>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Sacramento Kings
Typ: Sacramento Kings      
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betclic

Mój drugi typ na nocke to zwycięstwo sacramento kings, po krótce Sacramento na wyjeździe grają ostatnio dobrą piłkę 100:79 z GSW, 119:118 z Houston Rockets , 110:106 z dallas mavericks, ponadto jutro nie zagra P J Washington dla Hornetsów (kontuzja palca) który odwala dobrą robotę w obronie. Sacramento na chwilę obecną bilans 12W/14L (6W/9L na wyjeździe) zajmują tym samym 7 miejsce w western conference, Hornets natomiast z bilansem 12W/17L (6W/8L u siebie) zajmując tym samym 9 pozycje w eastern conference.
 
I 88

ingram

Użytkownik
Indiana Pacers - La Lakers/  Indiana Pacers ML 2.4 bet365  
Krótko: na moje dzisiaj swoj 7 win streak konczą gracze Lakers, przeciwnik mocny, grajacy bardzo niewygodną koszykówkę. Nie lubie pisać analiz pod mecze tak jak robia to tutaj userzy wymieniajac nazwiska graczy, i ze graja super, na moja intuicje tutaj Lakers nie wygraja, tak jak maja to w zwyczaju od przeszlo 6 lat kiedy odniesli ostatnie zwyciestwo w Indianapolis. Lakers graja rewelacyjnie w tym sezonie, Vogel poukladal te klocki ladnie (nota bene byly coach Pacers) Ale tutaj jednak stawialbym na Pacers, zwlaszcza w aspekcie krotkiej rotacji co moze przy rezerwowych Lakers ktorzy graja czesto nierowno miec znaczenie.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cytat z dnia 17 grudnia 2019 23:14 przez ingram Lakers nie wygraja, tak jak maja to w zwyczaju od przeszlo 6 lat kiedy odniesli ostatnie zwyciestwo w Indianapolis. 
Nie wiem o kim piszesz ze uzytkownicy pisza analizy pod typ ale wtwojej analizie mini rownize jest podana argumentacja pod typ , owszem Lakers nie wygrali przez ostatnie 6 lat ale juz nie wspominasz o tym ze LAL w ciagu tych ostatnich szesciu lat nie awansowali do Paly-offs baaa nawet blakali sie w dolnych rejonach konferencji ,Dlaczego bo niemieli skladu a tlukli ich prawie wszyscy, wiec jak to sie ma do dzisiejszego skladu? no wlasnie nijak to zaden argument bo slad sie zmienil o grube 180 stopni jak nie 360 - owszem nie neguje zakladu bo Indiana jest nie wygodna druzyna wiec dlamnie mecz 50 na 50. A kurat wiadomosc ze Devis nie gra wiec spora szansa dla Indiany mozna ryzykowac jezeli kurs jest spory -( Zakład był w moim temacie.)

dobra cos od siebie rowniez mini analiza:


Under 209,5 pkt @ 1,80 Betonline (109:102)
Utah Jazz - Orlando Magic  03:00 I 18.12


Magicy zajmuje 27 pozycję w lokalizacji eFG%. Tymczasem Jazz bedac w top 10 w ograniczeniu przeciwnkow pod wzgledem sredniej oczekiwanej eFG, a przeciwnicy rzucaja nieco poniżej tej wartości. Więc masz drużynę, która wykonuje złe rzuty na wyjezdzie, przeciwko drużynie, która zmusza przeciwnika do wykonania złych rzutow.

Jazz są teraz lepiej defensywni; trzymali swoich trzech ostatnich przeciwników na eFG% poniżej 53%. Mają atletycznych guards, aby powstrzymać Orlando, a Orlando zajmuje 25 miejsce w procentcie z bliskiego dystansu. Oni Wykonują więcej rzutow ze średniego dystansu niż z bliskiego czy za trzy.

To będzie hasło i rodzaj gry, w której Jazz kontroluje tempo, poniewaz jest wyzej o kilka mniej i to oni na rzuca styl gry gdyz Orlando jest na samym dnie pod wzgledem tempa. Trzeba tez zaznaczyc,  że Orlando to 1-11 w porównaniu z drużynami powyżej .500 w tym sezonie. Linia otwarta przy 207 punktach lekko odbila do gory, chyba z tego wzgledu ze jest niska i kuszaca gry na over, najwyzej dotarla do 208,5 i mimo tego ze dlugo sie utrzymywala to wykazala wieksza tendencje do spadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Pistons had Griffin and Drummond as questionable.
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit -  Toronto
Typ: Toronto        
@1,66 fortuna

Naoglądałem się tego Detroit. Niby Gryffin, Drummont i Rosse - wszystkich trzech oddałbym w wymianie za Siakam'a. Detroit to wg mnie taka drużyna na załapanie się do playoff. Jeszcze kilka tygodni temu kiedy Gryffin był out,  a Drummont był pod formą wiązałem z nimi jakieś nadzieje. Liczyłem, że po powrocie Gryffina zaczną grać. No i fakt - trochę się poprawiło, ale z tego co ich oglądałem.... mogę stawiać na ich win tylko ze średniakami i poniżej. Do playoffów sie załapią ale z drużynami jak Toronto ( moim zdaniem ) bedą wyłapywać. Jeśli tych dwóch " questionable." bedzie out - to pewne zwycięstwo. Z nimi w składzie, może lekko nie bedzie, ale ... raczej.
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dallas -  Boston
Typ: Boston        
@1,86 fortuna

Bez Doncić'a  Dallas nie ma. Taka jest prawda. Szykuje się seria wtop ( oczywiście to moje zdanie a nie pewnik )
Porzingis nie uciągnie tak samo jak nie pociągnął NY Knicks w poprzednim roku. Jakieś overy można na niego stawiać ale liderem jak Doncić nie bedzie. Bosto - za dobra obrona i za dobry zespół. Wg mnie dzisiaj Boston lekko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik

  • ANDRE DRUMMONDC, DETROIT PISTONS

    Andre Drummond (left eye) will play against the Raptors on Wednesday.

    He was a game-time call for this one, but coach Dwane Casey said the Pistons should be fully available for this one. Drummond was able to play through his eye issue at first on Saturday, so he might be looking at full minutes.
    SOURCE: Keith Langlois on Twitter
    Dec 18, 2019, 5:22 PM ET

  • BLAKE GRIFFINPF, DETROIT PISTONS

    Blake Griffin (left knee soreness) will play against the Raptors on Wednesday.

    He suffered the injury on Saturday and it doesn’t sound like it’s serious, but the Pistons came into this season saying they were going to manage his minutes because of his knee. The Pistons sitting at 11-15 certainly doesn’t help BG’s outlook later this season because he’d be an easy shutdown candidate. If you can afford to stash, it’s not a bad idea to hold Christian Wood.
    SOURCE: Keith Langlois on Twitter
    Dec 18, 2019, 5:21 PM ET
Moim zdaniem nie ma co grać, ale typ na Boston w pełni popieram i sam mam mocniej puszczone na dzisiaj 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 18 grudnia 2019 23:26 przez kibic-zwierze"Nie ma Dallas bez Doncicia" tak go nie ma, że ograli Minnesote już bez niego... Dallas bez Doncica, Boston bez Smarta... 
Panie @kibic-zwierze
Po pierwsze: Nie Minnesote... tylko Milwaukee , a to jeszcze większa trudność.
Po drugie:  W Bostonie nie ma Smarta ale... nie ma też i Hayward'a wiec jeszcze wieksze osłabienie. Mimo to stawiam na Boston
Po trzecie: Jeśli czekasz potwierdzenia, że Dallas wysoki kurs i warto grać, a bukmacher debil i żle wystawił kurs... to sorry , że się nie wpasowałem. 
Dawaj i ładuj w Dallas - ja nie bronię. 
Ja gram tak:

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Racja chodziło mi o Milwaukee. Tak czy siak, podobno nieistniejące bez Doncica Dallas ogrywa drużynę z absolutnego top5 ligi... Więc dlaczego miałoby sobie nie poradzić z Bostonnem, które też mocno osłabione? Nic nie oczekiwałem od Ciebie natomiast po to jest forum aby wymieniać sie informacjami a nie tylko orzytakiwac jak to się jest zajebistym.

Ja nie gram ani Dallas ani Toronto(czekam do ostatniej chwili z tymi dwoma oslabieniami).

Ps. Co innego zagrać a co innego wrzucać printscreen ekuponu :))) #justsaying
 
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Godzina : 03:30

Spotkanie : Dallas Mavericks - Boston Celtics

Typ : Połowa/cały mecz : Boston Celtics/Boston Celtics  
​​​​​​

@2,21 Betclic

równierz uważam że dallas nie poradzi sobie tym razem bez doncica, tak jak to zrobili wczoraj z Bucksami, dallas znacznie lepiej radzi sobie na wyjazdach niż u siebie na 12 spotkań wyjazdowych wygrali 10 u siebie natomiast na 14 spotkań wygrali 8  co może tłumaczyć wczorajszy mecz.a dzisiaj grają u siebie tak więc ja skreślam ich szanse na wygraną. każdy kto śledzi tą drużyne wie jak wielką robotę doncić odwala dla swojej drużyny więc uważam że bez niego boston dzisiaj zdominuje całe spotkanie od początku do końca.

 


 
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Lecimy z tematem????czas troche rozruszac dzial????
Typ 1 San Antonio- Brooklyn 1 kurs 1.78 Fortuna
Ten mecz jutro ale gram juz dzis kurs juz spadl z 2.1 wystawionego na 1.78,Brooklyn gra dobrze ale ponad stan tak uwazam, Sa gra tak ze szkoda slow momentami ale potencjal jakis jest zeby sie odbic,uwazam ze to idealny moment a kurs ponetny trzeba probowac bo spadnie tak czuje.
Typ 2 Satoransky over 10.5 Fortuna     
Krótko kilku zawodnikow bylo probable wiec jest szansa ze lawka Chicago bardziej wąska niz zwykle i przede wszystkim Satoransky gral w Waszynktonie wiec ma wszystko obcykane na tej hali wiec licze na sporą chęć pokazania się.
Typ 3 Porzingis under 22.5 kurs 1.7 Fortuna    
Gram to dlatego ze Dallas ma dlugą lawke a i sam Porzingis nie jest okazem zdrowia zeby grac przez 40 minut,do tego naprzeciwko naprawde dobra i poukladana drużyna i sądze źe cięzko bedzie Dallas i mininalnym faworytem Boston tak uważam...i na koniec duble juz bez analizy.
1.Dubel 1.69 ako  
Phila 1 kurs 1.36
Denver 1 kurs 1.24
2.Dubel 1.8 ako  
Minnesota 1 1.45
Portland 1.24
3.Dubel 3.42 ako    
Cleveland 1 1.84
Boston 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 18 grudnia 2019 23:49 przez kibic-zwierzeRacja chodziło mi o Milwaukee. Tak czy siak, podobno nieistniejące bez Doncica Dallas ogrywa drużynę z absolutnego top5 ligi... Więc dlaczego miałoby sobie nie poradzić z Bostonnem, które też mocno osłabione? Nic nie oczekiwałem od Ciebie natomiast po to jest forum aby wymieniać sie informacjami a nie tylko orzytakiwac jak to się jest zajebistym.

Ja nie gram ani Dallas ani Toronto(czekam do ostatniej chwili z tymi dwoma oslabieniami).

Ps. Co innego zagrać a co innego wrzucać printscreen ekuponu :))) #justsaying
Panie @kibic-zwierze
"Ps. Co innego zagrać a co innego wrzucać printscreen ekuponu :))) #justsaying"

Przyjrzyj się Pan dokładnie.... status: zagrany. Już dzisiaj rano.


Tak samo jak ten:


... i tak samo jak ten: ( na niebiesko podświetlone ) btw.... nie wiem po ch... coś udowadniam.




... i powchodziły!        raz, dwa i trzy
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 694

blanek15

Użytkownik
19/12/2019
1:10
Chicago Bulls : Washington Wizards 
Coby White under 6,5 pkt @ 5,0 
   3 pkt

Jak dla mnie jest to bardzo nierowny grach, ktory w meczu z Atlanta rzuca 19 pkt, a 2 dni wczesniej z Toronto notuje 0 pkt.
Ostatnie mecze z jego udzialem konczyly sie dorobkiem 2 lub 3 pkt.
​​​​Jego srednia na mecz to to 11,2 pkt. 
Skusil mnie jedynie kurs i osiagi w jego ostatnich meczach. 
Mysle, ze jest szansa aby kurs wszedl na plus. 
​​​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
I 88

ingram

Użytkownik
Dallas Mavericks - Boston Celtics/ Dallas Mavericks ML 2.00 bet365    GRATY DLA STAWIAJACYCH NA BOSTON!

Dzisiaj polecam do gry typ na Dallas, moim zdaniem przewazy tutaj sila wysokich Powella i Porzingisa,  Klebera proponuje obejrzec pierwsze lepsze spotkania Bostonu, i jakie problemy maja w defensywie przy mobilnych wysokich ktorzy umieja wyjsc na obwod, i zagrozic rzutem, bardzo przecietnie swiczują z wysokimi.  do tego wazny element defensywy ogolem czyli Marcus Smart dzis bedzie pauzowal. Do tego bardzo nierowna postawa Bostonu w meczach wyjazdowych w tym sezonie, Dallas co prawda zanotowali 2 porazki z rzedu u Siebie to jednak nawet pod nieobecnosc Luki Doncica sa bardzo niebezpieczni co pokazali ostatnio wygrywajac z Bucks na wyjezdzie. Duzo ich ogladam w tym sezonie i to jak Rick Carlise poukladal to wszystko, to majstersztyk. Dzis po drugiej stronie Brad Stevens czyli bedziemy mieli bardzo trenerski pojedynek dwoch trenerow ktorzy zawsze robia dobre adjustments, stawiam jednak na Dallas w tym spotkaniu. poczatek 3:35
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 00:29 przez kibic-zwierzeNie chce nic mówić ale jak robisz ekupon w fortunie bez jego grania to też masz status "zagrano" .. :)
akurat nie masz racji gościu :) chyba że tylko siedzisz na telefonie to może i tak tam wyświetlać 

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom