>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga - sezon 2019/20

Status
Zamknięty.
K 297

krejos

Użytkownik
Mędrcy się zebrali, ale żaden nawet nie sprawdzi jaki aktualnie skład ma drużyna Hebra i jakie miejsce zajmuje w tej "podrzędnej" lidze bułgarskiej (lider - 8 zw. 1 por.). Po letnich transferach widać, że chcą wygrać ligę i przetrzeć się w rozgrywkach pucharowych. Moim zdaniem warto postawić w ich stronę +2,5 seta.
 
M 9

mieta20

Użytkownik
Dotychczas drużyna z Sofii była najbardziej znana z występów w europejskich pucharach. Tym razem swoich sił w trzecim co do ważności z pucharów spróbuje Hebar Pazardżik. Jest to zespół, którego skład opiera się na rodzimych zawodnikach. Wśród nich można znaleźć kilka znanych nazwisk. Warto wspomnieć chociażby o Georgim Bratojewie (rozgrywający), Todorze Aleksiewie (przyjmujący) czy Petarze Karakaszewie (libero). Rodzimi gracze wzmocnieni są dobrej klasy kanadyjskim atakującym – Bradleyem Gunterem oraz macedońskim przyjmującym – Aleksandarem Ljaftowem. Na pewno w bułgarskiej ekipie można znaleźć mocniejsze ogniwa, ale wydaje się, że przedstawiciele PlusLigi mają więcej atutów dzięki którym mogą z dobrej strony pokazać się w Challenge Cup. Na pewno pierwszemu meczowi będą towarzyszyły emocje, pewna nerwowość, ale wszystko powinno „puścić” po rozegraniu kilku pierwszych akcji. Jeśli zawiercianie zagrają na swoim poziomie, to powinni wypracować sobie zaliczkę, którą zabiorą ze sobą później na rewanż do Bułgarii. A czy tak się stanie? Czy podopieczni trenera Lebedewa od zwycięstwa zaczną przygodę z europejskimi pucharami? Przekonamy się już w środę.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja tam dzisiaj gram na Bydgoszcz po 4.15 w Fortunie płaską stawką 200 zł. Bydgoszcz jedyna drużyna bez zwycięstwa w lidze, przerżnęli 5 tajów. Ten i jej kolejny mecz z Będzinem są meczami o życie. Ogólnie wiem, że ta drużyna to dno i dwa metry mułu oprócz ich atakującego, ewentualnie środkowych (w aspekcie bloku), no ale z kim oni mają szukać punktów jak nie z Suwałkami? Suwałki to też nie jest jakiś mocarz bo ich gra jest uzależniona od Szerszenia i Bołądża, jeden z nich gra słabo i mamy klops. Obaj w poprzednim meczu nastukali jakąś astronomiczną liczbę punktów odpowiednio 33 pkt i 35 pkt na skuteczności 50 i 55%, więc jestem pewien, że drugi raz tego nie powtórzą. Meczu nie oglądałem, ale na bank grali tylko prawe i lewe skrzydło przez 5 setów. To samo możnaby powiedzieć o Bydgoszczy, że Stern zagra słabo i klops, tylko gdzie Stern a gdzie Bołądż i jak narazie to głównie on ciągnie ten wózek. 4.15 bym tu nie wystawił, raczej coś bliżej 2.5-2.7 i według mnie kurs jest przestrzelony, to korzystam.

edit: w meczu z Lubinem płacili na Bydgoszcz 2.99. Teraz 4.15.
W meczu Suwałki - Lubin kursy były wystawione 1.2 - 4.4
Lubin po obu drużynach się przejechał 3-0, po Suwałkach na ich terenie.

Według mnie Suwałki są przeceniane przez oddsmakerów.

   Szerszeń show
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Pavlinho, bardzo wnikliwa analiza. Gratuluję podejścia to tematu. Życzę powodzenia, choć akurat wydaję mi się, że kursy są wystawione poprawnie. Pozdrawiam
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Też coś podam, po dłuuuuższej przerwie :)

Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Zawiercie
Typ: WIN ZAWIERCIE, kurs: 2.15

Sytuacja kopiuj-wklej z poprzedniego sezonu Plusligi w przypadku Rzeszowa. Śpiąca drużyna, pogrążona w jakimś letargu. Sparaliżowana wczoraj w pierwszym secie w Będzinie, jak zespół kadetów będący pierwszy raz na półfinałach wojewódzkich ;)
Wygrali co prawda trzy mecze, ale z totalnym dołem tabeli: Bydgoszcz, Lubin, i wczoraj Będzin. Nie wydaje mi się, żeby to był już ten czas, kiedy Reska "odpali". Na ten moment najprawdopodobniejszy scenariusz dla mnie to porażka po słabej grze z Zawierciem i rozstanie z Gruszką. Nie wiem na jakiej podstawie zespół z Rzeszowa jest FAWORYTEM spotkania z Aluronem !!! Bo mają większy budżet? Grają u siebie? Wygrali ostatni mecz w lidze? Może mi ktoś wytłumaczyć?..Faworytem i to zdecydowanym jest zespół z Zawiercia. Owszem, mieli ostatnio kryzys, ale w takim razie jak nazwać to co dzieje się w Rzeszowie? Mentalnie zespół Aluronu jest znacznie silniejszy od Rzeszowa, pokazał to mecz pucharowy Challenge Cup, gdzie wyszli pewni siebie i zrobili swoje. Przytrafiły im się również 3-4 porażki w lidze, to i tak bywa. Trzeba mieć jednak na uwadze, że grali z Jastrzębiem, Bełchatowem, Gdanskiem - czubem tabeli. Pora znów coś wygrać w lidze, a gdzie nie lepiej jak z Reską w Rzeszowie :)

EDIT: Po za konkursem:
Bielsko-Biała - Mickiewicz Kluczbok Typ: 1 kurs 1,60
Jastrzębski - Katowice, Katowice set 2,25




 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Asseco jest faworytem spotkania bo i Zawiercie nic nie gra przez ostatni miesiąc. Ja nie widzę dziś zwycięstwa Bydgoszczy.
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Indykpol Olsztyn
Olsztyn +17.5 punktu 
1.45 Fortuna

Ogólnie troche przesadzili z tymi kursami, rozumiem, że Olsztyn ostatnio przegrał u siebie z Będzinem oraz to że są troche pod formą ale kurs na nich 9.2 to lekka przesada, zwłaszcza, że jeśli chodzi o skład to Zaksa nie ma o wiele lepszych zawodników. Przede wszystkim Hadrava jest poziom wyżej od Barótiego, Żaliński jak ma dzień to naprawdę może zagrać świetny dzień, Andringa/Mika pomoże. Szkoda jedynie że Woicki tam gra bo wedlug mnie po prostu już sie wypalił, a zmiennika nie ma. Zaksa grała kilka dni temu mecz w Belgii, pewnie wygrany, jednak mieli mniej czasu na przygotowanie a handicap 17 punktów to dużo, poza tym oglądałem Zakse z Lotosem w Gdansku to tylko doświadczenie sprawiło, że nie było tam tie-breaku. Na pewno Zaksa nie jest aż takim faworytem jakim stawiają go buki, Myślę, że będzie zacięta walka o każda piłkę.

Kurs do dubla jak znalazł, polecam gorąco. :)
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


Warszawa vs Gdańsk typ Warszawa -1,5 seta kurs 1,6 iforbet   
za drobne DW 3:1 3,3   
Anastasi dał plamę w Portugalii dając rezerwowy skład. Dziś może bedą jakieś zmiany,bo we wtorek graja mecz z Perugia,więc nie bedą chcieli grać 5 setowych meczów i załatwia ten mecz szybko.Gdańsk gra bardzo fajna siatkówke,ale gdy Warszawa podjedzie do meczu skoncentrowana to niestety nie ten poziom.

AZS +2,5 seta kurs 1,95   

Czemu nie mieliby ugrać seta Zaksie bez Kaczmarka? Olsztyn ostatnio trochę pod formą,ale w koncu musza sie przełamać.Moze nie zwyciestwo,ale o seta na pewno moga powalczyć.

Katowice +16,5 kurs 1,80 iforbet   

Szymura,Jarosz mogą dziś powalczyć z rozpędzonym Jastrzębskim i pokryć na spokojnie ten handicap. Trochę wysoki,nawet jeśli miałoby być 3:0 to 20,20,19 i wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
koral112 33

koral112

Użytkownik
Według mnie Verwa Warszawa dziś 3-0 z jednego prostego powodu, muszą odpokutować porażkę z benfica która po prosto zlekceważyli. Więc myślę że dziś pełna determinacja.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Resovia - Zawiercie
a ja tam ide w stone Resovii :) z prostych powodów. Powrót Zbyszka Bartmana trzeba zaliczyć na plus. Gruszka w końcu przejrzał na oczy i zamienił Komende na Kakiwa Shoji, ktory notabene został MVP w ostatnim meczu z Będzinem. Środek też fajnie funkcjonuje i rozgrywajacy moze liczyć na Krulickiego i Lemanskiego w ofensywie. Szkoda tylko, ze Hoag ostatnio prawie w ogole nie pograł ale myśle że to się zmieni. A Zawiercie... coż narazie ostatnie trzy mecze to wielkie rozczarowanie. Myśle, że mogą mieć dzisiaj spory problem wygrać z coraz lepiej grającą Resovią i to na hali w Rzeszowie.
Resovia wygra @1.90 fortuna
  


Będzin - Cuprum Lubin
Będzin w końcu zaczął punktować. Wielu mówi, że po odejsciu Fayaziego nie mają czego szukać w Plus Lidze.  Ja nie żałuje odejscią Irańczyka. Przynajmniej szanse dostał Sobański, który całkiem fajnie się spisuje. Superlak trzyma poziom i na zmiane uzupelnia się z Faryna w ataku. Niczego nie odbieram zespołowi z Lubina ale uważam, że będą mieli dzisiaj cięzki mecz. Podoba mi sie równiez postawa kibiców, którzy przez całe spotkanie dopingują ekipe Jakuba Bednaruka. Moim zdaniem mecz 50/50 a że kursy są lepsze na gospodarzy wiec obstawie underdoga.
Będzin wygra @2.15 fortuna
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Też uważam, że Będzin będzie miał teraz swoje przysłowiowe "5 minut". Od początku sezonu mają meeega pod górkę. Chyba zbieg dziwnych, niekorzystnych zdarzeń w przypadku tej drużyny został już na ten sezon wykorzystany i teraz trzeba grać tym, czym się da. Nawet jakby spadli w tym roku, nikt nic złego o Bednaruku powiedzieć nie może. To, że stracił w połowie sezonu dwóch szóstkowych zawodników wybroni wszystko :) Także mogą teraz grać z chłodnymi głowami, bez zbędnej spiny, a co ugrają to ich. A widać, że cały czas bardzo im się chce!

Co do Resovii..nie wierzę - jak nie zobaczę :)

Myślę, że Set dla Radomia po 1.60 u siebie ze Skrą też jest wielce prawdopodobny
pozdrawiam
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


Resovia vs Zawiercie typ 1 kurs 1,87 iforbet  
over 180.5 kurs 1,67  
Chociaż chciałbym żeby w końcu sie przełamało Zawiercie to dziś tego nie widzę. Resovia ostatnie mecze troche lepiej zaczęła grać. Mam nadzieje ze na sype dziś wyjdzie Shoji i pokaże ,że Komenda nie powinien już grać w 1 składzie. Zawiercie dołek bardzo duzy, w lidze nie wygrali w grudniu zadnego meczu. Ferreira spuścił z tonu i Masny nie potrafi znalezc recepty na dobra gre skrzydłami.

Będzin vs Lubin typ 2 kurs 1.71   co tam się wydarzyło w końcówce XDD

Lubin to zespoł po którym nigdy nie wiadomo co można sie spodziewać,ale dziś myśle,że podejda do meczu skoncentrowani,bo byli skazywani do spadku,a graja z zespołem,który jest jeszcze w tabeli i nie pozostanie im nic jak dobicie rywala. Ziobrowski i Lipiński to ich mocna strona w ataku,a dziś na pewno bedzie bardzo dużo piłek do nich szło. Ostatnie mecze Cuprum skłaniaja do zagrania.W Będzinie bieda ,ale woli walki nie można im odmówić.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Asscero Resovia Rzeszów - Aluron CMC Zawiercie
powyżej 183,5 1,84

Rzeszów to wielka tragedia w tym sezonie, widać, że potencjał kadrowy to nie wszystko - grają straszną padakę... Przegrywać z Będzinem 8:20? Przecież to jest śmiech...Niech Gruszka weźmie się do roboty bo coraz gorzej to wygląda a nie lepiej.
Mieli walczyć o medale a Oni mają zaledwie 3 zwycięstwa na 11 meczy.
Zawiercie dobrze zaczęło rozgrywki ale ostatnio złapali zadyszkę, na ostatnie 5 meczy aż 4 porażki. W Challenge rozbili Bułgarów 3:0.
Nie widzę tutaj zwycięstwa 3:0 którejś z drużyn w takiej formie. Najbardziej możliwą opcją jest tutaj over i właśnie tak gram.
 ​
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Mysle ze Trefl Gdansk na ten moment jest lepsza druzyna od Suwalk  , ostatnio porazka z Wawa ale wszystkie setty w koncowce , z Zaksa wczesniej tez mieli swoje szanse ale przegrali 3-1, Slepsk natomiast wygrana w tb z Bydgoszcza i  wygrana po tb z Radomiem ,  mysle ze jutro przy pelnej koncentracji wygra Trefl za 3pkt . Gram -1,5 seta @1.97 lvbet Trefl Gdansk , a jak bedzie zobaczymy :)
 
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
AZS OLSZTYN - PGE SKRA BEŁCHATÓW
Typ: Olsztyn minimum 2 sety, kurs: 3,50 !!!
Trochę buki poniosło z tym kursem na Olsztyn. Nawet mi się nie chce dogłębnie przedstawiać argumentów czemu tak miałoby się stać. Po prostu między tymi zespołami nie ma aż takiej różnicy by wystawiać aż tak przesadzone kursy. Dla mniej odważnych proponuję: Set dla Olsztyna po 1.70.

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom