>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka PKO Ekstraklasy (19.12-21.12.2019)

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Jako rodowita Poznanianka powinnam napisać, że Lech jako faworyt powinien bez problemu zgarnąć trzy punkty. Ale nie napiszę. Dlaczego? Ano dlatego, że Lech to Lech i ostatnie lata wielokrotnie udowadniał jak potrafi zakpić z licznie zebranej publiczności. A dzisiaj wiele wskazuje, że tłumów na Bułgarskiej nie zobaczymy. Najwierniejsi kibice przyjdą, to oczywiste ale liczę na jakieś 12-13 tysięcy co przy Bułgarskiej jest niewielką liczbą. Poza tym wszyscy wiemy jak wyglądają mecze przyjaźni. Lech nie gra praktycznie o majstra bo szanse są iluzoryczne pomino, że jeszcze sporo do końca. Ale bądźmy uczciwi, z taką grą kolejorz jak wyciągnie podium to będzie sukces. Arka potrzebuje punktów jak mało kto, a niby gdzie je zdobyć jak nie w Poznaniu, prawda koledzy z Gdyni? Ponadto największą bolączką naszego klubu jest to, iż można by rzec, wiele (wszystko?) zależy od Jevtica. Jevtic rozgrywa świetny mecz, strzela, rozdziela piłki, kolejorz wygrywa. Jevtic ma słabszy dzień, Lechici grają jak dzieci we mgle. Słabo wygląda druga linia. Ale ja nie o tym chciałam napisać. Głównie chodzi o to, że wszyscy w Lechu widzą faworyta. A ja nie. Zbyt wiele razy zawiodłam się przy Bułgarskiej. Teraz może być podobnie i kto wie, czy Lech nie podzielił się już dawno punktami z Arką. Oczywiście to tylko moje dywagacje. 
Gdybym miała obstawiać to 0-0 albo 1-1.
Ale często moje przewidywania są mylne więc i teraz może się okazać, że Lech przejedzie się po Arce niczym walec. Wszystko zależy od Darko Jevtica. 
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 11:09 przez karciarzSezon wcześniej, czy dwa nie potrafili tego zrobić, a defensywa Arki jakoś nie wyróżniała się. 
Lech średnia 1.68 goli.  W domu 1.88.
Arka traci na wyjazdach średnio 1.8 gola, a strzela średnio 0.9 gola. A ty czepiasz się... Zamiast podać typ, to szukasz dziury w całym. 
Ja się nie czepiam ale jak czytam sprzeczne rzeczy to reaguje tak a po drugie Barca ma średnia na mecz u siebie 5 bramek a real na wyjeździe 3 i co mecz kończy się wynikiem 0:0 a powinny być minimum 4. 

Sprzeczne rzeczy? A to mi ciekawe. Gdyby tak było, jak w Twoim przykładzie, to bukmacherka nie miałby sensu. 
Może wyjdźmy z założenie, żeby nie pisać analiz? Ile to już było pewniaków, analizy na całe strony, a mecz kończył się zupełnie innym wynikiem?

Wesołych Świąt :)
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań-Arka Gdynia

No i czas na ostatnią kolejkę tej rundy. Niestety na następną będziemy musieli czekać aż do grudnia. Dziś na Bułgarskiej mecz, który zakończy chyba najgorszy rok w ostatnich latach dla kibiców Kolejorza. O tym spotkaniu zostało już napisane bardzo dużo, liczę, że Lech dobrze zakończy rundę i zwycięży czym na pewno poprawi humor kibicom i da nadzieję, że następny rok będzie lepszy. Rywalem Arka Gdynia, drużyna, która co roku znajduje się w okolicach strefy spadkowej, w tym sezonie również "dzielnie" walczy o utrzymanie. W ostatnich trzech spotkaniach udało im się zdobyć 7 na 9 możliwych punktów, co niewątpliwie jest sukcesem. Uważam jednak, że z Poznania wyjadą z niczym patrząc na ostatnią formę Lecha. Piłkarze Żurawia nie przegrali bowiem 8 ostatnich spotkań, stracili przy tym zaledwie 2 gole, z Pogonią i Śląskiem, czyli z czołówką naszej ligi. Nie liczę tutaj na wiele bramek, ale myślę, że Kolejorz wygra bez większych problemów.

Lech wygra  Kurs: 1.60 Forbet (EE)   

Lech wygra a w meczu padnie poniżej 4.5 gola  Kurs: 1.95 Sts   

Edit: To nam chłopaki w Poznaniu zrobili miłe święta, masa niewykorzystanych okazji i jak zwykle Steinbors w transie... No nic... 0/2
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
powyżej 33,5 fauli @ 2,2 forBet
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,7 STS

Spotkanie obecnie 2 najgorszych drużyn w Ekstraklasie, które  14pkt na koncie zajmują odpowiednio 15 i 16 miejsce. Do tego mają  identyczny bilans spotkań 4-2-13 jak i stosunek bramkowy 18:33.
Jeszcze jakby tego było mało to gospodarze są najgorzej grającą ekipą w domu (3-1-5, br 11:12) natomiast goście to najgorsza ekipa wyjazdowa jeszcze bez chociażby jednej wygranej na koncie (0-2-8, br 7:25).
Co prawda ostatnio Wiślacy przełamali w końcu serię 10 porażek z rzędu wygrywając niespodziewanie u siebie z liderującą wtedy Pogonią Szczecin 1:0 (chociaż "niespodziewanie" w naszej Ekstraklasie to chyba nadużycie).
Obie drużyny mają już stratę 4pkt do 14 w tabeli Korony i 6pkt do 13 Arki i 12 Górnika, następny w tabeli Raków ma już 11pkt przewagi a więc to naprawdę sporo zważywszy, że zostało już tylko 11 kolejek do końca rundy zasadniczej.
Czego możemy spodziewać się w tym spotkaniu a raczej oczekiwać? Remis w zasadzie nikogo tu nie urządza bo niewiele on w tabeli zmieni. Wisła mimo, że pokonała ostatnio Pogoń nie sądzę aby ponownie wygrała bo ŁKS nie gra najgorzej ale zwyczajnie ma niefarta jak chociażby w ostatnim spotkaniu wyjazdowym z Piastem, które przegrali 1-2. Byli strona przeważającą i gdyby strzelili na 2-0 a sytuację mieli pewnie przynajmniej remis by ugrali a tak skończyło się porażką.
Bramek w tym spotkaniu teoretycznie powinno być sporo bo jak wspomniałem remis nikogo nie urządza i powinien to być taki mecz typu cios za cios. Ja jednak idę w przewinienia bo spodziewałem się linii o wiele wyższej tym bardziej, że mamy taki mecz o te przysłowiowe 6pkt. To już ostatnia kolejka tej przydługawej rundy i piłkarze mają już swoje w nogach, zmęczenie i głównie pozycja w tabeli powinna zaowocować brutalniejszą grą i zwiększoną ilością fauli.
Sędziuje Paweł Raczkowski, który ma 3 średnią wśród arbitrów Ekstraklasy wynoszącą 4,67 i myślę, że dzisiaj sporo ich pokaże.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Lech - Arka
Lech @1.60  
Sts

Lech ostatnio zaczął punktować. Remis na trudnym terenie we Wroclawiu. Wcześniej wygrana 2-0 z ŁKS Łódź czy 3-0 z mistrzem Polski Piastem. U siebie w końcu Lech pokazuje efektywność. Szkoda remisu z Koroną. 
Arka również zalicza lepszy okres, malo tego. Zalicza najlepszy okresvw tym sezonie. Ostatnie trzy mecze to 7 punktów i w końcu udało się uciec końcówce tabeli. 

Lecha z Arką. Co roku mam ten sam dylemat. Lech piłkarsko lepszy, ale wiadomo sztama. Oczywiście pilkarze, sztab i cala otoczka związana z klubem mówi że sztama jest pomiędzy kibicami, a na boisku nie ma odpuszczania. Mam nadzieję, że tak będzie i Lech zaliczy swój dziewiąty mecz bez porażki licząc ligę i puchar. Obstawiam dziś pewną wygrana gospodarzy bez kalkulowania. 


edit: bramkarz Arki to jakis cybork :D
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, nie chce zgrywac mądrego ale w temacie 7 analiz na wygraną Lecha... Lekka kompromitacja. Nie chcę pisać a nie mówiłem (ale takie są fakty) natomiast warto pomyśleć, że niby się pojawia 7 analiz "polecam" etc. Trochę to przykre, że na forum bukmacherskim z naszej ligi taki babol.

 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 22:29 przez kibic-zwierze
Panowie, nie chce zgrywac mądrego ale w temacie 7 analiz na wygraną Lecha... Lekka kompromitacja. Nie chcę pisać a nie mówiłem (ale takie są fakty) natomiast warto pomyśleć, że niby się pojawia 7 analiz "polecam" etc. Trochę to przykre, że na forum bukmacherskim z naszej ligi taki babol.
 
Pewnie dlatego, że ostatnia kolejka i dużo osób walczących o najwyższe pozycje woli dać to samo i nie stracić w porównaniu do bezpośredniego rywala niż zaryzykować i ewentualnie na tym stracić. I przyznam, że doskonale to rozumiem. Ale ja przyznaję, że nawet nie myślałem, aby grać ten mecz, bo wiadomo mecz zgodowy, a Areczka w potrzebie. ;)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 grudnia 2019 12:17 przez kamilcia21Lech to Lech i ostatnie lata wielokrotnie udowadniał jak potrafi zakpić z licznie zebranej publiczności...
Gdybym miała obstawiać to 0-0 albo 1-1.
No cóż, potwierdziły się moje przypuszczenia. Pomyliłam się tylko z liczbą widzów na stadionie. Było osiem tysięcy z hakiem. Przy Bułgarskiej to prawie pusto. Ale tak to wygląda gdy zarząd gra na nosie kibicom, a resztę faktów nie będę przytaczać, kto blisko Pyrlandii ten wie. 
Teraz byle do wiosny i mam nadzieję, bedziemy witać w szeregach ekstraklasy Wartę. Ale się  będzie dziać, po tylu latach derby Poznania. Oby tylko zieloni utrzymali formę i zapał.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Zagłębie - Legia, BTS, 1.80, etoto    

Legia ma cały czas problemy z defensywą i może stracić gola z tak naprawdę każdym rywalem. Zagłębie u siebie jest zawsze niebezpieczne. Dodatkowo w ostatnich latach BT'S'y w meczach tych drużyn były normą. Obie ekipy podejdą do tego meczu ofensywnie i tutaj nie brakuje nikogo ważnego. Liczę na to, że minimum w tym meczu, to będzie wlaśnie BTS.
 
N 56

nchdpzs11

Użytkownik
Zagłębie-Legia over 2.5 sts 1.75

Krótko i na temat. Legia w ostatnim czasie gra przyjemna dla oka piłkę A co najważniejsze punktuje i strzela gole. O grę w ofensywie jestem spokojny,ale w defensywie w meczu z Zagłębiem przewiduje wiele nieporozumień. Po pierwsze z gry wypada za kartki Igor Lewczuk i w jego miejsce zagra Mateusz Wieteska. Podczas meczu z Wisła Płock urazu doznał również Artur Jędrzejczyk i on też nie wystąpi dzisiaj co potwierdził trener Vukovic. A więc parę stoperow stworzą dwa zapalniki czyli Mateusz Wieteska oraz Inaki Astiz. Ten drugi ostatni mecz w pierwszej drużynie rozegrał ponad dwa miesiące temu w meczu pucharowym z Puszcza Niepołomice (4 minuty). Hiszpan swoje lata już ma i taka przerwa bez rytmu meczowego na pewno da się we znaki. Uważam że dwaj niepewni defensorzy Legii coś sprezentuja Miedzowym i obejrzymy w tym meczu wiele bramek.
 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Pogoń - Korona
Pogoń @1,70
sts

Pogoń sprawiła małą niespodzianke i przegrała w poprzedniej kolejce z Wisłą Kraków. Trudno to sobie wyobrazić jeśli Portowcy ogrywają Legię, Piasta czy Lechię w delegację. No ale cóż takie mecze się zdarzają. Dziś Czas na rehabilitację gdyż zawita do nich Korona, która okupuje trzecie miejsce od końca z zaledwie 5 punktami zdobytymi na wyjazdach. Pogoń zapewne nie chce zwiększyć dystansu pomiędzy prowadzącą Legią a nimi (obecnie 3 punkty), gdyż bardzo prawdopodobne, że Legioniści zgarną komplet oczek w meczu z Zagłębiem, które ostatnio jest bez formy.
Korona do meczu przystąpi po wygranej z Cracovią. Mecz dośc dziwny. Korona przez większośc meczu grała w 10, a ostatnie 15 minut nawet w dziewątkę. Mimo to zdołali utrzymać prowadzenie i trzy punkty zostały w Kielcach. Ale tak jak pisałem wyżej, Korona znacznie lepiej gra u siebie. Na 18 punktów aż 13 wywalczyli na swoim boisku.
Pogoń jeśli chce być czarnym koniec ligi tak jak Piast rok temu, to z zespołami niżej klasyfikowanymi trzeba punktować, a taki mecz jak z Wisłą nie może się powtórzyć.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa

Godzina : 15:00  Sobota 21.12.2019

Typ:  Lechia Gdańsk wygra mecz  

Kurs: 1,87

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Mecz ostatniej  kolejki naszej ekstraklasy w tym roku.  Lechia zagra na własnym stadionie z drużyną Rakowa Częstochowa. Lechia przegrała swój ostatni mecz ligowy z Jagiellonią 0-3 i na pewno będzie chciała się pokazać się z jak najlepszej strony przed przerwą zimową. Oczywiście to jest mecz naszej ekstraklasy i wszystko może się zdarzyć, ale myślę, że Lechia ten mecz wygra.  Nie będzie to łatwe spotkanie, ale o zwycięstwie zadecyduje atut własnego boiska. Bukmacherzy nieco więcej szans dają gospodarzom  i trudno się z tym nie zgodzić.  Jeżeli Lechia chce utrzymać kontakt z czołówką tabeli to musi takie mecze wygrywać. Dlatego obstawiam, że wygra Lechia.
  
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska
Godzina 20:30
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: Niezgoda bramka (występ od początku)    32 minuta i po sprawie.
Kurs : 2,25
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Ostatnia tegoroczna odsłona pierwszej polskiej kopanej. Lider jedzie na dolny Śląsk, gdzie gościł dwa tygodnie temu. Legioniści miło wspominają ten mecz, bowiem pokonali Śląsk 3-0. Teraz czas na "miedziowych". Zagłębie według mojej opinii to jedno z największych rozczarowań obecnego sezonu. Wrześniowa zmiana trenera na Martina Sevela niewiele dało i Zagłębie dalej gra w kratkę, przeplatając dobre spotkania z bardzo nieudanymi. Co innego Legia, która ostatnio pewnie wygrywa spotkania, co zaowocowało pozycją lidera. Nie wiem co Vukovic robi w szatni, ale robi to dobrze. Jarosław niezgoda jest tego najlepszym przykładem. Cztery spotkania ligowe w listopadzie i bramka w każdym meczu. Dwa grudniowe i dwie bramki. Najpierw ogon ze Śląskiem i brak trafienia, a przed tygodniem dubel z Płockiem. W taki oto sposób 25 latek z Poniatowej jest liderem klasyfikacji strzelców i śmiem twierdzić, że rozgrywa najlepszą rundę w swojej karierze. Jest moc w ofensywie Legii, co mam nadzieję udowodnią w dzisiejszym meczu w Lubinie. 

Do tego bardzo prawdopodobne Legia -1 @ 3 Fortuna

Niech będzie co będzie, czas wszystko równo w swym unosi pędzie.

Pozdrawiam i powodzenia.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Wczoraj Lech dzisiaj Pogoń, analogiczna sytuacja. 

Korona słaba drużyna i przez ostatnie sezony udawało im się teraz już tak kolorowo nie wygląda, czeka ich ciężka walka o utrzymanie i mówiąc szczerze słabo to widzę. Mimo wszystko wyglądają lepiej. Buksa myślami w Stanach (on w ogóle zagra???) 

Za mniejszą stawkę niż wczoraj remis Arki próbuje. 

Korona x2 2.25 fortuna

Edit
0-1✔✔✔✔✔✔✔     
????????????????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 105,7K

byle-na-plus

Użytkownik
Pogoń over 5,5rr 2,02 Totolotek

Mecz drużyn, które były sprawcami największych niespodzianek poprzedniej kolejki. Pogoń będąc liderem przegrała w Krakowie z Wisła, która po serii porażek zdołała się przełamać, natomiast Korona w 10- tke strzeliła gola Cracovii i dowiozła zwycięstwo kończąc mecz w 9- tke. Zdobyła tym samym ważne punkty, które wg. mnie mocno rzutują na dzisiejszy mecz. Nie jest tajemnicą że Pogoń lepiej punktuje z drużynami którym może oddać piłkę i poszukać swoich szans w kontrach. Nie będzie to możliwe przyjmując u siebie Koronę. Myślę ,że kielczanie po ostatnim zwycięstwie zdecydowanie zagrają na pilnowanie remisu i czekając na ewentualne kontry.  Moje przewidywania to ciągły atak gospodarzy i Korona która jest skupiona przede wszystkim swojej defensywie. Powinno to przełożyć się na rr, a linia w Totolotku wygląda zachęcająco.

      na styk, ale strasznie mierna ta Pogoń...
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Sporo zawodników "zrobiło sobie" dłuższą przerwę:
Jablonsky Cracovia
Kopacz Górnik
Klimala Jagiellonia
Zalazar, Marquez, Spychała Korona
Udovicic, Sobiech, Wolski Lechia
Lewczuk Legia
Huk Piast
Sapała, Jach, Schwarz Raków
Oko Zagłebie 
Podaję zespoły, które jeszcze nie grały w tej kolejce 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław: Typ Cracovia lub remis i poniżej 3,5 bramek łącznie @ 1,66 forbet     

Dzisiaj wybrałem mecz na szczycie. Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław. Ostatnio Cracovia  sensacyjnie przegrała z Korona po przedziwnym meczu. Przed spotkaniem wydawało się, że jeden punkt minimum Cracovia powinna przywieźć z Kielc. Tak się nie stało. Dodatkowo straciła podstawowego obrońcę na kolejny mecz (Jablonsky). Trzeba jednak zauważyć, że Cracovia zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie. 22 punktów z 33 zdobyła u siebie . Przegrała w pierwszym meczu u siebie z ŁKSem oraz później z Legia. Po drodze zdarzyło się zremisować z górnikiem. Reszta spotkań to zwycięstwa. Ostatnie 5 meczów (łącznie z Pucharem Polski) to seria zwycięstw. W tych pięciu meczach Cracovia nie straciła bramki. Przeglądając mecze Cracovii u siebie ( i w sumie na wyjeździe) w pierwszych połowach pada mało bramkę. Cracovia gra bardzo zachowawczo. Bazuje głównie na dośrodkowaniach. Śląsk tez gra bezpiecznej na wyjazdach. Generalnie mecze obu drużyn nie pada wiele bramek. Po 19. kolejkach  zaledwie w 3 meczach Cracovii i Śląska padło więcej niż 3 bramki. W jednym na dziewięć meczów wyjazdowych Śląska padło więcej niż 3 bramki. Cracovia miała jeden mecz u siebie w którym został pokryty over 3,5. W tych prawidłowościach doszukuje powodzenia typów. Śląsk na wyjeździe lepiej radzi sobie z teoretycznie mocniejszymi rywalami. Generalnie Śląsk nie radzi sobie źle na wyjazdach. 2 porażki na 9 meczów źle nie wygląda.  Śląsk podejdzie do meczu bez Exposito, Brozia i Celebana. Mecz o duża stawkę. Oba kluby sąsiadują w górnej części tabeli. Spodziewam się raczej nudnego, zachowawczego meczu z mała ilością bramek. Może nudne 0:0? Na mecz chodzą mi po głowie kilka typów. Zakład łączony z forbet 1X i poniżej 3,5 lub z remis po 30 minutach lub brak bramki do 27 minuty w Fortunie (chociaż przy 0:0 będzie przegrana). Wybiorę pierwszą opcję, ale resztę typów również polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom