>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 11.12.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA
Godzina: 15:00
Spotkanie: Al Ahli Dubaj vs Al Wahda
Typ: X2
Kurs: 1,9
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:

Mecz między 2 i 6 zespolem w tabeli. 
Gospodarze bilans  bramek 14-3. 
Goście 16-15 w bramkach. 
Gospodarze ostatnio wysoka wygrana z Al Wasl. 
Goście przegrana z Al Jazira. 
W poprzdnim sezonie oba zespoły wysoko w taneli na 2 i 3 miejsce. 
Goście nie powinni przegrać, bo to dobra drużyna. Mieli lekki kryzys ale go zazegnali. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie:  Dinamo Zagreb- Manchester City
Typ: Over 2.5+ bts
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betfan
Analiza:
 

Bardzo duże braki u jednych i drugich w defensywie dlatego zagram taką opcje. W drużynie gospodarzy za kartki pauzuje dwóch podstawowych obrońców- Theophile- Catherine i Peric. Do Zagrzebia Guardiola zabrał okrojony skład, za kartki pauzuje Fernandinho, który ostatnio spełniał zadania defensywne, w ostatnim meczu kontuzji doznał Stones i też nie ma go w kadrze. Dodatkowo od dłuższego czasu uraz leczy Laporte, a jedna kartka od zawieszenia dzieli Mendy’ego, wątpie aby Guardiola ryzykował przy pewnym awansie z pierwszego miejsca. Jak sugeruje oficjalna strona City szanse mają dostać młodzi defensorzy - Eric Garcia i Taylor Harwood-Bellis. Zagrzeb potrzebuje zwycięstwa i ich trener zapowiedział, że od pierwszej minuty ruszą do ataku, a u siebie są piekelnie mocni( tutaj już 4 gole dostała Atalanta i 3 Szachtar, a więc bardzo overowo). Guardiola pomimo braku Silvy i Aguero w kadrze meczowej ma do dyspozycji dzisiaj Sterlinga, Jesusa, Zinchenko, De Bruyne czy Mahreza, którzy powinni zapewnić z przodu jakość. Patrząc na braki w defensywie ja tu widzę bardzo overowe spotkanie, tym bardziej, że Zagreb musi się otworzyć jak chce awansować.

  78
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - polska liga pge
Godzina: 18:00
Spotkanie:  Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Typ: Tokaj powyżej 3.5 bramki 
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna 
Analiza: Dzisiaj derby dolnego Śląska więc będzie się tu działo, ja kolejny gram mojego faworyta Miedziowych czyli Tokaja że strzeli minimum 4 brami, dla bukmacherów Chrobry jest faworytem spotkania ja uważam że wynik może być różny . Jedynie co widzę w tym meczu duża ilość bramek obu ekip, Tokaj dzisiaj da znać o sobie zawodnikom Głogowa, linia może zostać szybko pokryta. W ostatnich spotkaniach Zagłębia Lubin Tokaj rzucał minimum 4 brami myślę że dzisiaj też uda mu się pokryć ta linie. Kurs mega fajny polecam 

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:  Atletico - Lokomotiv
Typ: Atletico Madryt wygra różnicą 1 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: betclic
Analiza:
Można powiedzieć, że ten typ to wyciągnięte wnioski z wczoraj. Mecz typu drużyna musi, a musi to na Rusi, a sport rządzi się swoimi prawami jak pokazał Ajax, czy też Inter. BVB też musiała i była obrona Częstochowy na koniec, Chelsea wydawało się, że rozszarpie przeciwnika 4/5 golami i skończyło się 2:1 :D. Tyle, że tu stawiam - niespodzianki nie będzie ale granie po kursie 1.14 na Atletico...jeszcze tak nie oszalałem i nie dysponuję takim hmmm kapitałem. 
Drużyna z Madrytu lubi wygrywać mecze najmniejszym nakładem sił, zresztą tak było w meczu z Lever, gdzie zrobili te swoje 1:0 mimo że goście byli lepsi. Atletico jest bez formy, słabe mecze w lidze z drużynami, gdzie nie powinni tracić punktów i słychać głosy o zakończeniu współpracy z Simeone, a to oznacza, że nie jest za przyjemnie.
Z kolei Lokomotiv ostatni mecz ligowy przegrał na wyjeździe z potężnym Arsienał Tuła 4:0, także też w gazie :D
Liczę, że ładnie się pożegna Loko z europejskimi pucharami i dziś coś powalczą albo po prostu zagrają mecz bez histrii i będzie te 1:0/2:1.


  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie:  Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Typ: Jastrzębski Węgiel 3:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jastrzębski Węgiel rozpoczyna przygodę z Ligą Mistrzów od chyba najsłabszego rywala w grupie. Brązowi medaliści z poprzedniego sezonu po odejściu trenera Santilliego odzyskują coraz lepszą formę. Ostatnio pokonali na wyjeździe Resovię 3:0 czy u siebie Skrę 3:2. W międzyczasie do klubu przyszedł Slobodan Kovac, który jest sporym nazwiskiem na giełdzie trenerskiej. Kadrowo Jastrzębski wygląda naprawdę bardzo dobrze. Na ataku Konarski, przyjęcie Fornal, Fromm i Lyneel, który dopiero wraca po kontuzji. Za rozegranie odpowiada bardzo solidny Lukas Kampa, a na środku jastrżębianie mają Gładyra i Vigrassa. Taki skład powoduje, że prędzej czy później ta drużyna musi grać na dobrym poziomie. Dzisiaj rywal odpowiedni do pewnego zwycięstwa. Z Halkbanku Ankara została już tylko nazwa. W ostatnich sezonach grali w tym klubie uznani zawodnicy jak Luburić, Kooy, Petrić czy Lucas Loh. Na ten sezon skład ekipy z Ankary wygląda jednak bardzo marnie. Na rozegraniu Seganov, a resztę stanowią rodzimi zawodnicy, którzy poziomem nie zachwycają. Odzwierciedlenie tego widać po wynikach w słabej lidze tureckiej, gdzie po 10 kolejkach Halkbank jest dopiero siódmy z bilansem 4-6. W pierwszej kolejce LM Halkbank uległ u siebie 2:3 Noliko Maaseik, mimo, że prowadził już 2:0 w setach. Turcy mimo tego, że ich skład nie zachwyca to groźni mogą być u siebie. Jednak Jastrzębski gra u siebie i nie sądzę, żeby miał problem z takim rywalem. Stawiam na pewne zwycięstwo polskiej drużyny.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina:  Piłka nożna | Liga Mistrzow
Spotkanie:  Bayer - Juventus
Typ:  2 
Kurs:  3,70
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w 6  kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Bayeru Leverkusen i Juventusu.  Gospodarze z dorobkiem 6 punktów plasują się na 3 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 13  oczek i zajmują 1 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Juventusu,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  270
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Galatasaray 
Typ: Przedział goli [3-4]
Kurs: 2.4
Bukmacher: etoto

Ja dziś ze swoim ulubionym przedziałem. Mecz pod to myślę idealny, bo gospodarze podejdą do spotkania na pełnym luzie, awans mają już pewny, dzisiaj ewentualne podreperowanie pozycji w konkursie na króla strzelców. Z drugiej strony goście wciąż mogą myśleć o Lidze Europy. Zakładając, że Real lekko wygra dziś z Brugge, potencjalny remis może dać Turkom awans. Z Brugge pojedynki mają na remis, więc pod uwagę będą brane bramki. Wszystko jeszcze jest możliwe, a z racji że PSG nie wyjdzie najsilniejszym składem może pokuszą się o gola. Mimo to nie muszą, trzy gole gospodarzy już pokryją ten typ. Na to też liczę, bo osobiście czuję, że mecz skończy się "do zera". Liczę na otwarty mecz i szybką bramkę, która pociągnie za sobą kolejne. Zamykam przedział 4 golami, bo wątpię(choć nie wykluczam), że Galata strzeli, a PSG też nie ma po co karcić rywala pięcioma golami. Przewidywany wynik to 3-0. 

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Crvena Zvezda
Typ: X2 (handicap 0:1)
Kurs: 1.67
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziwią mnie niezmiernie kursy oferowane przez bukmacherów na to spotkanie. Kurs 7.7 na zwycięstwo gości w tym meczu jest zdecydowanie przesadzony. Tutaj preferuję dość bezpieczny zakład a mianowicie, że Crvena może przegrać maksymalnie 1 bramką. Olympiakos, hmmm... kim jest Olympiakos w tej całej układance? W lidze mistrzów spisują gorzej niż źle, bowiem po 5 meczach mają 1 pkt i bilans bramkowy 7:14. Jednak i tak dalej mają szanse na zagranie w LE na wiosnę. Trzecie miejsce w grupie zajmuje bowiem Crvena z 3pkt na koncie i bilansem bramkowym 3:19. Crvena punkty zdobyła właśnie w pierwszym meczu z Olympiakosem, gdy zdecydowanie pokonała ich na swoim stadionie 3:1. Zespoły te toczą między sobą bezpośrednią walkę o awans do fazy pucharowej LE. Na wyższą lokatę nie mają bowiem szans, gdyż Crvena traci do drugiego Tottenhamu 7 pkt. Gościom dzisiejszego spotkania wystarcza remis w tym spotkaniu, więc to pewnie na początku Olympiakos będzie miał przewagę. Crvena, poza meczami z Bayernem i Tottenhamem, traci bardzo niewiele bramek, dzięki dobrej obronie. Wierzę, że Crvenie uda się utrzymać korzystny rezultat (0:0) jak najdłużej a gdyby dodatkowo udało się wyprowadzić skuteczną kontrę to będzie ciekawie w Grecji ;-) 

  67
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Juventus Turyn
Typ: Juventus i over 2,5 gola
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Mój dzisiejszy typ to mecz Ligi Mistrzów pomiędzy niemieckim Bayernem Leverkusen a włoskim Juventusem Turyn. Większość uważa że Niemcy są jeszcze w grze, a ja wręcz przeciwnie i moim zdaniem mogą spokojnie szykować się na Ligę Europejską. Atletico spokojnie poradzi sobie dzisiaj ze Spartakiem i wraz ze "Starą Damą" zostaje w grze. Juve w tych rozgrywkach jeszcze nie przegrało i nie wierzę, żeby dzisiaj miało się to zmienić. Podopieczni Maurizzio Sarriego podrażnieni ostatnią porażką z Lazio w Serie A będą chcieli szybko zmazać plamę i moim zdaniem pokonają" aptekarzy". Leverkusen ostatnio dwa zwycięstwa w Champions League ale Juve to "nie ta półka". W składzie Bianconeri nie zagra Wojtek Szczęsny, a w bramce stanie Gianluigi Buffon co zwiększa szansę na bramkę gospodarzy. Ronaldo i spółka trafią do siatki gospodarzy na pewno. Liczę na wygraną ekipy z Piemontu i bramki po obu stronach. Jeżeli chodzi o absencje w Bayer że nie zagrają: Mitchell Weiser i Joel Pohjanpolo tymczasem u gości zabraknie Samuego Khediry, Giorgio Chielliniego, Mathijsa de Lighta, Dalasa Costy oraz Rodrigo Betancura. 

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Lokomotiv Moskwa
Typ: Lokomotiv strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Atletico Madryt gra u siebie, jest wyraźnym faworytem, więc prawdopodobnym scenariuszem jest ich zwycięstwo 1:0 lub 2:0. Ja tu jednak widzę to trochę inaczej. Lokomotiv Moskwa w tej edycji Ligi Mistrzów spisuje się kiepsko, ale zauważyłem coś ciekawego. Chodzi o to, że ta drużyna jest bardzo skuteczna jeśli chodzi o pierwsze połowy, gdy gra z wielkimi klubami. Tak oto w obydwu meczach z Juventusem udało im się strzelić gola w pierwszej połowie meczu. Aż dwie bramki strzelili do przerwy w meczu wyjazdowym z Bayerem Leverkusen. Obrona Atletico to jest najwyższa półka, ale po takim kursie można zaryzykować i postawić na gola gości w pierwszej połowie meczu.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,87
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Mecz decydujący o zajęciu 3 miejsca i awansie do fazy pucharowej ale tylko rozgrywek LE, mimo wszystko to zawsze na wiosnę kolejne występy w pucharach. Gospodarze muszą wygrać, gościom wystarczy remis. Grają Grecy z Serbami więc na boisku powinno być gorąco, nie ma za bardzo co się rozwodzić nad tym spotkaniem. Kartek trzeba znowu zagrać dużo i ponownie mimo wczorajszego niepowodzenia wybieram typ na faule.
W pierwszym spotkaniu wygranym przez Crvenę u siebie 3-1 przewinień było sporo bo 33, do tego 8 żółtych + 1 czerwona za 2 żółte, dzisiaj nie powinno być inaczej tym bardziej, że stawką jest awans do dalszych gier.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga MistrzówGodzina: 21:00Spotkanie: Bayern - Tottenham Typ: Remis Kurs: 6.30Bukmacher: totolotek
Obie ekipy z awansem więc nie sądzę żeby specjalnie się wysilali w tym spotkaniu. Wszyscy mamy w pamięci ostatni mecz tych drużyn i pogrom jaki Bayern zafundował drużynie Tottenhamu i to na ich własnym stadionie. Goście nie będą się zbytnio otwierać żeby nie skończyło się to jak w pierwszym spotkaniu, napewno marzy im się utarcie nosa Bayernowi ale wątpię że będą w stanie zrobić coś więcej nie jedno punktowa zdobycz. Mam taką wizję na ten mecz ze żadna z drużyn nie będzie ryzykować i uważam że zobaczymy spokojny mecz z podziałem punktów. Jak dla mnie kurs na remis drużyn które grają o nic jest trochę zawyzony i myślę że można za drobne spróbować. 

  100
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brugge - Real Madryt
Typ: Brugge lub remis
Kurs: 1.72
Bukmacher: forbet


Potrafili chłopaki z Belgii na trudnym terenie Realu zremisować to dlaczego mieliby nie wygrać lub też zremisować na własnym terenie. Typ ryzykowny i trochę fantasy ale w obliczu składu Realu wystawionego na dzisiejszy mecz można spróbować. Rzecz jasna rezerwowi będą chcieli się pokazać trenerowi i ugrać korzystny wynik ale może też się wkraść rozluźnienie ze względu na pewny awans. Gdybanie takie jak zawsze lecz może będą na tyle zmotywowani aby pozostać w grze o LE, choć to chyba też pewne jest gdyż raczej Galata nie wygra z PSG na ich boisku. Tak czy siak przeciwko Realowi cmyk. 

  100
 
neutralny 443,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, FIBA Europe Cup
Godzina: 22:00
Spotkanie: Benfica - Spirou Charleroi
Typ: Benfica +1.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.41
Bukmacher: Forbet
Analiza: Pierwsza kolejka drugiej rundy mało znanych w Europie rozgrywek. Benfica wygrała swoją grupę w rundzie pierwszej zostawiając w tyle Leiden, Pecsi i Inter Bratysława. Goście wyszli z drugiego miejsca ulegając tureckiej ekipie Karsiyaka. Dziś swój typ kieruję w stronę gospodarzy, bo dwukrotnie stawiałem w tym sezonie przeciwko nim i dwukrotnie ucierali mi nosa, a oglądając te mecze Lizbończycy wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie. W kadrze gości żadne nazwisko nic mi nie mówi, więc nie będę zabierał głosu na ten temat, skupię się na moich faworytach. Portugalczycy u siebie w pucharach komplet zwycięstw, jest to mieszanka zawodników portugalsko - amerykańskich, która prezentuje się naprawdę całkiem przyzwoicie. Charleroi na wyjazdach wygrało tylko raz i do ostatniego meczu ta drużyna walczyła o awans, który został wywalczony w wielkich bólach, bo po dwóch porażkach z rzędu jechali do Groningen na mecz o wyjście z grupy ostatecznie w niej się zameldowali i dziś mają okazją zmierzyć się z obecnym wiceliderem portugalskiej ligi LPB. Kolejnym ważnym aspektem tego typu jest fakt, że to trzeci mecz z rzędu we własnej hali Benfici, więc nie ma absolutnie mowy o jakimś przeciążeniu, trener, jak i zawodnicy mieli czas na normalny trening, bo nie nękały ich żadne dalekie wyjazdy. Spirou jest po wyjazdowym meczu ligowym, który zakońzył się dopiero po dogrywce, więc również jest to malutki minus po stronie przyjezdnych. 
Po tym co widziałem w meczach Portugalczyków jestem przekonany, że są dziś w stanie odnieść efektowne zwycięstwo nad niżej notowanym rywalem, myślę że goła "jedynka" po 1.55 jest również ciekawą pozycją.

  41
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom