>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Moje kupony ze statystykami będą, moim zdaniem, jednymi z ciekawszych na forum.
Będziecie świadkami jak gra osoba z antytalentem związanym z wyszukiwaniem kursów.
Ale, ale! Sądzę, że jeżeli ktoś będzie uważnym obserwatorem to zdecydowanie skorzysta grając kursy przeciwne do moich.
Ktoś zapyta, a po co mi to?
Po prostu ostatni miesiąc gry skłonił mnie do założenia tego wątku.
Bodajże na około sto kuponów trafiłam około dziesięciu? I to z różnymi  kursami. Od 1,10 do 3.
Mój pech jest na tyle zastanawiający, że grałam również propozycje dobrych graczy z forum. Oczywiście bez ich wiedzy. I biedaczyska nie trafiali zakładów głowiąc się co poszło nie tak w typowaniu.
Tak więc jeśli ktoś ostatnimi czasy znacząco zaczął przegrywać to może być pewien, że Kamila podbierała typy.
Chcąc odpokutować winy będę Wam podawała typy, które gram.
Kto chce skorzystać i grać przeciwko to proszę. Tylko single, kursy nie niższe, aniżeli 1,80.
Ktoś może się śmiać i uważać, że prowokuję. Ale ja to traktuję serio bo naprawdę rzeczą niemożliwą jest dosłownie wszystko przegrywać. Chcę to publicznie pokazać. Raczej nie ma co liczyć na cud, że nagle zacznę wygrywać. To po prostu nierealne. Nawet jak pożyczę od kogoś typ to zaznaczę aby "właściciel" mógł szybko się ratować kontrą. 

2-4 typy dziennie, wyłącznie single, różne dyscypliny, kurs powyżej 1,80.
Budżet początkowy: 300j
Stawka nieznienna: 1% budżetu. 

Dzisiaj sama typuję, od nikogo nic nie pożyczam. 

Kupon nr 1

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Bundesliga
Hoffenheim - Augsburg
Data: 13.12.2019  20:30
Typ: Hoffenheim wygra mecz
Kurs: 1,87

Stawka: 3j
EWK: 4,93
W portfelu: 297j
--------------------------------

Kupon nr 2

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Francja 1 liga
Lille - Montpellier
Data: 13.12.2019  20:45
Typ: Lille wygra mecz
Kurs: 1,80

Stawka: 3j
EWK: 4,88
W portfelu: 294j
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 13 grudnia 2019 13:16 przez successfulWrzuciłem Augsburg X2. Powodzenia ????
Trzymam kciuki, żebyś wygrał, serio ???? Lepiej żebyś zarobił więcej niż ja mniej. Ja gram dla zabawy, Ty chyba bardziej na serio. Więc Tobie się należy. Obyś trafil, powodzenia ????
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Jesli trafiasz z tak słaba skutecznością musisz coś zmienić - proponuje zacząć od ograniczenia dyscyplin oraz lig - dzieki temu będziesz lepiej wiedzieć dlaczego bierzesz jakiś typ (to jeśli muszisz grac prebety) . Ideałem byłoby granie tylko live czegos co oglądasz - ale jesli nie masz takich mozliwości to zawsze pomaga maksymalne zawężenie dyscyplin, lig - jakkolwiek. Kolejną rzecza jest prosta statystyka - jesli korzystasz z czyichś typów to ...albo granie wszystkiego po dokładnie takich samych kursach jak osoba podająca (wtedy robisz klasyczną kalkę no i wiadomo wzór musi miec dodatnie statystyki) albo nie korzystasz z czyichś typów wcale . Korzystanie z płatnych serwisów w stylu "Wróżbity Macieja tenisowego" było przez 4 lata dodatnie w 46 msc/48 - więc nie można wtedy być na minus . 

Niezłe jest to , ze z kuponów przeszłaś na single ...to coś co wiekszości looserów zajmuje często kilka lat gry a i tak do końca nigdy nie umieją się tego pozbyć - więc tu juz jest jakas podstawa :)

Stawkowanie na poziomie 3% budżetu też jest ok w tym przypadku - tu nie musisz niczego poprawiać. 


Proponuje zmienić oczywiście bukmachera na sieciowego bez podatku (chcesz grac single)- dlaczego ...to dość oczywiste (u ziemniaków warto niestety grać tylko duble, treble korzystając z ich promocji - cośtam bez podatku itd ) - w przypadku singli jak odejmiesz podatek to jesli trafiasz 3/4 single po 1,9 u ziemniaka jesteś +/- na 0 a w sieci +1,7j  - więc tu czysta matematyka zabija 

Rok temu próbowałem grac u ziemniaków i przez 3 miesiące zrobiłem obrót ok 700 tys zł - na plus byłem ok 50 tys ...ale podatek zabrał 90 więc suma wyszła ...... -40 tys . Szybki powrót do sieci i robiąc dokładnie to samo na chipsy i cole starcza 

Do tego największy minus jeśli jakimś cudem nauczysz się grac - zaczniesz miec dodatnie statystyki i stwierdzisz, że chcesz tak żyć - 1 konto w sts, fortunie , toto ...to max 5k plusa (najczęsciej niestety ok 2 tys zł ) zanim dostaniesz totalnie bzdurne limity . Wtedy wiadomo musisz zacząć kupowac konta od ludzików i na nich grać  a jedno konto wystarczy Ci na ....max 1 tydz zycia . 
Konta u normalnych bukmacherów wystarcza Ci na miesiąc czasem na 2 miesiące

Do tego musze uczciwie stwierdzić , że ziemniaki robia błędy tylko i wyłacznie w prebetach (lekka, zimówki moze linie w baskecie - ale tu nie jestem pewny - to nie moja bajka w tym momencie ) Live u naszych ziemniaków jest w moich dyscyplinach na wyzszym poziomie niż u sieciowych 

Teraz idzie biathlon np i panowie łaskawie tłumacza dlaczego warto dziś na zawodnikow z wiekszymi numerami grac niz na tych pierwszych w przypadku opadów sniegu - trzeba grać 

Pozdro 


ps : teraz info Daniel Andre Tande ma rozwalona kostke ...a buki trzymaja go dalej :) 

ps: Chwile temu jeden z bardziej znanych buków pozwalał grac przy stanie 9-4 race to 10 po 1,50 ....a Ty grasz często prebet przy 0-0 po 1,8 na kogos kto rzekomo powinien ma wygrać   :)

ps Daniel Andre Tande 117 metrów przy 134 najlepszych - ok 20 minut po informacji o jego kontuzji można było to grać :) 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dziękuję Ci za wyczerpujący wpis, masz oczywiście we wszystkim rację. Ale obawiam się, że mogłeś  nie zrozumieć do końca moich zamiarów. Ja nie chcę w tym wątku wygrywać, ja mam przegrać! W przeciwnym razie będę bardzo zawiedziona choć brzmi to nieco idiotycznie ☺
Moim zamiarem jest udowodnić, że nie przekroczę 10% skuteczności przy racjonalnym myśleniu i w miarę poprawnej wiedzy. Chcę pokazać jak wygląda niefart. I mam ogromną nadzieję, że niektórzy skorzystają, grając przeciwne typy. 
------------------------
Dla niezdecydowanych polecam jeszcze na dzisiaj mecz w Krakowie. W typach dnia zagrałam na Wisłę 1x, nie muszę chyba pisać co to oznacza. 
Jak ktoś nie wierzy to niech sprawdzi, że ostatnio wywaliłam z LM Szachtar (postawiłam na nich), a wcześniej zabrałam punkty WHU w meczu z Arsenalem. 
Fajnie mieć taką moc sprawczą. Ale to działa wyłącznie po zawarciu zakładu. Same przewidywania niewiele dają, aby cała magia działała muszę chociaż za symboliczną złotówkę zawrzeć zakład.
Tak więc tutaj będę podawać wyłącznie kupony wysłane. Jakbym co zawsze mogę wrzucić screena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 13 grudnia 2019 22:06 przez elmisterioNo to Augsburg wejdzie ????
No mam taką nadzieję! Martwi mnie tylko Lille, które prowadzi. Ale jeszcze pol godziny do końca, jest ciągle szansa, że ten kupon też przegram ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie wiem czego Ci życzyć w tym temacie, bo życzyć powodzenia to chyba będzie trochę nie na miejscu, więc życzę niepowodzenia i samych nietrafionych kuponów ;)

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 1
Bukmacher: STS

Piłka nożna - Bundesliga
Hoffenheim - Augsburg
Data: 13.12.2019  20:30
Typ: Hoffenheim wygra mecz
Kurs: 1,87
2-4   

Stawka: 3j
EWK: 4,93
W portfelu: 297j
--------------------------------

Kupon nr 2

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Francja 1 liga
Lille - Montpellier
Data: 13.12.2019  20:45
Typ: Lille wygra mecz
Kurs: 1,80
2-1  

Stawka: 3j
EWK: 4,88j
Wygrana: 4,88j
W portfelu: 298,88j

Skuteczność: 50%
Typ w Hoffenheim pięknie wszedł, czyli przeciwnie do moich założeń. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
Przepraszam za Lille, lecz zapewne trafność typu mieści się w tych dziesięciu procentach skuteczności. 
Następne typy będę już tylko aktualizować a nie cytować aby temat był bardziej przejrzysty.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 3

Bukmacher: STS

Koszykówka - USA/ NBA
Orlando Magic - Houston Rockets
Data: 14.12.2019  g. 1:00
Typ: Powyżej 220,5 pkt w meczu
(typ częściowo zapożyczony od: @5xharoldx5 )
Kurs: 1,90   

Stawka: 3j
EWK: 5,01j
Wygrana: 5,01j
W portfelu: 303,89j

Skuteczność: 66%

Przepraszam, nie tak ma to wyglądać. Na trzy typy dwa niestety trafiłam. Mam nadzieję, że dziś zdecydowanie obniżę skuteczność. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 4

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Niemcy/ Bundesliga
FC Koeln - Leverkusen
Data: 14.12.2019  g.15:30
Typ: Leverkusen wygra mecz
Kurs: 1,95  

Stawka: 3j
EWK: 5,14j
---------------------------------

Kupon nr 5

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Polska/ Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
Data: 14.12.2019  g.17:30
Typ: remis
Kurs: 3,25  

Stawka: 3j
EWK: 8,58j
---------------------------------

Kupon nr 6

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Włochy/ Serie A
Napoli - Parma
Data: 14.12.2019  g.18:00
Typ: Parma wygra lub zremisuje
Kurs: 3,39  

Stawka: 3j
EWK: 8,94j
---------------------------------

Kupon nr 7

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Holandia/ Eredivisie
F. Sittard - RKC Waalwijk
Data: 14.12.2019  g.19:45
Typ: Sittard wygra mecz
Kurs: 2,20  

Stawka: 3j
EWK: 5,80j
W portfelu: 315,21j

Skuteczność: 71%
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 grudnia 2019 13:40 przez kamilcia21

Trzymam kciuki, żebyś wygrał, serio ???? Lepiej żebyś zarobił więcej niż ja mniej. Ja gram dla zabawy, Ty chyba bardziej na serio. Więc Tobie się należy. Obyś trafil, powodzenia ????
To faktycznie działa ????
puściłem za dychę.
Pogoń też wczoraj zagrałem ale tym razem bez echa.
Co by nie mówić, życzę Ci aby ta zabawa trwała niekoniecznie długo, potem przestaw się na właściwe typy i... niech one wchodzą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 8

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Southampton - WHU
Data: 14.12.2019  g.18:30
Typ: WHU wygra lub zremisuje
Kurs: 1,95  

Stawka: 3j
EWK: 5,14j
W portfelu: 317,35j

Skuteczność: 75%
------------------------------

Wszystkich, którzy grali przeciwne typy do moich serdecznie przepraszam. (Ale pewnie i tak nikt nie grał?)
W sumie czego nie dotknę na tym forum zawsze wychodzi na opak. Gdy chciałam coś wygrać i się pochwalić wiedzą to niewiele z tego wynikało.

Tutaj z kolei (w tym wątku) ze szczerym postanowieniem porażki i chęcią udowodnienia mojej "indolencji bukmacherskiej" próbuję przegrywać to... trafiam. Ciężko wytłumaczyć.

Nadzieja jednak taka, że to dopiero początek i mam nadzieję, że nadejdą złe dni.
I uprzedzę ewentualne pytania. Nie, nie postradałam zmysłów, wszystko ze mną w porządku. Nic też nie piłam, nic nie brałam, mam zawsze czysty umysł. Ja po prostu nie mam ręki do bukmacherki i... muszę to sama sobie udowodnić. Jedyny sposób to osiągnięcie minimum nędznego 10% skuteczności. Wiadomo, mogłabym grać same undery 0,5 ale przecież nie chodzi o to, żeby zakłamywać rzeczywistość ☺ 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 9

Bukmacher: STS

Hokej na lodzie - USA/ NHL
Arizona Coyotes - New Yersey Devils
Data: 15.12.2019  g.2:00
Typ: Arizona wygra/ handicap 0-1
(typ w całości zapożyczony od: @rasijskij)
Kurs: 2,10  

Stawka: 3j
EWK: 5,54j
W portfelu: 314,35j
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Przepraszam @rasijskij, to się więcej nie powtórzy.

Kupon nr 10

Bukmacher: STS 

Piłka nożna - Polska/ Ekstraklasa
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Data: 15.12.2019  g.12:30
Typ: Piast wygra/ under 3.5 gola
(typ w całości zapożyczony od: @successful)
Kurs: 2,45  

Stawka: 3j
EWK: 6,46j
--------------------------

Kupon nr 11

Bukmacher: STS 

Piłka nożna - Niemcy/ 2.Bundesliga
Sandhausen - Hamburg
Data: 15.12.2019  g.13:30
Typ: Sandhausen wygra lub zremisuje
Kurs: 1,85  

Stawka: 3j
EWK: 4,88j
-----------------------

Kupon nr 12

Bukmacher: STS 

Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Manchester United - Everton
Data: 15.12.2019  g.15:00
Typ: Man Utd wygra/ under 3.5 gola
Kurs: 2,55  

Stawka: 3j
EWK: 6,73j
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 15

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Włochy/ Serie A
Fiorentina - Inter Mediolan
Data: 15.12.2019  g.20:45
Typ: Inter wygra/ under 4.5
Kurs: 2,35  

Stawka: 3j
EWK: 6,20j
----------------------

Kupon nr 16

Bukmacher: STS

Koszykówka - USA/ NBA
New Orleans - Orlando Magic 
Typ: Orlando wygra (handicap -1,5)
Kurs: 1,95  

Stawka: 3j
EWK: 5,14j
W portfelu: 313,69j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ponieważ lubię podsumowania i statystyki a jesteśmy w dziale KUPONY ZE STATYSTYKAMI to króciutkie podsumowanie weekendu.

Zagrane kupony: 16
Wygrane:              10
Przegrane:             6
Skuteczność:       62%
Saldo początkowe: 300j
Saldo obecne:          313,69j

Szczerze to jestem zaskoczona takim obrotem sprawy. Trudno ocenić co złożyło się na taki procent skuteczności po kursach powyżej 1,80.
Moim zdaniem dzieło przypadku.
Wątek jak już wspomniałam założyłam po to aby pokazać jaka ze mnie chodząca sierotka w typowaniu. Może jeszcze będzie okazja to udowodnić. Zobaczymy za tydzień. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 17

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Rumunia/ Liga 1
CFR Cluj - Astra Giurgiu
Data: 16.12.2019  g.19:00
Typ: Astra wygra lub zremisuje
Kurs: 2,22  

Stawka: 3j
EWK: 5,86
----------------------

Kupon nr 18

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Niemcy/ 2.Bundesliga
Darmstadt 98 - VfB Stuttgart 
Data: 16.12.2019  g.20:30
Typ: Stuttgart wygra/ over 1,5 FT 
Kurs: 2  

Stawka: 3j
EWK: 5,28j
----------------------

Kupon nr 19

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Francja/ Ligue 2
Guingamp - Troyes
Data: 16.12.2019  g.20:45
Typ: Powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 2,50  

Stawka: 3j
EWK: 6,60j
W portfelu: 304,69j
----------------------

Dobry dzień dla wszystkich, którzy obstawiają przeciwnie. Nareszcie coś się ruszyło w temacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom