>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grecja - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Puchar Grecji
Godzina: 15:30
Spotkanie: AO Xanthi - OFI Kreta
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jest to druga runda pucharu Grecji, która jest podzielona na grupy, gdzie w 8 grupach znajdują się po 4 zespoły i z każdej grupy awansują po 2 najlepsze teamy. Jest to dopiero początek zmagań ale myślę, że w tej grupie głównym faworytem do awansu jest zespół Xanthi. Oba zespoły spotkały się 3 dni temu w niedzielę w meczu ligowym i na własnym stadionie zwyciężyli gracze Xanthi 3-0. Myślę, że również w tym spotkaniu gospodarze zwyciężą. OFI Kreta to po prostu słabszy zespół pogrążony w kryzysie i mający własne problemy. W tym sezonie zespół z Krety nie wygrał jeszcze meczu i myślę, że bardziej niż na tym pucharze będzie się skupiał na grze w lidze aby zacząć punktować i próbować opuścić strefę spadkową. Kolejny mecz ligowy grają za 3 dni u siebie z AEK Ateny i myślę, że to ligowe spotkanie będzie dla nich ważniejsze niż ta pucharowa potyczka. Po stronie gości z pewnością nie zagra dzisiaj obrońca Papazoglou, który w niedzielę z powodu kontuzji opuścił boisko już w 9 minucie meczu. Dla mnie Xanthi to dużo mocniejszy zespół i u siebie myślę, że po raz drugi w ciągu kilku dni zwycięży z tym rywalem.
⛔ 0-0
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Atromitos - PAOK
Typ: PAOK
Kurs: 1.65
Większość osób co ma jakaś wiedzę na temat ligi greckiej doskonale wie o współpracy między tymi klubami i ich relacjach. PAOK wypożycza swoich graczy właśnie do gospodarzy, jednak haczyk jest taki że w tym meczu nie będą mogli zagrać bo zabraniają im tego warunki umowy, nie zagrają: Chatzisaias Dimitris (obronca 8/0), Gianoulis Dimitris (pomocnik 8/0), Koulouris Efthymios (napastnik 8/7), Vasilakakis Theodoros (pomocnik 6/1).
 
skomo93 0

skomo93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Grecja, Super League
Godzina : 18:00
Spotkanie : Smyrnis - Atromitos
Typ : 2
Kurs : 1,72
Bukmacher : ForBet
Analiza :
Pierwszy typ,mam nadzieję że trafiony.Smyrnis - czerwona latarnia ligi,jeden remis,reszta porażki.Na początku listopada wygrana 5:0 lecz był to mecz pucharowy z drużyną z 3 ligi więc poziom mów sam za siebie.Z kolei Atromitos,jedna z czołowych drużyn ligi greckiej,aspirująca co sezon do TOP4.Podrażnieni porażką w ostatniej kolejce z Olympiakosem 1:2 będą chcieli wywieźć z terenu rywala cenne 3 punkty.Może pomóc w tym lider klasyfikacji strzelców, 22-letni napastnik Atromitosu i reprezentacji Grecji Efthymios Koulouris.W poprzednim sezonie padły wyniki 1:1 oraz 0:3 dla Atromitosu.W tym sezonie : Smyrnis dom 0-0-5 , Atromitos goście 3-1-0.Widzę w tym meczu zwycięstwo gości.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Liga Grecka zawieszona ‼ Sędzia Thanasis Tzilos został ofiarą pobicia przez kibiców przed swoim domem, w wyniku którego doznał urazu głowy i nóg. Po nałożeniu kilku szwów został wypisany ze szpitala. Całe zajście wywołało oburzenie wśród innych sędziów Ligi Greckiej, którzy postanowili zaprotestować i nie prowadzić spotkań najbliższej kolejki
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,zaglądamy dzisiaj na puchar Grecji.
Paok-Panachaiki
Typ-BTTS
Kurs-2.3
Jest to rewanżowe spotkanie,w 1 meczu była duża niespodzianka po kursie ponad 10 i gospodarze wygrali 2-1,na obie strzelą był kurs ok 3.
Dzisiaj rewanż,faworyt wyrazny,pewnie to wygra ale myślę że nie do zera.
Gości stać było na 2 bramki u siebie to i 1 powinni strzelić na wyjezdzie.
Kurs jest ok więc trzeba to uderzyć.
Powodzenia.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja, Super League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Panathinaikos - AEL Larissa
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 2.49
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków gospodarze wygrali 4 (w tym trzy różnicą min 2 bramek) i jeden zremisowali. Ponadto Panathinaikos na swoim stadionie gra bardzo dobrze, na 8 spotkań wygrali 6 i dwa zremisowali, legitymując się stosunkiem bramek 17:5. Natomiast Larissa na wyjazdach spisuje się beznadziejnie: na 7 spotkań przegrali 5, 1 remis i 1 zwycięstwo oraz stosunek bramek 3:10.
Jak widać z przedstawionej analizy Panathinaikos strzela u siebie średnio 2 bramki przeciwnikom, natomiast Larissa na wyjazdach zdobywa bramkę w mniej niż co drugim meczu. Liczę że dziś będzie podobnie i typ okaże się zwycięski.
Panathinaikos poprzez karę odjęcia 6 pkt w Greckiej Super League musi gonić czołówkę jeśli na przyszły rok chce grać w europejskich pucharach, dlatego przewiduję ich łatwe zwycięstwo - minimum dwubramkowe. A kurs bardzo zachęca do pogrania handi - na zwycięstwo Panathinaikosu w meczu jest kurs tylko 1.47.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Olympiakos - AEL Larissa
Typ-btts
Kurs-3
Liga grecka jest ciężką ligą do typowania btts,ale taki kurs jaki oferują buki nie uszedł mojej uwadze,gram to z pewną obawą i nie namawiam do stawiania,chyba że ktoś lubi ryzyko.
Ostatni mecz Oly wygrało z Larissą u siebie 4-1,więc tego 1 gola jakoś wcisneli.
Goście w ostatnich meczach całkiem jak na nich przyzwoicie 1-3-1,myślę że łomot dostaną,ale i też rez ukłują.Typ przeciwko Bukowi i jego kursom.

 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
PAOK - Olympiakos
Typ-over 2.5 3-1+++
Kurs-2.3
Typ-btts +++
Kurs-2.05
Uderzam znowu w ligę grecką,spotkanie na szczycie,lider kontra wicelider.Buki sugerują że będzie to spotkanie z małą ilością goli,ja z kolei uważam że dzisiaj min te 3 bramki zobaczymy.
Jak spojrzałem w ich bezpośrednie mecze to rzuciło mi się że od 6 meczy nie było w nich bts-a,więc już chyba najwyższa pora żeby te statystyki poprawić.Kto wygra to nie wiem ale myślę że jakies 1-2 lub 2-1 będzie.
Powodzenia,kurs jest dobry to trzeba grać
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Panaitolikos - PAS Giannina
Typ: 1
Kurs: 2.10 (STS)

Wynik: 1:0 ✅

Liga grecka. Swego czasu dała mi trochę zarobić. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, którzy chociaż grają dość nierówno (od zasłużonego i pewnego zwycięstwa nad ligowym potentatem Panathinaikosem, aż po remis ze słabszą &quot;ligowo&quot; Larissą by na koniec zaliczyć wpadkę z Levadiakosem błąkającym się w niższej części tabeli). Gospodarze trochę skomplikowali sobie ligę na własne życzenie ponieważ razem z Xanthi i Lamią mają tyle samo punktów więc każdy mecz w takiej sytuacji będzie robił przysłowiową &quot;różnicę&quot;. Panaitolikos ma słabszego przeciwnika niż np. Lamia która mierzyć się będzie 28.02 z dużo trudniejszym przeciwnikiem - Olympiakosem. Mając to na uwadze myślę, że gospodarze nie przepuszczą okazji do małej ligowej &quot;ucieczki&quot;. Pewnie będzie to skromne zwycięstwo w stylu 1:0 lub 2:0.
Edit: No i gitara :cool:. :beer:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Godzina: 16:00
Spotkanie: Xanthi - Panetolikos
Typ: Xanthi wygra mecz/ under 3,5 FT 
Kurs: 2,45
Bukmacher: STS

Analiza:

Dzisiaj mecz mało zauważalny w Europie ale czy może to dziwić gdy wszyscy skupiają się na spotkaniu Barcelony z Realem? Nawet Bundesliga zeszła nieco w cień patrząc na powyższe typy. Ja jednak wybrałam spotkanie na Pigadeia Arena. Dlaczego?
Xanthi ostatnio grał trudne mecze doznając dwóch porażek z PAOK oraz minimalnej z AEK Ateny. Dzisiaj podejmują ostatni zespół tabeli. Panetolikos to outsaider bez zwycięstwa w lidze!
Na 14 dotychczasowych meczów tylko cztery zremisowali (jedyny remis na wyjeździe to bezbramkowy z Lamia), pozostałe to porażki. Zdecydowany kandydat do spadku i wiele wskazuje, że tak się stanie.

Według mnie jeśli Xanthi nie zlekceważy piłkarzy z Agrinio to powinni ze spokojem zainkasować komplet punktów. Dokładam linię poniżej 3,5 bramki w meczu dla podniesienia kursu. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League (grupa mistrzowska)
Godzina: 20:30
Spotkanie: AEK Ateny - Panathinaikos Ateny
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela grupy mistrzowskiej:
kup.jpg
AEK u siebie ma bilans 9 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 4 zwycięstwa, 6 remisów i 3 porażki. Dla Panathinaikosu każdy mecz już jest meczem o przysłowiową pietruszkę, gdyż bez względu na zajęta pozycję zespół ten nie zagra w Europejskich pucharach, bo został z nich wykluczony. Więcej o tej sytuacji możecie poczytać pod poniższym linkiem:
https://www.novasports.gr/podosfair...65xNmR9CGUioBRPTB4HT4bLH6NPgZHtW9A8x9ckUIe4K4

AEK walczy o drugie miejsce z PAOK-iem, które da możliwość gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Z pewnością będą mocno zmotywowani na ten mecz derbowy i co najważniejsze praktycznie w najmocniejszym składzie. Jedynie pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Araujo (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Panathinaikos z kolei z mnóstwem wewnętrznych problemów. Wiadomo, że po ostatniej kolejce w grupie mistrzowskiej z zespołu odejdzie trener jak i wielu zawodników, tak więc wątpię, że tutaj ktoś w tych derbach będzie "umierać" za ten zespół i korzystny wynik. Napewno wśród gości nie zagrają Pougoura, Perea i Beck. Panathinaikos bez motywacji, z piłkarzami, którzy wiedzą, że po sezonie odejdą i trenerem, który również odejdzie. Myślę, że AEK tutaj wygra bez większych problemów
1-1
 
Ostatnia edycja:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League (grupa mistrzowska)
Godzina: 20:30
Spotkanie: AEK Ateny - Panathinaikos Ateny
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela grupy mistrzowskiej:
Pokaż załącznik 626
AEK u siebie ma bilans 9 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 4 zwycięstwa, 6 remisów i 3 porażki. Dla Panathinaikosu każdy mecz już jest meczem o przysłowiową pietruszkę, gdyż bez względu na zajęta pozycję zespół ten nie zagra w Europejskich pucharach, bo został z nich wykluczony. Więcej o tej sytuacji możecie poczytać pod poniższym linkiem:
https://www.novasports.gr/podosfair...65xNmR9CGUioBRPTB4HT4bLH6NPgZHtW9A8x9ckUIe4K4

AEK walczy o drugie miejsce z PAOK-iem, które da możliwość gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Z pewnością będą mocno zmotywowani na ten mecz derbowy i co najważniejsze praktycznie w najmocniejszym składzie. Jedynie pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Araujo (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Panathinaikos z kolei z mnóstwem wewnętrznych problemów. Wiadomo, że po ostatniej kolejce w grupie mistrzowskiej z zespołu odejdzie trener jak i wielu zawodników, tak więc wątpię, że tutaj ktoś w tych derbach będzie "umierać" za ten zespół i korzystny wynik. Napewno wśród gości nie zagrają Pougoura, Perea i Beck. Panathinaikos bez motywacji, z piłkarzami, którzy wiedzą, że po sezonie odejdą i trenerem, który również odejdzie. Myślę, że AEK tutaj wygra bez większych problemów
Warto dodać że liga grecka wraca po przerwie i tylko na 3 kolejki, a AEk jak widać po tabeli punkt straty do Paok gdzie paok zagra z olympiakosem który i tak jest mistrzem ale musi zagrać pierwszym składem by się zgrywać po przerwie. I te problemy panathinaikosu jak najbardziej prawdziwe. A nie jak w typach dniach jeden pisze że w Serbii spadają a drugi że w Austrii drugiej lidze nie spadają, a w każdym przypadku jest odwrotnie.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Olympiakos - Panathinaikos
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Faworyt tego spotkania może być tylko jeden, gospodarze przyzwyczaili nas do dominacji w lidze i nie inaczej jest w tym sezonie. Olympiakos po 6 kolejkach ma na koncie 16 punktów i bilans bramkowy 14:1, u siebie wygrali wszystkie mecze bez straty gola. Panathinaikos nie jest ta drużyna z przed kilku lat która konsekwetnie zajmowala wysokie miejsce w lidze i co za tym idzie występowała w europejskich pucharach. Mimo że goście mają dziś ekstremalnie trudne zadanie, to ja liczę że dołożą swoją cegiełkę do tego wymaganego overa. Greckie zespoły na mecz z Olimpiakosem zawsze wychodzą zmotywowani i nie sądzę żeby tym razem było inaczej. Oba zespoły od 4 spotkań w lidze bez overa co też skłania mnie do poszukania bramek. Jeśli chodzi o H2h to na ostatnie 5 spotkań 2 razy padało minimum 3 bramki i 3 razy był under. Typ trochę na przeczucie bo wydaje mi się że może tu wpaść kilka goli.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
13.01.2021
Paok-Olympiakos
Typ over 6 kartek
Typ Czerwo

Ale wojna nam się szykuje. Strzelanie z karabinu na trybunach to norma ale w Czasie pandemii zapewne gdzieś na osiedlach. W tych meczach potrafiło paść po 11/12 kartek. Różne dziwne sytuację się działy...
Na te mecze dają sędziów Sądu poza Grecji. dziś sedziuje Włoch, który głównie ma Primavera czyli młodych ale sedziuje też międzynarodowe młodzieżowke. Daje sporo.
Nic dodać nie mogę ponieważ mojego typu na kartki nie ma gdzie zagrać. Może ktoś wie gdzie mogę zagrać żółte over 6.5 lub czerwo?
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
13.01.2021
Paok-Olympiakos
Typ over 6 kartek
Typ Czerwo

Ale wojna nam się szykuje. Strzelanie z karabinu na trybunach to norma ale w Czasie pandemii zapewne gdzieś na osiedlach. W tych meczach potrafiło paść po 11/12 kartek. Różne dziwne sytuację się działy...
Na te mecze dają sędziów Sądu poza Grecji. dziś sedziuje Włoch, który głównie ma Primavera czyli młodych ale sedziuje też międzynarodowe młodzieżowke. Daje sporo.
Nic dodać nie mogę ponieważ mojego typu na kartki nie ma gdzie zagrać. Może ktoś wie gdzie mogę zagrać żółte over 6.5 lub czerwo?
Czerwonej nie ma, ale dwie linijki 6.5 i 7.5 na ewinnerze można znaleźć.

Edit. Czerwona na superbecie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja, Super League
Godzina: 16:15
Spotkanie: Panetolikos - Volos PAE
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Panetolikos w meczach domowych ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 4 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki. W dzisiejszym meczu stawiam na gospodarzy z trzech względów. Po pierwsze dla Panetolikos jest to z pewnością ważniejszy mecz, oni walczą o utrzymanie i trzeba zbierać punkty natomiast dla Volos jest to w sumie mecz o pietruszkę. Nie mają już szans na awans do grupy mistrzowskiej a spadek też im nie grozi bo mają bezpieczną przewagę nad ostatnimi zespołami. Do tego gospodarze dziś praktycznie w najmocniejszym składzie natomiast po stronie gości jest kilka absencji.

Absencje w Volos:
obrońcy Dentakis i Mitroglou (obaj po 14 występów w tym sezonie), pomocnik Santos (9 występów w tym sezonie) i napastnik Perea (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)

W końcu po trzecie Panetolikos miał więcej czasu by się przygotować do tego meczu, bo Volos grał w tygodniu 3 dni temu mecz ćwierćfinałowy w pucharze Grecji u siebie z AEK Ateny wygrany wprawdzie 1-0 ale w pierwszym spotkaniu a Atenach przegrali 4-2 i ostatecznie po dwu meczu odpadli. Był to dla nich bardzo wyczerpujący mecz i myślę, że dzisiaj nie będą w 100% wypoczęci do tego starcia.
1-0
 
Ostatnia edycja:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Spotkanie: Olympiakos - Atromitos
Typ: Olympiakos wygra do zera - @1.60

Typ za drobne: Dokładny wynik 3:0 - @5.80
Analiza:

Pierwsza kolejka greckiej ekstraklasy. Mierzyć się będzie Olympiakos, czyli mistrz kraju, z Atromitosem, czyli ósmą ekipą zeszłego sezonu.
Olympiakos w zeszłym sezonie kompletnie zjadł te rozgrywki. Na koniec sezonu miał aż 26 punktów przewagi nad wiceliderem. Zawdzięcza to głównie fantastycznej postawie na własnym boisku. W 18 spotkaniach (uwzględniających grę w grupie mistrzowskiej) odnotował 17 zwycięstw i 1 remis. Wynik niewiarygodny. Ten jedyny remis padł w meczu z Arisem, czyli trzecią siłą ligi. Jednak oprócz tego uwagę przykuwa jeszcze jedna rzecz, a mianowicie bilans bramkowy. Wyniósł on 43:4 na własnym stadionie. To dopiero pokazuje potęgę. Olympiakos w 14 spotkaniach na własnym stadionie zachował czyste konto. Bramki stracił w spotkaniach właśnie z Arisem, Panathinaikosem (5 miejsce w lidze) oraz z Volosem i AEL Larissa. Jednak te dwa mecze można jakoś usprawiedliwić, ponieważ miały one miejsce w okresie nawału gier z powodu europejskich pucharów. Jak już przy nich jesteśmy to warto zwrócić uwagę, że również w nich dzisiejsi gospodarze sprawowali się nieźle na swoim boisku. Patrząc chociażby na Ligę Mistrzów to padały tam wyniki:
- 1:0 z Marseille,
- 0:1 z Manchesterem City,
- 0:2 z Porto,
niby tylko jedno zwycięstwo, ale nie ukrywajmy. Porażka 0:1 z finalistą (City) to żadna hańba. Tak samo z Porto, które przecież doszło do półfinału.
W tym sezonie Olympiakos też już na rozgrzewkę pograł trochę w pucharach. W 3 meczach, które rozegrał na własnym stadionie padały wyniki:
- 1:0 z Neftci Baku,
- 1:1 z Ludogorets,
- 3:0 ze Slovanem Bratysława.
Widać, że Grecy stracili tylko jedną bramkę, a jednak rywale wydają się bardziej wymagający niż dzisiejsi Atromitos. Od tych spotkań eliminacyjnych minęło około 2,5 tygodnia, dlatego uważam że Olympiakos wyjdzie dzisiaj pierwszym składem i trener nie będzie nikogo specjalnie oszczędzał przed środowym meczem Ligi Europy. Tym bardziej, że zarówno dzisiejszy mecz jak i ten czwartkowy są rozgrywane na własnym stadionie, więc nie dochodzi żadne zmęczenie podróżą. A myślę, że dobrym by było, by po 2,5 tygodniowej przerwie podstawowi zawodnicy złapali rytm przed grą w pucharach.
Atromitos jak już wspominałem, zajął 8 miejsce w lidze, jednak po rundzie zasadniczej zajmował dopiero 10. Ich bilans w tej fazie był lekko mówiąc - mierny. 13 spotkań i 11 punktów. Bilans bramkowy 8:18. Skoro strzelili w 13 meczach 8 bramek to dzisiaj mogą mieć bardzo duży problem, by strzelić gola tek wielkiej ekipie. Oczywiście w grupie spadkowej lekko poprawili ten bilans, ale grali tam z już naprawdę słabiutkimi drużynami.
Podsumowując, uważam że Olympiakos rozpocznie rozgrywki od spokojnego zwycięstwa u siebie, które będzie oscylowało w okolicach wyniku 2:0 - 3:0.

Wynik końcowy - 0:0
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom