>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wyjazd na EURO 2020 - informacje dyskusja, pytania, rady.

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wielu z Was pewnie mocno zastanawia się nad wyjazdem na EURO 2020. Pierwszy raz Mistrzostwa Europy będą rozegrane w 12 różnych państwach: Danii, Holandii, Rumunii, Irlandii, Hiszpanii, Belgii, w Szkocji, Niemczech, Rosji, Anglii, Azerbejdżanie, we Włoszech i na Węgrzech.
W tym temacie możecie wymieniać się poglądami na temat poszczególnych współgospodarzy mistrzostw, informacjami czy radami na temat wyjazdów.

Stadiony, na których będą rozgrywane poszczególne spotkania:

Mecze fazy grupowej i 1/8 finału
Dania: Kopenhaga, Parken -  38 000 
Holandia: Amsterdam, Amsterdam ArenA - 53 000 
Rumunia: Bukareszt, Stadionul Național -  55 000
Irlandia: Dublin, Aviva Stadium Irlandia - 51 000
Hiszpania: Bilbao, San Mames - 53 000
Belgia: Bruksela, Eurostadium - 62 000  
Węgry: Budapeszt, Stadion im. Ferenca Puskása - 68 000   
Szkocja: Glasgow, Hampden Park - 52 000

Mecze fazy grupowej i ćwierćfinały
Niemcy: Monachium, Allianz Arena - 75 000
Azerbejdżan Baku, Stadion Olimpijski - 68 000
Rosja: Sankt Petersburg, Zenit Arena - 69 000  
Włochy: Rzym, Stadio Olimpico - 73 000  

Półfinały i finał Euro 2020
Anglia Londyn,Wembley -
90 000
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Siema

Znamy już terminarz Polaków:
15.06 poniedziałek: Polska - kwalifikant (Dublin, 18.00)
20.06 sobota: Hiszpania - Polska (Bilbao, 21.00)
24.06 środa: Szwecja - Polska (Dublin, 18.00)

Kto z forumowiczów wybiera się na Euro? Jakie macie plany wyjazdowe? Ja raczej "zaliczę" dwa pierwsze mecze. Do Dublina planuję lecieć w sobotę 13 czerwca. Ceny lotów idą w górę więc warto się pośpieszyć.
Jak ktoś planuję lecieć na drugi mecz to warto rozważyć przelot z Wiednia. Obecnie koszt to 40 euro lotu.

Jak zauważyliście jakieś fajne i tanie połączenia to się tutaj podzielcie ;)
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Cześć Marcin, 

Ja lecę na mecz Hiszpania - Polska do Bilbao. Jako, że mieszkam na zachodzie Polski  to lecę z Berlina. Kupiłem bilety lotnicze do Bordeaux (300km do Bilbao) za 160 zł/os w jedną stronę, więc praktycznie za grosze, stamtąd pociąg lub autobus do Bilbao. Noclegi w Bilbao kompletnie nieopłacalne, ja osobiście zarezerwowałem pod San Sebastian, skąd pociągiem lub autobusem w godzinę dojedziemy do Bilbao. 
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja zastanawiam się nad wypadem do Monachium na jeden z meczy grupowych Niemców, z Portugalią lub Francją. Dostać się można bez większych problemów, a oba widowiska powinny być pierwszorzędne, w końcu to grupa śmierci.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Po losowaniu w styczniu przez UEFA, bilety trafiają do sprzedaży otwartej? Czy każdy związek piłki nożnej dostaje dana pule i sprzedaje?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 17 grudnia 2019 21:00 przez karciarzPo losowaniu w styczniu przez UEFA, bilety trafiają do sprzedaży otwartej? Czy każdy związek piłki nożnej dostaje dana pule i sprzedaje?
Związki nie sprzedają biletu na Euro czy Mundial.
Niesprzedane bilety trafiają na sprzedaż otwartą na platformie UEFY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 1 lutego 2020 21:53 przez anzelmoDo kiedy sa bilety sprzedawane ? 
W grudniu aplikowało się o bilety. Jeśli wylosowałeś to masz 10 dni na opłacenie biletów. W innym przypadku przepadają.
Kolejna szansa na zakup biletów to platforma do odsprzedaży, która zostanie odpalona gdzieś w marcu-kwietniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 482

legionista1987

Użytkownik
Mam do sprzedania 2 bilety na mecz Czechow z druzyna z barazy który odbędzie się w Glasgow oraz na 1/8 finału i 1/4 na mecze Polaków oczywiście jeśli awansują. Może ktoś chętny do kontaktu ?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie ma problemów jak nazwisko na bilecie jest inne jak nazwisko wchodzącego na mecz? Nie sprawdzają tożsamości na bramkach na takich turniejach?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 17 lutego 2020 16:21 przez zksstalNie ma problemów jak nazwisko na bilecie jest inne jak nazwisko wchodzącego na mecz? Nie sprawdzają tożsamości na bramkach na takich turniejach?
Nie sprawdzają danych z biletu na tego typu turniejach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 17 lutego 2020 16:44 przez al_capone

Nie sprawdzają danych z biletu na tego typu turniejach.
Nie wiem jak będzie w tym roku, bo bilety każdy dostanie na telefon komórkowy, ale na poprzednich ME Europy we Francji nie robili problemów, wystarczył sam bilet. 
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Witam,
my w ekipie ruszamy na gruuuby wypad!!! w koncu to czerwiec więc pora na urlop. Zaczynamy wylotem z Berlina na Ibizeeee :). Następnie lecimy do walencji na 3 dni gdzie pozniej lecimy do santander gdzie mamy baze. Jak ktoś wyżej dobrze ujął mieszkania w Bilbao wołają o pomstę do nieba!!! Z Santander mamy 1 h busem który jeżdzi co godzinę do bilbao za 50 zł. Powrót po meczu o 1.45 w tej samej cenie. Z Santander o 8 do Madrytu gdzie będziemy zwiedzać i po 3 dniach wracać do Berlina. Ze wszystkich opłat zostało nam wynajem chaty w Walencji i Madrycie. Ogólnie same tanie loty ryanairem jeśli beż bagażu. Z bagażem za cały transport i chaty wyszło 3k plus wydatki- event Guetty na Ibizie, Walki byków itp. To będą cudowne Euro. Swoją drogą mam do sprzedania bilety do Dublina na 1 mecz 2 oraz 3 kat. Życzę Wam owocnych Euro i niesamowitych emocji. Kontakt [email protected]
 
Do góry Bottom