>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.12.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 22. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Leganes - Espanyol
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 2.70
Bukmacher:
Betclic
Analiza:Mecz pomiedzy dwiema ekipami zajmujacymi dwie ostatnie pozycje w tabeli. W takim meczu trzeba grac karteczki bo jest to cos co tygryski lubia najbardziej. Strata do bezpiecznego miejsca wynosi w tej chwili 5 pkt i jest to mega wazny mecz dla obu druzyn. Porazka jednej z nich bardzo skomplikuje i tak juz trudna sytuacje w tabeli i mocno przyblizy przegranych do spadku z ligi. Linia i kurs jak na taki mecz jest dla mnie przedswiatecznym prezentem nawet mimo tego, ze spotkanie sedziuje taki underowiec jak Javier Alberola Rojas ze srednia 3.74 kartki na mecz. Nie zmienia to jednak faktu, ze w takim meczu i przy tak niskiej linii jak na warunki hiszpanskie musze to sprobowac.

  170
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - A-League
Godzina: 08:00
Spotkanie: Central Coast Mariners - Adelaide United
Typ: Adelaide United powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.73
Bukmacher: iforBET
Analiza:

Widzę spory potencjał w powyższym typie. Kurs nie zachwyca, ale pograć z jakimś innym zdarzeniem jak najbardziej. 
Dlaczego tak? Otóż Adelaide zajmuje obecnie 5. miejsce. W pięciu ostatnich meczach zdobyli 12 punktów i strzelili 10 goli, co daje średnią 2 bramki na mecz. 
Przeciwnik Mariners zajmuje zamyka ligową tabelę z dorobkiem 7 punktów. Zaczęli fatalnie. Ostatnie pięć meczów i tylko 3 punkty. 
Moją uwagę przykuły bezpośrednie pojedynki. 

Na załączonym zdjęciu widać, że Adelaide nie ma problemu ze zdobyciem minimum dwóch bramek grając przeciwko Mariners. 
Mariners od drugiego października tylko w jednym meczu zachowali czyste konto. 

  100

 
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga

Godzinna: 12:00

Spotkanie: Leganes – Espanyol

Typ: over 2.5 bramki

Kurs: 2.80

Bukmacher: STS

Analiza:

Wydaje się że nie ma w tych kursach i liniach nic dziwnego, gdyż spotykają się ekipy które mają ogromne problemy ze zdobywaniem bramek i raptem mają ich na swym koncie 12 w 17 spotkaniach, ale są to ekipy które zamykają ligową tabelę, do tego rywale i bezpieczna strefa ucieka. Tutaj nawet zwycięstwo którejś z ekipa nie wydostanie ich z niebezpiecznej strefy. Z remisu w takim wypadku będzie się cieszyć pozostałem 18 ekip dlatego ja tutaj widzę nieco otwartej gry i szukanie zwycięstwa. Podwaliny już Leganes zrobiło bo nie tak dawno grali podobny mecz u siebie, z podobnymi kursami z Vigo i był to otwarty mecz w którym nikogo remis nie zadawalał i skończyło się na 3:2. Zresztą Leganes ostatnio w domu złapało rytm i strzelało bramek w sześciu ostatnich spotkaniach domowych.  Dodatkowo zespół trochę osłabiony w defensywie gdzie kontuzjowani są dwaj gracze Bustinza oraz Siovas. Espanyol ma potencjał na lepszą grę co udowodnili w Lidze Europy wygrywają swoją grupę, będąc naprawdę skutecznym ofensywnym zespołem. Potrzebują to przenieś na ligę ostatnio się udało zremisować 2:2 z Betisem to jest jakiś prognostyk, ale tez było widać ze troszeczkę więcej w ofensywnie sprawia że mniej jakości pojawia się w defensywie. Ważne spotkanie dla obu ekip, niby nikt tego nie będzie chciał przegrać ale nie wydaje się by też tutaj mieliby na coś czekać – szybka bramka i powinniśmy mieć wymianę ciosów.

  100
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Hokej _ NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - Nashville Predators
Typ: Boston Bruins ML
Kurs: 1.63
Bukmacher: sts
Analiza:

Na ten momen swietny typy z mojej strony w tym konkursie a wiec skupie swoja uwage wlasnie tutaj ze wzgledy na zly wybor zakladow w moim temacie ale rowniez bez dramatu, dwa ostatnie zaklady na plus ale wracmy do NHL , udane wyczucie zakladu na NY Islander ktore pokonalo Boston przynisolo dobry profit, tym razem powrot ponownie do meczu w Bostonie i czy warto ich poprzec.

Ogladaj caly mecz z NYI , Boston zaczal w miare, obejmujac prowadzenie ale tercja byla dosc wyrownana w drugiej tercji lepiej zaczeli Islandersi strzelajac dwie bramki w takim przypadku Boston rzucil sie do odrabiania strat i zamknal Islanders na tyle ze udalo sie doprowadzic ich do kar czego wynikiem byla gra w przewadze nawet 5 na 3 i bramka wyrownujaca. Boston w ostatnich 10 minutach oslab i mieli wiele szczesci ze dociagneli do dogrywki ale w dogrywce byli blisko strzelenia bramki. w karnych ciala dal Rask(bramkarz) i skonczylo sie porazka gospodarzy.

Boston przegral usiebie pierwszy raz w sezonie 4 mecze zrzedu a Boston przegrał tylko jedną grę u siebie w regulaminowym czasie. „Są tacy twardzi w domu” - powiedzial M.Barzal zawodnik Islanders "i trzeba bylo na pracowac aby pozostac w kontakcie przez caly mecz" ktory strzelil bramke i wie ile musial pozostawic siebie na tym lodzie. Mecz byl bardzo zazarty i zaciety bylo w nim sporo walki.

Boston dzisiaj bedzie chcial przelamac zla pase, mimo tych porazek oni dalej sa na pierwszym miejscu w Konferencji pod wzgledem gier domowych a Bjork(Boston) jest pewny siebie " W tym zespole mamy duzo pewnosci siebie samych oraz dumni, nie czujemy jakiegokolwiek pod denerwowania nawet wtedy gdy upadniemy, nadal czujemy ze wrocimy na odpowiednie tory.  

Nashville to jednenasta druzyna pod wzgledem gier na wyjezdzie i napewno z pozoru nie beda latwym przeciwnikiem i beda chcieli zakonczyc swoj czwarty mecz na wyjezdzie pozytywnie 2-0-1 nie doznajac porazki w regulaminowym czasie gry. Nashville wygralo ostatio pince z osmiu meczy przeciwko Bostonowi i wole takiego przeciwnika(niz Ottawa czy Detroit) przy ktorym Boston bedzie sie musial stanac i postawic sie jeszcze z pelna werwa dlatego tutaj uderze wprzelamanie Bostonu.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 13:30
Spotkanie : Heidenheim - VfL Osnabruck
Typ : suma kartek / powyżej 3.5
Kurs : 2.00
Bukmacher : ETOTO

Spotkanie dwóch najlepiej grających drużyn ostatnich 5 kolejek , gospodarze po 5 kolejkach 3-1-1 i bramki 7:3 natomiast goście a zarazem beniaminek 4-1-0 i bramki 11:4 , w pierwszym meczu 4 żółtka a za dwie żółte Osnabruck grał w 10  i to chyba zadecydowało że polegli u siebie 1:3 bo Heidenheim  zdobyło dwie bramki w 89 i 93 minucie , dziś sędzia jest MICHAEL BACHER który ma 13 pokazanych żółtek w zaledwie 3 meczach które sędziował , jak dla mnie powinno być ostro no i liczę na pana Michaela który nie zejdzie w tym meczu poniżej średniej  no i nie są to tylko żółte kartki ale ogólnie powyżej 3.5 !

  100
 
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria a
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo- Napoli
Typ: Powyżej 2.5 + obie strzela
Kurs: 1.77
Bukmacher: efortuna
Analiza:
 

Dla mnie to petarda, przecież u jednych i drugich braki w obronie. U gospodarzy za kartki pauzuje Toljan, a więc piłkarz, który ma najwięcej minut rozegranych w podstawowym składzie jeśli chodzi o formacji obronną Sassuolo, a nadal brak Chirichesa. W Napoli z powodu kontuzji wypada Koulibaly, Malcouit, Ghoulam, a za czerwoną wciąż pauzuje Maksimovic. Dla mnie osobiście zatrudnienie Gattuso to błąd, przecież jako trener ma praktycznie zerowe doświadczenie, juz poprzedni mecz z Parmą pokazał, że nie potrafi poustawiać swoich graczy ( Parma wbila 2
gole). Mecz odbędzie na Mapei Stadium i powtorze to po raz kolejny- to najbardziej overowy stadion w całych Włoszech. Sassuolo gra zawsze wysoko, odważnie, atakuje od pierwszej do ostatniej minuty- swoją drogą średnia ponad 4 bramek na mecz może robić wrażenie. U gospodarzy kapitalny przód- zdrowyy jest kapitan Berardi, do tego szybki Boga, Caputo, a ich zmiennicy Traore, Duncan czy Obiang niczym nie odstają, co sprawia, że De Zerbi przed każdym meczem ma dylemat. Gram też over 1.5 gola Sassuolo po kursie 2.88, ale to co podałem wyżej to bezpieczniejsza opcja. Milik, Lozano, Insigne powinni bez problemu coś strzelić defensywie Sassuolo.

  77
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: Chelsea
Kurs: 2.99
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Od kilku dni ludzie sa naganiani na 'superhiper' Tottenham po swietnym kursie biorac pod uwage ich ostatnie wyniki, wyniki Chelsea itp. Gdzie nie spojrzec, kazdy typ jest na Tottenham.
Identyczna sytuacja byla przed meczem z Manchesterem United, z ta roznica, ze kurs na Tottenham byl jeszcze wyzszy (smacznego) i tamten mecz byl na wyjezdzie. Dziwnym trafem wydaje mi sie, ze ci sami co grali na Tottenham wtedy, graja na nich dzis, nic to ich nie nauczylo.

OK, remis tez moze byc, ale nie sadze, by Tottenham to wygral. Od czasow objecia sterow przez Mourinho wygrywaja mecze z ogorkami na ogol, a juz tym silniejszym musza sie poklonic. Pomijam mecz z Wolves, gdzie sa powiazania menadzersko-agencyjne (Mendes jest agentem i Mourinho i wiekszosci pilkarzy i trenera Wolves wiec mogla byc taka polityka ze biora trzy punkty)
Tak wiec Chelsea typ pazerny (nie poplaca na krotka mete), X2 raczej bezpieczny, bramki na bank beda, łamak? 1-2? 2-1?
Kto wie, ten bedzie bogaty, napewno to jest mecz gdzie sporo bedzie sie dzialo, to zupelne przeciwienstwo do wczorajszego Everton-Arsenal. Poziom o wiele wyzszy a i bramki beda
Typowi klienci bukmacherow beda walic na Tottenham, bo gra u siebie, Mourinho bedzie chcial zniszczyc byly klub, jest w swietnej formie, Chelsea przegrala 4 na 5 ostatnich meczow i kasa bedzie splywac na Tottenham. Tam az sie prosi zeby ja przejac. Mourinho jakos MAnchesteru nie zniszczyl, pojechal zeby sie poklonic i odwalili kaszane.
A jak przegram, mecz bedzie kosztowal miliony bukmacherow. Ale cos mi sie wydaje, ze Tottenham tego meczu nie wygra, czasem obok marzy bukmacherom potrzebny jest taki mecz co ludzie wtapiaja miliony. Okazja idealna. Chelsea X2 (do konkursu 2)

  199
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna 1. Hiszpania
Godzina 16:00
Spotkanie : Real Betis - Atletico Madryt
Typ : Real Betis i under 3.5 gola
Kurs : 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Piłkarze Real Betis są obecnie na 13. miejscu tabeli ligi hiszpańskiej, ale sporo zawdzięczają występom na własnym stadionie. Spośród dziewięciu spotkań u siebie wygrali pięć. Ostatnio pokonane zespoły (Bilbao, Valencia, Celta Vigo) to nie jest wprawdzie top ligi, ale już po tych zdarzeniach widać potencjał i gotowość do gry z jeszcze lepszymi.

Dziś okazja do sukcesu jest wyborna - oto podejmują Atletico Madryt. Ci ostatni gubią sporo punktów na wyjeździe - i po ośmiu spotkaniach mają bilans bramek wyjazdowych 6:5. Zdecydowanie najniższy współczynnik.

Betis potrafi strzelać bramki. Dość powiedzieć, że ma ich więcej niż wielki Real Madryt. Upatruję dzisiaj szansy ze strony Lorena Miron i jego kolegów na odniesienie kolejnego cennego zwycięstwa, a jednocześnie nie obejrzymy więcej jak trzy bramki w meczu.

  100
 
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 08:00
Spotkanie: Central Coast Mariners - Adelaide United
Typ: Adelaide United DNB
Kurs: 1.65
Bukmacher:  Betclic
Analiza:
Zgadzam się z poprzednikiem i jego typem - jest bardzo słuszny. Ja podobnie w tym meczu widzę faworyta i liczę na to, że jeśli już Adelaide zdobędzie 2 gole dla kolegi to tego meczu po prostu nie przegra.
Coast Miners nie najgorzej u siebie jeśli chodzi o wyniki, bo potrafią coś tam punktować, jednak na ostatnie 5 spotkań przegrali w domu 2 razy i to oba razy z .... Adelaide United (kolejka 6 i puchar).
Przede wszystkim myślę, że Adelaide wygra ten mecz ponieważ są zespołem zwyczajnie lepszym - kontrolują grę, stwarzają okazję i prowadzą piłkę. Myślę, że jeśli wyjdą na odpowiednik zaangażowaniu to mogą tutaj wyciągnąć zwycięstwo, jednak podeprę się zwrotem w przypadku podziału oczek. Jeśli chodzi o gości to delegacje im nie straszne - 4 wygrane w 5 meczach mówią wszystko.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Serie A
Godzina 12:30
Spotkanie : Atalanta-Milan
Typ :Atalanta powyżej 7,5 rzutów rożnych
Kurs : 2,39
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Atalanta 6/7 meczy domowych pokrywała proponowany over. A w jednym meczu zdobyła 6 rogów. Ich średnia u siebie wynosi aż 10 rzutów rożnych, więc myślę że 8 to formalność po takim fajnym kursie, ale zobaczymy jak będzie przebiegać mecz.
Powodzenia

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - liga angielska
Godzina 15:00
Spotkanie : Watford - MU
Typ :MU powyżej 4,5 rogów
Kurs : 1,54
Bukmacher Fortuna
Analiza :
Dzisiaj Czerwone Diabły jade po 3 pkt do słąbiutkiego Watford , druzyna zajmuje ostatnie miejsce  zaledwie 9 pkt a co najlepsze w 17 sotkaniach strzelili jedynue 9 bramek czyli ta druzyna praktycznie nie istnieje. MU zajmujace 8 miejsce tez nie jakies zaowalajace bedzie chcialo zdobyc 3 pkt bo to najlatwiejsze 3 pkt w lidze i bede mogli awansowac do top5 . Machester posiada w swoim skladzie dobrych zawodnikow w ataku wiec mysle ze dzisiaj oni beda bombardowac zespol Watford a za tym pojda rzuty rozne. Druzynie gospodarzy dzisiaj zostanie jedynie bronienie sie. 

  54
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 582K
Dyscyplina : Koszykówka Chiny CBA
Godzina 12:35
Spotkanie :Bayi Army Rocket- Jiangsu Tongxi razem z dogrywkąTyp:Bayi Army Rocket
Kurs:5,80
Bukmacher : Forbet
Analiza:
Gospodarze tego pojedynku koszykarze Bayi Army Rocket w tym sezonie spisują się fatalnie i teraz zajmują oni ostatnie 20 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 1 spotkanie i 18 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowy pojedynek z Shanghai 106-93.Ich rywale drużyna Jiangsu Tongxi gra w kratkę i bardzo dobre pojedynki w ich wykonaniu przeplata nieudanymi meczami.Obecnie zajmują 13 miejsce w tabeli z bilansem 8 odniesionych zwycięstw i 11 meczy przegrali.W swoim ostatnim spotkaniu przegrali wyjazdowy mecz z Xinjiang 107-98.Myślę że gospodarze są w stanie sprawić niespodziankę i wygrać ten pojedynek.

 
  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 11:00
Spotkanie: Fenerbahce - Bandirma
Typ: Fenerbahce będzie prowadzić do przerwy i wygra mecz 
Kurs: 1.42
Bukmacher: Totalbet
Analiza: Patrząc na tabelę można uznać, że ten typ nie ma racji bytu, bo spotykają się ze sobą sąsiedzi z tabeli, gdyż Fenerbahce jest piąte, a Bandirma szósta, jednak potencjał obu drużyn nieporównywalny i to gospodarze w tym aspekcie górują. Goście mieli dość łatwy kalendarz od początku sezonu, a z lepszych drużyn pokonali jedynie rezerwowy Efes. Gdy przyszło do starć z Galatą, czy Besiktasem to już nie było tak lekko i były to wysokie porażki. Amerykanie przewodzą w Bandirmie i praktycznie prowadzą całą grę, jest ich tu całkiem sporo, jak na europejskie realia. Polscy kibice najlepiej mogą kojarzyć Omara Prewitta, który przed sezonem odszedł z Legii Warszawa, gdzie był najskuteczniejszym strzelcem ubiegłego sezonu. Wyróżniają się jeszcze Emanuel Terry, który ledwo co przyleciał zza oceanu oraz Ian Hummer, który w Europie gra już kilka lat. Jednak w klubach takich jak Monaco, Nowgorod, czy Avtodor nie zagrzał miejsca na dłużej, co jasno pokazuje jego możliwości. 
Gospodarzy przedstawiać nie trzeba. Serb Kalinic, świetni Turcy Mahmutoglu i Muhammed. Do tego Francuz Lavergne, Grek Sloukas, czy Amerykanin Williams. Wszyscy Ci gracze są chyba lepsi niż najlepszy zawodnik gości. 
Fenerbahce jest po czterech porażkach z rzędu i myślę, że będą chcieli dziś przekonująco wygrać. W Eurolidze grali u siebie, więc w tym tygodniu ominęły ich podróże, co też będzie miało wpływ na wynik. Tabela Super Ligi jest ciasna, a jakby nie było ich rywal jest jedno miejsce za nimi, więc porażka w takim meczu byłaby katastrofą. 
Moim zdaniem dziś jednak potencjałem sportowym zawodnicy trenera Obradovicia się obronią i pewnie będą prowadzić do przerwy oraz wygrają cały mecz, na co całkiem przyzwoity kurs proponuje Totalbet.

  42
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Atalanta-Milan
Typ: Zdecydowanie poniżej 3,5 bramki w meczu
Kurs : 1,53
Bukmacher : Fortuna

Analiza :

Gra bramkostrzelna Atalanta a więc padnie sporo goli? Ja się na to nie piszę. Kurs jest słaby ale według mnie dający pewną gwarancję.
Jak widzę mecz? Oglądam wszystkie mecze Milanu od czasu gdy w składzie gra nasz napastnik. Szczerze powiedziawszy nie widzę ewolucji w grze tej drużyny od czasu Gatuso.

Piątek na ławce i słusznie, Leão niewiele do tej pory dał ofensywie, o Suso nie ma co pisać bo fani Milanu wiedzą o co chodzi. Ponadto chimeryczny Çalhanoğlu, słaby Castillejo nie gwarantują obecnie poziomu o którym marzą fani Mediolańczyków. Dzisiaj grają wyjazd i wiele wskazuje, że ich gra oparta będzie na defensywie i kontratakach.

Czy Musacchio i Romagnoli są w stanie zatrzymać Gomeza czy Iličicia? To pytanie trzeba sobie postawić w kwestii grania typu na under/over. 

Jeśli do przerwy defensywa Milanu nie pęknie to o mój typ jestem spokojna. Uważam, że Atalanta jest faworytem spotkania ale po cichu liczę, że Donnarumma nie wpuści wielu goli. Mecz może mieć dwa odmienne oblicza. Albo będzie kompletnie zwariowany albo nudny jak przysłowiowe... sami wiecie. Stawiam na to drugie.

Więcej jak dwóch goli Atalanta nie strzeli. Milan? Może coś ustrzelą. Może remis 1-1? Albo 2-1 dla Bergamo? A może nieoczekiwane 0-0? Tutaj może się wszystko zdarzyć. Ja uznaję typ under 3,5 za w miarę bezpieczny.

  100
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Serie A
godzina: 15:00
Spotkanie Lecce- bologna
Typ: +2.5 gola , +5.5 kartek
Kurs: 2.63
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Sytuację obu drużyn dobrze opisano w dziale Włochy, zgadzam się z nią i nie chce powtarzać.solidna ofensywa bologni i najgorsza defensywa ligi z lecce.w meczach lecce u siebie  równo 3 gole na mecz podobnie w wyjazdach bologni. Myślę że 3 gole powinny wpaść. Jeśli chodzi o kartki to uważam ten mecz za trochę podobny do mojego wczorajszego typu na kartki w Torino. Bologna próbuje wejść do do 1 ósemki a lecce ucieka przed spadkiem. Sędzia abisso najbardziej overowy z dzisiejszych w serie A . potrafi dać nawet 10 żółtych kartek. I sędziuje chyba najostrzejszy mecz moim zdaniem. Fortuna nie wystawia kartek na ten mecz i tylko totolotek łączy je na kuponie z bramkami chyba że ktoś zna innego bukmachera.w iforbet jest zakład specjalny za ok. 5.20 2.5 gola, 5.5 kartek + 10.5 rogów ale rogi w tym meczu to loteria chociaż obie drużyny często je pokrywają.za drobne można postawić.

  163
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Turcja
Godzina 12:00
Spotkanie : Genclerbirligi - Sivasspor
Typ :  Sivasspor ( handi eu 1-0)
Kurs : 4,55
Bukmacher : totolotek

Witam,

Sivasspor gra bdb sezon. Dużo strzelają. 
ostatnio wygrana w handi  z Fenerbache 3-1,a dzisiejsi gospodarze z Fene ulegli 5-2 ostatnio.
Również Gencer remis  z Yani,a Siva wygrała ostatnio na handi z Yani....tu te elementy wyżej opisane plus wysoka forma strzelecka Sivassporu przekonuje mnie do zagrania tego typu.

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina : Piłka nożna - Superpuchar Włoch
Godzina: 17:45
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: Juventus over 2,5
Kurs : 4,3
Bukmacher : Fortuna

Bardzo ładny kurs na Fortunie jeśli chodzi o ilość bramek Juventusu, muszą strzelić trzy aby typ był trafiony.

Obydwa zespoły spotkały się już w Superpucharze w 2017 - wtedy Lazio wygrało 3-2. Lazio gra ciekawy ofensywny futbol i może strzelić gola w tym meczu lub więcej, dlatego Juventus wg mnie będzie musiał dzisiaj strzelić trochę bramek. 7 grudnia w lidze piłkarze Lazio pokonali Juventus 3-1. Także stara dama ma tu rachunki do wyrównania, Ronaldo ustrzelił dwa gole w ostatnim mecz z Udinese, liczę również na jego bramki dzisiaj. Mecz jest rozgrywany w Arabii Saudyjskiej i liczę, że zobaczymy dzisiaj ofensywny futbol i mecz pełen bramek oraz granie trochę pod kibiców. A być może nie jeden piłkarz będzie się chciał pokazać w Arabii, zostać tam zapamiętanym przez Szejków i załatwić sobie lukratywny kontrakt w przyszłości. Liczę dzisiaj na ciekawe spotkanie i wiele bramek, najważniejsze żeby Juventus strzelił 3 gole.

  100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Austria, Superliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Swans Gmunden - UBC St. Pölten 
Typ: 2 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:

Gospodarze u siebie mają bilans 5 zwycięstw i 1 porażki natomiast St. Pölten na wyjazdach zaliczył 4 zwycięstwa i 2 porażki. Oba zespoły ostatnio w bardzo dobrej formi. Swans Gmunden wygrał swoje 8 meczy z rzędu (5 w lidze austriackiej, 1 w pucharze Austrii i 2 w europejskich pucharach), natomiast goście tego spotkania wygrali 5 ostatnich meczy z rzędu (4 w lidze i 1 w pucharze Austrii). Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania między tymi ekipami to tutaj wyraźnie w ostatnim czasie ekipa Swans Gmunden jest katem dla St. Pölten, gdyż ogrywali ich w ostatnich 12 meczach ligowych z rzędu:

Jak widać zespół z St. Pölten ostatni raz wygrał z tym rywalem na własnym parkiecie na początku 2010 roku. Na wyjeździe z kolei jeszcze nigdy im się ta sztuka nie udała (statystyki od 2004 roku, nie wiem czy wcześniej ze sobą te zespoły grały). Zatem skąd pomysł aby spróbować pograć tutaj na gości ? Każda passa się kiedyś kończy a w tym spotkaniu nadarza się świetna okazja na to dla zespołu St. Pölten. Po pierwsze gospodarze tego meczu mogą być nieco zmęczeni, bo ostatnio mają duże nagromadzenie meczy. Grają co 3-4 dni łącząc rozgrywki ligowe z pucharem Austrii oraz meczami w europejskich rozgrywkach Alpe Adria Cup. Właśnie w tych ostatnich w ostatnim spotkaniu z zespołem z Brna kontuzji doznał ich najlepszy strzelec Enis Murati, który doznał złamania nosa i dzisiaj nie zagra. Oprócz niego nie zagra również kilku innych kontuzjowanych graczy Ogunyemi, Linortner i Hofinger. Przed nimi po tym spotkaniu trudny mecz na wyjeździe za 4 dni z liderem Klosterneuburg wiec trener dziś może trochę więcej rotacji zastosować. Ja liczę na przełamanie w bezpośrednich pojedynkach tych drużyn zespołu St. Pölten, bo okazja nadarza się bardzo dobra. 

  250
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria a
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo- Napoli
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Obie ekipy mają podobną charakterystykę w tym sezonie. Stosunkowo dobra ofensywna i bardzo słaba defensywa. Napoli nie wygrywa w lidze od bodajże 7 czy 8 spotkań, tracą bramki w głupi sposób - jak choćby z Parmą, nie mówiąc już o punktach traconych w końcówkach. Sassuolo jest nieobliczalne, bo potrafi strzelić takiej ekipie jak Juventus (czy nawet z nią zremisować) czy też z Lazio, ale tracą punkty w meczach, w których to oni są faworyzowanym zespołem. Typy na ten mecz rozkładają się 50/50, myślę że BTS jest sensowny, zważywszy na potencjał ofensywny obu ekip i brak Koulibaly'ego w szeregach gości.

  55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom