>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

D 559

dobryx

Użytkownik
Mam takie  pytanie do Was.
Jakoś  dzis  overki  cornerow  nie  chca  wpadac   to  moze  w tym  ostatnim  meczu   over  wleci  ?  Co wy  na to ?


PS/
Jest   to  mój   300-setny  post !  Dawac lajki   ????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ostatnie dzisiejsze spotkanie: Perth - WSW

Nie pozostaje nic innego jak 1+ov1,5 - @1,9   

Perth powoli, powoli coś zaczyna grać. Ostatnio przebłysk miał Fornaroli, swoje gra Castro - zgadzam się z bukami i faworyta widzę tutaj w gospodarzach.
WSW - zdecydowanie ma kryzys. niby na wyjazdach coś tam strzelają, i zastanawiałem się na 1+bts czy 1+ov2,5 ale ten mecz z Jets.... skończyło się 2:0, a WSW oddało tylko 4 celne strzały. Mecz z Nixami - 2:1 w plecy i ponownie tylko 4 celne strzały. Boję się, że goście mogą nic nie strzelić - stąd ov1,5. A skoro gospodarze nic nie strzelą, a Glory złapało wiatr w żagle po meczu z City.... no to 1+ov1,5 wydaje się rozsądnym pomysłem - jak będzie? niedługo się przekonamy.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam nie bede pisal zadnych statystyk itd bo jak narazie to wszystko jak wrozenie z fusow kierunek jaki obralem to btts@po 1.70 WSW  4 razy lanie czas na przelamanie!!   czas odpoczac od kangurow tragedia sie dzieje
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth, ht 1-0...
co tu dużo mówić nie zaskoczyło mnie na razie nic w tym meczu, troszkę jestem na wynik zły, bo jedna bramka do tej pory znowu słabo wygląda, ale jestem w miarę spokojny, że bramki, a "nawet" bts tu jeszcze padnie :) Czyli patrze w przyszłość optymistycznie... :)  KTF!
edit
ft 2-0 jeśli ktoś chce zobaczyć jak za czorta żadna z drużyn nie chce overowego wyniku, to polecam ten mecz. Perełka to kontra Glory z 94 min. Majstersztyk :) Na nic optymizm, zaklęta underowa sobota przedłużeniem piątku 13-go chyba...
edit 2
A z resztą popatrzcie sami na te 4 mecze w kolejności:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-western-united-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-victory-v-wellington-phoenix-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-perth-glory-v-western-sydney-wanderers-hyundai-a-league


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam jutro próbuje mecz konkursowy Jets - City
Tutaj nadzieję pokladam w drużynie przyjezdnej, a dokładnie chodzi o over 2,5 Jak myślimy City, to wiadomo kto ma strzelać, choć gospodarze też u siebie coś potrafią wcisnąć ale tutaj już bramki są rozłożone bardziej proporcjonalnie. A ponadto chyba będzie jakiś over w tej kolejce????

Kursu zapomniałem podac
Fortuna 1,53   wreszcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 13 grudnia 2019 12:04 przez karciarz
Newcastle Jets vs Melbourne City FC powyżej 11 rzutów rożnych @2.10
etoto
Zapowiada nam się ciekawe spotkanie w niedzielny poranek, ponieważ o godzinie 8:30 Newcastle Jests podejmie Melbourne City. Gospodarze nie są w najlepsze formie, zajmują 8. miejsce z dorobkiem 8 punktów. Ich bilans bramkowy to 8:10. 
Przyjezdni plasują się na drugim miejscu z dorobkiem 16 oczek. Mają o połowę więcej bramek straconych, ale dużo tracą - 14 goli na 8 rozegranych spotkań. 
Ciężko jest wskazać zwycięzcę. Sugerując się tabelą, to można rzec, że przyjezdni powinni to wygrać. 
Nie chcę zgadywać, na siłę próbować kto wygra. Dlatego uważam, ze ciekawą opcją są rzuty rożne w tym meczu. 
W poprzednim sezonie pomiędzy tymi drużynami była następująca ilość rożnych: 15, 14. Idąc dalej 10, 5, 12. 
Rzuty rożne Jest w ostatnich 5 spotkaniach: 10,2,4,6,3 śr. 5
Rzuty rożne City w ostatnich 5 spotkaniach 7,4,3,5,7 śr. 5,2

Widać, że obie drużyny nie mają problemów z nabijaniem rzutów rożnych. W tym meczu powinniśmy być świadkami kilku goli i sporej liczby rzutów rożnych. 
Podpinam się ale pobieram delikatniejszy typ: rzuty rożne ov10 - @1,75   
@karciarz już opisał większość, to ja tylko dodam statystyki ze spotkań dom/wyjazd

Jets - średnio u siebie 5,33 rzutów rożnych
City - średnio na wyjeździe 6 rzutów rożnych

Przed kolejką jak zerkałem gdzie miały by paść rożne - to to spotkanie pierwsze się rzucało w oczy. Zatem tutaj liczę na statystyki i ov rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 14 grudnia 2019 21:31 przez emce15Witam jutro próbuje mecz konkursowy Jets - City
Tutaj nadzieję pokladam w drużynie przyjezdnej, a dokładnie chodzi o over 2,5 Jak myślimy City, to wiadomo kto ma strzelać, choć gospodarze też u siebie coś potrafią wcisnąć ale tutaj już bramki są rozłożone bardziej proporcjonalnie. A ponadto chyba będzie jakiś over w tej kolejce????
No ja po ostatnich 4 spotkaniach, to rozpoczne chyba progresje overovo - bts -owa :) Ale live... bo pre to kursy są haniebne :)
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Takie male pytanie czy jest sens grac btts lub ov 2.5 po kursach @ 1.47 @ 1.50? Powoli kangury przechodza do ligi ogladanej a malo granej jaki sezon kazdy wie.Chyba nadchodzi czas pozegnac sie z nimi ...Znalezienie jakiegos dobrego kursu w pre graniczy z cudem.Tak czy siak za monety pogram  napisane zdarzenia.Szczescia wszystkim zycze bo tu juz tylko na nie mozna liczyc
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 grudnia 2019 08:16 przez zloty5oTakie male pytanie czy jest sens grac btts lub ov 2.5 po kursach @ 1.47 @ 1.50? Powoli kangury przechodza do ligi ogladanej a malo granej jaki sezon kazdy wie.Chyba nadchodzi czas pozegnac sie z nimi ...Znalezienie jakiegos dobrego kursu w pre graniczy z cudem.Tak czy siak za monety pogram  napisane zdarzenia.Szczescia wszystkim zycze bo tu juz tylko na nie mozna liczyc
Ja czekam na live (gdy się uda ofc) aż na over dadzą min. 1,80, no i gra będzie na to wskazywać. Optymalnym byłby @ 2,0 ale dziś Glover stoi w bramce City. Nie ma on prawie ( ze 4/5 meczy w ostatnich latach) żadnego meczowego doswiadczenia. Kiedyś już przyjął 5 bramek od Jetsow gdy grał u Rozbitków :) To tak ku pokrzepieniu serc :) GL!&amp;KTF 
Edit
No to szybko poszło już 0-1 a i dobrze niech sobie nie żałują :)
edit live
over 1,5 ht po @ 1,9   za drobne, szybko grają i są okazje...
Edit live 2
szybko poszło :) już 0-2...
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Teoretycznie tu powinno być pełno rożnych. Statystyki obu ekip wręcz zachęcają by zagrać jakiś over 11,12 czy 13 rożnych.
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam , ja dziś zagram takiego składaka 
  over 10 rzutów roznych @1.57
  over 4.5 kartki @2.10
  [email protected]
  over 2.5bramek @1.57
co daje nam @5.5 i takie cudo próbuje na dziś .  
Powodzenia wszystkim grającym tą trudną do rozszyfrowania ligę .
Sorry zapomniałem opublikować posta i wyszedł gdy MC już prowadziło i był już gol .
Ja pikuje jak nie urok to sraczka , gole były ale z jednej strony , karki oporowo ale weszły, zabrakło jednego gola dla Jets-ów i spaprany niedzielny poranek .I takie cudo nie weszło , żal .
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Z kartkami wysokie linie ciężko, bo sędziuje arbiter z Iranu(co on tu robi?). Sędziował w tym sezonie 8 spotkań i tylko raz pokazał over 4,5 w derbach Sydney.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
E 37,5K

emce15

Użytkownik
cytat z dnia 15 grudnia 2019 08:16 przez zloty5oTakie male pytanie czy jest sens grac btts lub ov 2.5 po kursach @ 1.47 @ 1.50? Powoli kangury przechodza do ligi ogladanej a malo granej jaki sezon kazdy wie.Chyba nadchodzi czas pozegnac sie z nimi ...Znalezienie jakiegos dobrego kursu w pre graniczy z cudem.Tak czy siak za monety pogram  napisane zdarzenia.Szczescia wszystkim zycze bo tu juz tylko na nie mozna liczyc
Jak dla mnie kurs do dubla dobry, A ponadto już "chce" coś trafić na tym forum, wiec sie polasilem????  narazie idzie dobrze
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 15 grudnia 2019 08:58 przez perek99Z kartkami wysokie linie ciężko, bo sędziuje arbiter z Iranu(co on tu robi?). Sędziował w tym sezonie 8 spotkań i tylko raz pokazał over 4,5 w derbach Sydney.
Turban z gwizdkiem robi czarcia robotę, za faul z czerwem powinien wylecieć Jackson. dla odmiany karny mógł być dla Jetsow. Co zrobisz...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 14 grudnia 2019 21:58 przez qowalsky6

No ja po ostatnich 4 spotkaniach, to rozpoczne chyba progresje overovo - bts -owa :) Ale live... bo pre to kursy są haniebne :)
47 min. 0-3 przynajmniej over na razie zaliczony co nie zmienia faktu, iż to skandal by w Australii padał 1 over w kolejce!!! :)
edit
Jetsi nie róbcie siary, jednego chociaż strzelcie!
Edit
i w końcu Maclaren na 0-4...
Edit
tak zostało choć wiele się działo (np. słupek) i nic nie wpadło :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 14 grudnia 2019 09:48 przez dobryxMam takie  pytanie do Was.
Jakoś  dzis  overki  cornerow  nie  chca  wpadac   to  moze  w tym  ostatnim  meczu   over  wleci  ?  Co wy  na to ?


PS/
Jest   to  mój   300-setny  post !  Dawac lajki   ????????
Napisz 30 merytorycznych to dostaniesz :) bez obrazy, czekamy ... 
póki co przy 0-4 to się zaczęła luźna gra, podania piętą itp. No to coś może jeszcze wycisnąć się uda z tego meczu... Over 4,5 po @ 1,9    za drobne.... 
PS
Grendel KTF !
edit ft 0-4, Jetsi spokojnie ponad 10 strzałów na bramkę młokosa i 0. Nawet słupek pomagał młodemu Gloverovi, który nie zawiódł swoich kolegów. No trudno, chociaż over wszedł...
Można samemu zobaczyc:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-melbourne-city-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 15 grudnia 2019 08:16 przez zloty5oTakie male pytanie czy jest sens grac btts lub ov 2.5 po kursach @ 1.47 @ 1.50? Powoli kangury przechodza do ligi ogladanej a malo granej jaki sezon kazdy wie.Chyba nadchodzi czas pozegnac sie z nimi ...Znalezienie jakiegos dobrego kursu w pre graniczy z cudem.Tak czy siak za monety pogram  napisane zdarzenia.Szczescia wszystkim zycze bo tu juz tylko na nie mozna liczyc
czy jest sens?po meczu powiem ze nie gra nie warta swieczki po takich kursach btts na    over na   blians strat i zysku =0 po 9 kolejkach ze smutkiem kangurow odstawiam na lawke lig rezerwowych
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Mialem se dac spokuj z kangurami ale wiecie jak jest tak wiec na piatek licze na przelamanie WSW 5 meczow w pape kiedys musi sie klatwa skonczyc..Dwa typki WSW-WU [email protected] kurs jak zawsze u kangorow do bani a co najgorsze ostatnie czasy trafic btsa to jak 6 w totka drugi typ to WSW wygra przynajmniej jedna polowe@ 1.72 puszczajac takie dwa kupony w tym &lt;CENZURA&gt; sezonie czas sobie powiedziec  W IMIE OJCA I SYNA bo tu juz tylko na gore trzeba liczyc.pozdro i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Do góry Bottom