>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 15.12.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chindia Targoviste - FC Hermannstadt
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: STS
Analiza:

Widzę tutaj dobre value na ten zakład jeśli weźmiemy pod uwagę braki defensywne, statystyki i sytuację w tabeli. Chindia to jedna z najbardziej "overowych" drużyn w tej lidze a przy okazji drużyna z najgorszą defensywą obok Academici, bo aż 38 goli stracili w 20 meczach. W ostatniej kolejce pokonali Poli Asi 2:1 i było to przełamanie po wysokich porażkach 1:4, 2:5, 0:4 z rzędu. Hermannstadt też jest po zwycięstwie 4:2 nad Dinamem, dlatego te wygrane powinno wpłynąć dobrze na morale w zespole i spodziewam się z obu stron, że będą celowali w trzy punkty z sąsiadem w tabeli. Gospodarze bez podstawowego bramkarza Aioani (19M) i obrońcy Dumitrascu (15M) a przyjezdni bez obrońcy Viery (17M/2G). 

  100

 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia/ Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: +4,5 rzutów rożnych Arsenal
Kurs: 2,53
Bukmacher: fortuna

Nigdy nie grałem na rzuty rożne, ale ten zakład wygląda dla mnie bardzo ciekawie, tzn dobrze płatny. Po pierwsze Arsenal to nie jakiś tam drwale, którzy nie podejdą pod pole karne przeciwnika. Swoje szanse będą mieli . Załóżmy, że to MC będzie tu prowadził grę i będzie częściej w posiadaniu...  przy szybkich wyjściach kontrą , skrzydłami łatwiej o rzut rożny niż w grze pozycyjnej ( tak mi się wydaje ). 

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Zawiercie
Typ: powyżej 183,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Rzeszów to wielka tragedia w tym sezonie, widać, że potencjał kadrowy to nie wszystko - grają straszną padakę... Przegrywać z Będzinem 8:20? Przecież to jest śmiech...Niech Gruszka weźmie się do roboty bo coraz gorzej to wygląda a nie lepiej.
Mieli walczyć o medale a Oni mają zaledwie 3 zwycięstwa na 11 meczy.
Zawiercie dobrze zaczęło rozgrywki ale ostatnio złapali zadyszkę, na ostatnie 5 meczy aż 4 porażki. W Challenge rozbili Bułgarów 3:0.
Nie widzę tutaj zwycięstwa 3:0 którejś z drużyn w takiej formie. Najbardziej możliwą opcją jest tutaj over i właśnie tak gram.

  84
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bologna- Atalanta
Typ: Atalanta
Kurs: 2.04
Bukmcher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Rozpędzona Atalanta kontra nijkaka Bolonia. Ostatnie sześć meczy między tymi ekipami to wygrane Bergamo. Statystyki nie grają, ale mówią same za siebie. Brak Zapaty i Ilicicia, ale pozostaje Luis Fernando Muriel Fruto. Najlepsza strzelba ekipy gości. Opromienieni wiktorią nad Szachtarem i awansem do wiosennych potyczek LM powinni bez problemu poradzić sobie z dwunastą ekipą Seria A. Gian Piero Gasperini odwala kawał dobrej roboty. W przypadku wygranej powrót na czwarte miejsce. Według mnie mecz bez historii i wygrana gości. Oby...

Pozdrawiam i powodzenia życzę!


  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia/ Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wolves - Tottenham
Typ: Tottenham
Kurs: 2,47
Bukmacher: Totalbet

Dzisiaj wybrałem ciężki mecz do typowania, ale czasem właśnie takie typy wchodzą. Ciężki, bo Wolverhampton jest od 11 meczów niepokonany w Premier League, poza tym ograli silny Besiktas w Lidze Europejskiej zwyciężając 4-0 i awansując dalej.

Zwycięzca tego meczu może znaleźć się na 5 miejscu w tabeli dającym prawo gry w pucharach, wygrana w tym meczu przybliża również do miejsc dających prawo gry w Lidze Mistrzów.

Gospodarze mogą dzisiaj poczuć się za pewnie, a grają przecież z Tottenhamem, który pod wodzą Mourinho spisuje się nieźle. Mou pokazał, że mecz z Bayernem w LM go nie interesuje (Tottenham przegrał 1-3 na wyjeździe mając już awans w kieszeni) i zostawił swoją najlepszą strzelbę Kane'a w domu. Ten typ to gra na przełamanie passy Wolves bez porażki, każda passa kiedyś się kończy i to jest dobry moment, żeby zagrać. Po drugie ofensywa Spurs jest w wybornej formie od dłuższego czasu i mam nadzieję, że dzisiaj  Kane, Alli, Moura czy Son rozprawią się z defensywą wilków. Mam nadzieję, że Mourinho przygotował dobrą taktykę na to spotkanie i uda się gościom dzisiaj wywieźć trzy punkty z Wolverhampton.

  147
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - VTB United Leaguae
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra - Tsmoki Mińsk
Typ: Stelmet handicap - 6,5 punkta i rzuci powyżej 87,5 punktów
Kurs: 3,80
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Spotkanie zostało już opisane przez jednego z kolegów ja dodam trochę od siebie. Decyduje się na trochę niższy handicap a mianowicie stawiam na zwycięstwo zielonogórzan przynajmniej 7 punktami oraz na pokrycie przez miejscowych linii 87,5 punkta. Stawiam na mniejszy handicap opierając się na statystykach. Goście z Mińska wysoko przegrali w tej lidze tylko raz w 2 kolejce z CSKA Moskwa 114:81. Pozostałe mecze to porażki kilku punktowe (80:88 z Kubaniem, 77:82 z Niżnym Novgorodem, 80:84 z Kazaniem, 89:91 z Astaną, 80:83 z Krasnojarskiem oraz z Chimki Moskwa 73:77). W zeszłorocznej edycji ligi VTB Stelmet przegrał we własnej hali z dzisiejszym rywalem 78:80 co uznane było wtedy za sporą niespodziankę. Jeżeli chcielibyśmy porównać formę obu zespołów to zdecydowanie na plus dla Zielonej. Ostatnie 6 spotkań to 4 wygrane w lidze oraz 2 porażki w rozgrywkach międzynarodowych. Goście mogą pochwalić się bilansem 1-5 po ostatnim zwycięstwie w VTB na wyjeździe z BC Kalev 84:79. Stelmet we własnej hali rozegrał w tym sezonie 9 spotkań przegrywając tylko dwukrotnie z CSKA Moskwa i Zenitem St. Petersburg ( oba spotkania zostały rozegrane w październiku). Od 20 pazdziernika Stelmet jest niepokonany na "własnych śmieciach" i liczę na to że tak pozostanie nadal oraz że zielonogórzanie pokryją handicap zakładany prze ze mnie oraz linię punktów. 

  100 Nie ma oferty na takie zdarzenie.
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, HiszpaniaGodzina: 18.30Spotkanie: Sevilla - VillarrealTyp: gol VillarrealKurs: 1,51Bukmacher: EtotoAnaliza: Sevilla zagra na własnym stadionie z Villarreal. Mecz zapowiada się emocjonująco, bo obie drużyny lubią grać ofensywną piłkę i mają ku temu mocne argumenty w postaci świetnych piłkarzy i szybkich skrzydłowych. Villarreal strzela w każdym meczu wyjazdowym i mimo że nie udaje im się wygrywać, to stwarzającą sobie sporo sytuacji w których najczęściej wykorzystują jedną. Myślę, że defensywie Sevilli trudno będzie zachować czyste konto przy tym potencjale ofensywnym gości.

  51
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lyon vs Rennes
Typ: bramkowy remis 
Kurs: 4.65
Bukmacher: etoto
Analiza:Oba te zespoly graly swoje mecze w europejskich pucharach w tygodniu. Oba beda sie starac dzis nie przegrac. Ciekawe statystyki ostatnich meczy pomiedzy nimi. Mianowicie - wygrywali zespoly przyjezdni. Dzis Rennes jawnie nie sa w roli faworyta i kurs na ich wygrana bardzo wysoki. Ale taki remis - czemu nie? Jedynie nie wykluczam ze bedzie to bezbramkowy remis. Ale goscie sa ostatnio w swietnej formie, troche to wynika z specyfiki ich meczow, no ale tak po prostu by nie wygrywali. Lyon spokojnie to spotkanie moze wygrac, ale licze tutaj na obronna gre gosci. W lidze Rennes ostatnio gra zachowawczo i wiecej jak 2 gole nie traci. Tak wiec licze na pozytywny wynik tego meczu..

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Real
Typ: Remis
Kurs: 4.10
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Ostatni test Realu przed klasykiem. O ile dla Barcelony trudnym terenem było Anoeta, tak dla Realu trudno jest zdobywać punkty na Mestalla i w ostatnich latach tracił bardzo często punkty z Valencią, czy to na wyjeździe czy u siebie. Sam Real na wyjazdach miewa przebłyski, ale większość ich spotkań jest mocno szarpane - choćby z Mallorcą. Valencię jak najbardziej stać na remis, tym bardziej że są mocno podbudowani wyjazdową wygraną z Ajaxem. Atutem Nietoperzy jest szybka kontra i dobra defensywa. Oczywiście zakładam scenariusz, że to Valencia będzie gonić wynik, ale nie można tez wykluczyć, że to Real będzie musiał odrabiać straty.

  310
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
#10 19,8K

#10

Użytkownik
DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: MKS Będzin - Cuprum Lubin 
TYP: Cuprum -2.5s
KURS: 4.70
BUKMACHER: BETFAN
ANALIZA:

Mocny mecz ekip z dolnych pozycji w tabeli, którego faworytem są Lubinianie i ja również przychylam się do tej opinii. Z Będzina ubyło chyba dwoje najlepszych graczy, teraz wygląda to dosc biednie, pozostaje grać na ambicji, emocjach i walce, czyli tak jak w poprzednim sezonie, wtedy niestety zbyt wiele nie ugrali i tym razem może być podobnie. W Cuprum w sumie wygląda to dosc podobnie, ale jednak troszkę mocniej. Standardowo solidny Lipiński, Ziobrowski no i ten Portugalski rozgrywający. Aż na usta cisnie się porównanie do Nimira, ale tu chyba gorsze warunki fizyczne. Portugalczyk swietnie serwuje, potrafi seryjnie zdobywac asy i długo przebywać na zagrywce męcząc rywala jak nie asami to bardzo trudnymi zagrywkami. Na wyjazdach Lubin pokonywał Bełchatów, Katowice oraz Suwałki. Każdy ten zespół wydaje się trudniejszą twierdzą do zbobycia niż ta dzisiejsza. Będzin u siebie same porażki,ale jak to bywa w takim meczu słabszych drużyn różnie to może być, zależy jak kto komu bardziej podpasuje do gry. Head-to-head matches z ostatnich dwóch lat na korzysc Cuprum, ale akurat to mało ważne. Dobrze wiem, więc obstawiam.

  100
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.42
Bukmacher: Forbet
Analiza: Trzeba oddać Orlando, że może nie grają w tym sezon najpiękniej w lidze, jednak póki co z obecną kadrą wyniki ich bronią. A co według mnie najważniejsze w tym meczu. Po jedenastu meczach nieobecności na parkiet wraca Nikola Vucevic, czyli lider i obecnie chyba największa gwiazda Magików. Oczywiście nie dostanie tylu minut, co normalnie, jednak myślę, że sam fakt, iż będzie on na parkiecie da kopa kolegom do lepszej gry, nie chcę skłamać, ale wydaje mi się, że na początku sezonu to właśnie on był ich najlepiej punktującym graczem. Orlando po czterech wygranych z rzędu obecnie przechodzi mały kryzys, bo na ich koncie trzy kolejne porażki, fakt że rywale poza Detroit dość wymagający, jednak jak na drużynę aspirującą do play-off porażki jak z Pistons, czy Rockets są nie do przyjęcia. Dziś idealny rywal na przełamanie się dla gości. Pelikany po świetnych preseasons plasują się na przedostatnim miejscu Zachodu i z utęsknieniem czekają na Ziona Williamsona, który ponoć ma ich zbawić. 
Jak na jedenaście kolejnych porażek buki dość odważnie wystawiły kursy w stronę Pelikanów i nie faworyzują gości, moim zdaniem jednak Magic ze swoją solidną defensywą nie mogą dziś przegrać, jeśli poważnie myślą o "ósemce". Do tego powrót Vucevicia spowoduje uwolnienie kolejnej motywacyjnej dawki u graczy trenera Clifforda, dodatkowo chęć przerwania złej passy. Moim zdaniem to idealny moment, stawiam na Orlando, a w moim typie podpieram się małym handi, bo jeśli już Orlean ma wygrać to tylko po jakimś game-winerze.

  42
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Orlando Magic
Typ: New Orelans Pelicans -1,5 w 1 kwarcie 
Kurs: 2.21
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witajcie mój pierwszy typ na forum i licze ze bedzie na plusik.Do ekipy Orlando wraca ich lider Vucevic ale dzisiaj nie powinien dzisiaj duzo pograc.Moj bet na to spotkanie to zwyciestwo przynajmniej dwoma koszami juz 1 kwarcie Pelikanów.Grają oni na wlasnym parkiecie i licze ze wreszcie przerwa swoja fatalną serię.Wazna rzecza ktora trzeba tutaj wspomniec to patrzac na 5 ostatnich starc ekipy Orlando to w kazdej przegrywali oni pierwsza kwarte i to dosc wysoko.Bardzo slabo i powoli wchodza w mecz i licze ze Pelikany to po prostu wykorzystaja i z podniesiona glowa beda schodzic na druga kwartę.Wazna tutaj rzecza aby NOP nie mialo przestojow tak jak widzielismy to w poprzednich starciach.Kursik jak dla mnie bajka i warty gry.Powodzenia!

  121
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom