>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet - Japonia (30.11 - 15.12.2019)

Status
Zamknięty.
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
cytat z dnia 14 grudnia 2019 21:39 przez chamberlain

Rosjanki szły jak burza przez cały turniej, poległy dopiero w półfinale i to bardzo nieznacznie, Norweżki miały już niemałe problemy z Serbkami, Dunkami i Niemkami, na dodatek przegrały z Holenderkami i Hiszpankami, bardzo słabo prezentując się w tym meczu. Nie wiem nic o nieobecnościach, ale po prostu patrząc na wyniki, ludzie bardziej wybierają Rosjanki, niż Norweżki.

Jednak tak jak pisałem nie mam informacji na temat jakichkolwiek nieobecności, więc jeśli ktoś wie coś więcej, to prosimy o jakieś info.
To jednak są "wielkie Norweżki"  i nie wyobrażam sobie aby z Mistrzostw Świata wróciły bez medalu. Skoro nie ma absencji pobieram Norweżki po @2.75 bez przesady z tym kursem 

Niestety   
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 14 grudnia 2019 22:19 przez nani1950

To jednak są "wielkie Norweżki"  i nie wyobrażam sobie aby z Mistrzostw Świata wróciły bez medalu. Skoro nie ma absencji pobieram Norweżki po @2.75 bez przesady z tym kursem 
Nie ma Absencji? Dla przypomnienia, w turnieju nie ma gwiazd z poprzednich lat: Nory Mork i Katrine Lunde. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ktos sie orientuje co decyduje w przypadku takiej samej ilosci bramek w walce o najlepsza strzelczynie? Abbingh brakuje 5bramek, aby zrownac się z Koreanka. Zadecyduje w takim przypadku skuteczność %? 
 
M 18

misterpolska2000

Użytkownik
W meczu finałowym lekkim faworytem są Holenderki, ale ja będę próbował iść w stronę Hiszpanek, które naprawde bardzo solidnie prezentuja się na tych MŚ. Wygrywają mecze z mocnymi rywalami a dodatkowo potrafią wychodzić z większych opresji jak w meczu z Czarnogórą. Hiszpania 2.39. Warto spróbować.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Holandia - Hiszpania 1 @1.88 1xbet   30-29
Nie mam wątpliwości że to Holenderki zdobędą złoto. Świetna gra z Rosjankami w polfinale. Hiszpanki w swoim meczu wyglądały dobrze, ale głównie przez nieporadność Norweżek, które zanotowały sporo strat. Rosja w ostatnim meczu grupowym pokazała jak łatwo można ograć Hiszpanki, które w tym meczu walczyły o wyjscie z grupy. Holenderki obok Rosjanek, były moimi faworytkami do końcowego triumfu i po obejrzeniu wszystkich spotkań podtrzymuje dalej swoje zdanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Niesamowite emocje w finale, Holenderki prowadziły w pewnym momencie 5 bramkami, by na 20 sekund do końca tylko remisować, na dodatek Hiszpanki były przy piłce, jednak obroniły się, Hernandez za utrudnienie wznowienia gry przez Wester dostała czerwoną kartkę, oraz został podyktowany rzut karny dla Holenderek, który wykorzystała Abbingh, a Lois już w 34 minucie została królową strzelczyń. Zgodnie z oczekiwaniami mecz był bardzo ofensywny i dość szybki.

@ar0nek nikt nie jest nieomylny, Abbingh była dobrą opcją w tamtym momencie, ale też ryzykowną, bo równie dobrze Holenderki mogły nie awansować nawet do półfinału. Dzięki i zapraszam do typowania ME!

Dziękuję wszystkim, którym chciało napisać się kilka słów na temat poszczególnych spotkań,
turniej na pewno nie zawiódł, a wisienką na torcie był ten finał.

Zapraszam wszystkich do typowania Mistrzostw Europy Mężczyzn, które rozpoczną się już 9 stycznia,
jednak już wcześniej czeka nas masa spotkań towarzyskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 18

misterpolska2000

Użytkownik
cytat z dnia 15 grudnia 2019 09:41 przez misterpolska2000W meczu finałowym lekkim faworytem są Holenderki, ale ja będę próbował iść w stronę Hiszpanek, które naprawde bardzo solidnie prezentuja się na tych MŚ. Wygrywają mecze z mocnymi rywalami a dodatkowo potrafią wychodzić z większych opresji jak w meczu z Czarnogórą. Hiszpania 2.39. Warto spróbować.

Niesamowite co tam się w końcówce stało. Na 20 sekund do końca meczu Hiszpanki mają piłke i ją tracą...po czym jeszcze taki faul. No cóż, było blisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom