>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zbiórka dla mojej znajomej, Natalii. Proszę o przeczytanie.

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jako świeży członek ModTeamu pozwolę sobie założyć temat w tym dziale, bo ma on dużą poczytność.

Panowie i panie odwiedzający mój temat i nie tylko. Moja znajoma znalazła się w potrzebie. Sprawa jest pilna i potrzebne są pieniądze. Oprócz tego co sam mogę przelać, chciałbym poprosić Was o zajrzenie na stronę jej zbiórki i w miarę możliwości wysłanie choćby najmniejszej sumy. Wiele było akcji gdzie tysiącom udawało się zebrać duże pieniądze. Liczę, że w przypadku Natalii też tak będzie. 

https://zrzutka.pl/natalia

Dziękuję z góry za zaangażowanie i przelanie nawet drobnej kwoty! 
 
K 20

karlos24

Użytkownik
A ja mam taką propozycję. Na zrzutka.pl można wpłacać korzystając z karty wirtualnej, którą można stworzyć na skrill lub neteller. Jeśli komuś zostało jakieś 5 - 10 zł to robimy kartę wirtualną i wpłacamy na zrzutka.pl tą kartą. Po drodze odznaczamy, że chcemy pokryć koszty przelewów i odznaczamy chęć wpłaty na inną zaproponowaną przez zrzutka.pl zbiórkę. My z tymi 5 - 10zł nic nie zrobimy. Sama wypłata na konto bankowe jest droższa. A na zrzutkę wpłacić można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
@ranczo0123 @al_capone wielkie dzięki, Marcin widziałem podpis, super

@karlos24 bardzo dobry pomysł. Tym sposobem można właśnie jakieś drobniaki przelać. 

Pozdrawiam Panowie i pamiętajcie, że karma wraca, ja przynajmniej w to wierzę. Dziękuje też tym którzy wpłacili, a nie zostawili po sobie śladu w temacie. Nie to jest najważniejsze. Ważne, że zbierają się te pieniądze dla dziewczyny!
 
Do góry Bottom