>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyjaśnienie typu na lajwie: wyścig do ... Pkt

antoni-kwasigroch 0

antoni-kwasigroch

Użytkownik
Witam
Zobaczyłem ostatnio na siatkówce na lajwach (totolotek) taki typ: wyścig do np. 35 punktu. Czyli np przy stanie 16:13 dla drużyny A, stawiam że drużyna A wygra ten wyścig. (w teorii 18 punkt kończy grę, bo może być co najwyżej 18:17). Dlaczego pojawia mi się, ze ten typ nie wszedł? O co tu tak naprawdę chodzi w tym typie? Eksperckie Pozdro!
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 grudnia 2019 20:44 przez antoni-kwasigrochWitam
Zobaczyłem ostatnio na siatkówce na lajwach (totolotek) taki typ: wyścig do np. 35 punktu. Czyli np przy stanie 16:13 dla drużyny A, stawiam że drużyna A wygra ten wyścig. (w teorii 18 punkt kończy grę, bo może być co najwyżej 18:17). Dlaczego pojawia mi się, ze ten typ nie wszedł? O co tu tak naprawdę chodzi w tym typie? Eksperckie Pozdro!
Nie spotkałem się, ale możliwe, że która drużyna, jako pierwsza zdobędzie 35 punkt, czyli set musiałby być bardzo długi. Nie gram u tego bukmachera, ale jeśli typ nie wszedł to możliwe, że o to chodziło bukmacherowi. Jeśli to było zdarzenie 3-drogowe to ma prawo tak to rozliczyć. Osobiście jednak nigdy takiego czegoś nie widziałem, a jak już to takie zakłady są 2-drogowe, no ale kto wie.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tak jak napisal @neutralny ty zagrales kto zdobedzie 35 punkt i tak musialo byc ,mozliwe ze sie podpaliles i czytajac zaklad na szybko nie dokonca zrozumiales - tak czasem bywa u nowicjuszy . - owszem sa takie zaklady kto zdobedzie 35 punkt w Bet365 to normalka.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W siatkówce raczej ciężko o seta z 35 pkt. jednej drużyny a kurs na takie zdarzenie to był by mega. Zapewno chodziło o sume pkt. w danym secie i wygrywa ta drużyna która ten 35 pkt. zdobędzie. Wynik był taki jak pisałeś? 18-17 dla druzyny "A" ?
 
N 0

najman19

Użytkownik
nie, nie to wy nie rozumiecie zupełnie o co tu chodzi. Mogą być dwie opcje.
1 W siatkówce wyścig do np 50 punktu oznacza to, że kto wygra ten 50 punkt w meczu, czyli przy stanie 25:24, następnym punktem jest 50 i ten kto go wygra taki kurs wchodzi.
2.W siatkówce wyścig do np 40 punktu oznacza to kto że mamy stan meczu 23:17 i zostało już rozegranych 50 punktów w meczu i ten kto po rozegraniu 50pkt w secie prowadzi ten wygrywa.
Niech ktoś potwierdzi, który z tych dwóch opcji dla totomixu jest poprawna, bo rekretyper  gy_gy_craveel i  neutralny  na pewno się mylą i nie o to chodzi.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Kolego @najman19  w siatkowce niema takiego czegos jak wyscig do 40 czy 50 punktow a Polsie buki sa 50 lat za murzynami , poprostu jest to zle sprecyzowane , wyscig moze byc do 5 pkt ,10 czy 15 i 20  ,  to co kolega wyzej zagral to jest kto zdobedzie 40 punkt w secie i tyle - jezeli jest tak napisane to jest zle sprecyzowane a jezeli jest wyscig kto zdobedzie 40 punkt to oznacza kto zdobedzie 40 punkt (wspolnie czyli np 20:20 ) i jest to prawie to samo ale prawie  - bo wyscig do 15 oznacza kto pierwszy dojedzie do 15 punktu a nie 8-7  , jest tylko wyscig , lub kto zdobedzie - polskie buki maja to zle sprecyzowane popatrz na Bet365  , 


W pierwszym przypadku jest kto zdobedzie w secie 9 punkt , dziesiaty i tak dalej
Potem masz wyscig do 10 punktow ale nie wspolnych i tak dalej
a w trzecim przupadku masz lidera po 20 punktach wspolnych , moze byc remis jak widzisz

Jezeili jest wyscig do 30 punktow, jak oni pisza no to w secie nikt nie dojdzie do 30 punktow bo niema mozna tyle zdobyc ale w kobinacji wspolnej tyle moze byc ,mowa tutaj o wspolnych punktach czyli inaczej kto zdobedzie  pierwszy 30 punkt w secie to tak sie zgodze (wspolnie) a u polskich bukow jest to sprecyzowane wyscig ? dziwne ale i mozna tak to nazwac bo wyscig do 30 punktu spolnego to tak jak kto zdobedzie 30 punkt w secie - ja tak to rozumuje 




Tutaj masz w Unibecie i nie jest sprecyzowane jako wyscig i nie jest napisane kto zdobecie ale z logiki wjadome jest to ze kto zdobedzie 36 punkt AS Elpis czy Panathinaikos  ,
 wyścig do np. 35 punktu. Czyli np przy stanie 16:13 dla drużyny A, stawiam że drużyna A wygra ten wyścig. (w teorii 18 punkt kończy grę, bo może być co najwyżej 18:17).
Kolega wyzej przegral bo nie wyszedl zalozenia ze stawiajac przy stanie 16:13 moze  byc taka sytuacja ze Druzyna A zdobedzie 18 punkt( dwa podrzad)  i bedzie prowadzic 18:13 ale Druzyna B zdobedzie podrzad 4 punkty i ten czwarty punkt bedzie  35! punktem meczu i po 35 punktach owszem bedzie wynik  18:17 ale to druzny B zdobyla jako pierwsz 35 punkt wspolny - czyli niech bedzie ten wyscig jak wy to zwiecie czy bukmacher  i dlatego kolega przegral  - juz prosciej nie wyjasnie , dziekuje 

Ludzie to do wszystkich  sie tyczy mnie ciebie i innych nowicjuszy - nie grajcie w zadne punkciki kto pierwszy do 5 , jakis wspolnych i  innych takich jak powyzej TO NIEMA JUZ WIELE WSPOLNEGO Z BUKMACHERKA , TO JEST HAZARDA , GRA LOSOWA DLA HAZARDZISTOW JAK RULETKA , typujacy nie potrafia ustrzelic 1 X 2  lub zmagaja sie 1 i 2.  nauczcie sie przewidywac najprostrze rozwiazania a buk daje takie cuda aby Hazardzisici w to grali i tracili kase , posluchajcie sie . - a jeszcze gorzej jezeli ktos tego nie rozumuje i wynik widac jaki jest powyzej , ja moge w takie gowna grac a omijam to duzym lukiem.
 
N 0

najman19

Użytkownik

Stan seta 19:12
Bukmacher: Totomix
1 Jak widzimy jest wyścig do 35 puntu w secie. Po polsku to oznacza, że jeśli będzie wynik 20:15 to właśnie minęło 35 punktów w secie i ten typ powinien wejść.
2 Jeśli to chodzi o to kto zdobędzie 35 punkt czyli przy stanie 19:15 zdobywca następnego punktu wygrywa - ale dlaczego zdarzenie wtedy nie nazywa się "kto zdobędzie 35 punkt" tylko "wyścig do"? Jest to błąd jezykowy, który może wyprowadzić typerów w pole.
Według mnie 1 opcja jest logiczna, ale kursy coś są za wysokie

 
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Śledziłem w Totolotku zakłady live i jestem trochę w szoku, bo to co zobaczyłem to według mnie jawne wprowadzanie w błąd. Nie chcę wyrażać opinii o tym buku, bo są od tego inne tematy. Co do pytania kolegi @antoni-kwasigroch bardzo prawdopodobne, że faktycznie kolego Twój zakład był przegrany, bo według Totolotka zakład "wyścig do 35 punktu" oznacza tak naprawdę "Kto zdobędzie 35 punkt". Nie mam pojęcia dlaczego jest to ubrane w takie słowa, bo według mnie to jest zwykły wyzysk. Pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją. U każdego bukmachera u którego gram, czy grałem "wyścig do x punktów" znaczy po prostu kto pierwszy zdobędzie x punktów w kwarcie, secie, tercji. Czy to w koszykówce, siatkówce, czy jakimkolwiek innym sporcie. Jest to dla mnie sytuacja niezrozumiała. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
@neutralny ja o tym caly czas mowie ze to jest kretactwo a ludzie nie maja pojecia o tym i graja  , wprowadzaja jawnie ludzi w blad bo nie sprecyzuja tego poprawnie ja siedze w bukmacherce 20 lat - wiem co pisze i w konia sie niedam zrobic hehe

Update - widac ze jest zle sprecyzowane ,powinno byc kto zdobecie 35 punkt ,pozatym , ten wyscig do 35 punkta to jaki to wyscig
jak ktos zdobedzie 18 punkt i bedzie prowadzil 18:15 poczym slabsza druzyna czy przegrywajaca zdobedzie dwa podrzad i to ona wygra ten smieszny wyscig do 35 punktow heheh  najczytelniej powinno to byc  KTO ZDOBEDZIE 35 PUNKT i wszystko w temacie, przynajmiej ja tak sie spotykalem u innych bukmacherow
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@najman19 to chodzi o drugą opcję o której piszesz, bo specjalnie postawiłem za dwójkę (i wygrałem ????). Wyścig do 35 oznacza po prostu, kto zdobędzie ten punkt. Dla mnie jest to chore, jawne wprowadzanie ludzi w błąd, w żaden sposób nie można tego po polsku wytłumaczyć, powinien się tym ktoś zająć, bo to co widzę ostatnio u polskich bukmacherów woła o pomstę do nieba.
 
antoni-kwasigroch 0

antoni-kwasigroch

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Temat zamknięty. Bukmacher nie da się oszukać i zawsze wyjdzie na swoje pamiętajcie. PS Nie mówcie do człowieku który już trochę siedzi w tym biznesie per "nowicjuszu". Pamiętajcie że cokolwiek nie stawicie, wynik będzie odwrotny. Bukmacher zawsze nas oskubie i z nami wygra. I pamiętajcie: jutro też jest dzień. Z eksperckimi pozdrowieniami fani Betów!
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cytat z dnia 9 grudnia 2019 23:15 przez antoni-kwasigrochPS Nie mówcie do człowieku który już trochę siedzi w tym biznesie per "nowicjuszu". Pamiętajcie że cokolwiek nie stawicie, wynik będzie odwrotny. Bukmacher zawsze nas oskubie i z nami wygra. 
Panie Antoni, jezeli ktos pyta o tak prosty zaklad to wzielem pana za nowicjusza ,  panie napisac mozna wszystko, ile to sie nie "siedzi" ale jezeli ktos naprawde w tym "siedzi" nie zadaje takich pytan,(nie gra "ruletki" dlatego to jeszcze bardziej sie "gryzie" bo jak to nazwac to gre - Nieudacznoctow (Nie obrazajac nikogo) to bylo juz zostac przy tym nowicjuszu bo prawdopodobnie tak jest , bo jezeli pan wszystkich mierzy swoja miara to ja odpowiadam tak nie jest.

Ja moge na pisac ze w tym siedze i to nie jest 5 ,10 czy 15 a nawet owiele wiecej lat i jezeli Antoni obserowal bys mnie nawet na samym forum to bys wiedzial ze takie tematy jak MLB Ballpark czy obecnie We Are Players ???? ???? sa na plus . Na tym forum jest ponad 600 zakladow z ponad 90% napisanych przeze mnie analizami a dla podtwierdzenia i zaprzeczenia tego co pan napisal ze  "...cokolwiek nie stawicie, wynik będzie odwrotny. Bukmacher zawsze nas oskubie i z nami wygra." zalacze swoj profil z jednej ze stron gdzie podaje za darmo typy i nie jest to strona platna :


Ja widac panskie slowa sie nie podtwierdzaja z zadnych miesiecy nie bylem nawet na minusie a zeby bylo smieszniej to moge dolaczyc z osobna statystyke dyscyplin i naprzyklad:


Bandy jak pan mysli znam sie? ,nawet nie nzam zadnego zawodnika ale mialem jedynie informacje o stanie lodowiska i dodalem tutaj swoich umniejetnosci czysto analityczno statystycznych i zagralem under i jest cobym nie postawil ...jest...mozna ale ja nie uprawiam z Bukmacherki hazardu/ruletki dla tego niemierze ludzi jak pan i nie jestem potej samej stronie jak pan ale do jednej zeczy tutaj zmierzam i ja powtorze do nowicjuszy i srednio za awansowanych obstawiajacyh.



  Jak widac pozyzej z ponad 400 zakladow tylko 24 zaklady trzy drogowe , poprostu wybierac podstawowe zaklady i tylko dwu drogowe ,poniewaz na starcie juz mamy 50% reszta naszej przewagi to sa nasze umniejetnosci i zalenie od tego jak wysoki prezentujemy poziom tych umniejetnosci tak bedzie nasza przewaga ktora da nam eventualnie zysk mniejszy lub wiekszy . Dlatego panie @antoni-kwasigroch  wiecej wiary w ludzi, istenja topowi typerzy.  A ja jeszcze raz podkreslam nie grac "ruletki" u Bukmacherow i jeszcze raz to zaznacze:

Grajacy to do wszystkich  sie  dotyczy mnie ciebie i innych nowicjuszy - nie grajcie w zadne punkciki kto pierwszy do 5 , jakis wspolnych i  innych takich jak powyzej TO NIEMA JUZ WIELE WSPOLNEGO Z BUKMACHERKA , TO JEST HAZARDA , GRA LOSOWA DLA HAZARDZISTOW JAK RULETKA , typujacy nie potrafia ustrzelic 1 X 2  lub zmagaja sie 1 i 2.  nauczcie sie przewidywac najprostrze rozwiazania a buk daje takie cuda aby Hazardzisici w to grali i tracili kase , posluchajcie sie . - a jeszcze gorzej jezeli ktos tego nie rozumuje i wynik widac jaki jest powyzej , ja moge w takie gowna grac a omijam to duzym lukiem.

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 16 grudnia 2019 00:44 przez gy_gy_craveel

Panie Antoni, jezeli ktos pyta o tak prosty zaklad to wzielem pana za nowicjusza ,  panie napisac mozna wszystko, ile to sie nie "siedzi" ale jezeli ktos naprawde w tym "siedzi" nie zadaje takich pytan,(nie gra "ruletki" dlatego to jeszcze bardziej sie "gryzie" bo jak to nazwac to gre - Nieudacznoctow (Nie obrazajac nikogo) to bylo juz zostac przy tym nowicjuszu bo prawdopodobnie tak jest , bo jezeli pan wszystkich mierzy swoja miara to ja odpowiadam tak nie jest.

Ja moge na pisac ze w tym siedze i to nie jest 5 ,10 czy 15 a nawet owiele wiecej lat i jezeli Antoni obserowal bys mnie nawet na samym forum to bys wiedzial ze takie tematy jak MLB Ballparkczy obecnieWe Are Players ???? ???? sa na plus . Na tym forum jest ponad 600 zakladow z ponad 90% napisanych przeze mnie analizami a dla podtwierdzenia i zaprzeczenia tego co pan napisal ze  "...cokolwiek nie stawicie, wynik będzie odwrotny. Bukmacher zawsze nas oskubie i z nami wygra." zalacze swoj profil z jednej ze stron gdzie podaje za darmo typy i nie jest to strona platna :


Ja widac panskie slowa sie nie podtwierdzaja z zadnych miesiecy nie bylem nawet na minusie a zeby bylo smieszniej to moge dolaczyc z osobna statystyke dyscyplin i naprzyklad:


Bandy jak pan mysli znam sie? ,nawet nie nzam zadnego zawodnika ale mialem jedynie informacje o stanie lodowiska i dodalem tutaj swoich umniejetnosci czysto analityczno statystycznych i zagralem under i jest cobym nie postawil ...jest...mozna ale ja nie uprawiam z Bukmacherki hazardu/ruletki dla tego niemierze ludzi jak pan i nie jestem potej samej stronie jak pan ale do jednej zeczy tutaj zmierzam i ja powtorze do nowicjuszy i srednio za awansowanych obstawiajacyh.



  Jak widac pozyzej z ponad 400 zakladow tylko 24 zaklady trzy drogowe , poprostu wybierac podstawowe zaklady i tylko dwu drogowe ,poniewaz na starcie juz mamy 50% reszta naszej przewagi to sa nasze umniejetnosci i zalenie od tego jak wysoki prezentujemy poziom tych umniejetnosci tak bedzie nasza przewaga ktora da nam eventualnie zysk mniejszy lub wiekszy . Dlatego panie @antoni-kwasigroch  wiecej wiary w ludzi, istenja topowi typerzy.  A ja jeszcze raz podkreslam nie grac "ruletki" u Bukmacherow i jeszcze raz to zaznacze:

Grajacy to do wszystkich  sie  dotyczy mnie ciebie i innych nowicjuszy - nie grajcie w zadne punkciki kto pierwszy do 5 , jakis wspolnych i  innych takich jak powyzej TO NIEMA JUZ WIELE WSPOLNEGO Z BUKMACHERKA , TO JEST HAZARDA , GRA LOSOWA DLA HAZARDZISTOW JAK RULETKA , typujacy nie potrafia ustrzelic 1 X 2  lub zmagaja sie 1 i 2.  nauczcie sie przewidywac najprostrze rozwiazania a buk daje takie cuda aby Hazardzisici w to grali i tracili kase , posluchajcie sie . - a jeszcze gorzej jezeli ktos tego nie rozumuje i wynik widac jaki jest powyzej , ja moge w takie gowna grac a omijam to duzym lukiem.

pozdrawiam

W każdym rynku można znaleźć value. Co za różnica czy to race do punktów czy zakład na win czy handicap.

A sama Bukmacherka nie polega w ogóle na przewidywaniu czegokolwiek... 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Żeby znaleść Value trzeba nauczyć się podstaw a zbiegiem lat złapać doświadczenie a potem na bazie tego     -po przez swoje umniejetnosci analizowac(to i tak w skrócie napisałem ) a potem można potencjalnie ”przewidywać " - to nie jest skierowane do graczy topowych/profesjonalnych  tylko do takich co nie wiedz co się dzieje ale niby w tym ”siedzą” a value jakie Value heh. - to jest dział dla początkujących .
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 16 grudnia 2019 15:23 przez mjaurvcein


A sama Bukmacherka nie polega w ogóle na przewidywaniu czegokolwiek... 
W jakim sensie? Obawiam się, że mylisz bukmacherkę z tradingiem. Tam faktycznie  handluje się kursami bez względu na wynik. Tutaj jednak przewidzieć cokolwiek trzeba.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 16 grudnia 2019 18:33 przez kamilcia21

W jakim sensie? Obawiam się, że mylisz bukmacherkę z tradingiem. Tam faktycznie  handluje się kursami bez względu na wynik. Tutaj jednak przewidzieć cokolwiek trzeba.

Ocena prawdopodobienstwa nie ma nic wspólnego z przewidywaniem przyszłości. 
Interesuje nas tu i teraz.

​​​​​
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 16 grudnia 2019 19:22 przez mjaurvcein


Ocena prawdopodobienstwa nie ma nic wspólnego z przewidywaniem przyszłości. 
Interesuje nas tu i teraz.
Rozumiem co chcesz powiedzieć ale chyba nie jest tak do końca.  Codziennie dokonujemy wyborów, nawet tak kolokwialnych jak decyzja czy pójdziemy w lewo czy prawo. Oceniamy (chcąc, nie chcąc) intuicyjnie, który wybór przysporzy więcej (potencjalnych) korzyści. A dokonujemy oceny (ewentualnego) prawdopodobieństwa. 
Wszystko co planujemy w związku z przyszłością wiąże się nierozerwalnie z tym co było. Na podstawie tego właśnie dokonujemy wyborów. Jeżeli raz poszedłeś w prawo i uderzyłeś głową w mur to intuicyjnie zawsze będziesz wolał pójść w lewo.

Oczywiście to przykład bez sensu ale najprostsze wytłumaczenie jak ocena prawdopodobieństwa ma wpływ na podejmowane decyzje. Często nie ma w tym logiki bo faktycznie nie ma przeszłości (nie istnieje) i nie ma przyszłości (dopiero nadejdzie) więc ZAWSZE jest tu i teraz, nigdy nie jest inaczej. Więc można rzec, że drugie zdanie powinno być prawdziwe.

Problem w tym, że mało kogo interesuje "tu i teraz". Nasze życie opiera się głównie na wspomnieniach oraz planowaniu przyszłości.
Ma to też pewien pośredni związek z... przewidywaniem wyników sportowych ☺
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a nie jest to tak, ze przewiduje sie co sie prawdopodobnie wydarzy, dlatego to nazywa sie prawdopodobienstwem? i na podstawie  oceny prawdopodobienstwa przez bukmachera wystawia on kursy. wynik jest sprawa drugorzedna, wyniku nie przewidzisz ale mozesz przewidziec co sie bedzie dzialo i dlaczego.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 17 grudnia 2019 09:25 przez przestrzalninjaa nie jest to tak, ze przewiduje sie co sie prawdopodobnie wydarzy, dlatego to nazywa sie prawdopodobienstwem? i na podstawie  oceny prawdopodobienstwa przez bukmachera wystawia on kursy. wynik jest sprawa drugorzedna, wyniku nie przewidzisz ale mozesz przewidziec co sie bedzie dzialo i dlaczego.
 
W tym wymiarze jak najbardziej można tak to określić. 
Jednak 99% użytkowników tego forum myśli, że zakłady bukmacherskie polegają na przewidzeniu wyniku i o to mi chodziło. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom