>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Klubowe Mistrzostwa Świata 2019 (11-21.12.2019)

Status
Zamknięty.
kombajn 156K

kombajn

Użytkownik
Al Sadd - Hienghene Sport

Spotanie Dawida z Goliatem. Goście to przecież amatorzy z Klubu, który powstał w 1997 roku na francuskim terytorium Nowej Kaledonii na wyspie Pacyfiku - około 900 mil od wschodniego wybrzeża Australii - z populacją mniejszą niż 300 tys. ludzi. Gospodarze KMŚ - Al Sadd - zostali wyeliminowani w październiku z AFC Champions League przez późniejszych Mistrzów - Al Hilal (przegrali 1:4 na wyjeździe; wygrali u siebie 4:2). Są podbudowani przed jutrzejszym meczem powrotem do składu zawodników, którzy grali w Pucharze Zatoki Perskiej w piłce nożnej. W swoich szeregach Xavi ma Kapitana reprezentacji narodowej Hassan'a Al Haydos'a, azjatyckiego gracza roku Akram'a Afif'a, bramkarza Saad Al Sheeb'a i kluczowego obrońcę Abdelkarim'a Hassan'a oraz budzącego grozę napastnika Bagdad'a Bounedjah'a (wycenianego na ok. 8 mln euro). Gwiazdami są także 36. letni playmerker Gabi i defensywny pomocnik Bualem Khoukhi, a do drużyny dołączył także ofensywny pomocnik Tae-heui Nam (4 mln). Linia na to spotkanie to 3 bramki u większości buków i jak mój to wystawi, to wkleję cenę i mam nadzieję, że Gospodarzom uda się ją pokryć!

Al Sadd -3.5 (b e t f a n 2.03)    1:1   
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami



Przed nami spotkania o 5. miejsce oraz półfinały. Jak myślicie Liverpool sięgnie po Puchar Klubowych Mistrzów Świata?
Zapraszamy nie tylko do podawania Typów ale również do dyskusji. ​
 
K 172

kante97

Użytkownik
Monterrey vs Liverpool
Za pół godziny pierwszy mecz Liverpoolu na KMŚ. W tym meczu nie chce przewidywać wyniku, bo za niski kurs na wicemistrzów Anglii. Ewentualnie jeśli już to za drobne z handicapem, ale inny typ rzucił mi się w oczy, a mianowicie rożne. Myślę, że będzie wysoki napór drużyny Kloppa co przełoży się na kornery, a Monterrey także co jakiś czas będzie się odgryzało kontratakami i parę rożnych również nabiją.

Over 10.5 rożnych 1.95 sts  
Liverpool -1 1.85 sts  
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Monterrey Al Hilal
Al Hilal DNB 1.70 Fortuna
Al Hilal na "swojej" ziemi. Monterrey w rezerwowym składzie, w przyszłym tygodniu mają ważny mecz w Meksyku z Club America.
2:2  [zwrot] 
 
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 09:32 przez erni1Monterrey Al Hilal
Al Hilal DNB 1.70 Fortuna
Al Hilal na "swojej" ziemi. Monterrey w rezerwowym składzie, w przyszłym tygodniu mają ważny mecz w Meksyku z Club America.
Jakies info? Rezerwowy to ten co gral z Liverpoolem? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom