nie jest tak za sprawą jego poziomu sportowego, a za sprawą tego, że jest po prostu medialny. Chłop jest dość inteligentny, ma gadane, coraz lepiej potrafi się promować, takich ludzi polskie MMA też potrzebuje. Jeśli chodzi o jego poziom sportowy, to jest daleki od ideału. Jego zwycięstwa są z samymi słabymi zawodnikami, a jak dostał kogoś trochę konkretniejszego, to przegrywał. Do tego miewa problemy z kontuzjami. Teraz może robić jakieś postępy, bo ma świetnego trenera, a tym trenerem jest Mirosław Okniński, ale cudów raczej nie ma co się spodziewać. W swojej ostatniej walce wygrał z Marcinem Najmanem, ale Najman do już jest sportowy emeryt, do tego do tamtego pojedynku wyszedł bardzo otłuszczony, nieprzygotowany, co ciekawe Najman dużo lepiej się przygotował na walkę z Bonusem BGC, gdzie ważył kilka kilogramów mniej. Jeśli chodzi o zalety i wady Trybsona, to jego główną zaletą wydaje się być dynamika, całkiem energicznie porusza się w ringu. Dynamika jednak nie przekłada się na siłę uderzeń, bo co tu dużo mówić te jego uderzenia wielkiej mocy nie mają i jeśli rywal coś tam potrafi, to wielkiego strachu czuć nie powinien. Trybson jest też waleczny, można powiedzieć, że ma duszę wojownika, pamiętam jego przegraną walkę z Danielem Markowskim, gdzie dał z siebie wszystko i walczył ze zmęczeniem do samego końca, ale przegrał w trzeciej rundzie. Jego wady to taka sobie technika i słaba kondycja. Z kondycją teraz może być jeszcze gorzej, gdyż Paweł Trybała waży coraz więcej. Z Marcinem Najmanem ważył prawie 100 kg, co jest wagą stanowczo za dużą patrząc na jego typ budowy. Trybson ma 183 cm wzrostu i wygląda na ektomorfika. Na swoje dość drobne kości nałożył sporo masy mięśniowej i dokłada jej coraz więcej. Jak wiadomo duża masa mięśniowa może powodować problemy z kondycją, a skoro Trybson miał je jak ważył dużo mniej, to teraz może być z tym jeszcze gorzej.

Jego rywalem będzie Damian Kostrzewa. Kostrzewa to jest były piłkarz ręczny. Jak wiadomo piłka ręczna to sport kontaktowy dla twardzieli z charakterem. Piłkarze ręczni to często duże, silne chłopy, do tego są bardzo wysportowani. Tak jest w przypadku Kostrzewy. W przeciwieństwie Do Pawła Trybały Damian Kostrzewa jest prawdziwym ciężkim. Jest wyższy, mocno zbudowany, ale nie jest przesadnie "napompowany". Jako były piłkarz ręczny kondycyjnie powinien być lepszy niż Paweł Trybała.
Problemem Damiana Kostrzewy jest bardzo małe doświadczenie w sportach walki, a właściwie brak tego doświadczenia. Stoczył on jak dotychczas jedną walkę i trudno określić co naprawdę potrafi. Jego rywalem był Piotr Czapiewski, którego pamiętam z gali Fame MMA, gdzie walczył charytatywnie ze swoim przyjacielem i w której to walce nic nie pokazał... No ale mimo wszystko Czapiewski to jest strongman, potężny facet, a Kostrzewa z nim wygrał w pierwszej rundzie. Damian swoją przygodę ze sportami walki traktuje poważnie, będzie chciał wygrać z Trybsonem.

Teraz pytanie jak potoczy się ta walka. Trybson w przeszłości lubił bardzo ostro zaczynać swoje pojedynki, jednak teraz jak trenuje go Mirosław Okniński ta sytuacja mogła ulec zmianie. Z Najmanem nie ruszył od samego początku do ataku, tylko chwilę poczekał na dobry moment i wszedł w nogi Najmana. Trzeba przyznać, że zrobił to bardzo ładnie, ale Najman kompletnie się tego nie spodziewał(choć w wywiadach mówił co innego, no ale wiadomo jak to z nim jest). Kostrzewski ma przewagę warunków fizycznych, w przeciwieństwie do Najmana jest wysportowany no i wie, że trzeba uważać na te wejścia w nogi, bo Trybson ma to całkiem nieźle opanowane. Jeśli nie da się na to nabrać to myślę, że Trybson nie da rady wygrać z nim przed czasem, bo jak już wcześniej wspomniałem ciosy Pawła Trybały nie są piekielnie mocne i na tak dużego faceta jak Kostrzewa to może być za mało. Wątpię, że Trybson rzuci się od początku do szaleńczego ataku, bo to chyba za duże ryzyko.

Spodziewam się, że obaj podejdą do siebie z wzajemnym respektem i ta walka trochę potrwa. Dla mnie taki kurs na Kostrzewę jest atrakcyjny, do tego za drobne warto spróbować na jego zwycięstwo w trzeciej rundzie, bo w niej Trybson może mieć już duże problemy kondycyjne i kto wie czy nie będzie powtórki z jego potyczki z Danielem Markowskim, a kurs 28,00 to jest naprawdę dużo, a Damian Kostrzewa jak chce wygrać tej pojedynek, to musi to zrobić raczej przed czasem, bo na punkty czarno to widzę, więc w końcu będzie musiał zaryzykować i liczę na to, że zrobi to w trzeciej rundzie.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Mam pare typów na tą gale ale wole się wstrzymać do ważenia. Zdecydowanie popieram typ @5xharoldx5 tylko że on ma jeden mankament i dlatego uprzedzam: z tego co słyszałem to tym razem niektóre walki będą 3x 5 minut. Przypomne że na 1 gali było to 3x 3 min i 100 sekund przerwy między rundami. Jeżeli walka Trybsona będzie na 3x 3 min to jak najbardziej widze spore value w wygranej Kostrzewy w 2 lub 3 rundzie. Ale przy 5 minutach już sytuacja się troche zmienia.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
cytat z dnia 20 grudnia 2019 00:33 przez xavi90Mam pare typów na tą gale ale wole się wstrzymać do ważenia. Zdecydowanie popieram typ @5xharoldx5 tylko że on ma jeden mankament i dlatego uprzedzam: z tego co słyszałem to tym razem niektóre walki będą 3x 5 minut. Przypomne że na 1 gali było to 3x 3 min i 100 sekund przerwy między rundami. Jeżeli walka Trybsona będzie na 3x 3 min to jak najbardziej widze spore value w wygranej Kostrzewy w 2 lub 3 rundzie. Ale przy 5 minutach już sytuacja się troche zmienia.
Jakieś konkretne źródło odrośnie tych 3x5 minut?
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 20 grudnia 2019 02:45 przez kopytko1337

Jakieś konkretne źródło odrośnie tych 3x5 minut?
Gość na chat'cie na TotalBet tak mi pisał a prosiłem żeby zweryfikował gdzie się da bo to istotne w przypadku zakładów na over/under - wiec nic konkretnego bo nie był w stanie mi potwierdzić na 100%, trzeba czekać na oficjalną informacje.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Podobno jednak wszystkie walki jednak 3x 3 minuty i ogólnie rzecz biorąc zgadzam się że warto stawiać na nie-faworytów. Zagram pewnie wygraną Kostrzewy i Świerczewskiego w pierwszej rundzie. Ale największe value widzę w walce kobiet. Zarówna Patrycja Zachorska jak i Karolina Brzuszczyńska mają sporo wspólnego ze sportem- obie to trenerki personalne, Karolina ma nawet czarny pas w taekwondo i brała udział w wielu zawodach, jest także instruktorką a Zachorska uważa że jej domeną jest parter- wiele lat ćwiczyła w Czerwonym Smoku w Poznaniu a obecnie w Warszawie w Berkut WCA, a w przygotowaniach do walki pomagał jej m.in Maciej Miszkin (były bokser). Właśnie w parterze upatruje decydujący aspekt odnośnie tej walki- Zachorska jest zdecydowanie wyższa, cięższa i silniejsza. Jednocześnie jako że dla obu zawodniczek to debiut w MMA to nie spodziewam się fajerwerków ani jakieś szczególnej techniki kończącej. Do tego dystans 3 rund po 3 minuty to stosunkowo mało. Wydaje mi się że są spore szanse na to że Zachorska wykorzysta swoje atuty i będzie sprowadzała walkę do parteru i tam punktowała rywalkę ale Brzuszczyńskiej w przygotowaniach szczególnie tych do walki w parterze pomagał Antoni Chmielewski to myśle że łatwo sie nie da poddać.

Patrycja Zachorska na pkt @6,25 STS
Według mnie wygrała tą walke ale co ja tam wiem.. zero w ogóle jakiejkolwiek punktacji tylko anime czytające kto wygrał.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 21 grudnia 2019 15:42 przez ar0nek@xavi90 serio Świerczewski? Ja mu daje 1% szans na win. 

Tego typu gale rządzą się swoimi prawami- przecież oni nie sięgają po piłkarza czy piłkarza ręcznego dlatego że umieją się bić tylko dlatego że to popularne dyscypliny i oglądalność musi się zgadzać. Nie oszukujmy się- zwycięstwo Świerczewskiego jest im jak nabardziej na rękę, na pewno daje ciekawsze opcje niż Collins (który raczej jakoś super zainteresowania nie wzbudza). Do tego te pare kilogramów różnicy na korzyść Piotrka. Nie twierdze że to pewny typ ale daje zdecydowanie więcej szans niż 1% takze dlatego że przygotowywał go Okiński a co jak co ale taktyke to on umie opracować- dlatego uważam że jeśli wygra to w 1 rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka


Na szybko przed galą. Fortuna ma dzień bez podatku przy 3 zdarzeniach i kursach 1.30.

Piotr Świerczewski - Greg Collins 1.86
Trybała - Kostrzewska: Walka zakończy sie na punkty  - NIE 1.34
Decks - Słodkiewicz: Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej 2.5  - MNIEJ
+ AKO HAPPY HOUR 1.20

4.19 (Fortuna)

a) Kurs na Collinsa mega poszedł do góry. Ludzie naiwnie zaczęli grać na "Świrka", a po fragmentach, w którym widziałem jego urywki wygląda to bardzo źle + Świrek ma już 47 lat i wygląda na problemy z kondycją i nauką. Collins trenuje o wiele dłużej, miał już walkę i doświadczenie ringowe. Myślę, że Mirek Okniński ma plan na Świrka, aby wjechać w nogi i obalić w I rundzie, a kiedy to się nie uda będą mega problemy i Collins powinien to już ogarnąć.

b) Słodkiewicz jako kulturysta pewnie będzie miał prądu na 1 rundę, a potem mocno poleci mu kondycja. Decks widać na urywkach, że wygląda mocno i fajnie się przygotował. Obaj ważą koło 100 kg i moc w łapach będzie. Nie widzę tego na punkty czy końcówki 3 rundy.

c) Dla Trybsona świetnie rozbita walka. 3x3 i aż 100 sekund przerwy. Trybson prawie zawsze wlatywał w swoich przeciwników i ogniował. Tutaj będą krótkie rundy, a więc będzie mógł iść na całego, a przerwa będzie długa na zregenerowanie się. 
 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 19:22 przez movieplk

Na szybko przed galą. Fortuna ma dzień bez podatku przy 3 zdarzeniach i kursach 1.30.

Piotr Świerczewski - Greg Collins 1.86
Trybała - Kostrzewska: Walka zakończy sie na punkty  - NIE 1.34
Decks - Słodkiewicz: Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej 2.5  - MNIEJ
+ AKO HAPPY HOUR 1.20

4.19 (Fortuna)

a) Kurs na Collinsa mega poszedł do góry. Ludzie naiwnie zaczęli grać na "Świrka", a po fragmentach, w którym widziałem jego urywki wygląda to bardzo źle + Świrek ma już 47 lat i wygląda na problemy z kondycją i nauką. Collins trenuje o wiele dłużej, miał już walkę i doświadczenie ringowe. Myślę, że Mirek Okniński ma plan na Świrka, aby wjechać w nogi i obalić w I rundzie, a kiedy to się nie uda będą mega problemy i Collins powinien to już ogarnąć
Skąd wziales kurs 1.86 na Collinsa? Obecnie jest 1.55 i od kilku dni utrzymuje sie na tym poziomie
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
No to Świr wyjaśnił większość kuponow z FFF. Brawo dla Piotrka bo jak na swój wiek pokazal sie bardzo z dobrej strony. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom