>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NIP - Liquid
te dwie druzyny zawalczą dzisiaj o finał BLAST pro series. Faworytem oczywiscie Team Liquid, ktory zajmuje aktualnie 4 miejsce w rankingu hltv. Jednak ogladajac wczoraj ich mecz na tym turnieju przeciwko Faze, moglismy zauwazyc, ze maja lekkie problemy.  Zdarzaja im sie przestoje i Faze moglo to wykorzystac. Zerkajac na piersza polowe decydujacej mapy,  myslalem ze bedziemy swiadkami malej sensacji bowiem bylo 8:7 dla liquid po stronie CT na nuke. Ale doswiadczenie amerykanow pozwolilo im wygrac. W konsekwencji obstawie dzisiaj na mape dla NIP.
mysle, ze poleca bany na dust2 i train.  Jezeli Szwedzi wybiora overpassa to bedzie to dla nich spora szansa na wygrana. 
Jak bedzie, zobaczymy. Poczatek o godzinie 13:00

NIP handicap (+1,5) mapy @1.72
  
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Virturs Pro - mousesports
jest to pierwszy mecz z grupy B na turnieju lanowym EPICENTER 2019 w Moskwie. Krótko co myśle o tym meczu. Głośno się zrobiło ostatnio o VP z tego powodu, że organizacja zrezygnowała z polskich zawodników i teraz w barwach Virtus Pro gra skład ex-AVANGAR. Zadebiutują oni z drużyna, która jest w wyśmienitej formie. W świetnym stylu wygrali finały 10 sezonu ESL Pro League pokonując m. in. Astralis i fnatic. A ostatnio wygrali również cs_summit 5 bez woxica w składzie. Myśle, że na ten moment w obecnej formie są w TOP 3 na świecie. Liczę tutaj na 2:0 dla ekipy Karrigana.

Typ: mousesports handicap (-1,5) mapy @2.25 LVBET
 
K 172

kante97

Użytkownik
EG vs Forze
Zaraz start także będę się streszczał. Forze gra u siebie, a EG posiada w swojej drużynie stand-ina, Crusha, który delikatnie mówiąc odstaje od reszty zawodników ze swojego zespołu, jednak pozostała czwórka to zawodnicy, którzy mają na swoim koncie już sporo udanych turniejów i obecnie to jedna z najlepszych drużyn świata, kursy przez zastąpienie Brehzego Crushem mocno skoczyły, ale uważam, że warto zaryzykować w stronę Evil Geniuses, a więc:

EG wygra 1.90 sts   
EG 1 mapa 1.85 sts   
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 172

kante97

Użytkownik
Mouz vs Virtus.Pro
Nowe VP już teraz reprezentowane przez zawodników z Kazachstanu. Jame będzie grał u siebie więc myślę, że to jest jakiś plus dla dawnego Avangar, na cs_summit gra w ich wykonaniu nie wyglądała najlepiej, ale ten turniej może być inny. Mouse wraca do gry z Woxicem i chciałem coś pograć na fragi tego zawodnika, ale wysoka linia i jakoś nie jestem przekonany. Mouse to drużyna, która ostatnio zgarnia wszystko jak leci i tutaj też pewnie polują na zwycięstwo w turnieju, ale liczę, że może po tak intensywnym czasie nieco zwolnią tempo i VP uda się powalczyć o wyrównane mapy, do tego na pewno będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej pod nowym szyldem.

1 mapa over 25.5 1.70 sts   
2 mapa over 25.5 170 sts   
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
K 172

kante97

Użytkownik
Mouse vs EG
Ostatni mecz dzisiaj na Epicenter. Zwycięzcy poprzednich meczów spotykają się ze sobą i trzeba przyznać, że mecz myszek na nowe VP był świetnym spotkaniem. Obawiam się jedynie o to, że Mouse może być lekko zmęczone poprzednim spotkaniem, ale poza tym wszystko przemawia za nimi na pierwszej mapie jaką będzie Train. 
Mouse 1 mapa 1.57 sts   
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie 2 zakłady na illuminar! Wczoraj wygrali 9/10 pistoletówek! 
:eek: Widać, że chłopaki dobrze mają przygotowany ten aspekt a kurs @4 myślę, że warto rozważyć 
;) Powodzenia ????




1. mapa - Illuminar Gaming wygra obie pistoletówki  BETFAN @4.2       

2. mapa - Illuminar Gaming wygra obie pistoletówki  BETFAN @4.2       
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik


Dzisiaj izak, pasha i ekipa grają kolejny meczyk kwali do ESEA i o dziwko w BETFAN są kursy na to no i dla mnie Papito jak utrzyma wczorajszą formę to pokryje elegancko linie jaką zaproponowali a dokładnie 21.5. Szczególnie, że grają na IMO gorszą drużynę i to na tej samej mapie co wczoraj (Nuke). Do tego dorzucę Forze, żeby podbić kursik! ;) @2.05     
Powodzenia ????

22 fragi jak w masło :)        jednak podbicie kursu zawiodło... Forze       


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom