KONKURS: Barcelona - Real Madryt [18.12.2019, 20:00] do wygrania 15 freebetów od ETOTO!

kacper091097 192,7K

kacper091097

cytat z dnia 12 grudnia 2019 14:13 przez kacper0910971. Wynik meczu: Barcelona - Remis - Real (poprawny typ = 6pkt) Barcelona 2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2-1 3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 1-0 4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) powyżej 5. Barcelona liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) powyżej 6. Real liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) poniżej   7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) tak 8. Pierwszy gol Barcelona: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) 1 połowa 9. Pierwszy gol Real: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) 2 połowa 10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Barcelona/ Remis / Real (8pkt) Barca/Barca 11. Pierwszy zdobywca gola: np. Benzema lub brak goli(5pkt) Suarez 12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) powyżej 13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) powyżej   14. Barcelona liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) powyżej   15. Real liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) powyżej   16. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) nie   17. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) nie   18. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg.fifa.com): Barcelona / remis / Real (3pkt) Barca   19. Doliczony czas w 1 połowie: (0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 2 20. Doliczony czas w 2 połowie: (0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 4
17 pkt

mateusz9681 3,4K

mateusz9681

cytat z dnia 18 grudnia 2019 17:11 przez mateusz96811. Wynik meczu: Barcelona - Remis - Real (poprawny typ = 6pkt) Remis
2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2:2
3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 0:1​4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej  2,5(4pkt)Powyżej
5. Barcelona liczba goli: Powyżej / Poniżej
​​​​1,5 (2pkt) Powyżej
6. Real liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej
7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Tak
8. Pierwszy gol Barcelona: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) II połowa
9. Pierwszy gol Real: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa
10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Barcelona/ Remis / Real (8pkt) Real/remis
17. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie
18. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg.fifa.com): Barcelona / remis / Real (3pkt) Barca
19. Doliczony czas w 1 połowie: (0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 1
20. Doliczony czas w 2 połowie: (0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 4