>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania i niezgodności

maer 199,2K

maer

Typer A-League
@waldi1979 czy możesz sprawdzić czy można dodać w konkursie jokera bo mi go zaznacza na złoto ale jak zapisuje typy to nie mam zaznaczonego tego jokera?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 grudnia 2019 17:58 przez maer@waldi1979 czy możesz sprawdzić czy można dodać w konkursie jokera bo mi go zaznacza na złoto ale jak zapisuje typy to nie mam zaznaczonego tego jokera?
wszystko działa, joker uaktywni się w momencie zablokowania meczu (5 minut przed rozpoczęciem), do tego czasu możesz edytować wyniki.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 grudnia 2019 21:18 przez kamila365Nie mogę się zalogować na stronę konkursu, po zmianie hasła jest to samo. Tylko ja tak mam czy jest jakaś awaria
Przed chwilą zalogowałem się bez problemu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 11 grudnia 2019 13:14 przez zwyciestwo1960Czy w tym sezonie jest joker bo go stawiam i nie zapisuje mi go
Napisałem kilka postów wyżej, joker działa, ale uaktywnia się dopiero w momencie zablokowania edycji meczu, czyli 5 minut przed jego startem.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 11 grudnia 2019 14:36 przez zwyciestwo1960Ja wczoraj postawiłem jokera na mecz Napoli i nic z tego nie było
Sprawdziliśmy w logach i nie użyłeś jokera, ciągle masz go dostępnego. Możliwe, że była jakaś awaria w momencie, gdy próbowałeś go dodać i system go nie przyjął. Kilka osób wykorzystało już jokera i u nich widnieje.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 11 grudnia 2019 21:12 przez zwyciestwo1960Coś jest nie tak dzisiaj postawiłem Jokera na Atletico - Lokomotiv i dalej go przy spotkaniu niema
dziwna sprawa, u nas wygląda tak jakbyś go w ogóle nie użył, ale przyjrzymy się ponownie sprawie, jeżeli będziemy mieli jakieś konkrety to napiszemy.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
@waldi1979 u mnie chyba tak samo jest z tym jokerem bo go próbowałem już chyba z 3 razy zaznaczać i przy żadnym z zakończonych spotkań nie ma że go użyłem a w ostatniej edycji po użyciu i zakończonym spotkaniu piłeczka była na złoto.
Sprawdźcie to jeśli możecie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Dodane zostały mecze 1/8 finału
https://ligatyperow.bukmacherskie.com/typuj/
Zapraszam
Przypominam, że w tej kolejce typujemy wszystkie mecze 1/8 finału, zarówno pierwsze spotkania jak i mecze rewanżowe. W przypadku rewanżu wynik typujemy tylko w regulaminowym czasie po 90 minutach. Typować oczywiście można "na raty".
 
Do góry Bottom