>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka PKO Ekstraklasy (19.12-21.12.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
2.21 na Raków x2?! Jak dla mnie super opcja.

Lechia w Białymstoku wyglądała tragicznie, dramat. Dla mnie oni grali totalnie bez pomysłu, bez ładu składu. Jakoś nie czuć flow w ich grze. 

Raków piłkarzy ma słabszych no ale mają szansę jeszcze bardziej powiększyć przewagę nad zagrożonym drużynami i mieć w miarę spokojna zimę. Moim zdaniem maja spora szansę coś tam ugrać w Gdańsku. 

Raków x2 2.21 fortuna

0-3????????????✔✔✔✔✔✔     ✔✔

Za drobne też spróbuję Wisle Płock 1x. 

Wisła ostatnio słaba seria, wiadomo z Sobolewskim złapali flow mieli super dni i kolejki ale potem przyszły mecze z poważnymi rywalami no i pokazało, że ścisła czołówka ligi to nie ich poziom. Teraz mają szansę spoko podsumować udana runde. Piast urwał się że stryczka z ŁKSem a teraz mają wyjazd do lepszego niż łodzianie Płocka. 
Piast nie zachwyca. 

Wisła Płock 1x 1.48 fortuna

2-1✔✔✔✔✔✔✔✔✔      
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Też myślałem, żeby zagrać na Raków w Gdańsku, ale jak zobaczyłem, że 3 podstawowych zawodników z Częstochowy się wykartkowało, to zmieniłem szynko zdanie. Zabraknie przede wszystkim motoru napędowego drużyny, pomocnika Schwarza, ponadto pomocnika Sapały i stopera Jacha, a więc bardzo duża strata dla drużyny. A ile znaczą tacy zawodnicy dla drużyny to widać było tydzień temu we Wrocławiu,gdzie Śląsk bez Mączyńskiego i Chrapka nie istniał, wczoraj w Kielcach, gdzie Cracovia bez Janusza Gola nie potrafiła strzelić bramki Koronie grającej w osłabieniu. Ponadto Raków na wyjazdach nie przekonuje, ostatnie porażki z Cracovią i Koroną 3:0 nie napawają optymizmem. Lechia też zagra osłabiona w sobotę, zabraknie Sobiecha i Wolskiego, o ile w Rakowie ciężko znaleźć wartościowych zmienników dla pauzujących zawodników, o tyle w Lechii Paixao  zagra wysuniętego napastnika, a w miejsce Wolskiego zagra doświadczony Peszko. Zgodzę się, że Gdańszczanie zagrali słaby mecz z Jagiellonią, zespół gra w kratkę, ale przed własną publicznością rzadko zaliczają wpadki, zwłaszcza z zespołami z dolnej części tabeli. Myślę, że osłabiony Raków będzie miał ciężko o wywiezienie chociażby jednego pkt z Gdańska, powtórka wyniki z Kielc i Krakowa bardzo prawdopodobna, osobiście gram na bramki dla Lechii. 

Lechia over 1.5 bramki @1.85 
Lechia 3+ bramki @3.10 
Lechia 1/+2.5 @2.65 


Ponadto mam pograną Legie, kursy od wczoraj już pospadały, a to dlatego, że Legia w gazie i Zagłębie zagra bez Guldana oraz Oka, dwóch podstawowych obrońców, nie wiadomo, czy Balic się wykuruje, jeśli nie, to trener Zagłębia będzie miał problem z zestawieniem linii obronnej drużyny. 
edit./ Oficjalnie Zagłębie bez , Oka i kontuzjowanego Balica. Gualdan jednak zagra, błąd na livescore odnośnie kartki w ostatnim meczu. 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
ŁKS - Wisła K.
Typ: X2
Kurs: 1.57
Bukmacher: STS  
Przed nami spotkanie o 6 punktów. Choć o jakąkolwiek zmianę nastrojów po tym meczu będzie ciężko (za obiema drużynami bardzo słaba runda) to jednak będzie to okazja do podgonienia drużyn z bezpiecznej strefy. Choć bukmacherzy lekko faworyzują gospodarzy ja postanowiłem skierować się w stronę gości. Przede wszystkim moje wskazanie  jest związane ze słabą formą gospodarzy czwartkowego pojedynku. Łodzianie ostatnio przegrali w Pucharze Polski oraz dwa mecze w Ekstraklasie. Ostatni mecz z Piastem o ile nie był do wygrania to przynajmniej do zremisowania, ponieważ Gliwiczanie zagrali jeden z gorszych meczów w tym sezonie. Pomimo to ŁKS zagrał słabo i przegrał kolejny raz w tym sezonie. Ekipa Wisły ostatnio miała również podobną złą passę, ale w ostatnim meczu zdołali się przełamać i to nie z byle kim. Ogranie lidera zdecydowanie podniosło morale pilkarzy z Krakowa i na mecz do Łodzi pojadą jak po swoje. Ponadto uważam, że sierpniowy mecz, w którym Wisła szybko sprowadziła Łodzian na ziemię nie był dziełem przypadku. Wedlug mnie Wisła tym razem również jest w stanie pokonać, a przynajmniej podzielić się punktami z ŁKS-em.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
zaglebie lubin-legia warszawa typ legia kurs 1.75 etoto  
legia w tym spotkaniu jest w zdecydowanym faworytem i troche dziwie sie bukowi ze dal taki kurs,w fortunie widze ze placa nawet 2! zaczne od zaglebia,ktory jest druzyna himeryczna,dobre spotkania przeplataja slabymi-ostatnio znowu graja slabiej-nawet z arka byli w odwrocie.mocnymi elementami zespolu sa szybkie skrzydla i mozg starzynski ale nie maja strzelca.legia jest obecnie kompletna jak na nasze slabe warunki w lidze-wszyscy najlepsi zdrowi,wszolek dal duze wzmocnienie, z drugie straony luquinhas mocno miesza,napastnicy strzelaja,martins z antolicem czyszcza srodek.wszystko wyglada dobrze i w ostatnim meczu na pewno utrzymaja przewadze w tabeli
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Lech - Arka
Typ: 1
Kurs: 1.58  
Bukmacher: efortuna

Kolejkę zaczynamy już w czwartek. Mecz Lecha a Arką zapowiada się ciekawie. Lech zdecydowany faworyt według mnie Arkowcom nie daje żadnych szans w tym meczu , Lech zaczął grać trochę lepiej jeszcze gra u siebie gdzie Arkowcy nie potrafią wygrać. Lech będzie chciał wygrać przed własnymi śmieciami , w ostatnim meczu w tym roku. Arkowcy odbili się od dna 2 zwycięstwami z rzędu Koroną i Zagłębiem. Ale z Lechem nie daje im szans i w tym meczu przewiduję wynik 2-0 dla Kolejorza. Lech będzie przeważał w każdym aspekcie , przeważnie środek pola i gra skrzydłąmi to będzie siiła Lecha , a Arka cóż będzie czychać na kontrataki.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Arka 
Typ 1
Kurs 1,55
STS

Lech to zdecydowany faworyt tego spotkania nawet jeżeli chodzi o nasza nieprzewidywalną Ekstraklasę. Gospodarze pomimo słabego sezonu nie tracą zbyt wiele do lidera, bo tylko 8 punktów do Legii jest do odrobienia. Dlatego takie mecze jak ten z najbliższego czwartku musza padac ich łupem.
Arka w dole tabeli, chociaż komplet 6 punktów zdobyty w ostatnich meczach pozwolił odbić sie od dna. Jednak przeciwnicy byli z dolnej połówki tabeli , bo Zagłębie i Korona. W ostatnich meczach Lecha w roli gospodarza dwukrotnie pokonali Arkę. W lidze też ostatnio dwa zwycięstwa u siebie z ŁKS i Piastem, a do tego wygrana w Płocku i remis ze Śląskiem.
Wydaje mi się, że Poznaniacy powinni bez problemu poradzić sobie z Arką, choć patrząc na poprzednie mecze między nimi to szykuje się niski rezultat. Mnie zadowoli każde najmniejsze zwycięstwo Lecha.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Lech - Arka
Lech + powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.80
Fortuna

Z okazji zbliżających się świąt ekstraklasa z 20. kolejką startuje już w czwartek. Pod lupę biorę spotkanie Lech - Arka. Goście wydają się być na fali wznoszącej bowiem w ostatnich trzech spotkaniach ligowych zgarnęli w sumie siedem punktów. Można chyba śmiało napisać, że te święta dla Arki nie będą wcale takie najgorsze bowiem udało im się wydostać z strefy spadkowej. Pomimo tych siedmiu zdobytych punktów ich gra dalej mnie nie przekonuje i według mnie dalej pozostają kandydatami do opuszczenia w tym sezonie ekstraklasy. Lech wygląda zdecydowanie lepiej mentalnie i piłkarsko. Dariusz Żuraw w którym nie pokładałem żadnych nadziei w prowadzeniu Lech wyciągnął z tych piłkarzy naprawdę sporo. Lech w końcu zaczyna przypominać zespół, który walczy, stwarza sytuacje i co najważniejsze strzela gole. Co jednak w tym wszystkim jest najważniejsze, gospodarze poprawili grę w obronie. W sześciu ligowych spotkaniach stracili zaledwie jednego gola. Udało się chyba naprawić to co było piętą achillesową Lecha z początku sezonu. Gytkjaer, Jevtić, Jóźwiak czy Amaral to oni odpowiedzialni są min. za zdobywanie goli i ofensywę Lecha. Piłkarze gospodarzy zapowiadają, że chcą dobrze zamknąć ten rok, lecz Arka sama się nie pokona. Obie ekipy będą chciały sprawić prezent dla kibiców wygrywając w tym spotkaniu, lecz to Lech jest tutaj faworytem i mam nadzieje, że po raz kolejny udowodni to na boisku. ​
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Ale chyba jeszcze ważniejszy dla "Białej Gwiazdy". Po ostatniej fatalnej serii i wizji upadku klubu do 4 ligi, wielu zaczęło się już godzić z upadkiem Wisły. Sytuacja odmieniła się w ostatni piątek kiedy Wisła pokonała lidera Pogoń. Piłkarze cieszyli się jakby wygrali ligę i dało się wyczuć pozytywną atmosferę walki w stylu "wracamy do gry, nie skreślajcie nas". Kibice stoją murem za drużyną notując dobre frekwencje i świetny doping jak na sytuacje klubu. Kibice to odczuwają i podchodzą do sprawy ambicjonalnie (może nawet aż za bardzo widząc że sobie nie radzą z presją). Teraz po pozytywnym bodźcu trzeba iść za ciosem. W przypadku wygranej sytuacja nie będzie tak tragiczna na jaką wyglądała tydzień temu. Owszem zima spędzona w strefie spadkowej, ale z małą stratą i nadzieją na lepszą grę przy paru transferach zimowych. W przypadku porażki Wisła będzie ostatnia i swojego czwartkowego rywala (konkurenta w walce o utrzymanie) ŁKSu będzie traciła 3 punkty. Remis też nie jest tu zbyt korzystny, więc wydaje mi się, że motywacja i wiara pójścia za ciosem może tutaj przynieść 3 punkty. Pomóc w tym powinien Kuba Błaszczykowski, który robi dla klubu wielkie rzeczy. Rywal - ŁKS nie jest taki słaby jak wskazuje miejsce w tabeli. Miewają całkiem dobre mecze i grają całkiem ładną ofensywną piłkę. W szczególności u siebie. Także łatwo nie będzie, ale kurs też zachęcający. Dla mniej odważnych można pograć X2 w okolicach kursu 1.60, gdyż porażka tutaj by była wielkim zawodem trudnym do zaakceptowania po przełomowej wygranej z liderem. Ja ryzykuje czystą 2 w typach dnia, ale biorę pod uwagę, że może być remis, więc asekuruje się typem X2.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



poniżej 2.5 gola @2.08    
iforBET
Wieki nic nie pisałem w tym dziale, ale nie to najważniejsze. W dniu 19.12. br. odbędzie się spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia. Lech Poznań wygląda w ostatnich meczach bardzo dobrze.
W pięciu ostatnich spotkaniach wygrali trzy razy i dwa razy zremisowali. Bilans bramkowy 7:1 na ostatnie pięć spotkań. 
Arkowcy z pięciu spotkań wygrali trzy razy, raz zremisowali i raz musieli uznać wyższość przeciwnika. 



Komentarz zbędny. 



W przypadku Lecha Poznań widzimy, że under 2.5 gola w ostatnich 5 spotkaniach padł aż cztery razy. Natomiast w przypadku Arki Gdynia było to trzy razy. 
Lech Poznań przed własną publicznością gra w kratkę. Średnia prawie 2 bramki na mecz przed własną publicznością. Arka w meczach wyjazdowych gra FATALNIE. Tylko trzy zwycięstwa. 

Podsumowując, patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie, formę obu drużyn, to musi się udać. Arka ma o połowę mniej goli strzelonych od Lecha. Defensywa Arki należy do jednej z gorszych w lidze. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
larson90 427

larson90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS - Wisła Kraków
Typ: Wisła over 1,5 gola
Kurs: 2,44
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dla mnie faworyt tego spotkania to goście. Jest to mecz szalenie ważny dla obu ekip. Obie są na dnie tabeli. Obie mają 14 oczek zdobytych i tracą odpowiednio do 14 Korony 4 oczka i do Arki 6 oczek. Biorąc pod uwagę z jakimi drużynami na wyjazdach te ekipy rywalizują w tej kolejce, to można założyć że zdobycie 3 punktów zmniejszy przewagę rywali i nastroje przed wiosną będą znacznie lepsze. 
Na pewno lekka przewaga psychologiczna jest po stronie Wisły, która w ostatniej kolejce przełamała wstydliwą serię porażek i wygrała u siebie z Pogonią. Obie ekipy w ostatnich 5 meczach legitymują się bilansem 4-0-1. O Wiśle wspomniałem a ŁKS pokonał u siebie Cracovię 1-0.  
U siebie ŁKS ma najgorszy bilans w lidze (3-1-5). Trzeba jednak zauważyć że ostatnie 4 mecze to 3 wygrane. 
Wisła z kolei jest najgorszą ekipą na wyjazdach 0-2-8. 
Wisła przełamała ostatnio złą passe, teraz musi wygrać po raz pierwszy na wyjeździe. Z kim to zrobić jak nie z ŁKSem? W pierwszym meczu Wisła wygrała 4-0. Goście mają mimo wszystko lepszą kadrę i większe doświadczenie co powinni jutro pokazać. Stawiam na wygraną 2-1 dla gości. W ostatnich meczach, które oglądałem Wisła nie była tak słaba jak jej wyniki. Gra była dobra, kreowali sobie sytuacje ale byli nieskuteczni, stąd uważam, że Wisła powinna wykorzystać dość dziurawą defensywę ŁKSu, która straciła 33 gole w 19 meczach. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Lech Poznań - Arka 1 1.57

Ameryki tym typem nie odkryję, ale jeśli ktoś nadal się waha, to polecam. Lech zdecydowanym faworytem i z tym trzeba się zgodzić. Własne boisko to w przypadku poznaniaków bardzo duży atut. Gorący doping na pewno pomoże. Zawodnicy również o wiele lepsi. W ekipie gospodarzy mamy sporo reprezentantów i bardziej doświadczonych graczy co również przemawia za Lechem. Obie drużyny ostatnio w lepszej formie. Lech 8 z rzędu meczów bez porażki we wszystkich rozgrywkach z czego pięć zwycięstw. Arka nieco gorzej, ale i tak robi wrażenia. Dwa z rzędu zwycięstwa i remis u siebie z silną Pogonią. Tu jednak uważam, że ich dobra passa siè skończy. Muszą szukać punktów u siebie. Na koniec jak zwykle parę statystyk. Na 14 ostatnich meczów Lech - Arka w Poznaniu, gdynianie wygrali tylko raz i to w 2008 r. Poza tym Lech zanotował 6 zwycięstw i było 7 remisów (większość meczów poniżej 2.5 gola co również uważam za dobry typ). Jeśli chodzi o wszystkie mecze h2h to Arka w regulaminowym czasie nie wygrała z Lechem od 14 meczów. Tak jak wspomniałem ostatnio w 2008 roku. Kurs powyżej 1.50 nie robi szału ale nadal mnie zachęca, np. fo dubelka z ŁKS - Wisła X2 po 1.60 !!!
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zero zdziwienia będzie z takim głośnym remisikiem w Poznaniu. Klasyka gatunku niski kurs na Lecha grającego u siebie, masowa w opiniach więc klasycznie ekstraklasowo skończy się remisem i tyle będzie z tego "polecam". 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lech Poznań - Arka 

Lech win @1,58 fortuna   

Lech kończy rok meczem u siebie z Arką i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Ostatnie tygodnie są dość udane dla poznaniaków, bo to przecież seria 8 meczów bez porażki licząc puchar i ligę. Dopiero w ostatnim meczu Śląsk zdołał Lechowi strzelić bramkę, bo wcześniej Van der Hart miał serię ponad 500 minut bez straty gola. W ostatnim meczu Lechowi nie szło, ale ma przecież takie indywidualności jak Jevtić, które potrafią odwrócić losy meczu.To jeden z wielu zawodników w talii trenera Żurawia, który w tej lidze może dużo. Warto wspomnieć o Gytkjaerze, który jest wiceliderem klasyfikacji strzelców, czy Amaralu i jego znakomitych umiejętnościach technicznych. Ostatnie wyniki Lecha pozwoliły awansować na 6 miejsce i spokojnie spoglądać naprzód, bo strata nie jest duża do czołówki. Arka natomiast jest tuż nad strefą spadkową. Ostatnio wygrała u siebie z Zagłębiem, ale większość punktów zdecydowanie zdobywa u siebie. Na wyjazdach zdobyła tylko 9 na 30 możliwych punktów, wszystkie z nich po meczach z drużynami ze strefy spadkowej. Dodatkowo w tym meczu za kartki pauzować będą Budziński, Deja i Maghoma. Wszystkie piłkarskie argumenty są po stronie Lecha. Spodziewam się zwycięstwa Lecha, ale ze względu na styl gry Arki nie liczę tutaj na zbyt wiele goli. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Lech Poznań - Arka Gdynia typ: Arka Gdynia strzeli gola @1,65 Fortuna   

Masówka na Lecha Poznań jest ogromna. Może i wygrają, ale coś mi mówi, że to będzie ciekawe spotkanie i Arce uda się przynajmniej raz trafić do bramki Lecha. Arka się rozkręca, grają coraz lepiej. W ostatnich trzech meczach udało im się zdobyć aż siedem punktów. W swoim ostatnim meczu wygrali u siebie 2:1 z Zagłębiem Lubin, a wcześniej pokonali na wyjeździe Koronę Kielce 1:0. Remis z Pogonią Szczecin również był bardzo cenny. Lech Poznań u siebie wiadomo, że jest trudny do ogrania, ale Arka jest w na tyle dobrej formie, że na strzelenie chociaż jednego gola ich stać, a może nawet na coś więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
lantz 183

lantz

Użytkownik
Zero zdziwienia będzie z takim głośnym remisikiem w Poznaniu. Klasyka gatunku niski kurs na Lecha grającego u siebie, masowa w opiniach więc klasycznie ekstraklasowo skończy się remisem i tyle będzie z tego "polecam". 
Święte słowa niby dlaczego Lech to taki murowany pewniak, Arka ma najlepszą serię od rozpoczęcia sezonu (7 punktów w 3 meczach) , trochę odskoczyli od strefy spadkowej co też na pewno oczyściło głowy piłkarzy i mogli się skupić przede wszystkim na przygotowaniu do tego meczu. Po pauzie za kartki wraca Vejinović, w bramce będący w życiowej formie Steinbors który nie raz ratował punkty Arki w tym sezonie. W obronie brak dziś Maghomy i Adama Dei, co w pewnym stopniu krzyżuję plany trenera Rogica jeśli chodzi o środek obrony, mimo wszystko myślę że stać dziś Gdynian na to by zakończyć ten rok z przytupem i ugrać w Poznaniu chociaż ten jeden punkt. 
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 18 grudnia 2019 14:55 przez karciarz



poniżej 2.5 gola @2.08
iforBET
Wieki nic nie pisałem w tym dziale, ale nie to najważniejsze. W dniu 19.12. br. odbędzie się spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia. Lech Poznań wygląda w ostatnich meczach bardzo dobrze.
W pięciu ostatnich spotkaniach wygrali trzy razy i dwa razy zremisowali. Bilans bramkowy 7:1 na ostatnie pięć spotkań. 
Arkowcy z pięciu spotkań wygrali trzy razy, raz zremisowali i raz musieli uznać wyższość przeciwnika. 



Komentarz zbędny. 



W przypadku Lecha Poznań widzimy, że under 2.5 gola w ostatnich 5 spotkaniach padł aż cztery razy. Natomiast w przypadku Arki Gdynia było to trzy razy. 
Lech Poznań przed własną publicznością gra w kratkę. Średnia prawie 2 bramki na mecz przed własną publicznością. Arka w meczach wyjazdowych gra FATALNIE. Tylko trzy zwycięstwa. 

Podsumowując, patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie, formę obu drużyn, to musi się udać. Arka ma o połowę mniej goli strzelonych od Lecha. Defensywa Arki należy do jednej z gorszych w lidze. 
 
Podsumowanie trochę dziwne bo twierdzisz że Arka ma jedną z najgorszych defensyf w lidze to dlaczego typujesz under skoro obrona słaba to Lech sam może zapolować że 3 bramy. To nie chodzi o typ ale o logikę twojego podsumowania gdyby defensywa była jedna z najlepszych w lidze okej nie tracą bramki under jak najbardziej.
 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sezon wcześniej, czy dwa nie potrafili tego zrobić, a defensywa Arki jakoś nie wyróżniała się. 
Lech średnia 1.68 goli.  W domu 1.88.
Arka traci na wyjazdach średnio 1.8 gola, a strzela średnio 0.9 gola. A ty czepiasz się... Zamiast podać typ, to szukasz dziury w całym. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja wjezdzam na przekór wszystkim delikatnie dla zabawy w remis. 4.20 na remis przy tej masowie na Lecha to super opcja. 
Wielokrotnie Lech "lubi" takie mecze u siebie zremisowac, niby faworyt, niby ma wszystko aby wygrać a tu bach meczenie buły. 

Remis 4.2 fortuna

1-1✔✔✔✔✔✔       
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom